Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 24 Apr 2024, 11:47


Autoru Poruka
Julia
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 07 Sep 2013, 13:37
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
MeGi je napisao:
Kada te stizu godine i svjestan si toga da ne mozes imati djecu....jer si matora koka.
E treba prije toga SJESTI U VOZ....
ee Sunceeee ozraci me [zenskismeh.gif]


E vidis Megi ja se donekle slazem sa tobom..Bez sale..ima i istine u ovome..
Mada..danas vise nije vazno ni da li ces sesti u voz..mozes i da iznajmis nekog magarca da te preveze tu jednu stanicu , samo da ne zakasnis..a dalje opet polako...pesice..:D :D :D

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 13 Sep 2013, 15:35
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Ljubav na prvi pogled je više nego stvarna


Slika


Čak 25 odsto muškaraca zaljubilo se na prvi pogled i bili su opčinjeni partnerkom već nakon prvog sastanka. Ženama sa druge strane, treba ipak malo više vremena da bi shvatile šta žele, tačnije, tri sastanka.


Oko 50 odsto ljudi oseća se zaljubljeno već nakon prvog sastanka sa potencijalnim ljubavnim partnerom, što dokazuje da su i u moderno doba ljudi ostali romantični, pokazalo je istraživanje britanskog portala Expedia.

Prema njemu, 25 odsto muškaraca već nakon prvog sastanka oseća da li je ta žena za njih, a 29 odsto će priznati da ih je na prvom sastanku očarala partnerka, mada još nisu zaljubljeni.

Ipak, pripadnice lepšeg pola nisu tako brzoplete, a tek svaka peta je nakon prvog sastanka opčinjena muškarcem, dok je većini njih potebno tri izlaska da bi mogle da procene da li postoji šansa za neki ozbiljniji odnos.

Razgovori o seksu su nešto što će većina žena oceniti kao neprikladnu temu za prvi sastanak, a muškarce odbijaju razgovori o osnivanju porodice i braku, tvrde istraživači. Neutralne i najbolje teme za razgovor na prvom izlasku su posao, putovanja, muzika i hobiji.

Za 81 odsto ispitanika najveću prekretnicu u odnosu donelo je prvo zajedničko letovanje, jer se na njemu partner čak i bolje upozna nego kroz druženje sa prijateljima ili roditeljima.


preuzeto sa b92.net


Vrh
Snow
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 22 Sep 2013, 20:11
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 28 Avg 2013, 00:44
Postovi: 1096

OffLine
definitivno postoji


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 27 Sep 2013, 14:13
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
kako ne....i na prvi smajli....i PP...i tako...

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
oleg
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 27 Sep 2013, 14:20
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Jun 2013, 00:12
Postovi: 352

OffLine
Ne postoji.


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 27 Sep 2013, 14:22
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
da,naravno da postoji...
ja cim sam pogledala Olegov avatar, odma mi srce zaigralo uzicko kolce..
a tek leptirici u stomaku...trepere li trepere

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
oleg
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 27 Sep 2013, 14:27
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Jun 2013, 00:12
Postovi: 352

OffLine
Julia je napisao:
da,naravno da postoji...
ja cim sam pogledala Olegov avatar, odma mi srce zaigralo uzicko kolce..
a tek leptirici u stomaku...trepere li trepere

A ja mislio mi dobri?


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 27 Sep 2013, 14:29
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
pa dobri smo...kako nismo...

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
oleg
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 27 Sep 2013, 14:30
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Jun 2013, 00:12
Postovi: 352

OffLine
Julia je napisao:
pa dobri smo...kako nismo...

Zasto zezas onda? [psmtr.gif]


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Postoji li ljubav na prvi pogled?  |  Poslato: 27 Sep 2013, 16:39
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
ne zezam..samo se salim...razlika je velika....

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 122 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker