Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Apr 2024, 13:52


Autoru Poruka
Iskra
Post  Tema posta: Re: Ava Karabatic - Generalna diskusija  |  Poslato: 30 Mar 2013, 21:57
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
a šta će jadan [dosadjujese.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Ava Karabatic - Generalna diskusija  |  Poslato: 31 Mar 2013, 19:58
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
DeJaNa je napisao:
Glavno da je njen cale prezadovoljan


procitah to u medija.rs..
jbtttttt...

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Ava Karabatic - Generalna diskusija  |  Poslato: 31 Mar 2013, 20:04
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Julia je napisao:
DeJaNa je napisao:
Glavno da je njen cale prezadovoljan


procitah to u medija.rs..
jbtttttt...



Cale nije rekao da je prezadovoljan, ali je covjek reagirao na najbolji moguci nacin.
Stao je na stranu svoje kcerke.Svaka cast.
Sta je trebao, drvlje i kamenje i odricati je se preko medija i sta ja znam.
Onako kako su navikli nasi primitivci...popljuvati i vlastito dijete pa nek se onda narod divi njemu kako je razuman.
Predstava za siroke narodne mase.

Msm ne branim ja njen postupak, ali potez njenog oca ne okrivljujem i mislim da je odlicno napravio kada je stao uz svoju kcerku.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Ava Karabatic - Generalna diskusija  |  Poslato: 31 Mar 2013, 20:11
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
ja komentarisem onako kako sam procitala..
A u onome sto sam procitala pise "Prezadovoljan sam Avinim ponašanjem u "Velikom bratu"! Sve što ona radi je spontano, jer ona ništa ne radi zbog para niti na silu. Njeno ponašanje je potpuno prirodno. Video sam da se Ava zbližila sa Urošem, on je definitivno njen tip. Ako je spavala sa njim, onda je to ljubav, to je eksplozija, bomba! To je vanzemaljski! Ona nije imala vezu godinu i po dana i ako je spavala s njim, onda se zaljubila i zato bi joj trebalo dati Nobelovu nagradu"

Nobelovu nagradu?
zato sto se kresnula?
svasta..
Naravno da niko ne treba da se odrekne svog deteta niti da pljuje po njemu..ali ako vec nema sta da kaze...bolje neka cuti...
Svaki roditelj treba da stane iza svog deteta...ali lupetanje tipa "treba joj dati nobelovu nagradu i sl"...smesno..i isfolirano u najmanju ruku..
To sto se ona krese je njena stvar...ali svakako nije nikakav podvig..

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
DeJaNa
Post  Tema posta: Re: Ava Karabatic - Generalna diskusija  |  Poslato: 31 Mar 2013, 20:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:24
Postovi: 1573
Lokacija: 5.galaksija

OffLine
Ni ja nisam komentarisala u negativnom smislu...ako je ponosan i treba da se ponosi pa on ju je i vaspitavao.

Slazem se sa Julijom

_________________
Zivot pise romane i za nepismene


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Ava Karabatic - Generalna diskusija  |  Poslato: 31 Mar 2013, 20:26
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Glavno da je njen cale prezadovoljan...to je komentar u negativnom smislu i imas pravo na njega Dajana.

Julia...taj covjek nije sav svoj i on jednako lupeta ko i Ava..to je neka familijarna linija.
Dobro i emotivci ali glupi.
I istina je ono sto on kaze...ona je spontana i nije takticar, jer nema dovoljno pameti da bi bila takticar. Emotivac je isto tako.
To nobelova nagrada i ostalo...ne hvataj se za svaku rijec. Vidi se da je covjek lupio, iako se slazem ako nemas sta pametno da kazes bolje da sutis..ali to su Karabatici i oni navikli da lupetaju.
Ava je dfinitivno labilna, emotivna, lako zaljubljiva, poglupa i sve ostalo...ali nece od nje nikoga glava pretjerno zaboliti.

I meni je smjesniji onaj drugi dio izjave gdje on kaze nesto kao..a ko kaze da je ona spavala s njim..ona je njemu samo ledja okrenula , ko zna sta je on radio hahahaha.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Poslednji put menjao Molena dana 31 Mar 2013, 20:31, izmenjena samo jedanput


Vrh
Ghost
Post  Tema posta: Re: Ava Karabatic - Generalna diskusija  |  Poslato: 31 Mar 2013, 20:30
rang
rang

Pridružio se: 30 Mar 2013, 17:11
Postovi: 336

OffLine
Izgleda da joj je i ruka zadrhtala :D


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Ava Karabatic - Generalna diskusija  |  Poslato: 31 Mar 2013, 20:36
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Bole__Ser je napisao:
Izgleda da joj je i ruka zadrhtala :D


Rekli joj da je bolje kada ruka malo drhti :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
DeJaNa
Post  Tema posta: Re: Ava Karabatic - Generalna diskusija  |  Poslato: 31 Mar 2013, 20:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:24
Postovi: 1573
Lokacija: 5.galaksija

OffLine
Bole__Ser je napisao:
Izgleda da joj je i ruka zadrhtala :D

[cepanje.gif]

_________________
Zivot pise romane i za nepismene


Vrh
Ghost
Post  Tema posta: Re: Ava Karabatic - Generalna diskusija  |  Poslato: 31 Mar 2013, 20:50
rang
rang

Pridružio se: 30 Mar 2013, 17:11
Postovi: 336

OffLine
Nešto mi to populališe penzionerke, one skoro sve drhte, Ava cilja na svoje glasačko telo, ima taktiku :D


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker