Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 15:39


Autoru Poruka
Molena
Post  Tema posta: Re: Koji tip zena/muskaraca je za vas privlacan?  |  Poslato: 21 Okt 2012, 21:56
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
SJAJNA je napisao:
Lep,zgodan,sa nobelovom nagradom za fiziku,enormno bogat(nije neophodno da dodje na belom konju),darezljiv,dobar.pazljiv....
Ako slucajno (ali slucajno)nema takvih dolaze i ovi prosecni... [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]


[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

dobar dobar hahaha...samo ovi nobelovci su dosadni i nemastoviti heheh,ali imaju to bogatstvo istina :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Koji tip zena/muskaraca je za vas privlacan?  |  Poslato: 23 Okt 2012, 13:47
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
ma ko kaze da su Nobelovci dosadni..
ne mora da znaci...
a bogme ja mislim da im i masta dobro radi (shodno iz koje oblasti su dobili nobelovi nagradu)

[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Koji tip zena/muskaraca je za vas privlacan?  |  Poslato: 23 Okt 2012, 13:48
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
SJAJNA je napisao:
Lep,zgodan,sa nobelovom nagradom za fiziku,enormno bogat(nije neophodno da dodje na belom konju),darezljiv,dobar.pazljiv....
Ako slucajno (ali slucajno)nema takvih dolaze i ovi prosecni... [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]


ihhhh..nije ova sjajna mutava..
Bas iz fizike..
on ce ti se obrati sa recenicom ''Mala moja dajem ti na znanje sila masi daje ubrzanje''

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Koji tip zena/muskaraca je za vas privlacan?  |  Poslato: 07 Dec 2012, 01:19
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Типизирање мушкараца/жена је ствар фантазије,
оно што смо надоградили сањарење.
Док нас на крају ипак привуче мушкарац/жена
за које смо мислили да немају шансе,
јер не припадају `датој` слици у глави.


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Koji tip zena/muskaraca je za vas privlacan?  |  Poslato: 07 Dec 2012, 11:20
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
onaj koji mi ide po volji:)


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Koji tip zena/muskaraca je za vas privlacan?  |  Poslato: 10 Dec 2012, 10:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Šta je ženama danas najprivlačnije na muškarcima?


Preduzetnici, sportisti, advokati - neke žene "pale" moć i novac koji se krije u tim zanimanjima. Da li je uvek tako?


Slika


Bogatstvo i status – to su ženama dve najprivlačnije karakteristike na muškarcu. Najnovije istraživanje koje je sprovela internet stranica Seekingarrangement.com otkriva i da je ženama najprivlačnije muško zanimanje preduzenik jer im se zarađivanje novca čini, kako su same opisale, uzbudljivim.
I fudbaleri, a i sportisti generalno imaju dobar rejting, jer imaju milione u banci.
U istraživanju je učestvovalo 1.000 ispitanica koje su morale da navedu kvalitete savršenog supruga. Uz to žene su birale i najbolje poznate supruge.
Na prvom mestu je Peter Jones, a na drugom bogataš Richard Branson. Treće mesto pripalo je princu Williamu, četvrto Danielu Craigu, a peto Colinu Firthu.


Blic zena


Vrh
Mrazko Mazić
Post  Tema posta: Re: Koji tip zena/muskaraca je za vas privlacan?  |  Poslato: 10 Dec 2012, 12:20
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 23:07
Postovi: 513
Lokacija: Xanadu

OffLine
Sumce ti pa lakše položiti testove za kosmonauta nego ovdašnje zahteve ispuniti [smehsmeh.gif]

_________________
KAD ZAĆUTIM, OKRENEM SE I ODEM, TO NE ZNAČI DA SI TI POBEDIO.
TO ZNAČI DA VIŠE NISI VREDAN MOG VREMENA.


Vrh
montoya
Post  Tema posta: Re: Koji tip zena/muskaraca je za vas privlacan?  |  Poslato: 10 Dec 2012, 14:04
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:34
Postovi: 6875

OffLine
mora da mi se svidi za početak.....:)


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Koji tip zena/muskaraca je za vas privlacan?  |  Poslato: 10 Dec 2012, 18:43
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Meni s enikada nije svideo ni jedan fudbaler ja volim glumce [zenskismeh.gif]
Fudbaleri su geeej, depeiliraju noge, cupaju obrve na crtu
nece mi se svideti sigurno neko ko se licka vise od mene [smusen.jpg]

Lele pa taj novinski tekst rece da su zene sponzoruse [zenskismeh.gif]
Ne privlaci me necije zanimanje, vec licnost.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Čupka
Post  Tema posta: Re: Koji tip zena/muskaraca je za vas privlacan?  |  Poslato: 16 Dec 2012, 19:11
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Okt 2012, 15:39
Postovi: 2630

OffLine
Da je veci od mene,da je dusevan, da me postiva, ne laze da imamo zajdenicke ciljeve u zivotu, i da me brani pred ovim zlobnim svetom....

Ja sam skromna [treptrep.gif]

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 120 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker