Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 15:03


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Najluđi momenti Velikog brata  |  Poslato: 01 Apr 2013, 19:39
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
10 najjačih bisera "Velikog brata"

Podstaknuti novom sezonom rijalitija i već dovoljnim brojem bisernih rečenica, odlučili smo se da se prisetimo nekih legendarnih izjava u prethodnoj sezoni "Velikog brata".

Slika

Pročitajte neke od bisera...

"Zločesta je i ne volim je, ali je cenim".

Slika

Tako je 2011. godine u regionalom "Velikom bratu" pobednica Marijana Čvrljak komentarisala sustanarku Soraju. Ova je kontradikcija verovatno izrečena kako je ipak ne bi previše kritikovala, već u trenutku nakon što joj je Soraja stresla u facu sve što misli o njoj, a uglavnom nije bilo lepo. Očigledno nije bilo puno vremena za razmišljanje.

"Srećan sam, ali ne mogu se setiti zašto".

Verojatno jedan od najpozitivnijih likova poslednjeg VB-a, Duško Bogdanović, istovremeno je imao i najbizarnije izjave. Ovaj 57-godišnji veseljak najviše je nasmejavao i ukućane i gledaoce svojim nepromišljenim izjavama. Rečenicu koju smo spomenuli izgovorio je, doduše, pod uticajem alkohola, ali i dalje je jedna od onih koja se ne zaboravljaju.

"Sad znam kako je Madoni!"

Branislav Radonić, poznatiji kao Brendon, od trenutka ulaska u VB kuću želeo je da postane zvezda, i u tome se jako trudio - pevanjem, plesanjem, skidanjem... Ništa mu nije bilo strano. Kao što je i sam rekao pre ulaska, odgovara mu medijska pažnja i želi da postane Brendon. Zato ni ne čudi što je u jednom trenutku izvalio da sad razume kako se oseća Madona, ali čini nam se da je to poređenje bilo ipak malo preterano.

Nikola i Soraja o svingovanju

Slika

Evo kako je tekao razgovor između Nikole i Soraje o svingerima:

Nikola: "Jesi bila kad u svinger hotelu?"
Soraja: "Nikola, ne smemo spominjati imena!"
Nikola: "Pa jesi bila kad u svinger hotelu?"
Soraja: "Pogledaj ga, nemoj se čuditi kad te bude zvao, sad si pet puta spomenuo ime hotela!"

Premda ni Nikola nije bio savršeno precizan pričajući o svingerskim klubovima, Soraji je zaista dugo trebalo da shvati o čemu priča...

"Ono skijaško tračanje... Kako se zove... A, da, triatlon!"

Nirmal Kukić iz Tuzle nije uspeo da stekne previše prijatelja niti neku posebnu popularnost u VB kući, no ipak ćemo ga zapamtiti po nekim biserima koji mu nisu nedostajali, kao ni drugima. Čini se sasvim suvišno komentarisati njegov slavodobitni trenutak prosvetljenja, i šta god napišemo, neće biti ni blizu toliko zabavno kao njegova rečenica.

"Ja uvek razmišljam kad stanem u glavi."

Ema Šuker iz Zagreba dosta se dugo zadržala u kući u sezoni 2011. godine, iako su retki ukućani sa njom ostvarili bliži kontakt. Nas je oduševila rečenicom "Ja uvek razmišljam kad stanem u glavi", jer pomalo deluje kao nešto što bi izgovorila proročica Pitija. Samo da nam je da razjasnimo gde ide zarez, onda bi nam i misao verovatno bila jasnija.

"Volim da je cura zgodna, da nije u telu avion, a u glavi konj".

Tako je govorio Nikola Nasteski, poznat u kući pod nadimkom Lester. Danas 23-godišnji Makedonac lepuškastog lica, kad se ne prijavljuje na rijalitije, radi kao maneken i menadžer klubova, a neko se vreme bavio i striptizom. Svoje stavove o ženama iznosio je više puta, a kako mu je išlo s njima nakon izlaska iz kuće, nije poznato.

"Kurtoazija je nepristojno pitanje".

Nirmal i Soraja vodili su jedan od mnogih dubokih razgovora, kako su to stanari običavali u slobodno vreme, kad je Tuzlanin upotrebio izraz "kurtoazija". Nesiguran u to je li njegova sagovornica shvatila o čemu priča, upitao je seksi Soraju zna li šta je kurtoazija. Na to se u razgovor uključila Ema objasnivši da je to "nepristojno pitanje". Iz čiste kurtoazije nećemo dalje komentarisati.

"Možda jesam i glupa i naivna, ali ne stidim se".

Iskrenost je ponekad najbolje oružje, pokazala je to Marijana Čvrljak, pobednica "Velikog barata" 2011. Ne samo da je nesputano pokazivala osećanja i strasti, već je i bila dovoljno samokritična da stekne simpatije. Iako je možda ponekad glupa i naivna. Ali ko nije?

Ava Karabatić

Slika

Iako smo naumili da se koncentrišemo na bisere iz 2011. godine, moraćemo da pomenemo i ovogodišnju učesnicu "Velikog brata" Avu Karabatić.

Iako su stanari tek nekoliko dana u kući, već smo imali prilike od Ave da čujemo rečenice poput "Ja sam inače osoba koja je dosta tradicionalna", "Ne treba muškarce ipak puno hvaliti", "Mogu bez seksa, ja sam u biti jedna od normalnijih" i "Dugo sam bila u celibatu, možda je vreme da iz njega izađem".


b92

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker