Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 19:56


Autoru Poruka
Gordy
Post  Tema posta: Da li znate da uživate u životu?  |  Poslato: 09 Jan 2013, 01:37
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Dec 2012, 23:43
Postovi: 165

OffLine
Svi ce reci....da, naravno...

A da li je bas tako? Kad sagledate svoje vreme, koliko ste ukupno vremena potrosili na svoj uzitak? Obicno odredite vreme, recimo od sat vremena i kazete...eee, sad cu uzivati! Znati uzivati u zivotu je umetnost.

Da li zivite zivot ili zivot zivi vas?


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Da li znate da uživate u životu?  |  Poslato: 09 Jan 2013, 14:01
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Niko me ne zna zgotiviti kao sto znam sama sebe ;)
Brate uzivam punim plucima...nekada i previse, sto je povezano s onom tankom linijom izmedju dobrog i loseg. Ebu me ponekad moralna nacela u mojoj glavi, ali ih na kraju uglavnom volim.
Ja i zivot smo se dogovorili...nekad ja zivim njega, nekad on zivi mene...kao pravi bracni par :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Tajanstveni
Post  Tema posta: Re: Da li znate da uživate u životu?  |  Poslato: 07 Mar 2013, 20:08
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2013, 21:05
Postovi: 111

OffLine
Mislim da znam,ali uvek može bolje i više. [kez.gif]


Vrh
Ana
Post  Tema posta: Re: Da li znate da uživate u životu?  |  Poslato: 29 Apr 2013, 12:39
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Apr 2013, 23:21
Postovi: 55

OffLine
Smatram da znam uživati u životu. Bar se trudim da uživam maksimalno kada god mogu. [m04110.gif]


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Da li znate da uživate u životu?  |  Poslato: 29 Apr 2013, 12:54
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
znam ali ne moze se uvek tako. ima perioda kada predstoji borba i rad a onda dodje period u kome se budi hedonista u meni :D
dominirajte zivotom i zadovoljstvima a ne oni vama.


Vrh
Ana
Post  Tema posta: Re: Da li znate da uživate u životu?  |  Poslato: 05 Maj 2013, 17:30
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Apr 2013, 23:21
Postovi: 55

OffLine
casual je napisao:
znam ali ne moze se uvek tako. ima perioda kada predstoji borba i rad a onda dodje period u kome se budi hedonista u meni :D
dominirajte zivotom i zadovoljstvima a ne oni vama.

Čak i u borbi i u radu čovek može naučiti da uživa. [namigusa.gif]


Vrh
sosa
Post  Tema posta: Re: Da li znate da uživate u životu?  |  Poslato: 09 Maj 2013, 16:35
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Maj 2013, 23:36
Postovi: 464

OffLine
Trudim se,ali imam svoj nacin uzivanja u zivotu.Cesto se ne uklapa u zamisljenu sliku ostalih,izazove pitanje-tebi je to uzivanje-?Verujem da svako sebi mora naci ono sto mu je podsticaj za dalje,bas to uzivanje na svoj nacin..

_________________
Dok ti spavaš neprijatelj ne spava. Zato spavaj što češće i što duže, nek' neprijatelj crkne zbog nesanice.


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Da li znate da uživate u životu?  |  Poslato: 12 Maj 2013, 21:21
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
To nek procene ljudi oko mene [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Da li znate da uživate u životu?  |  Poslato: 13 Maj 2013, 10:06
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
ooooooo jeeeeeeee
kad prestanes da se pitas sta ljudi oko tebe misle i kad radis onako kako zelis i kako osjecas..to je uzivanje u zivotu

posljedice su normalna pojava..i u planiranju i borbi sa zivotom ih imas, a ne onda kada mu se prepustis bez razmisljanja

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: Da li znate da uživate u životu?  |  Poslato: 13 Maj 2013, 19:06
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
idem iz krajnosti u krajnost
ili sam jako fina
ili postanem bad bad girl [treptrep.gif]

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 56 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker