Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Mar 2024, 08:41


Da li obelezavate dan zaljubljenih?  
1. Da, to je poseban dan 33% 4  33% 
2. Ne, jer svaki dan je dan ljubavi 67% 8  67% 
3. Ne, ali volim dobiti poklon 0% 0  0% 
Ukupno glasova : 12

Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Da li obelezavate dan zaljubljenih?  |  Poslato: 13 Feb 2013, 00:24
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Šta ne dolazi u obzir: Crna lista poklona za Dan zaljubljenih

Ukoliko planirate da iznenadite vašu partnerku s posebnim poklonom koji će opisati vašu ljubav budite oprezni kako ne bi postigli kontra efekat.

Slika

S obzirom da muškarci i žene funkcionišu na potpuno drugačiji način, saznajte koji se pokloni nalaze na crnoj listi.

ZAGRLJAJ
Ako ste razgovarali s partnerkom o poklonu za Dan zaljubljenih i saznali kako je ona skromna i ne želi ništa drugo osim vaše ljubavi, ne padajte na ovakve "fore". Najgore što možete da uradite je da se pojavite pred njenim očima praznih raširenih ruku spremni na zagrljaj i poljubac.

PRIRUČNIK ZA SAMOPOMOĆ
Još jedan katastrofalan poklon koji vam u datom trenutku može zvučati šaljivo ili korisno, ali zapravo je potpuni promašaj kojim možete da uvredite partnerku. Bolje nastavite potragu za novim, romantičnim poklonom.

FEJSBUK LJUBAVNE APLIKACIJE
Iako zvuči simpatično, nije nimalo romantično već je reč o čistoj lenjosti. Ako vam je stalo do osobe, potrudite se i napravite malo više od dva klika mišem. ***Kako postići da sve uradite na vreme?

POKLONI VEZANI ZA MRŠAVLJENJE
Zabranjeno područje u koje ne bi smeo da uđe ni jedan muškarac. Kilogrami su vrlo osetljiva tema skoro svake žene, pa ako ste načuli kako bi sebi baš htela da kupi CD s vežbama ili odlične biljne tablete za mršavljenje uz koje dobijete i anticelulit kremu, verujte nam, to nije poklon koji želi da vidi na taj dan.

KUĆNI LJUBIMAC
Živo biće je velika obaveza, koja zahteva puno brige i pažnje. Ako pre toga niste ozbiljno razgovarali s njom o toj temi, ne budite neodgovorni jer papagaj, psić ili mačkica s velikom crvenom mašnom vrlo lako mogu da završe kao vaš ili nečiji drugi ljubimac.

KANCELARIJSKI PRIBOR
Ovu stavku stvarno nije potrebno detaljno objašnjavati, samo se setite naših reči: Ni u snu! Makaze, lepljivu traku, hemijske, flomastere i planere kupite komšijinoj deci za školu, a ne partnerki za Dan zaljubljenih. ***Jednostavan trik da ispadate bolje na slikama (VIDEO)

PRIGODNE BONBONJERE
Bombonjere u obliku srca, s natpisom "volim te" ili "trebaš mi" već su izlizan poklon koji govori: "Nisam se potrudio ni malo!". Zaboravite američke filmove i vratite se u realnost.

ISTE PIDŽAME OD FILCA
Dan zaljubljenih bi trebalo da bude romantičan, ali i strastven dan koji ćete dugo pamtiti. Mekane pidžamice ostavite za dvadesetpetu godišnjicu braka.

SET ZA DEPILACIJU
Ovaj poklon može da bude vrlo uvredljiv. Dlakavost je uz kilograme ženin najgori neprijatelj i zato ga ne spominjite, posebno ne za vreme najromantičnijeg dana u godini, piše Zadovoljna. ***Ako se pitate šta sa svim tim neželjenim poklonima?

ŠALJIVI POKLONI
Možda se vama i vašim prijateljima čini vrlo simpatično da joj poklonite palicu s natpisom hrkomlat, ili jastučić čiji zvukovi podsećaju na ispuštanje gasova, ali ovo je jedan od najgorih poklona koji bolje sačuvajte za svoje prijatelje ili neku drugu, manje romantičnu situaciju.


smedia

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Poslednji put menjao MeGi dana 13 Feb 2013, 17:42, izmenjena 2 puta


Vrh
Dunja Du
Post  Tema posta: Re: Da li obelezavate dan zaljubljenih?  |  Poslato: 13 Feb 2013, 17:26
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Feb 2013, 17:06
Postovi: 11

OffLine
Da


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Da li obelezavate dan zaljubljenih?  |  Poslato: 13 Feb 2013, 17:29
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Kad ovo otvoreno [zenskismeh.gif] [cepanje.gif] [cepanje.gif] [pacov.gif]

Ne. Koji je to smor,
pogotovo slusati druge nja nja nja
ono pripremaju se koliko dana unapred za taj dan, kao da polecu na mars
daj poklon i cao [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: Da li obelezavate dan zaljubljenih?  |  Poslato: 13 Feb 2013, 17:32
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
jednom sam dobila tiganj [boredsmiley.gif]
ej tiganj!!!!!!!!!
opaucila sam ga njime po glavi
njemu bilo smjesno...msm to ko poklon..kao fora,da me ucini domacicom [krstise.gif]
meni ne

_________________
Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Da li obelezavate dan zaljubljenih?  |  Poslato: 13 Feb 2013, 17:36
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Emanuella je napisao:
jednom sam dobila tiganj [boredsmiley.gif]
ej tiganj!!!!!!!!!
opaucila sam ga njime po glavi
njemu bilo smjesno...msm to ko poklon..kao fora,da me ucini domacicom [krstise.gif]
meni ne


[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

Aj bar da je bila spremna i smjesa za palacinke :)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: Da li obelezavate dan zaljubljenih?  |  Poslato: 13 Feb 2013, 17:37
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
nije [boredsmiley.gif]

_________________
Slika


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Da li obelezavate dan zaljubljenih?  |  Poslato: 13 Feb 2013, 19:08
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
lepo je


Vrh
Nikita
Post  Tema posta: Re: Da li obelezavate dan zaljubljenih?  |  Poslato: 24 Feb 2013, 00:58
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
Ne, nista posebno jer ako volim onda volim svaki dan a ne samo 14.februara!

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
debilko
Post  Tema posta: Re: Da li obelezavate dan zaljubljenih?  |  Poslato: 24 Feb 2013, 01:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 07:48
Postovi: 2060
Lokacija: BG

OffLine
Ne, da mi se naljuti Trifun jbt.

_________________
"Jel neko menja tu slamku?...Nemoj da mi se stoka zarazi."
Zoran Radmilovic (Kralj Ibi)


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: Da li obelezavate dan zaljubljenih?  |  Poslato: 24 Feb 2013, 01:05
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
Ne

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker