Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 00:30


Autoru Poruka
Nikita
Post  Tema posta: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 18 Dec 2012, 19:59
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
Svaki dan susrecem sve vise ljudi , koji panicare i u tom ludilu da budem sad blaga u izrazu , prave budalu od sebe.
Krenimo od televizijskih kanala recimo “1prva”javno reklamira i odbrojava , da nam je ostalo jos , evo ….2 dana.Reklama im je original , nema sta! U svakom slucaju ko kako gleda …postacemo zvedana prasina. Mozda nam se i neki Dzedaji pojave sa svojim svetlosnim macevima… Pa ljudi moji , jesmo li svi otisli s mozgovima, ili je to jos jedna reklamna kampanja , na kojima glavonje i te kako profitiraju?! A ne zaostaju za tv kanalima ni radnje , recimo na selu (necu da kazem gde) iz pouzdanih informacija znam da sa rafova nestale sve konzerve, i dugotrajni proizvodi, pastete, testenina,kafa… Pa sta oni misle ? Jesce konzerve , ako se planeta raspadne? A u istom selu , ljudi zakivaju prozore letvama …sokirala sam se kad sam videla fotke na telefonu . Kao da se spremaju odbraniti se od nekog tornada, ili nevremna ….
Na pitanje sto to rade? Ima sarenih odgovora, recimo tipa : pa bojimo se huligana koji ce da iskoriste priliku , pa do uletanja vanzemaljaca u sobe …..a ja sam sigurna da ce ih letve na prozorima zadrzati van kuce!
Prosipaju novac kao da ih imaju , a kad prodje 21. kukace cela nacija da sem pastete i tune nemaju ni za sta. Treba li nam sve ovo ?
Drugi zivi primer je moj bivsi gazda , koji i na sam spomen rec SMAK poplavi. Utripovao se vec pre par godina.jednom ga jedan kolega toliko isprovocirao da smo ga jedva nasli u magacinu , gde je bio sklupcan , tresao se i plakao.Ja sam se prvo sokirala , a posle sam istrcala napolje da se ne bih udavila od smeha . Nisam mogla verovati , da jedan skolovan i obrazovan covek poveruje u te nebuloze.Ali , poverovao je i to jako , a meni ga bas bilo zao na neki nacin.
Imam utisak , da ljudi sav taj dogadjaj vezu za dan i sat.Kao da ce sedeti svi pred malim ekranima gledati tv i jednostavno umreti u toku serije “Sulejman velicanstveni”.Nazalost nisu svesni , da je famozni smak vec odavno poceo.Sami smo ga stvorili.Nece zemlja da nestane u tren oka , niti ce da nas spase zakovani prozori ni bezanje u neka sklonista , cak ni da se zavucemo kao pacovi pod zemlju. Bice to lagano mucenje , pa ko prezivi pricat ce .
Ko je u opste izmislio da digne paniku medj` ljude gde vec i onako polovina nacije ima upute u razno razne psihijatrijske ustanove? Sva nasa sreca , da i kod lekara trebamo da platimo za pregled, bilo da nam cackaju u glavi makar i samo prividno ili nam mere pritisak , koji uzgred receno ,vec dignut do predinfarktno stanje. Ma , nema veze, od neceg se na kraju krajeva i onako mora umreti , zar ne ?
Bio to smak , infarkt ili starost….umreti se mora.Ali ako mogu da biram , svakako bih normalna da docekam starost.

A sto se 21.tice ja sam uzela kokice za mikrotalasnu , lepo cu da dovucem stolicu do prozora , cisto da nesto ne propustim , i cekacu veliki prasak! Ako necu da umrem od smaka ili smeha onda cu ziveti verovatno kao gavran 100 godina plus 2 dana.

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 19 Dec 2012, 03:38
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Slusam komentare, ljudi oko sebe, i smijem se o smaku sveta.
Ljudi se organizuju bas tako kao da ce ih nesto spasiti cak i moja majka me nasmijala veceras.

"Ja cu te zvati u petak, samo da cujem tebe i decu pa cu leci u krevet jer bolje da sam u krevetu ako se nesto desi"


Ja u soku i ne mogu da verujem da ima ljudi koji veruju u to, a mos mislit od takvih je i moja majka
[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

Nikita uplaseni su od necega a ustvari ne znaju ni od cega, jos jedan dokaz manipulacije medija.
Zato ja i ne gledam TV vec godinama jer mi je muka od njhovih lazi i ispiranje mozga ovom jadnom narodu.
Dok se oni pripremaju i planiraju kako preziveti smak sveta ja cu razmisljat sta u kofere stavit za putovanje u Bec. [smiley1721.gif]



Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 19 Dec 2012, 09:23
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Moram van priznati da ja bas i nisam u svakodnevnoj komunikaciji ukljucena u takve price niti cujem da ovdje ljudi o tome pricaju.
O tom smaku se prica vec dugo i cak i oni koji su do prije par mjeseci negirali sve to i tvrdili da se radi o kojekakvim pi;darijama su podlegli pod utjecaj medija i sve te prasine.
E sad....citam nase internet portale, citam diskusije, tu je i nezaobilazni facebook i mogu vam reci da stvarno dugo nesto kod nas nije izazvalo toliku prasinu....
Ja sam direktno iskljucena iz te price, ovdje to ljudi ni ne spominju niti komentiraju...mozda misle da se taj smak ne odnosi na njihov kontinent ;) ,jer oni i nisu dio tog svijeta.
Neki dan sam prvi put cula kolegu koji je nesto rekao na francuskom i pomislih da se radi o tome, pa sam ga zamolila da mi ponovi na engleskom....nasmijao se i poceo da mi prica kako su gledali neke vijesti i kako im je smijesno kada vide kako su ljudi u Europi poludili za tim danom i datumom...pitala sam ga sta on misli i njegov odgovor je bio...mi smo svakako iskljuceni iz svih desavanja ostalih kontinenenata, osim kada je neka korist u pitanju, Hvala im sto su nas ovaj put iskljucili ;)
Nismo vise pricali, niti vidim da se o tome ovdje puno prica...
Mama,brat i neki prijatelji s kojima se cujem svakodnevno su mi spomenuli i rekli da je opci kaos, da se ljudi pripremaju,da se zalihe prave, da oni slobodniji organiziraju zabave raznih karaktera na taj datum....
Sta znam, mnogi ce kapitalisti kao i kod svake 'pompe' ovakvog sadrzaja iskoristiti priliku i zaludjenost naroda , ostvariti profit i kontati 'ko vas ;ebe kad ste naivni' .... nije ovo njima prvi put.
Svijet je u krizi, potrebno je nakupiti para,pod pritiskom price o krizi mnogi stede pa cak i oni koji nemaju.... a zar postoji bolja prilika od straha da ih se natjera da potrose ustedjeni novac.
Zato je ovaj put moje trenutno mjesto prebivalista izostavljeno iz cijele ove price....oni svakako nemaju, i svaki dan zive na rubu propasti i smaka svijeta.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 19 Dec 2012, 10:15
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Evo i u novinama procitah o tome, vezano za Nikitinu temu i prosto ne mogu da verujem da su ljudi toliko prsli.
Da li su uopste svesni sta znaci rec Smak Sveta i da li je moguce sakriti se od toga ako ikada se to desi.
Evo i priloga iz novina da se slatko nasmijete sto ljudi cine da bi ostali medju onima da produze vrstu kada dodje 21.12.2012. godine [krstise.gif]

TURISTI ZAPOSELI PLANINU
PANIKA NA RTNJU zbog smaka sveta!


Slika

Gužve na Rtnju su sve veće, a hoteli i privatni smeštaji odavno prebukirani, što izaziva paniku velikog broja onih koji bezuspešno pokušavaju da nađu bilo kakav smeštaj. Iz Beograda je na Rtanj doputovala i desetočlana grupa.
- Planiramo da idemo prema vrhu planine, i da se tamo svi grupno fotografišemo, da iskoristimo priliku za to, jer ako se obistini ono što se priča, ostaćemo jedini koji su se spasli – priča Darko Jović (28), vođa ove grupe, koja je smeštena u etno-centru „Balašević“ ispod Rtnja, u kome su svi kapaciteti za 21. decembar odavno popunjeni.

Ne postoji destinacija na kojoj će se „dočekati“ smak sveta, već svako posebno bira da li će to biti na vrhu planine, ili u nekom od smeštaja. Svi koji su došli na planinu nadomak Sokobanje smatraju da su na sigurnom, a neki najavljuju da će se sakriti u nekoj od pećina.

- Došao sam da se sakrijem i, ako budem imao prilike, sakriću se u nekoj od pećina na Rtnju. Nadam se da smo mi koji ćemo biti ovde biti i bezbedni, i da smo na sigurnom – otkriva nam Marko Mirković (20) iz Boljevca.
Neočekivano veliko interesovanje inspirisalo je meštane sela u okolini Rtnja da svoje vikendice ili sobe izdaju i po ceni od 500 evra za dan, ali i da pošto-poto prodaju imanje koje imaju.

- Sad je pravi momenat da prodam kuću u blizini Rtnja. Biće smak sveta, ako sad ne prodam, posle 21. decembra mi to ništa neće vredeti. Cena moje kuće je 10.000 evra - kaže Dragoljub Ranđelović, jedan od prodavaca koji nestrpljivo čeka kupce da se jave na oglas i živi u nadi da će mu novi vlasnici dati makar jednu prostoriju.
- Pitaću ih da mi makar daju podrum da se i ja sakrijem ovde od smaka sveta - dodao je on.
Starosedeoci koji se nalaze u blizini vrha planine najavlju da će u četvrtak nebo biti ljubičasto, ali će Rtanj, kao tvorevina bića iz svemira, ostati spasena.

- To je prenesena piramida, kako da vam pojasnim, dolazi iz svemira. Oni su toliko savršeni, pazite, materijalizuju se na od 400 metara visine do nas ovde. Mi smo od njih klonirani – otkriva nam svoju priču Dragan Milenković Show, jedan od privatnih ugostitelja sa jako ubedljivom pričom.


Slika



Vampirska histerija


„Prodaja belog luka je skočila, drveni krstovi su deo asesoara, a to znači samo jedno – vampir je na slobodi“, počinje priču o srpskom najpoznatijem vampiru novinar čuvenog naučnog časopisa „Nacionalna geografija“.
Priča je toliko zastrašujuća da su svetski stručnjaci priskočili u pomoć u rešavanju ovog krvavog problema! U pitanju je bio Mark Kolins Dženkins.
„Verovanje u vampire duboko je ukorenjeno na Balkanu, no sumnjam da je u pitanju drevno sujeverje bez primesa modernih verovanja. Pijenje krvi i očnjaci nisu bili deo starih priča, žrtve su u njima davljene ili udarane“, smatra Dženkins.
„Vampirska histerija širom centralne i istočne Evrope često se poklapala sa epidemijama tuberkuloze ili kuge. Seljaci nisu umeli drugačije da objasne zbog čega ljudi padaju mrtvi po ulicama, a postojalo je i verovanje da se prvi član porodice koji umre kasnije hrani ostatkom familije“, objasnio je Dženkins.


Allo

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Nikita
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 21 Dec 2012, 02:14
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
Neka im, nek se smrzavaju ....rekla sam da neki bas umeju da preteraju u svemu pa i u panici a manipulatora uvek bilo i bice .

Ostaje nam znaci da cekamo .....ahahahhahaah sad je iza ponoci 1:17 javim vam se sa utiscima sutra iza ponoci, i nemoj da mi neko umro ! [zenskismeh.gif]

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
Zlobni
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 21 Dec 2012, 04:07
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
E pa tako, lepo smo se druzili i svako dobro ako se ne vidimo sutra [smehsmeh.gif] [dzokac2.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 21 Dec 2012, 09:51
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Truth and Pain je napisao:
Evo i u novinama procitah o tome, vezano za Nikitinu temu i prosto ne mogu da verujem da su ljudi toliko prsli.
Da li su uopste svesni sta znaci rec Smak Sveta i da li je moguce sakriti se od toga ako ikada se to desi.
Evo i priloga iz novina da se slatko nasmijete sto ljudi cine da bi ostali medju onima da produze vrstu kada dodje 21.12.2012. godine [krstise.gif]

TURISTI ZAPOSELI PLANINU
PANIKA NA RTNJU zbog smaka sveta!


Slika

Gužve na Rtnju su sve veće, a hoteli i privatni smeštaji odavno prebukirani, što izaziva paniku velikog broja onih koji bezuspešno pokušavaju da nađu bilo kakav smeštaj. Iz Beograda je na Rtanj doputovala i desetočlana grupa.
- Planiramo da idemo prema vrhu planine, i da se tamo svi grupno fotografišemo, da iskoristimo priliku za to, jer ako se obistini ono što se priča, ostaćemo jedini koji su se spasli – priča Darko Jović (28), vođa ove grupe, koja je smeštena u etno-centru „Balašević“ ispod Rtnja, u kome su svi kapaciteti za 21. decembar odavno popunjeni.

Ne postoji destinacija na kojoj će se „dočekati“ smak sveta, već svako posebno bira da li će to biti na vrhu planine, ili u nekom od smeštaja. Svi koji su došli na planinu nadomak Sokobanje smatraju da su na sigurnom, a neki najavljuju da će se sakriti u nekoj od pećina.

- Došao sam da se sakrijem i, ako budem imao prilike, sakriću se u nekoj od pećina na Rtnju. Nadam se da smo mi koji ćemo biti ovde biti i bezbedni, i da smo na sigurnom – otkriva nam Marko Mirković (20) iz Boljevca.
Neočekivano veliko interesovanje inspirisalo je meštane sela u okolini Rtnja da svoje vikendice ili sobe izdaju i po ceni od 500 evra za dan, ali i da pošto-poto prodaju imanje koje imaju.

- Sad je pravi momenat da prodam kuću u blizini Rtnja. Biće smak sveta, ako sad ne prodam, posle 21. decembra mi to ništa neće vredeti. Cena moje kuće je 10.000 evra - kaže Dragoljub Ranđelović, jedan od prodavaca koji nestrpljivo čeka kupce da se jave na oglas i živi u nadi da će mu novi vlasnici dati makar jednu prostoriju.
- Pitaću ih da mi makar daju podrum da se i ja sakrijem ovde od smaka sveta - dodao je on.
Starosedeoci koji se nalaze u blizini vrha planine najavlju da će u četvrtak nebo biti ljubičasto, ali će Rtanj, kao tvorevina bića iz svemira, ostati spasena.

- To je prenesena piramida, kako da vam pojasnim, dolazi iz svemira. Oni su toliko savršeni, pazite, materijalizuju se na od 400 metara visine do nas ovde. Mi smo od njih klonirani – otkriva nam svoju priču Dragan Milenković Show, jedan od privatnih ugostitelja sa jako ubedljivom pričom.


Slika



Vampirska histerija


„Prodaja belog luka je skočila, drveni krstovi su deo asesoara, a to znači samo jedno – vampir je na slobodi“, počinje priču o srpskom najpoznatijem vampiru novinar čuvenog naučnog časopisa „Nacionalna geografija“.
Priča je toliko zastrašujuća da su svetski stručnjaci priskočili u pomoć u rešavanju ovog krvavog problema! U pitanju je bio Mark Kolins Dženkins.
„Verovanje u vampire duboko je ukorenjeno na Balkanu, no sumnjam da je u pitanju drevno sujeverje bez primesa modernih verovanja. Pijenje krvi i očnjaci nisu bili deo starih priča, žrtve su u njima davljene ili udarane“, smatra Dženkins.
„Vampirska histerija širom centralne i istočne Evrope često se poklapala sa epidemijama tuberkuloze ili kuge. Seljaci nisu umeli drugačije da objasne zbog čega ljudi padaju mrtvi po ulicama, a postojalo je i verovanje da se prvi član porodice koji umre kasnije hrani ostatkom familije“, objasnio je Dženkins.


Allo


[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]
pa jbm te zivote
jel moguce da stvarno postoje ovakvi ljudi .... hajde ovi sto prodaju inekako
aliovi sto kupuju...imaju para i vjeruju u svkakve gluposti
e svasta
al' se zorom nasmijah hahahahah
stravaaaa
sretan vam SMAK SVIJETA ljudiiiiiii
na drugom kontinentu sve isto....nebo iste boje, budjenje isto, svanulo, vrijeme danas sucmurasto..mozda je to neka posljedica hahahah

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Nikita
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 22 Dec 2012, 01:11
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
Evo prodje i ovaj smak , meni je bilo super a o utiscima tek kad dodjem sebi ...zalim one sa konzervama i one koji su se popeli na brdo da se smrznu ahahahahhahaha.ALi neka ih ko ih je terao ? ahahhaahha a mogli su ladno samnom na proslavu .....ahahahah

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 22 Dec 2012, 14:31
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Zalim sve one koji vjeruju da smak svijeta dolazi u jednoj odredjenoj minuti u odredjenom danu... :(
Citajte ljudi i ne vjerujte u svakakva sranja.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Okano
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 22 Dec 2012, 15:21
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:57
Postovi: 3122

OffLine
Pogledajte kako su Amerikanci reagovali na smak sveta

Mladi Amerikanac prolaznicima rekao da je cunami pogodio Njujork i da je organizovana evakuacija.

Slika

Smak sveta se ipak nije dogodio 21.12. Priče o apokalipsi prema majanskom kalendaru za većinu su bile praznoverje, ali našlo se i onih koji su poverovali.

Takvi su se našli na meti mladog Amerikanca koji je slučajne prolaznike uspeo da uveri da je cunami pogodio Njujirk i da je organizovana evakuacija prema Floridi. Pogledajte kako su ljudi reagovali.


phpBB [media]


[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [pacov.gif]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker