Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 17:08


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 29 Apr 2013, 01:58
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VB. Sindi napravila haos u studiju: Sve ste namontirali

Sindi se verbalno obračunavala sa Marijanom Mićić: Vi ste sve izmontirali i niste prikazali kako me je Nevena vređala

Slika

Sindi se posvađala u emisiji sa voditeljkom Marijanom Mićić. Sevale su prozivke, kompleksi, ali i vrlo malo istina.


Gosti VB Magazina su u nedelju popodne bili Voja Nedeljković, Dara Bubamara i Ivana Stamenković Sindi. Svi gosti su se osvrnuli na svađe i fizičke obračune koje su se dogodili u prethodnom periodu u kući “Velikog brata” i izjasnili se da ne vole nasilje i da su u stahu da se ne dogodi veći incident. Sindi je bila najglasnija jer misli da je svađa I tuča sa Nevenom loše predstavljena. Već sa vrata studija bivša modelsica je počela da se prepire sa Marijanom Mićić.

- Ja sam pokazala da sam pozitivna i nasmejana osoba dok sam bila u kući – odgovorila je Sindi na Marijanino pitanje da li je možda ljuta. – Žao mi je što je došlo do te tuče. Ne volim konflikte i takve situacije. Vi ste sve izmontirali i niste prikazali kako me je Nevena vređala. Mislim da je gore kada nekome kažete da je drolja, nego da nekome saopštite da ima celulit.

Marijana se “borila” malo sa Sindi jer joj je stalno upadala u reč, ali ona nije želela da prestane sa pričom. Ipak, voditeljka se izborila i pitala je u čemu je trik sa pominjanjem celulita.

- Nemam ništa protiv žena koje imaju celulit. Pokušala sam na kulturan način da odgovorim na provokacije. Šta bi tebi Marijana bilo gore da ti neko kaže da imaš celulit, ili da si drolja – pitala je Sindi, a Marijana je rekla da bi joj teže palo kad bi joj neko rekao da ima celulit, a da ona dobro zna da nije drolja. – Ti imaš prizemno mišljenje. I ja volim seljake, ali ljudi koji kažu da su iz Njujorka i ne diče se time odakle su, onda sam protiv njih.

Marijana je “prozvala” Sindi da nije lepo što ljude deklariše prema tome odakle su i kako izgledaju, ali se nekadašnja manekenka nije dala pa je pričala bez prestanka.

- Ljudi, ugasite je, ona ne prestaje da priča – vikala je voditeljka.

Sindi je ipak nastavila u svom maniru pa je pitala Marijanu odakle joj pravo da u emisiji kaže za nju da je ljubomorna na nekoga.

- Rekla si u prošloj emisiji da sam ja ljubomorna na Nevenu – siktala je Sindi. - Pobogu ženo, u Modelsima je bilo mnogo lepih žena pa nisam imala problem sa njima., u modi takođe, tamo su najleše žene.

Sindi je do kraja emisije više puta protivrečila Marijani i nije prestajala da je pecka, ali joj ni voditeljka nije ostajala dužna.

- Samo isfrustirana, labilna osoboba koja ne može sebe da kontroliše tuče druge ljude. Ja Nevenu nisam štipala, to su slagali, ali nema veze, Veliki brat je šou.

Voja: Muškarci su kao tempirane bombe

Voja Nedeljković je rekao da je veoma zabrinut zbog napete situacije u kući koja, po njegovim rečima, može da izazove .

- Nisu problem žene, ima tu i muškaraca koji su kao tempirane bombe. Plašim se da u kući može doći do mnogo većeg nasilja – bio je jasan Voja.



Novosti

_________________
Slika


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 29 Apr 2013, 11:38
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
NAJDRAŽA MU JE? Uroš i Sindi zajedno na ručku


Šta li će mu Soraja reći na ovo...

Slika


Od kada je napustio rijaliti Veliki brat, Uroš Ćertić se družio sa Vesnom da Vinčom. Bili su gotovo nerazdvojni.

Za ove lepe prolećne dane izgleda da je kaskader našao novu "žrtvu". Uroš se pohvalio slikom kako je jedno popodne proveo sa Sindi, koja je izašla iz kuće pre nedelju dana.
- Ručkić sa jednom od najdražih osoba i dobrim lojalnim prijateljem Ivanom Sindi Stamenković - glasila je poruka ispod slike

Dok su boravili u Kući, Uroš je često hvalio Ivanin izgled. Čak je par puta, kako bi iznervirao Avu, ponavljao kako je Sindi "dobra riba". Znao je da Ava baš i "ne miriše" modelsicu.

Da li je u pitanju samo druženje ili možda ipak nešto više videćemo. Nemaju mnogo vremena jer se rijaliti bliži kraju što znači da će Soraja vrlo brzo izaći...


Izvor: pulsonline.rs

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 30 Apr 2013, 02:03
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VB: Izbačen Slavko Labović: Nisam cinkaroš

Za Slavka Labovića je kraj borbe za pobedu i nagradu od 50.000 evra. U utorak javne nominacije, a u petak i subotu dve polufinalne večeri

Slika

Za Slavka Labovića je kraj borbe za pobedu i nagradu od 50.000 evra. Iako je produkcija nameravala da izbaci dva takmičara, predomislili su se jer su za utorak pripremili javne nominacije, a u petak i subotu su dve polufinalne večeri.

Direktno nominovani ove nedelje su pored glumca bili i Vendi, Aneta jer su se dogovarali koga da nominuju, a Dragutin Topić i Maja Nikolić su bili izbor publike.

Ukućani su se u toku dana izjasnili koga bi želeli da vide van kuće i izbor je pao na Anetu, ali ona je ostala u kući.



21:31 - Soraja, Željko i Maja Nikolić otvorili veče mjuziklom

Na pozornici isped kuće VB su Željko, Soraja i Maja Nikolić koji izvode deo iz mjuzikla "Brilijantin".

Na scenu su se pojavili Maja Volk i Top na 30 godina mature.

21:39 - Slavko postiđen

Neki ukućani se spremaju na obračun samnom. Idemo u kuću da im dam tu priliku, rekla je Marijana.

Voditeljka: "Željko, ti si pre dan dva rekao Slavku da se pripremi na razgovor sa mnom, jesam li pogrešila?"

Željko: "Jesam, ti ubodeš tamo gde najviše boli."

Voditeljka: "Slavko, reci šta to imaš da mi kažeš. Rekao su da imaš nešto lepo da mi kažeš."

Slavko: " Ako me isprovociraš, ja ću da ti odgovorim. Nisam ja seljak. Sve pričam otvoreno. Ne očekuj od mene napad, nego odbranu."
21:43 - Misterija skrivenog papira

Marijana je rekla ukućanima da će videti šta su Slavko, Vendi i Aneta pisali na papiru, zbog koga su direktno nominovani.

Na televizoru u dnevnoj sobi su videli da je Slavko iscepao deo papira na kome su pisali imena ukućana koje žele da nominuje. Veliki brat je tražio od glumca da izvadi papir iz džepa, ali ga je on pojeo. Njih troje nisu hteli da odaju jedan drugoga.

Maja Nikolić smatra da su na papiru pisalo nešto ljubavnog karaktera, Soraja misli da su to ipak bile nominacije.

Slavko je rekao da će priznati šta je napisao, odmah posle reklama...

Slika

21:55 - Slavko: Neću da kažem šta je sadržaj poruke, Vendi: U poruci Sorajino i Avino ime

Marijana se posle reklama opet uključila u kuću Velikog brata kako bi dobila Slavkovo priznanje šta je pisalo na papiru.

- Ja sam rekao Velikom bratu. Te noći sam nemirno spavao. Zamolio sam Velikog brata da ne kazni Vendi i Aneta. To je bila privatna poruka između mene i Vendi, a to vam neću reći. Ne tiče se nikoga. Nije imalo nikakve veze sa nominacijama. Ne želim da ispoljavam ovde šta je bio sadržaj poruke.

Voditeljka je pitala Maju Volk kako se oseća to što je njena hemijska olovka zloupotrebljena.
- Ja sam bila posvećena glumcima. Ja stalno ostavljam svuda stvari - rekla je Maja.

Ipak, Vendi je rekla istinu. Na papiru su bila dva imena i to Sorajino i Avino.
22:02 - Vendi: Dovedeni smo pred svršen čin

Marijana: " Vendi, zašto si odala ekipu?"

Vendi: "Nisam odala, već sam dovedena pred svršen čin. Ja sam to rekla jer mi je argumentovano. Mi smo dovedeni u neprijatnu situaciju.Mi ne znamo za koga će kvazi lisac da glasa i to nije fer. I kao sad smo mi nefer."

Slika

22:25 - Ukućani ubeđuju publiku zbog čega da ih ostavi u kući

Marijana se opet uključila u kuću. Ona ima iznenađenje za ukućane.

Voditeljka: "Molim nominovane da ustanu. Majo, reci nam zašto misliš da u kući treba ti da ostaneš."

Maja: "Ne mislim da sam bolja. Ako sam ostala pet nedelja, mogu još malo. Ne mogu da odgovorim jer poštujem sve ljude ovde."

Voditeljka: "Vendi zašto bi ti trebalo da ostaneš."

Vendi: "Ne umem to da ocenim. Ja sam pala u jednoj igri gde se ocenjivalo mišljenje kolektiva."

Aneta je rekla da nije razmišljala o tome, Slavko je rekao da on ne očekuje da će pobediti, ali da veruje u pravdu. Top je rekao da je ušao u kuću kao voljeni suprug i dobar otac i ko je to prepoznao, prepoznao je.

22:32 - Sara: Nisam znala da me je Vendi nazvala parazitom

Marijanu je zanimalo šta Soraja i Ava imaju da kažu po pitnju afere "papirić" na kome su stajala njihova imena, a koje je napisao Slavko.

Sara je rekla da nije sigurna da je Slavko napisao njeno ime, a Ava se izjasnila da to nije njen problem i da ona ima svoj svet. Ipak, Soraja se zaprepastila kada je čula od voditeljke da ju je Vendi nazvala "parazitom".
23:08 - Izbačen Slavko

"Došao je trenutak da saznamo kome je ovo poslednji dan u kući", rekla je Marijana pa se uključila u kuću.

Voditeljka: "Vendi, da li se ti osećaš kao vođa ovog zavereničkog klana?"

Vendi: " Nisam vođa. Samo imamo pravo da razmišljamo."

Voditeljka: "Ti Vendi ostaješ da stojiš. Majo sedi. Više smo puta čuli da je Aneta koleteralna šteta, a i ti ostaješ da stojiš. Tope kako se osećaš?"

Top: "Osećam se dobro."

Voditeljka: "Ko drugome jamu kopa, sam u nju upada. Tope, sedi. Svima vam je jasno da će neko iz zavereničkog klana večeras napustiti kuću. Vas troje ste pokušali da nadmudrite Velikog brata. Publika je rekla svoje i odlučila da je šesti izbačeni ukućanin - Slavko"


23:28 - Slavko: Ja nisam cinkaroš

Slavko je izašao iz kuće sa podignuta tri prsta i majicom na kojoj je pisalo Kosovo je Srbija. Marijana je pitala kako se oseća zbog toga što su ga dve žene uvukle u direktnu nominaciju.

- Ne odajem nikoga. Nisam drukara i špijun. One šta su rekle, rekle su - bio je jasan glumac. - Papir sam bacio u wc šolju. Pokazao sam ga Aneti i Vendi. Napisao sam privatnu poruku i kajem se zbog toga. Ovo je za mene divno iskustvo i lepo sam se provodio, ali se nadam da nisam puno ljudi razočarao.

Marijana je pitala Slavka kakav on problem ima sa njom.

- U jednom trenutku da će se prekršiti dogovor koji sam postigao. Imao sam nameru da se odbranim. Priznajem da sam o nominacijama pričao sa Žarkom. Aneta i Vendi su se dogovarale koga će da nominuju. Žarka sam pitao kakva je procedura sa nominacijama.

Glumac je otkrio da najviše želi da pobedi Dragutin Topić jer dele ista vrednosti.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Effy
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 30 Apr 2013, 08:58
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2013, 18:22
Postovi: 38

OffLine
Trnovit put do slave: Život Soraje Vučelić nije bio uvek blještav!


Slika


Soraja Vučelić, učesnica rijaliti šoua veliki brat, rano je ostala bez majke, odrastala je u Domu za nezbrinutu decu i u hraniteljskoj porodici, a sa ocem tek sada ima dobar odnos. Život Soraje Vučelić nije bio uvek blještav kao šou-biznis. Starleta se rodila u Kninu pre 27 godina, a njenu majku Anku roditelji su izbacili iz kuće kada su saznali da je trudna jer se nisu slagali sa njenim izborom. Sorajin otac nije mnogo mario za ćerku, pa se Anka sa malom Sorajom vratila u Crnu Goru u Bar. Pošto nije imala od čega da je izdržava, dala ju je na staranje hraniteljskoj porodici koja je živela u Vojvodini. Zbog daljine, susreti majke i ćerke nisu bili mogući, tako da je Anka posle nekoliko meseci Soraju smestila u Dom za nezbrinutu decu “Mladost“ u Bijeloj. Kada je porodica oprostila Anki, ona i Soraja prešle su da žive kod Ankine braće. Nažalost, Anka se razbolela i preminula kada je Soraja imala samo 17 godina. Soraja je jedno vreme živela i s ocem, ali se čim je završila srednju školu, osamostalila i preselila u Beograd. Ona je znala da se ponaša bahato, a umela je i da se potuče s nekim iz čistog mira. Ona se prvi put pojavila u „Velikom bratu“ 2011. godine. To joj je bila odskočna daska. Sada zarađuje od pojavljivanja u spotovima i klubovima. U poslednje tri godine Soraja je imala osam estetskih zahvata, a silikone u grudi prvi put je ugradila 2010. godine. Za razliku od drugih ukućana koji su kao kontakte ostavljali telefone članova porodice, Soraja je, pošto nema majku, a oca nije želela da eksponira, ostavila broj telefona svoje najbolje drugarice Ivane Ciciović. Drugarica je potvrdila Sorajinu životnu priču. "Istina je da Saru život nije mazio. Mama joj je umrla kad je imala samo 17. Bila je drugačija kada je bila mlađa, buntovnija, bahatija, ali sada se smirila i sazrela", kaže Ivana. Ona ističe da ne zna da li je Sorajin tata bio u zatvoru, ali kaže da su sada u dobrim odnosima i da se čuju.


Izvor: svet.rs


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 30 Apr 2013, 21:51
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VB: Potresan razgovor Maje Nikolić i njene majke

Pevačica je podelila sa gledaocima šokantnu činjenicu - da je njena majka imala tumor na plućima koji je bio težak jedan kilogram

Slika

U kući "Velikog brata" je drama! Maja Nikolić je imala potresan razgovor sa svojom majkom, a sa svojim najmilijima se čuli i Aneta, Vendi i Maja Volk.


Željko i Top su osvojili nagradu koju su podelili sa ostalim ukućanima, a to je - minut razgovora sa porodicom. Dame su imale traumatičan dan jer su čuli sa svojim bližnjima. Najtužniji razgovor je svakako bio između Maje Nikolić i njene majke. Za samo minut majka joj je rekla da je dobro, da joj se tumor znatno smanjio, ali da je zbog homoterapije trajno izgubila sluh na jedno uvo.


- Nemoj ništa da se brineš, dobro sam - rekla je majka pevačici. - Već 20 dana sam kući. U toku nedelje mi stižu lekovi iz Nemačke. Porasla mi je malo kosa, a lekari su mi rekli da se tumor opet smanjio za polovinu. Zbog hemoterapije sam trajno izgubila sluh na jedno uvo, ali nemoj da se sekiraš. Novak i Lazar su dobro i pozdravili su te puno. Sine, ostani kakva jesi, mi te volimo najviše na svetu.


Maja Nikolić je saslušala majku, a onda je briznula u plač. Ona je "Velikom bratu" rekla da joj je žao što njena majka neće da je posluša i ode na prosvećenje sa sedam sveštenika koji bi svojim molitvama mogli da joj produže život. Pevačica je podelila sa gledaocima šokantnu činjenicu - da je njena majka imala tumor na plućima koji je bio težak jedan kilogram.


Drljive scene i razgovori su defilovali u ispovedaonici. Aneta čula sa svojom majkom posle koga nije mogla dugo da se smiri pa su je ukućani tešili. Maja Volk se čula sa svojom ćerkom koja joj je rekla da joj puno nedostaje i da jedva čeka kada će da dođe kući. Nagrada je važila i za Vendi koja se kratko čula sa ćerkom. Veza se prekidala, a Nikoleta je uspela da joj kaže da je puno voli. Pevačica je "Velikom bratu" rekla da je sada na "sedmom nebu".


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 30 Apr 2013, 23:33
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Neće ih ukućani: Ava i Soraja javno nominovane

Ukućani su večeras nominovali jedni druge. Najviše glasova dobile su Soraja, Ava, Milić i Maja Nikolić

Slika

Večeras će po prvi put ukućani javno nominovati jedni druge.

Veliki brat VIP bliži se kraju. Do sada je šest takmičara napustilo kuću na Košutnjaku, a finalna nedelja koja je pred nama doneće nova uzbuđenja i preokrete, a vrlo brzo ćemo saznati ko će još ostati bez novčane nagrade od 50.000 evra.

Večeras su javne nominacije, a novo izbacivanje iz kuće je u četvrtak, 2. maja, kada će se neko oprostiti od glavne nagrade. Ukućani ne znaju za izbacivanje i to će biti veliko iznenađenje za njih.

U petak i subotu su polufinalne večeri, posle čega će biti poznati svi finalisti pete sezone rijaliti šou programa VIP Veliki brat.

Ukućani koji su još uvek u igri su: Žarko i Željko, Ava, Milić Vukašinović, Aneta, Maja Nikolić, Maja Volk, Top, Vendi i Soraja.

Maja Volk nominovala je, kako kaže, svoje omiljene dečake Žarka i Željka.



Željko je nominovao Žarka i Soraja. Kaže da bratu voli da zagorča život.



Aneta je nominovala Soraju i Avu. Za Soraju kaže da se folira.

Žarko je nominovao Topa i Maju Nikolić. Sa Top je najmanje blizak, a Maja, iako je voli, morao je nekog da izabere.



Top je nominovao Soraju i Milića.

Soraja je nominovala Maju Nikolić i Anetu. Soraja je veoma grubo zalepila tortu Maji, te joj je razbila usnu.



21.00 - Maja Nikolić je nominovala Soraju i Avu. Za Avu kaže da laže i da svaki put priča drugačije. U Soraju se, kako kaže, razočarala jer je ljubomorna, ćuti i spletkari.



Ava je nominovala Anetu i Maju Nikolić. Kako kaže, ne može da zaboravi ono što je Maja pričala za njenog tatu, dok je Aneta pričala kako glumi dok je plakala.


Vendi je svoje torte dodelila Miliću i Soraji.
Milić je svoje torte dodelio Maji Volk i Topu. Kako kaže, Maja Volk uvek upada u priču, jer je nevaspitana.


20.45 - Ava je ječe komentarisala koga je nominovala, pa je u startu dobila jedan poen.

Maja i Ava kao pobednice kviza počele su prve sa bacanjem torti. One su svima bacile po jednu tortu u lice.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 01 Maj 2013, 23:28
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Ava: Soraja će biti izbačena!

Jedna od nominovanih za izbacivanje iz kuće “Velikog Brata”, Ava Karabatić, rekla je u ispovedaonici da će najverovatnije Soraja Vučelić napustiti rijaliti.

Slika
Prava je šteta da ispadne bilo koja guz... pardon, devojka: Ava Karabatić (levo) i Soraja Vučelić

Na pitanje Velikog Brata od koga ćemo se uskoro oprostiti, hrvatska starleta je odgovorila da joj je pre svega žao što njena zemlja ne glasa i da je to veliki hendikep, ali da veruje da još nije došlo vreme da ona napusti kuću, pa će verovatno Soraja da ispadne.

- Ako posmatramo sa strane rijalitija i što je zanimljivo i neophodno u rijalitiju, Maja Nikolić se nije davala u igrama, ali su se oko nje dešavale svađe, suze, a to je ljudima zanimljivo. Soraja je bila neutralna - rekla je Ava svoje mišljenje.

Ona je dodala da bi Maju Nikolić trebalo da bude sramota koliko laže, a posle se ”liže” sa Vendi.

Karabatićeva je objasnila zašto su se svi ukućani urotili protiv Soraje. Naime, ona kaže da Soraja nije ni sa kim bliska, izolovala se, i kao takva je laka za napadanje. Ava veruje da je Žarko stao na stranu Soraje jer je gledao sve od početka što je Maja Nikolić radila ukućanima, i on to pamti, jer, kako kaže, ”ne možeš zaboraviti rečenice koje bole”.

Ava se slaže sa Žarkovim mišljenjem i dodaje da je on s razlogom nominovao Maju Volk i Topa, jer uvek stoji iza svojih reči i ne menja mišljenje kao drugi.

Sledeće izbacivanje je u četvrtak, 2. maja, a veliko finale u ponedeljak.


Vesti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 03 Maj 2013, 02:54
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Veliki Brat: Ode Maja Nikolić

Sedma izbačena je pevačica iz Niša. Sa Sorajom se nije pozdravila. Ostali su polufinalisti, finale u ponedeljak u 21 h.

Srbija-forum

Glasovi publike odlučili su da od tri nominovane ukućanke, u polufinale ne prođe Maja Nikolić. Odahnule Soraja i Ava.

Temperamentna Nišlijka očigledno nije očekivala da bude izbačena, pošto je delovala zbunjeno dok je na brzinu zakopčavala kofere, uz Topovu pomoć.

"Ljubim vas, vidimo se za par dana", pozdravila se sa skoro svima, ali Soraja je upadljivo izbegla da se izljubi sa njom, pošto nije ni prišla vratima dok je Maja izlazila.

Po izlasku iz Kuće, Maja, kojoj je ovo treći rijaliti, rekla je da neće gledati snimke iz Kuće, niti se podsećati muvanja sa Slavkom, svađa sa svim živima, torte, sevanje grudima kraj bazena…

"Nikada ja ne gledam te snimke. Šta je bilo unutra, ostaje unutra, ja idem dalje".

U Kući je ipak, kaže, stekla prijatelje za ceo život, a to su "kum" Top kojem želi pobedu, "carica" Vendi, i "lepa i dostojanstvena" Aneta. Nada se da će druženje nastaviti i sa Majom Volk.

Više nema nominacija, do ponedeljka će publika odlučivati o ispadanju. Polufinalisti su Maja Volk, Top, Soraja, Ava, Aneta, Vendi, Željko, Žarko i Milić. Polufinalne večeri biće u petak i subotu u 21.30, a veliko finale u ponedeljak u 21 čas.

U emisiji je gostovao izbačeni kaskader Uroš, koji je dobio šansu da se obrati jednoj od nominovanih ukućanki. Naravno, odabrao je Soraju, i priznao da je poslao pet SMS poruka za njen ostanak u Kući.

"Ljubim te, gledamo te Sindi i ja", pozdravio je Uroš, koji je rekao da podržava to što je "nabola" Maju, i da je u redu da vrati nekome udarac.

"Trebalo je i Ava da je udari", dodao je on.

Iako je Maja Nikolić pričala da je Uroš njen heroj, on nju naziva poznanicom, sa Avom je bilo svašta ali je primetno da se kaskader naježi kad se pomene njeno ime.

"Maja me je ostavila sa njom u kombiju, znajući da je u pitanju hiperaktivno i pričljivo biće. Ava će odlepiti ako večeras ispadne, jer misli da je zaslužila finale. Ali ona je takva, rođena je za rijaliti", rekao je Uroš, kojem hiperaktivnost nije smetala dok je simulirao seks sa hrvatskom starletom.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 04 Maj 2013, 02:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Veliki Brat: Miliću, bilo je dosta!

Prvo polufinalno veče petog VIP serijala „baksuzno“ je bilo za Milića Vukašinovića, kojem je publika iz Srbije, BiH, Crne Gore i Makedonije dala najmanje glasova.

Srbija-forum

U kući Velikog Brata ostali su Maja Volk, Top, Aneta, Ava, Soraja, Vendi, Žarko i Željko. Neko od njih će zahvaljujući glasovima publike osvojiti 50.000 evra u ponedeljak, a već u subotu napolje leti još jedan učesnik.

Za razliku od prethodnih učešća u ovom rijalitiju kada je bio deo skoro svake svađe, sada se držao po strani, odnosno u kuhinji i od jutra do sutra prao sudove... Iako je Vendi udario vratima i sa njom se pomirio, pa iz kuće izlazi kao jedan od retkih učesnika za kojhim skoro svi žale, ali ipak najviše njegova verna druga AgAva.

“Treba da pobedim, a ne da dođem do polufinala”, prvo je što je rekao Milić nakon izlaska, a onda objasnio da je bio miran jer ne može da pere suđe i urla.

“Osećao sam se kao domaćin i zato sam i bio glavni u kuhunji. Pored toga, nije mi se dopalo kako neke ukućanke peru suđe pa sam stvar uzeo u svoje ruke.”

Za Avu kaže da je bila njegova štićenica i da veruje u iskrenost njenih emocija jer ona “nije glumica već performer”, dok je Vendi malo preterala.

“Jednog od braće vidim kao pobednika Velikog Brata”, prognozirao je Milić i, iako je želeo da pozdravi raju u kući, moraće da sačeka VB magazin u nedelju.




Za proteklih šest nedelje u kući Velikog Brata je bilo i onih lepih, nežnih momenata, a zvezda istih je naravno Ava, koja bi najradije da samo za sebe sačuva „slatke tajne“, iako smo svi sve videli...

„Treća nedelja mi je bila najdraža, eto desilo se“, stidljivo je rekla Ava, a onda i priznala da je u pitanju romansa sa Željkom, kojem to ipak nije nadraže što mu se desilo.

„Meni je ovde vrh, naj, do j***. Ekstra, ful, vrh... jer ostajem u Srbiji. Super mi je drago što su svi izašli jači i što je kraj lep“, rekao je Žarko.

Vendi, iako je prošlo tek 24 časa, nedostaje njen Tintoreto, odnosno „transformers koji je doživeo pozitivnu katarzu“, pa je Maji Volk dala šljašteće haljinče, koje je Nikolićeva njoj ostavila. „Majo zbog haljinčeta ti opraštam sve, i leteće tanjire.“

Aneta kaže da je od početka zavolela Bobana, Nevenu, Vendi i Žarka, sa kojima planira da se druži i posle rijalitija, za razliku od Topa, koji kaže da je sve ružno već zaboravio i on je zaslužan za najemotivniji momenat, kada je u ispovedaonici pričao o gubitku oca i trenera, prijatelja, kuma, Mihajla Švrake.

"Odmah nakon sahrane, odleteo sam za London gde nisam uspeo da preskočim ni početnu visinu. Kada sam se vratio u Beograd, svi su me osuđivali, pitajući zašto je država poslala na takmičenje nekog ko je na zalasku karijere i troši budžetske pare. Kod nas se uspeh ne ceni, a poraz je neprihvatljiv."


Mondo

_________________
Slika


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 04 Maj 2013, 20:08
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Vendi: Žarko je bio zao još u jajetu, a sada je zlokobna žena!


Slika

Vesna Vukelić Vendi, jutros je u ispovedaonici popila kafu sa Velikim Bratom i tom prilikom proćaskala sa o novom zadatku ali i o blizancima Stojanović.

- On je bio zločest još u jajetu, pokupio je sve loše osobine jedne žene, a nažalost dobio samo muški polni organ - objasnila je ona Velikom Bratu.

Slika


Vukelićeva je došla do zaključka i da je blizanac još pre rođenja pokupio sve ženske osobine, te da je došlo do greške u genetskom kodu, pa je tako Žarko jedna zlokobna žena.


Izvor: pulsonline.rs

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 62 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker