Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 09:00


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 01 Apr 2013, 20:17
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Veliki brat: Uroš i Željko na tajnom zadatku

Uroš i Željko su se izmirili, a Veliki brat ima je zadao tajni zadadatak - zamenili su identitete, što naravno, nisu smeli da kažu ukućanima

Slika

Kako bi napravio prvoaprilski šalu na račun ukućana, Veliki brat, je Urošu Ćertiću i Željku Stojanoviću dao tajni zadatak. Pošto su njih dvojica izgladili nesporazume sada imaju za zadatak da budu u koži ono drugog, tačnije, moraće da zamenu uloge.


Veliki brat je u ispovedaonici Uroša i Željka pitao u kakvim su odnosima. Kaskader se poverio i rekao da mu se čini da je Željko dobar čovek iako se sa nekim njegovim postupcima ne slaže.  

Blizanac je takođe rekao da misli za Uroša da je dobar, ali da bi trebalo da zna kome se poverava. Kako su se dvojica takmičara izmirila Veliki brat im je dao tajni zadatak.

- Uroše, Željko, sada ćete saznati kako je biti u koži onog drugog – rekao je Veliki brat. - Tokom narednih sat vremena zamenićete uloge. Uroš kao Željko sme da uđe u kuću "Velikog brata", a Željko ostaje u kombiju i radi sve što inače radi Uroš. Vas dvojica ne smete da otkrijete ostalim ukućanima vaš zadatak - objasnio im je Veliki brat.

Uroš je odmah uočio problem – ne sme da priča sa Majom Nikolić, ali Željko mu je rekao da je samo ignoriše.

Kada ga je Maja ugledala oduševila se, ali joj je Uroš stavio do znanja da sa njom ne kontaktira.

- Sa tobom ne pričam – rekao je Uroš Maji.

Željko je maksimalno iskoristio svoju ulogu Uroša, pa je odmah tražio Avi da ga poljubi koja je bila u šoku.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 01 Apr 2013, 20:25
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
EKSKLUZIVNO: Sutra još jedno izbacivanje iz kuće “Velikog Brata” i ubacivanje novog! Vesna se vratila!

Slika

Kako ekskluzivno saznaje Scandal osim večerašnjeg izbacivanja i sutra uveče će se desiti izbacivanje ali i useljenje u kuću “Velikog Brata”! Po našim saznanjima ukućani će biti ti koji će da odluče ko leti napolje ali najverovatnije će izbačeni biti samo prebačen u tajni deo kuće. A u kuću će biti useljena ili Vendi ili Milić i Soraja. Pre pola sata u VB se vratila i Vesna de Vinča koja je vikend provela u Parizu ali je bila i na kontroli.


scandal

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 01 Apr 2013, 20:30
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Ko večeras ulazi u kuću Velikog brata?

Slika

Nakon medijskih spekulacija o mogućem ulasku pevačice Vesne Vukelić Vendi u kuću na Košutnjaku, alo.rs prenosi da se to večeras neće desiti.

Po portalima se pisalo o tome da se folk pevačica posle zdravstvenih problema koje je imala odlučila da umesto imanja u Lisoviću ipak bude deo projekta produkcijske kuće Emotion, međutim, kako alo.rs prenosi, Vendi večeras neće ući u kuću Velikog brata na Košutnjaku.

I dok je Ekrem ubeđen da će pevačica svakog trena stići na imanje u Lisoviću, ostaje neizvesno gde će se Vendi pojaviti.

Ako se pojavi u Velikom bratu, biće veoma zanimljivo jer su Maja Nikolić i Vendi u sukobu, a folk pevačica bi mogla da ima nekoliko meta u kući.

Da li će postati jedan od VIP stanara, ostaje da vidimo večeras, kada je najavljeno i izbacivanje jednog ukućanina.


story

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 02 Apr 2013, 00:05
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Petrući napustio kuću: Znao sam da neću uspeti

Iz kuće Velikog brata izbačen je Petrući

Slika

Prvi učesnik koji je napustio kuću Velikog brata sa najmanje glasova publike je Branislav Petrušević - Petrući.

Iako je bio jedan od mirnijih ukućana i ni sa kim se nije svađao, publici, izgleda, nije bio zanimljiviji te je dobio najmanji broj glasova. On je rekao da je osetio da će biti izbačen.

"Dobio sam čudan zadatak prvog dana i znao sam da neću uspeti. Znao sam da ću biti izbačen prve ili druge nedelje", rekao je Petrući i dodao da nije poznavao Avu i da joj želi sve najbolje.

Ove nedelje imunitet su imali Maja Nikolić, Milić Vukašinović, Soraja, Uroš i Ava, dok su svi članovi vlade nominovani, a to su: Aneta, Slavko, Žarko i Željko, Sindi, Boban, Nevena, Petrući, Topić, Vesna i Maja Volk.


kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 02 Apr 2013, 16:01
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Svađa Uroša i Ave: Vlada Vuksanović je veći muškarac od tebe

Uroš Ćertić je napao Avu da loše priča o njemu, a starleta mu je poručila da se razočarala u njega, pa ga je „častila“ pogrdnim imenima i rekla da joj to Vlada nikada ne bi uradio

Slika

Ljubavnici iz kuće Velikog brata, Ava Karabatić i Uroš Ćertić, su opet zaratili! Kaskader je ljut na Avu jer ga navodno ogovara i stalno mu nabacuje krivicu, a starleta mu je poručila da se razočarala u njega, pa ga je „častila“ pogrdnim imenima i rekla svima da joj bivša simapatija Vlada Vuksanović ovo nikada ne bi uradio.


Do svađe je došlo kada je u spavaćoj sobi Ava pričala Maji Nikolić priču o izgubljenoj ljubavi koju je čitala. Uroš je to okarakterisao kao njen pokušaj da ga porovocira pa ju je napao.

- Šta je? Ti misliš da si Bog – provocirao je Uroš.- Ušla su u kuću kao muva bez glave u kostimu i misliš da si bitna. Nemoj stalno da pričaš drugim ljudima loše stvari o meni. Ti nisi normalna, šta god da pričaš uvek gledaš u mene. O nama nema reči, ni sad, ni napolju, nemoj da se tripuješ. Šta sam mogao kada sam bio zarobljen u kombiju sa tobom.

Maja Nikolić i Maja Volk su pokušale da smire Avu koja je besnela. Pored njihovih pokušaja da joj pruže utehu besna starleta je tvrdila da se mnogo razočarala i da je kaskadera „precrtala“. Maja Nikolić joj je rekla da bi bilo najbolje da pričaju o nečem drugom i terala je da joj priča o Vladi Vuksanoviću u koga je Ava bila zaljubljena tokom učešća u Survivor-u.

- Vlada Vuksanović ovo nikada ne bi uradio, on je muškarac za razliku od njega – vikala je Ava. - Ovo je mnogo nisko. On je kukavica i svinja. Ako je takav dasa što me nije odvukao u stranu i rekao mi sve što misli o meni, a ne ovako da me napadne bez stida i srama pred svima. Ti Majo znaš da ja nisam pričala o njemu. Svedok si. Stvarno ne mogu da verujem. Kakva budala.

Starletu je Maja Volk savetovala da Uroša – ignoriše.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 02 Apr 2013, 20:55
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
“Veliki Brat”: Večeras u kuću ulazi Vendi!

Slika

Ono o čemu se pisalo ovih dana Scandal potvrđuje, večeras u kuću “Velikog Brata” definitivno ulazi Vesna Vukelić Vendi koja je već u karantinu i spremna je da ovaj šou dovede do usijanaja.
Pitamo se kako će na to regovati Maja Nikolić, koja je sa Vendi u sukobu. Ali nije samo Vendi sa Majom u sukobu. Ona je na sudu i sa Vesnom De Vinčom! Da li će proces dobiti epilog u kući Velikog Brata umesto na sudu videćemo!

Pevačica je inače ponovo u centru pažnje.
Maja Volk, Aneta, Željko, Boban i Vesna u kombiju su komentarisali njeno ponašanje od kako je ušla u kuću.
“Milić Vukašinović i Soraja su poludeli zbog nje”, rekla je Vesna.

Slika

Milić je Soraji i Žarku otkrio da mu se nimalo ne dopada Majino ponašanje.
“Ružno je bilo kad je ušla pa šlihtanje ono… pa sve viče ovo je najbolji VB, ovo je najbolja ekipa. Ne ide to tako, upoznala se sa Urošem, jedan dan upoznavanja i to za ceo život… to je pre svega jedva poznavanje, a kamoli prijateljstvo”, otkrio je on.
Posle toga Maja je nastavila da iritira druge ukućane svoji ponašanjem. Ovog puta njeno oružje je bilo pevanje.
Dok se ona raspevavala u kuhinji, uz pesmu Bore Čorbe ”Anđele”, u spavaćoj sobi su Boban i Aneta komentarisali njen vokal.
“Majo oteraćeš sve anđele ako tako nastaviš da se dereš. Mnogo vrišti, bre!”, rekao je Boban Žarku i Aneti.
Maja je nastavila sa svojim repertoarom, otpevavši “Đurđevdan”.
“Nisam… o, je**m te u… njena muzikalnost je ’bem ti… nisam, nisam… auto… ’bem ti život”, nervirao se Milić u tajnoj sobi, čuvši Majino izvođenje pesme.

Slika

U ispovedaonici su Žarko, Sindi i Boban otkrili šta misle o Majinom pevanju.
“Rekao sam da kad ona peva više liči na orgazam nego na pevanje”, bio je iskren Žarko.
“Maja peva, oči mi krvave, to je nova verzija pesme. Ona kad pogodi emociju – uvek spoznam koliko mogu da budem tolerantan kad ona peva. Njeno izvođenje je vrlo eksperimentalno. Mislim, možda nismo dovoljno obrazovani”, kaže Boban.
“Vidi se da je stara pevačica. Pevačica, kad mene, kad zapeva, tu nema nešto aaa, to treba da bude bistro, čisto, elegantno. Nevena ima lepši glas nego Maja, a ova ima nešto, kao Indira Radić. Voleo bih da je čujem kako peva neki ’Goodbye My Lover’ neki James Blunt”, otkriva Žarko.

Slika

Maja Volk je tokom vežbanja uživala u Majinom izvođenju pesme “Lutka sa naslovne strane”.
“Tebi dušo stvarno treba lova”, prokomentarisala je Volk.
Ni Slavko nije propustio da ne iskomentariše Maju. Doduše na malo drugačiji način.
Iako već danima pršte varnice između njih dvoje, nijedno nije priznalo da tu ima nekih emocija – sve do sinoć.
Slavko je otkrio da ga Maja podseća na miša, a onda je i ona otkrila na koju životu on nju podseća.
“Rezultat moje mašte je da ti ličiš na divljeg vepra, koji je izuzetno seksepilan, izuzetno potentan, izuzetno muževan, izuzetno inteligentan.”
Nešto kasnije, glumac se pohvalio Bobanu da želi da spava sa Majom, nakon što izađu iz kuće.
“Ma, je*aću je… razvaliću je! Čim izađemo odavde.”

Slika


Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 02 Apr 2013, 21:07
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Veliki Brat 2013: Ana Mihajlovski napušta mesto voditeljke!

Slika

Kako se nezvanično saznaje, Ana Mihajlovski više neće voditi emisije koje su povezane sa rijalitijem "VIP Veliki brat".

Iako je juče na društvenoj mreži "Tviter", Marijana Mićić postavila njihovu zajedničku fotografiju ispod koje je napisala "prerušićemo se večeras u lepotice", do njihovog zajedničkog pojavljivanja na sceni nije došlo.

Razlog tome je ozbiljna svađa koju je voditeljka imala sa poznatim kreatorom Darkom Kostićem koji radi kao kostimograf u ovom rijlitiju.

Ana je potvrdila informaciju da više neće biti deo rijalitija "Veliki brat" i otkrila  šta se zapravo desilo na Košutnjaku:

"Dakle radi se o tome da jedan stilista nije hteo da pusti voditeljku na scenu 5 minuta pred početak programa uživo i ja sam prosto i jednostavno doživela panični napad posle kojeg nisam bila u stanju da radim. Ovom prilikom jedino mogu da čestitam Marijani Mićić što je tako hrabro uradila taj prenos posle svega jer ja nisam mogla zaista. Ovom prilikom joj se izvinjavam što sam je ostavila na cedilu ali moj organizam jednostavno toliku količinu stresa nije mogao da podnese i to 5 minuta pred uživo uključenje.. Zaista mi je žao", izjavila je Ana.

Iz produkcije „Emotion" nisu hteli da nam potvrde ovu informaciju, već su samo rekli da nemaju komentar.

Anin odlazak bio bi veliki šok i za produkciju i za sve ljubitelje "Velikog brata", s obzirom na to da je od 2006. u ulozi voditeljke ovog rijalitija.


Svet+

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 02 Apr 2013, 23:34
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VIP VB: Uzbuna! Vendi je u kući!

Vesna Vukelić-Vendi novi učesnik Velikog brata. U svađi sa Majom Nikolić i Vesnom da Vinči. Jedan ukućanin večeras leti napolje.

Slika

Tri, zapravo četiri loše vesti sačekale su učesnike rijalitija Velikog brata:

- Danas je 2. april, zapravo nije 1. april, dakle nema šale.

- Svi su nominovani u vanrednom izbacivanju.

- Jedan ukućanin večeras leti.

- U Kuću je ušla Vesna Vukelić-Vendi!!!

Štaaaa?

Da, da. Vesna Vukelić-Vendi je novi učesnik rijaliti šoua Veliki brat, iako je Ekrem Jevrić paralelno u drugom rijalitiju, na Farmi i negde u dubini duše se nada da bi mogao da dočeka svog "Vendija"... Eh, Ekreme...

VENDI ODMAH U KLINČU!

Slika

"Ja sam došla sa dva arhengela božija, preobučene u masku Darta Vejdera - zovu se Rafael i Uril", rekla je Vendi, a onda objasnila zašto je pristala da uđe u Kuću Velikog brata: "Tamo je mesto inteligentnim ljudima".

Vendi nije u dobrim odnosima sa Majom Nikolić i sa Vesnom da Vinči.

"Vesnu ne poznajem, ona ima problem sama sa sobom. Što se tiče Maje Nikolić, ja nju zovem konte Marko Mario del Tintoreto", rekla je Vendi pre ulaska u Kuću.

POGLEDAJTE NJEN PROFIL I ULAZAK U KUĆU




Čim je kročila u Kuću nastao je pičvajz!

Pozdravila se sa većinom ukućana, osim sa Vesnom da Vinči i Majom Nikolić.

Nakon što je Maji nešto rekla, u pretećem tonu, otprilike da se "ponaša", Vesna da Vinči je obavestila ostale ukućane da sa Vendi neće komunicirati jer se sude.

"Tužila sam dotičnu gospođicu sudu i neću komunicirati sa njom i to isto tražim od gospođice", rekla je Vesna da Vinči.

Od Vendi je dobila: "Odlično!". Uz objašnjenje: "Gospođa ima problem sa samom sobom. Ta emisija zbog koje me tuži ne postoji nigde, odnosno video zapis", rekla je Vendi, a onda dodala: "To je bila emisija talk-show...".

POGLEDAJTE I TO




Inače, u svom profilu je rekla da je mislilac, filozof, psihijatar... Posebno je ponosna na to što se slikala za "Plejboj". Snimila je i film "Dama koja ubija", a "intenzivno je radila" na jednoj pozorišnoj predstavi...

MAJA NIKOLIĆ I DA VINČA: NE KOMUNICIRAMO SA VENDI!

Maja Nikolić, baš kao ni Vesna da Vinči nema nameru da komunicira sa Vendi.

Rekla je da tako misle i sve ostale ćene, kao i Uroš. Međutim, kada je voditeljka Marijana Mićić upitala ostale ukućanke da li stvarno misle kao Maja, saznali smo da pevačica nije bila iskrena. Odnosno, da ima pogrešan utisak.

Ava je rekla da želi nekoga da upozna pre nego što formira mišljenje, a sa njom su se saglasile i Sindi, Nevena, Soraja, Aneta, kao i Maja Volk, koja će komunicirati u granicama pristojnosti.

Upitana zašto je rekla da je ostale ukućanke prate, a da to nije istina, Maja Nikolić je odgovorila: "Ostale ukućanke nisu dovoljno mentalno jake. Meni je ovo treći rijaliti i imam potrebu da ih zaštitim od lapsus-mentalis identiteta koji šetaju kućom".

Ima i jedna dobra vest. Sav prihod od večerašnjeg glasanja gledalaca biće uplaćen za pomoć maloj Tijani Ognjanović kojoj je neophodna transplantacija srca.

"Ovo je humanitarno izbacivanje na neki način", rekla je voditeljka Marijana Mićić.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 03 Apr 2013, 15:51
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
OPUSTILE SU SE Golotinja u Velikom Bratu!

Tek što je počela druga nedelja "Velikog brata", ukućanke su polako počele da se opuštaju i da slobodno prikazuju sve svoje ženske atribute.

Pogledajte izbor fotografija ukućanki koje su se možda i previše opustile:


Slika

Aneta Nakovska u epizodi "peškir"


Slika

Vendi u epizodi "haljina bez brtela"

Slika

Soraja u epizodi "donji veš"


Slika

Maja Nikolić u epizodi "tangice"


Slika

Aneta Nakovska u epizodi "podigla mi se suknjica"


puls

_________________
Slika


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 03 Apr 2013, 19:06
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Petrući: Bio bih ponosan na Avu da mi je ćerka


Petrući, prvi izbačen iz kuće Velikog brata, smatra da je starleta najkvalitenija osoba, kaže da Maja ne može ni dva dana bez seksa, ali i da ne zna kojeg je političara glumio.


Slika
Publika je odlučila da Branislav Petrušević Petrući prvi napusti kuću Velikog brata. Glumcu je žao što je ovako brzo izašao, ali nastaviće da prati bivše cimere. Iako je sedmica period kratak za donošenje bilo kakvih zaključaka, Petrući je već počeo da uviđa kakvi su neki ukućani.
Ko ima najviše kvaliteta od ukućana?
- Možda se to ne vidi, ali po meni je to Ava.


Šta ste to videli u njoj, pošto se do sada ponašala vrlo ekscentrično? Diskutuje se da li su Uroš i ona imali seks već prvog dana?
- Zaista ne ulazim u taj seks meč. Nisam obraćao pažnju na to. Ona je jedna devojčica koja ostavlja utisak “Ma, ovo je … “, a u stvari ona je jedna divna osoba, i sami znate šta studira.
Slika

Da li biste se stideli Ave da vam je ćerka?
- Ne bih, čak bih bio i ponosan na nju. Ono što je Ava, to je samo da poželiš. Ne mogu da kažem da li je Uroš dobar izbor za nju.
Da li Maja Nikolić najveći provokator u kući?
- Ne mogu tako da gledam ljude koje znam. Maja i ja se znamo skoro 20 godina. Ona je veliki umetnik. Onako kako se predstavlja u kući, to je Maja. Brzo iskače iz takta, ali brzo se smiri. Ona je odmah došla kod mene u krevet, da pričamo.
Može li Maja pet nedelja bez seksa?
- Ni dva dana, prema onom što pokazuje. da li će to biti Slavko ili Uroš… Ne bih znao.
Mislite li da Veliki brat provocira, pošto je ova sezona vrlo politički obojena?
- Ovo je prva koja je takva. Baš sam se iznenadio, ali sam se trudio da obavim zadatke profesionalno.
Da li vam je imponovalo što vam je Brat dao ulogu jednog od najbitnijih ljudi u državi?

- To je bila uloga i ja sam dao sve od sebe da je dočaram kako treba. Tu postoji i privatni deo ličnosti u koji ja nisam upućen.


Kako će Aleksandar Vučić reagovati na vaše viđenje njega?
- Na ne bih rekao da je to Vučić.

Brat vam se jednom prilikom obratio sa “gospodine Vučiću“…
- Ako je tako, onda sam zaboravio.

Slika

Izvor: Blic.rs


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker