Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Apr 2024, 21:46


Autoru Poruka
GiGi
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 22 Apr 2013, 11:23
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Maraton u kući "Velikog brata"


U kući "Velikog brata" sinoć je održan maraton, na kome je prvo mesto osvojio Dragutin Topić. On je kao nagradu dobio dozvolu da pet minuta razgovara telefonom.


Slika


Svi takmičari su pristali da učestvuju u VB maratonu, ali su Soraja i Milić brzo odustali od trčanja po dvorištu, a Aneta je diskvalifikovana.

Do kraja su izdržali Top, Slavko i Željko, a dobro su se držale i Ava i Sindi. Topić je kao pobednik mogao da pozove telefonom koga poželi, a Željko je dobio priliku da pošalje tekstualnu poruku.

Uoči maratona, Ava se na neki način pomirila sa blizancima, što se Miliću svidelo, pa je prokomentarisao:

- Videli su blizanci da smo ja i Ava glavni u kući. Onda su se združili sa nama i bili su zajedno sa Avom u ispovedaonici i ona je priznala da je pogrešila što je drmala krevet i sada smo nas četvoro jedna velika srećna porodica.


Izvor: blic.rs

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Effy
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 22 Apr 2013, 15:04
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2013, 18:22
Postovi: 38

OffLine
Vendi u "Velikom bratu" uživo pričala kako je trovala pse lutalice


Vesna Vukelić Vendi je jutros tokom uključenja u kuću "Velikog brata" otvoreno govorila o tome kako je trovala pse lutalice po svom naselju.


Slika


Vendi je opisivala ostalim ukućanima kako je pokušavala da se izbori sa psima lutalicama.

- Kupim ja onaj najjači otrov i zavijem ga u pljeskavicu, oni ništa. Onda sakupim ekipu lovaca, kučića nigde. Jedan taman da repetira, kad pojavljuje se policajac i kaže da je to zabranjeno zakonom. Ma, šta sve nismo radili, a šinteri neće da dođu - pričala je Vendi.

Top je pokušao da je upozori.

- Nemoj o tome, to je zlostavljanje životinja.

Vendi je samo uzvratila:

- Volim ja životinje, ali više volim ljude.

Zatim je nastavila sa pričom:

- Pozovem ja opet šintere i kažem da ima osam pasa koji se razmnožavaju i zavijaju kao kojoti na mesečini. Na kraju počnem da urlam da ćemo se poklati. E, tada su konačno došli da ih pohvataju.




Izvor: blic.rs


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 23 Apr 2013, 01:55
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Veliki brat: "Svuda čuje se - Sindi"

Ivana Stamenković-Sindi završila učešće u rijalitiju Veliki brat: "Molila sam Boga da izađem, hvala vam što ste me izbavili odande", rekla po izbacivanju.

Slika

"Jedna žena manje, jedna žena manje", likovao je Žarko u ponedeljak uveče, redovnom terminu za izbacivanje jednog od učesnika rijalitija Veliki brat.

"U ovoj kući ima 11 žena i jedan muškarac - Dragutin Topić", odmah je uzvratila - a ko drugi nego - Maja Nikolić, koja je stajala zajedno sa još tri nominovane ukućanke - Anetom, Avom i Sindi, čekajući "presudu" gledalaca.

Gole grudi Maje Nikolić i Ave Karabatić i dalje ćemo gledati (naravno, ako se i dalje budu obnaživale i budu slobodne u ponašanju), a verovatno i nove svađe, u kojima će biti pevačica i promene raspoloženja hrvatske starlete, jer su gledaoci odlučili da one ostanu u šou.

A gledaoci su najmanje glasova dali 34-godišnjoj manekenki Ivani Stamenković-Sindi, koja se tako pridružila Branislavu Petruševiću-Petrućiju, Vesni da Vinča, Bobanu Stojanoviću, Urošu Ćertiću i Neveni Miličević (ranije izbačena zbog napada na Sindi).

Sindi je tokom boravka u Kući bila zapažena zbog svađa sa Makedonkom Anetom, ali pre svega zbog incidenata i raspravama sa Nevenom, koje su kulminirale tučom.

"Hvala svim dragim ljudima, koji su odlučili da izađem iz kuće. Tamo je mnogo zla, tenzije... Molila sam Boga da izađem, hvala vam mnogo što ste me izbavili odande", rekla je ona po izbacivanju.

Posle silnih svađa protekle nedelje (hm, i ne samo protekle nedelje, kad bolje razmislimo), voditeljka Marijana Mićić zatražila je od nominovanih da, za promenu, kažu nešto lepo jedna o drugoj i tako, možda, ubede one neodlučne ljubitelje ovog rijalitija da glasaju i spasu nekoga.




Sindi o Aneti: "Put do pakla popločan je dobrim namerama".

Aneta o Maji: "U suštini, ona je mi je stvarno draga i slatka i ne verujem da je zla i pokvarena. Ja u njoj ne vidim zlo".

Maja o Avi: "Lep cvetić koji krasi ovaj enterijer. Bez obzira na njen karakter, motive i ciljeve, verujem da Ava ima dobro srce i nije kao Lažni car Šćepan Mali i kao Sulejman Veličanstveni (mislila je na Slavka) da zabija nož u leđa drugima".

Ava o Sindi: "Ona je za mene otkriće ovih dana, jer smo se ukapirali. Ona je u suštini jedna nežna dušica. U njoj se krije lepota i pamet, ali i buntovnica, ona je ženski Džejms Din".

Pre izbacivanja, prisustvovali smo i i jednom veoma emotivnom događaju. Deca Maje Volk - Teodora, Milena i Mihajlo - dobila su priliku da poljube i zagrle majku i da se sa njom ispričaju nekoliko minuta.

"Je l' idete u školu ili samo gledate Velikog brata?", pitala je Maja Volk decu, malo u šali, malo u zbilji, a onda još jedno šaljivo pitanje: "Je l' kuća ista kakva je bila?".



Mondo

_________________
Slika


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 23 Apr 2013, 19:57
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Građani pokrenuli onlajn peticiju protiv Vesne Vukelić Vendi


Priznanjem da je trovala pse lutalice po svom naselju, Vesna Vukelić Vendi izazvala je osudu čak i najvernijih fanova. Sada su revoltirani građani pokrenuli peticiju protiv takmičarke "Velikog brata".

Slika



Više od 800 građana potpisalo je onlajn peticiju kojom se traži da Vendi odgovara za trovanje pasa lutalica.

"Pričati javno da truješ pse i da stavljaš zihernadle u meso psima je bolesno i za svaku osudu javnosti! Ovakvim bolesnicima je mesto na psihijatriji, a ne na televiziji", glasi tekst peticije.

Komentari korisnika interneta su svi do jednog negativni, pa je Vendi okarakterisana još i kao "osoba opasna po okolinu" i "monstrum".

Povodom pevačicinog priznanja krivičnog dela oglasili su se i ljubitelji životinja, koji su poslali protestni mejl na adresu vlasnika produkcije "Emoušn", Gorana Stamenkovića.

"Šta ćete da preduzmete povodom najnovije kampanje mržnje koju predvodi Vesna Vukelić Vendi? Hoćete li biti dovoljno savesni da je udaljite iz svog programa i onemogućite da se i dalje hvali da je pokušala da ubije pse? Hoćete li je prijaviti policiji? Hoćete li preduzeti bilo šta što bi iskreni ljubitelj životinja koji spasava i udomljava napuštene pse i mačke učinio?" upitala je vlasnika "Emoušna" Nataša Vukmirović iz udruženja "Ljudi za životinje".


Izvor: pulsonline.rs

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Effy
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 24 Apr 2013, 12:36
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2013, 18:22
Postovi: 38

OffLine
Ivana Stamenković Sindi: Ne znam zašto me Nevena mrzi!

Slika


Ivana Stamenković Sindi napustila je sinoć kuću Velikog brata, a posle izjava na račun Anete koja je iz Skopja, rekla je da ipak voli sve ljude.

"Nisam ja imala nikakve ružne izjave na račun ljudi koji nisu iz Beograda već na račun nekih koji se predstavljaju da su iz Njujorka, a ustvari su iz unutrašnjosti. Volim sve ljude, pogotovo seljake, jer oni rade pošteno za svoj hleb, ali prostakluk ne praštam."

Šta se desilo sa Anetom?


"Ništa, ostala je u kući da širi ludilo. Nije ona imala problem samo sa mnom. Aneta generalno ima problem sa devojkama, lepim i zgodnim ženama."

Misliš li da je nezadovoljna sobom?


"Veoma. Mislim da je problem u tome što ona nema svoj privatni život i da je to čini jako tužnom. Zato se u kući Velikog brata oseća kao da je o njenoj kući reč. Mislim da bi umrla da je izašla. Sirota toliko se srodila sa tom kućom. Sa mnom to nije bio slučaj. Jedva sam čekala samo da izađem odande jer ne volim prostakluk, ogovaranje, nedoslednost, menjanje strana."

Sa Nevenom si u početku bila jako fina, ali stekli smo utisak da si bukvalno čekala trenutak kada ćeš lansirati vaš problem iz prošlosti?

"Ne, ne. Nije istina. Ja ni dan danas ne znam razlog njene netrpeljivosti prema meni. To bi nju trebalo da ispitate. Ona je od početka bila povučena, glumila je finoću, nije se izjašnjavala ni o čemu. Ja ne znam ni dan danas zašto me ona ne trpi."

Zar taj zajednički frajer nije bio razlog i jednoj i drugoj?


"Znaš kako, nisam sasvim sigurna šta je ona imala sa njim. Ja sam je samo pitala da mi objasni da li je taj dečko razlog njene netrpeljivosti ali ona ništa konkretno nije rekla."

U svim ovih dana aktuelnim svađama i tučama da li si se bar za nijansu opredelila između Maje i Vendi?

"Jao, ja sam totalno htela da poludim od tog haosa u kući, od bacanja čaša i flaša. Na kraju sam se bukvalno bojala za svoju bezbednost. Poslednjih dana sam se sklanjala u ćoškove da bih preživela u tim uslovima."

Prvo veče kada ste ušli u kuću, u spavćoj sobi si rekla Avi da su je organizatori i pozvali da bi imala seks u kući. Time si jasno pokazala da je smatraš lakom ženskom.

"Meni je ona zanimljiva kao lik. I čudna, moram priznati. Na početku mi je rekla da je čudno gledam ali meni se sve na licu vidi, nema foliranja. Mislim da je Ava suštinski bezopasna za razliku od drugih. I ne mislim da je laka ženska."

Zašto si podržala Uroša koji se svojim komentarima na njen račun smučio i gledaocima i novinarima? Odakle ti ideja da neko takav može da se nazove džentlmenom?

"Meni je jasno da javnost ima drugačiju sliku od onoga što se zaista dešava u kući. Po meni je džentlmen dečko koji drži do sebe i ne spava sa svakom koja mu se nudi nego bira. Po mom sudu, Željko nije džentlmen jer je bukvalno išao od devojke do devojke pa kod koje upali. S tim što je Željko uspeo da ostane u kući iako je sa Avom imao isti problem kao i Uroš. Izbačen je dečko koji je držao do sebe i koji je sedam dana bio zatvoren sa Avom u kombiju što je na njega ostavilo psihičke posledice (smeh) pa je bio prinuđen da malo grublje reaguje."

Mi smo stekli utisak da je baš Željko taj koji se u različitim situacijama viteški ponaša...

"Ne, nikako. I sada kada Vendi napada Avu on je nije uzeo u zaštitu. To bi jedan bivši dečko trebalo da uradi, zar ne?"

I ti si ubeđena da je sve što Ava radi sa muškarcima taktika?

"Ne znam, ali i da jeste i da nije tome ne bi trebalo toliko da se pridaje važnosti."

Dakle, ti si bila protiv linčovanja Ave koje predvodi Vendi?

"Da, oni to rade zbog lične reklame. Kuća je puna igrača koji vrlo vode računa o tome šta prolazi kod gledalaca. Ako je to svađa, oni će stalno inicirati svađe. Neću da komentarišem ponaosob ali meni je već posle četiri dana bilo jasno ko je kakva ličnost i ko je kakav karakter. Imala sam jasnu sliku. Sve što ukućani rade ima jedan cilj – ostati u igri."

Otkrij nam tajnu borbe sa celulitom?

"Genetika. I malo sreće. Ne pridajem ja tome toliko važnosti kao što je ispalo na kraju. To je bio moj odgovor na prostakluk Nevene Milićević koja je u paru sa Anetom iznosila neke stvari koje nisu za televiziju."

Da li te je dobro udarila?


"Jeste. Tri dana me je bolela glava."

S kim ćeš se družiti kada se šou završi?

"Sa Sarom, Topom i Majom Volk na čije nastupe ćemo ići."

Planovi za karijeru?


"Dejan Milićević će raditi spot za pesmu "Sindi". Krećemo sa promocijom."

Zbližila si se sa Sorajom a svi su očekivali da će biti konkurencije između vas dve?


"Konkurencija ne postoji. Ja nemam problem sa lepim ženama. Radila sam kao model, zatim u grupi Models bila sam sa devojkama koje izgledaju kao boginje i nikada nije bilo problema. Volim devojke koje izgledaju lepo. U njima ne vidim rivalke."



Izvor: svetplus.com


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 24 Apr 2013, 15:51
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
ODBIJEN Željko zaprosio Gordanu Radić?


Ostali samo prijatelji


Slika

Željko Stojanović navodno je zaprosio manekenku Gordanu Radić, ali ga je ona odbila pa su sada dobri prijatelji.

Aktuelni ukućani Velikog brata, blizanci Željko i Žarko Stojanović, došli su iz Pariza u Beograd prošlog leta.
Željko se u prestonici upoznao s našom proslavljenom manekenkom Gordanom Radić sa kojom je kasnije bio u vezi, a koju je do tada viđao samo u Parizu.

- Zaista nije bitno koliko smo bili zajedno, ali je on super dečko. Kada je trebalo da se vrati u Pariz zvao me je da krenem sa njim, ali nisam htela - rekla je Goca.

Željko je, navodno, tada zaprosio Gocu i obećao joj da će se smiriti. Međutim, kada ga je odbila, ostali su prijatelji.


Izvor: pulsonline.rs

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 25 Apr 2013, 02:41
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VB: Pogledajte: Željko kod Maje u krevetu

Njih dvoje su simulirali seks, prevrtali se po krevetu, a Željko je u jednom trenutku podigao Maju i bacio je Slavku u krevet

Slika

Željko je završio kod Maje Nikolić u krevetu.

Posle žurke na kojoj se Maja napila i napadala Željka, ona je pristao na njenu igru kako bi što više iznervirali Avu.

- Htela sam da te zamolim da noćas spavaš pored mene - rekla je pevačica Željku, a blizanac je oborio na krevet i opkoračio.

Maja je bila oduševljena.

- Ava, vidi, ovo ti nikad nisi doživela u rialitiju! E, ovo je seks - uzvikivala je, dok je sa Željkom menjala poze.
Njih dvoje su simulirali seks, prevrtali se po krevetu, a Željko je u jednom trenutku podigao Maju i bacio je Slavku u krevet.

Ava je besnela i siktala oko njih.



Novosti

_________________
Slika


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 25 Apr 2013, 15:29
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
BUNT: Studenti Maje Volk protiv svoje profesorke zbog Velikog brata!

Sve je iz dobre namere

Slika


Troje studenata Fakulteta dramskih umetnosti, kojima Maja Volk predaje na katedri za dramaturgiju, žele da se javno ograde od nastupa svoje profesorke u Velikom bratu!

Kako kažu, oni ne nastupaju u ime svih studenata kojima Maja Volk predaje, niti ispred fakulteta kao institucije, već ispred sebe samih, kao budućih dramaturga koji se ne slažu sa koncepcijom Velikog brata i učešćem akademskih profesora u takvim emisijama.

- Već početkom naredne sedmice uputićemo preko društvenih mreža, ali i pojedinih studentskih glasila objavu u kojoj se nas troje ograđujemo od izjava i postupaka profesorke Maje Volk u skaradnoj emisiji „Veliki brat“. Nije nam nimalo prijatno da gledamo našu profesorku, inače vrsnog pedagoga i divnog čoveka, kako pred kamerama i milionima gledalaca grize blatnjave cipele, ide okićena balonima, svađa se sa raznim starletama i raspravlja o broju muškaraca sa kojima je bila. Ne sporimo apsolutno pravo profesorke Volk da učestvuje u programima u kojima želi, ali imamo i mi pravo da dignemo glas protiv toga. Mi smo profesorki Volk i pre ulaska u rijaliti Veliki brat rekli šta mislimo o tome i to smo učinili najdobronamernije - kaže studentkinja FDU Jelena, jedna od potpisnica protestne note troje akademaca FDU protiv učešća Maje Volk u VB.


Izvor: pulsonline.rs

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 27 Apr 2013, 02:54
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
KAZNA Aneta, Vendi i Slavko direktno nominovani!

Očekivano?

Slika

U kući Velikog Brata, zabranjeno je razgovarati o nominacijama, a to pravilo prekršili su Vendi, Aneta i Slavko.

Na veliko iznenađenje, ekipi se pridružio i Dragutin Topić.

I sam Top bio je iznenađen pa je rekao kako je nominovan za izlazak nedelju dana ranije nego što je planirao.

Aneta, Vendi i Slavko, zbog kršenja pravila, izgubili su pravo da nominuju ostale ukućane a zajedno sa njima ovo pravo izgubila je i Maja Nikolić, koja je kaznu dobila kada je tanjirom pogodila Maju Volk.

Iz Kuće na Košutnjaku, ove nedelje, za razliku od prethodnih, biće izbačena dva ukućanina.



puls

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 28 Apr 2013, 02:36
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VB: Pogledajte: Maja Nikolić plakala

Pevačica je preplakala noć jer su joj se, kako kaže, nakupile emocije tokom rijalitija. Top: Majo na pravom si putu jer ćutiš i plačeš

Slika

Maja Nikolić je opet pokazala svoje pravo lice!

Posle žurke koju je organizovao "Veliki brat" Maja Nikolić se otvrorila Dragutinu Topiću. Ona je preplakala noć jer su joj se, kako kaže, nakupile emocije tokom rijalitija. To je eskaliralo bujicom Majinih suza, a Top je pokuašo da joj pruži utehu.

Maja Nikolić mu se žalila kako nije toliko gorda i fokusirana samo na sebe kao što je svi prikazuju.

- Te suze su iskrene i to su suze koje želim da vidim - rekao je Top Maji. - To više govori o tebi sada neko svaka reč koju si izgovorila, svaka tvoja glupost, svaka odbrana koja je pogrešno uperena, svaka tvoja žaoka puna otrova. Meni je ova noć draža nego bilo koja druga, jer vidim Maju Nikolić koja iskreno plače i koja ćuti i to je moja pobeda jer sad znam da si na pravom putu.

Maja i Top su još dugo pričali o svemu, a pevačica je plakala do duboko u noć. Pogledajte video:



Novosti

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 64 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker