Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 08:10


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: Sta rade UCESNICI RIJALITIJA  |  Poslato: 05 Jan 2013, 15:30
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Nikolija Jovanović: Nisam kriva za Milanov i Radin raskid!

Samo su se provodili kada je diplomirala, i to je to

Slika

Vest o raskidu pevačice Rade Manojlović i njenog kolege Milana Stankovića brzo se pročula u javnosti. Međutim, iako je sasvim izvesno da oni više nisu zajedno, kao razlog raskida najčešće se u raznim medijima navodi navodna Milanova bliskost sa Nikolijom Jovanović, ćerkom Vesne Zmijanac.

- Milan i ja nismo zajedno niti je ikada ičega bilo između nas! Uz to, ne zalazim u tuđe veze a ponajmanje se igram sa tuđim dečacima! Milan je mamin dobar prijatelj i samim tim i moj... Da, izašli smo jedne večeri da se provedemo, nakon što sam diplomirala i to je to – kaže Nikolija za Story.rs.

Puls


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: POZNATI U EMISIJAMA  |  Poslato: 07 Jan 2013, 23:12
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ćerka Šabana Šaulića “iskalila bes” pred kamerama: Malo je falilo da nastrada i Rada Manojlović


Pevačica se toliko uzrujala da nije znala “gde bije”! U celom procesu umalo da i Rada na svojoj koži oseti nešto što ne bi trebalo!


Slika

U emisiji “Ja to tako” Ilda Šaulićbila je jedna od gostiju a kada je red došao na prelistavanje naslova u medijima nastao je pravi haos! Pevačica i ćerka Šabana Šaulića, nije očekivala da će voditeljka pročitati jedan od naslova koji očigledno ne može da preboli.

- Ilda Šaulić: Hoću bogatog muškarca! Zar posle svega treba da jedem hleb i parizer?! - pročilata je Ivana Baltić, na šta je pevačica burno odreagovala:

- Jao nisam znala da ćeš ovo spomenuti, to je bio moj prvi veći intervju i moram da kažem da je ta novinarka na jedan primitivan način, kao što uopšte zvuči sam naslov, izvukla iz konteksta. Jer ljudi su imali priliku za ovih 4, 5 godina da vide kakva sam ja zaista, kakve termine koristim i kako pričam, tako da je ovo jedna… izlišna… - ređala je pevačica a u tom trenutku je Rada Manojlović ubacila:

- Moram da kažem da malo bolje poznajem, i mislim da stvarno ne postoji…

Međutim, Ilda je odjednom skočila:

- Jao Rado molim te nemoj, rekla je ona misleći da će Rada reći ko zna šta! Međutim, ona je samo htela da stane na njenu stranu.

- Hoću da kažem da to nije njen rečnik i njeno razmišljanje, tako da stvarno zvuči primitivno, uspela je da kaže sve šta ima mlada pevačica.


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: POZNATI U EMISIJAMA  |  Poslato: 07 Jan 2013, 23:14
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Bivša “Grandovka” u agoniji: Zbog voditeljkinih loših komentara htela da napusti emisiju!


Pevačica je od voditeljke sve očekivala ali ne ovoliko neprimerenih reakcija. Jedan momenat izbacio ju je iz koloseka!





Jelena Jovanović bila je jedna od gošći u emisiji na Svet plusu. Pevači su bili veoma raspoloženi za priču ali i da zapevaju uživo. I bivša “Zvezda Granda” rado je ispunjavala muzičke želje ali od samog starta izgledalo je kao da se voditeljka baš “nameračila” na nju.

- Da li ste poželeli za Novu godinu nešto konkretno? Na primer, Jelena da ne pijem više, rekla je na samom staru ona, što se pevačici uopšte nije svidelo.

- Samo da znate urotili su se protiv mene i to uopšte nije lepo. Kod tebe neću više da dođem nego samo kod Igora, rekla je ona kroz osmeh, ali je odmah počela da se brani i pravda gledaocima.

- Ovo je borovnica, ne vino, rekla je pevačica držeći čašu kojom su je poslužili u emisiji.

Međutim, nešto kasnije voditeljka je ponovo pokrenula priču koja se nije dobro završila:

- Jeste pratili ko je gde pevao na Trgovima za Novu godinu?

- Ja sam bila stvarno isključena, stvarno nemam pojma, rekla je Jelena a na to se voditeljka odmah ubacila i pecnula je:

- Ti se ničega ne sećaš.

Ovo je bila “kap koja je prelila čašu”:

- Jao što si bezobrazna! Sad ću da napustim emisiju. Neću više da dođem, Igore gde si?! - vikala je Jelena.

Ipak, suzdržala se i nekako ostala u emisiji. Iako je voditeljka sve okretala na šalu, sigurno joj nije bilo sve jedno. Pogledajte ovaj momenat na 37-om minutu emisije.


Izvor: Smedia, Foto: Youtube screenshot


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: POZNATI U EMISIJAMA  |  Poslato: 07 Jan 2013, 23:15
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Incident u emisiji: Milan Kalinić zbog svog “dugačkog jezika” umalo “popio” batine! (Video+foto)


Glumac nikako nije mogao da obuzda svoj rečnik što ga je skupo koštalo!

Slika

Milan Kalinić i Ceca Kitić činili su jedan deo gostiju koji je trebalo da dođu na večeru kod misice, Bojane Lečić. Međutim, cela emisija umalo nije dobila “krvavi ishod” jer su se u jednom trenutku glumac i bivša rukometašica sporečkali oko jelovnika.

- Mislim da će biti puno čokolade a ja čokoladu baš ne volim, rekla je bivša rukometašica dok je gledala u spisak onoga što je Bojana trebalo da spremi.

- Ti si bre… recimo da snimamo neku reklamu u Srbiji ja bih tebe uzeo za to - rekao je Milan.

- Šta? - upitala je zbunjeno ona.

- Pa prestani malo da glumiš zvezdu. Ponašaš se kao zvezda, rekao joj je on a Ceca je odmah počela da se brani:

- Pa stvarno ne jedem čokoladu!

- Ne jedem ovo ne jedem ono, ja ne mogu, vidi da mi sutra napraviš ovo, govorio je on podrugljivim glasom, imitirajući rukometašicu.

U tom trenutku Ceca je zamahnula jelovnikom u želji da ga udari. I baš tada prekinut je snimak tako da se ne zna krajnji ishod ovog obračuna. Pogledajte OVDE na 8. delu emisije kako je sve prošlo.



Izvor: Smedia, Foto: Screenshot TV Prva


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: POZNATI U EMISIJAMA  |  Poslato: 11 Jan 2013, 12:42
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Kad Dženifer pomahnita


Kada je sa čekićem i naočarima ušetala u studio kod poznatog voditelja Džimi Kimela, niko nije mogao da poveruje da je Dženifer Aniston u stanju da uradi tako nešto! Podigla je visoko malj iznad sebe i počela da rastura studio!

Slika

Dženifer Aniston je prvo razbila nov sto koji je voditelj imao, a zatim i mali stočić. Kimel je samo u neverici nemo posmatrao sa strane šta se dešava, nije uspeo ni da odreaguje na vreme.

"Rejčel" se kasnije prihvatila i makaza a šta je sa njima uradila, pogledajte na snimku:




Vesti


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Sta rade UCESNICI RIJALITIJA  |  Poslato: 16 Jan 2013, 11:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
POSLE "VELIKOG BRATA" KAO DA JE NESTAO S LICA ZEMLJE: GDE JE I ŠTA RADI IVANOVIĆEV MLAĐI BRAT? (FOTO)

Ovaj momak jedno vreme nije izlazio iz medija, a danas kao da se zavukao u mišju rupu. Međutim, njemu je i te kako dobro, a evo i zašto to kažemo.

Slika

- Nikada se neću vratiti u svoj rodni grad, napisao je Ognjen Ivanović pre nekog vremena.

Maneken koji je učestvovao u "Velikom bratu" i neko vreme bio poznat kao maneken i bivši dečko Goge Sekulić, duže vreme živi i radi u Dubaiju kao stjuart. Iako je rekao da se neće vraćati u domovinu, to je pre par meseci ipak uradio. Danima se provodio sa bratom Ivanom Ivanovićem po klubovima, ali ovaj momak otkrio je zašto mu je toliko lepo kada nije u Srbiji.

- Jbg ako je ovo smak sveta ja nisam za bolje, bio je njegov komentar pored slike na kojoj stoji na plaži u zagrljaju dve devojke.

Njemu u "Belom svetu" definitivno cvetaju ruže, pa ako zaista odluči da tamo i ostane, mi ga potpuno razumemo.


Slika

Slika

Slika


S media

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: U novinama piše...  |  Poslato: 17 Jan 2013, 13:29
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Bojsi iz "Mućki" gost Ivana Ivanovića

Glumac iz čuvene britanske serije, Džon Čalis, koji je igrao drugara braće Troter, biće ovog petka gost kod Ivanovića na Prvoj TV.

Slika

Ivan Ivanović za "Novosti" kaže da čuveni drugar braće Troter, trgovac polovnih automobila i novopečeni bogataš Bojsi dolazi specijalno u emisiju "Veče sa Ivanom Ivanovićem", gde će predstaviti dve autobiografske knjige - "Biti Bojsi" i "Posle Bojsija".

"Veoma sam srećan što ću ugostiti jednog od glumaca po meni najbolje humorističke serije ikada. Odlično smo se pripremili za emisiju, i obećavamo gledaocima sjajnu zabavu."

Džon Čalis (70) pričaće sa Ivanovićem o zanimljivostima iz serije "Mućke", kako je on to doživeo, o Del Boju i Rodniju, kao i svojoj supruzi u seriji Marlin (Sju Holderne), sa kojom je kasnije snimio seriju "The Green Green Grass", nastavak priče o životu Bojsija i Marlin.

" Pošto je Bojsi poznat kao preprodavac polovnih automobila, napravili smo rubriku 'automobili za svetski poznate zvezde'. I specijalno iznenađenja za Džona biće jedan zaniljmiv insert iz stare britanske serije u kojoj nema brkove i iz jedne reklame koju je snimio. Obećavamo mnogo humora", kaže Ivanović.

Nakon razgovora sa legendarnim Bojsijem, u studio dolaze finalistkinje "Prvog glasa Srbije" - Mirna Radulović, Nevena Božović i Sara Jovanović...


mondo

_________________
Slika


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Sta rade UCESNICI RIJALITIJA  |  Poslato: 24 Jan 2013, 11:33
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Vendi snima duet s trandžom


Vesna Vukelić odlučila da pomogne mladom kolegi Vanili, tačnije transvestitu Kubatu Mirnesu


Slika


Otkriva talente!
Vesna Vukelić Vendi izjavila je za bosanske medije da priprema duetsku pesmu s kolegom Vanilom, transvestitom pravog imena Kubat Mirnes.

- To će biti jedna turbo, elektro pesma. Planiramo da pokorimo i osvojimo ceo Balkan tim duetom. Inače, ja sam poznata po tome što sve dobro zapazim, pročitam i vidim. Imam oko sokolovo, pa sam tako primetila i Vanilu, pred kojom je velika estradna budućnost. Poznato je da su i kreatori koji rade za Ledi Gagu radili za mene, a tako ću jednog dana moći da se ponosim činjenicom da sam prva uradila duet s evropskom zvezdom. Volim Bosnu jer imam delom i bosanske korene i mislim da je posle 20 godina opstanka na srpskoj estradi vreme da svoje vidike uspeha širim dalje Balkanom. Vidimo se uskoro u Sarajevu - poručila je Vendi za portal Doznajemo.

U izjavi za Kurir, međutim, ona demantuje da je došlo do saradnje, dok Vanila uveliko najavljuje premijeru dueta na svojim profilima na Fejsbuku i Tviteru.

- Ne snimamo duet. Prvi put čujem za koleginicu. Mogu i ja da izjavim da snimam duet s Dženifer Lopez - rekla je Vendi za Kurir.

Pokušali smo da se čujemo s Vanilom da nam on razjasni celu priču, ali mu se sve vreme uključivala sekretarica. Telefonska.


Slika


Vanila: Spopadaju me perverzni muškarci

Pravo ime pevačice Vanile je Kubat Mirnes. Trenutno živi u Kakanju, ima 27 godina i nastupa po kafanama u BiH. U jednom intervjuu je priznala ili priznao, svejedno, da nema dečka, a da joj se tokom nastupa nabacuju samo oženjeni muškarci koji žele isključivo seks.

- Uglavnom traže perverzije koji ne mogu da dobiju od svojih žena. Hoće da uriniram po njima - rekla je Vanila u jednoj TV emisiji.


Kurir


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sta rade UCESNICI RIJALITIJA  |  Poslato: 25 Jan 2013, 02:00
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Nemanja Stevanović o pomirenju sa Milenom Ćeranić: Šala koja je morbidnija od one sa ubistvom!

Slika

Popularni pevač Nemanja Stevanović stao je pred kamere kako bi nas sve uverio da nisu tačne one priče da je poginuo, a ni one koje kažu da se pomirio sa bivšom devojkom Milenom Ćeranić.
Nedavno se neko šalio i proširio laž da je Nemanja poginuo. Ta vest je potresla mnoge. Na svu sreću, njegov kolega Saša Kovačević ga je dobio na telefon pa je tako ta izmišljotina ugašena.
“To je samo morbidna šala”, istakao je Stevanović, za “Ekskluziv”.
A kada ga je voditeljka pitala kako bi prokomentarisao glasinu da se pomirio sa Milenom Ćeranić, pevač je dao jasan odgovor.
“To je takođe morbidna šala, možda čak i morbidnija od one sa ubistvom”, zaključio je Stevanović.


Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: U novinama piše...  |  Poslato: 26 Jan 2013, 19:10
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Nedeljno popodne Lee Kiš sa Vladom Mandićem i Cecom Kitić

Slika

Nedeljno popodne Lee Kiš Jokić na programu će biti u nedelju 27. januara u 16.15h na televizji Pink.

U ovonedeljnom izdanju emisije Nedeljno popodne Lee Kiš gosti su pevači Lepa Lukić, Snežana Đurišić, Cakana, Rada Manojlović, Radiša Urošević, Čeda Marković, Nemanja Nikolić, harmonikaš Miša Mijatović, kompozitor Miša Marković, rukometašica Svetlana Ceca Kitić i njene kolege rukometaši Vlada Mandić i Predrag Peruničić, državni sekretar u Ministarstvu omladine i sporta.


Story

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 50 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker