Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 16:29


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: Severina & Milan  |  Poslato: 24 Okt 2012, 12:34
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Severina neće u Beograd!


Pevačica odbija da dođe u Srbiju dok ne reši probleme s Milanom Popovićem, nije se pojavila ni na snimanju „VIP ruma“


Severina Vučković ne želi da dođe u Beograd dok se Milan ne smiluje da se javi i vidi sina. Nju su uveliko najavljivali kao specijalnog gosta u emisiji „VIP rum“ na Pinku kod Boška Jakovljevića, ali nije se pojavila na snimanju!

Slika

- Seve neće u Beograd dok se ne reši situacija s Milanom. Zato je preko menadžera otkazala gostovanje kod Boška, a koliko je istrajna u svojoj odluci, govori i činjenica da kompozitor Filip Miletić stalno putuje u Zagreb kako bi tamo, u iznajmljenom studiju, završili njen album umesto da, kao dosad, rade kod njega u Beogradu - otkriva naš sagovornik.
Potvrdu da se Severina nije pojavila dobili smo i od Jakovljevića.

- Severina je poručila da dolazi u novembru - rekao nam je Boško.
Inače, ona je u poslednje vreme vidno smršala od nerviranja, ali smogla je snage da se u subotu uveče pojavi pred publikom u Frankfurtu, gde ju je u bekstejdžu, nakon koncerta s Draganom Mirković, sačekala 1.001 ruža.

Izvor:Blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Severina & Milan  |  Poslato: 24 Okt 2012, 23:35
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
U SUSRET PREDSTOJEĆEM ALBUMU: OTKRIVAMO DEO SEVERININE NOVE PESME (FOTO)

Još pre nekoliko meseci Seve je otkrila kako će njen predstojeći album nositi naziv "Dobrodošao u klub", a sada nam je otkrila i deo istoimene naslovne numere.


"Dobrodošao u klub,
sjedi, udobno se smjesti!
Prevarenih ima svud,
Zar to nisu dobre vijesti?!"

Slika

Ovo su stihovi koje je Severina podelila sa fanovima na Fejsbuku, a koji već komentarišu kako "miriše na hit". Njeni prethodni singlovi "Grad bez ljudi", "Bred Pit" i "Italiana" osvojili su publiku širom Balkana i postali veliki hitovi, pa Seve ima ozbiljan i odgovoran zadatak kada je novi album u pitanju. Posle Gorana Bregovića koji je bio autor njenog prethodnog albuma "Zdravo, Marijo", pevačica je odabrala Filipa Miletića i Miloša Roganovića, tvorce navedenih hitova, da joj urade i ostale pesme za album koji će izdati početkom decembra.


Izvor:smedia


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Severina & Milan  |  Poslato: 07 Dec 2012, 11:09
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Severina: Nije bilo lako otići sa bebom u naručju


Hrvatska pevačica Severina u martu iduće godine kreće na turneju, a društvo će joj praviti sin Aleksandar. Kako je otkrila u intervjuu za "Slobodnu Dalmaciju", zvezda se ne odvaja od deteta, a jednim od najtežih trenutaka u životu smatra onaj kada je, sa bebom u naručju, napustila Milana Popovića.

Slika
Ponosna mama: Severina i Aleksandar


- Kad u martu sledeće godine krenem na turneju, Aleksandar će sa mnom. Naravno, ne na same koncerte, jer u to vreme on već spava - rekla je Severina za "Slobodnu Dalmaciju".

Pevačica je dodala da je presrećna što poslovne obaveze uspeva da uskladi sa vremenom koje provodi sa sinom. Ona se osvrnula na susret Milana Popovića i malog Aleksandra u Beogradu, koji je usledio nakon tri meseca razdvojenosti.

- Aleksandar je dete naše velike ljubavi koja je pokleknula pred velikim razlikama u karakteru, vaspitanju i mentalitetu. Odlazak sa malom bebom u naručju predstavljao je tešku odluku s moje strane, ali sve sam to uradila da Aleksandar ne počne prve korake u napetoj porodičnoj situaciji - dodala je Severina.

Vesti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Severina & Milan  |  Poslato: 07 Dec 2012, 12:15
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Seve za Novaka u Beogradu!


Lepa pevačica iz Splita u intervjuu za jedan hrvatski medij rekla je da će Novu Godinu dočekati radno u beogradskom klubu Magacin.

Slika

Sa Severininog Facebook profila
"U tom klubu sam imala promociju albuma ‘Zdravo Marijo’ i mnogo mi se dopao”, rekla je Severina.

Ona je u razgovoru za "Jutarnji list" rekla i nešto o njenoj vezi i raskidu sa Milanom, ali i novom albumu koji će uskoro "izaći".

Severina je ispričala da je iza nje jedan težak period i da je morala da donese tešku odluku, da je morala da ode “sa malom bebom na grudima”, ali kako kaže, sve je to uradila da njen sin ne bi rastao u napetoj porodičnoj situaciji.

"Milan i ja smo se voleli, ali svi znamo da za brak nije dovoljna samo ljubav. Između nas postoje velike razlike u karakteru, vaspitanju i mentalitetu", rekla je pevačica.

Ona je otkrila da će se na novom albumu naći i duet sa Bebekom, koji nije planirala, ali da nije mogla da odoli kad je čula pesmu "Tango".

Na pitanje novinara zašto nije sarađivala sa tekstopiscima iz Hrvatske, već sa Beograđanima, Seve je objasnila da su njeni saradnici iz Srbije hitmejkeri, da su bez konkurencije, da su se "našli" i da zajedno čine odličan tim.

(MONDO)


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Severina & Milan  |  Poslato: 07 Dec 2012, 14:27
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
A BILA JE LJUBAV: Seve progovorila o raskidu s Milanom

Nije to bio lak period, to je bila i teška odluka s moje strane, otići s malom bebom na prsima, kaže Severina

Slika

Aleksandar je dete moje i Milanove velike ljubavi koja je poklekla pred velikim razlikama u karakteru, vaspitanju, mentalitetu, rekla je Severina Vučković, prvi put otkrivajući detalje o raskidu sa Milanom Popovićem.

- Kad u trećem mesecu sledeće godine krenem na turneju Aleksandar će sa mnom. Naravno, ne na same koncerte jer u to vreme on već spava, dodaje Severina

Seve kaže da sina vodi sa sobom gde god ide i da je presretna što uspeva da se organizuje tako da stigne i da obavi posao i bude sa detetom. Nedavno je sina Aleksandra odvela u Beograd gde ga je, prvi put nakon tri meseca, video njegov otac Milan Popović (47). Severina kaže da su Aleksandar i Milan uživali jedan s drugim i zbog toga je "neopisivo srećna".

- Aleksandar je dete naše velike ljubavi koja je poklekla pred velikim razlikama u karakteru, vaspitanju, mentalitetu. Nije to bio lak period, to je bila i teška odluka s moje strane, otići s malom bebom na prsima, ali sve sam to napravila da Aleksandar ne počne da odrasta u napetoj porodičnoj situaciji - objasnila je Severina. Još je jednom napomenula da razlog raskida nje i Milana nije treća osoba. Dodaje da su se iskreno voleli, ali da "ljubav jednostavno nije bila dovoljna"...

Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Severina & Milan  |  Poslato: 08 Dec 2012, 15:42
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Seve: Nedostaje mi muška pamet


Hrvatska pevačica Severina Vučković, koja se pre nekoliko meseci rastala od Milana Popovića, sa kojim ima sina, izjavila je da je jako emotivna osoba i da joj treba muškarac koji će je pratiti i na kraj sveta.

Slika

Uvek mi treba mnogo nežnosti, zagrljaja i ljubavi, a sada to imam od svog sina: Severina

- Uvek mi treba mnogo nežnosti, zagrljaja i ljubavi. Sada to imam od svog sina. Moj muškarac mora da bude vitez koji svoju ženu i decu treba da prati do kraja sveta i da se bori za njih. Nedostaje mi čvrsta muška pamet, ali čovek ne može da ima sve - izjavila je Vučkovićeva za magazin “Stori”.


Vesti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Severina & Milan  |  Poslato: 08 Dec 2012, 17:35
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Severina u muškom društvu "poljubac mješa sa vinom"!

Sevka se uspešno oporavlja od razlaza sa Milanom Popovićem, sada je snimila duetsku pesmu sa Željkom Bebekom

Slika

Hrvatska pop pevačica pojavila se na promociji novog albuma Željka Bebeka u atraktivnoj crvenoj haljini i tigrastoj bundi. Kontreverzna Seve mamila je uzdahe svih prisutnih muškaraca koji su se te večeri našli u jednom hrvatskom klubu.

Ona je na svom "Fejsbuk" profilu otkrila deo duetske pesme numere "Tango" koja će se naći na njenom novom albumu "Dobrodošao u klub"


- Kada dugo pričam sa tišinom, kad poljubac pomješam sa vinom... Danima traje... - deo je teksta nove zajedničke pesme.

Ako se po jutru poznaje dan, onda će ovo numera postati veliki hit.
Puls


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Severina & Milan  |  Poslato: 10 Dec 2012, 15:20
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
DOBRODOŠAO U KLUB”: Zavirite u novi Severinin album (FOTO)
Popularna hrvatska pevačica je na svojoj Fejsbuk stranici otkrila delova tesktova pesama sa novog albuma, koji će se uskoro naći u prodaji


Slika


Severina Vučković će za nekoliko dana izbaciti svoj najnoviji album “Dobrodošao u klub”. Naime, ona već uveliko radi na promociji svog novog ostvarenja, koje će imati 14 pesama.

Popularna hrvatska pevačica je preko svoje Fejsbuk stranice otkrila delove tekstova svojih numera, a u pitanju su pesme pod nazivom “Uzbuna”, “Tarapana”, “Slaba na slabića”, “Postelja od vina”, “Tango” sa Željkom Bebekom”, već popularnu “Italianu”, kao i numera “Dobrodošao u klub”, s kojom smo se već upoznali.

Da podsetimo, svoje nove numere Severina je otpevala u Zagrebu, a miksovane su u studiju Miloša Roganovića i Filipa Miletić u Beogradu. Svoje nove numere Severina je otpevala u Zagrebu, a miksovane su u studiju Miloša Roganovića i Filipa Miletić u Beogradu. Inače,ovaj dvojac su autori i producenti celog albuma.

Na novom disku, pored “Bred Pita”, “Grada bez ljudi” i “Italijane”, naći će se još osam potencijalnih hitova. Tri stare, kao i šest novih pesama uradili su Filip i Miloš, dok po jednu potpisuju Hari Mata Hari i Severina.

Slika

(Telegraf.rs/foto: Fejsbuk)



Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Severina & Milan  |  Poslato: 10 Dec 2012, 15:43
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Severina: Ja sam najzaljubljenija mama
10 Dec 2012



Severina Vučković, foto: Goran Matijašec za Children Saloon
Hrvatska pevačica koja će za 31. decembra pevati u klubu Magacin ispričala je kako se raduje praznicima poput deteta i da sa nestrpljenjem iščekuje da Božić provede sa sinom Aleksandrom, a otkrila je i svoje novogodišnje želje.

Slika

Popularna Seve je u intervjuu za Večernji list rekla da će prve praznike s devetomesečnim sinom provesti tradicionalno uz jelku, onako kako je to radila dok je bila mala, ali da još nije odlučila hoće li to biti u Zagrebu ili u Splitu.

- Ova godina je bila najlepša u mom životu, a svaka iduća bit će sve lepša, barem mi tako kažu druge mame. Jedino što u 2013. želim jeste puno zdravlja mom sinu, mojim bližnjima i sebi – rekla je Severina i priznala da jedva čeka Badnje veče.

Slika

– Mama je sa mnom tu u Zagrebu pa još dogovaramo lokaciju slavlja. Sećam se da mi je i kao devojčici najdraže bilo vreme praznika. Kitili smo jelku dva meseca pre Božića jer je meni to bio divan ritual. Igrala sam se ukrasima, ovčicama, mama je uvek stavljala prirodnu travu pod bor, a mi smo bili presrećni. Jedva čekam videti svog Aleksandra kako uživa u tome – kaže Seve i priznaje da je zaljubljena mama.

– Jesam, najgora sam, najzaljubljenija mama, iako nisam od onih koja je stalno nad detetom. Često se uhvatim, kada on zaspi, kako na mobilnom vrtim njegove fotografije –priča popularna pevačica koja je otkrila da je njen devetomesečni mališan za Svetog Nikolu od nje dobio malu dečiji televizor koja menja slike.

Slika

Ona je sa ponosom ispričala kako ne propušta ni jedan trenutak odrastanja svog sina, kome se neretko pridruži na podu dok on puže.

– Valjamo se i po krevetu, zaigramo se svuda. Ceo stan tada bude naš – kaže zanosna mama koja će za doček Nove godinu nastupati u beogradskom klubu Magacin gde će premijerno izvesti pesme sa novog albuma Dobro došao u klub, čiji je izlazak najavila putem svoje službene Facebook stranice.

Otkriveno je da će idući singl naziva Uzbuna izaći vrlo skoro, a svoju premijeru doživeće ove nedelje putem društvenih medija, odnosno Youtube, Facebook i Twitter službenih kanala.



Takođe, dok fanovi s nestrpljenjem iščekuju izlazak novoga albuma, na Facebooku je objavljen deo tekstova pesama. Tako je otkriveno da će se na albumu uz novih 10 pesama, naći i Severinini hitovi Brad Pitt, Grad bez Ljudi i Italiana, koji zajedno imaju preko 50 miliona pregleda na Youtube-u.

Svesna popularnosti interneta i društvenih medija, upravo je putem svoje Facebook stranice, koja broji 300 hiljada fanova, objavila delove tekstova pesama sa novog albuma.



Time je otkriveno da će se na albumu naći pesme Dobrodošao u klub, Tarapana, Postelja od vina, Kamen oko vrata, Slaba na slabića, zatim Tango odnosno duet sa Željkom Bebekom, Severinina autorska pesma Ostavljena... Fanovi na Facebooku već biraju svoje favorite, a posebno se ističe i pesma Ko me tjero:


Prošla je i godina,

otkako ne osjećam,

na kruhu i na vodi sam,

samo za te, za te znam



Ko me, ko me tjero,

da te volim slijepo,

Da mi, da mi

sve tvoje bude sveto...



Trenutno najiščekivaniji studijski album godine, Severinin - Dobrodošao u klub biće večeras pretpremijerno predstavljen u obliku muzičke slušaonice u zagrebačkom klubu Pepermint.

Story


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Severina & Milan  |  Poslato: 11 Dec 2012, 12:28
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Seve: Ovo je vrh moje karijere



Album na kom su većinski autori Filip Miletić i Miloš Roganović, promociju će u januaru doživeti i u Beogradu

Slika

Seve veruje u sebe i svoje saradnike
Prezadovoljna.
Severina Vučković organizovala je u Zagrebu za prijatelje, saradnike i fanove preslušavanje albuma „Dobro došao u klub“. Ujedno, ovo je bila i premijera novih pesama, budući da ih do sada nigde nije puštala. Kako ekskluzivno saznajemo, album, na kom su većinski autori Filip Miletić i Miloš Roganović, promociju će u januaru doživeti i u Beogradu, kao i u ostalim gradovima bivše Jugoslavije.

Slika

Zanimljivo je dodati da je većina pesama u bržem ritmu, dok je baladu „Ostavljena“ Severina sama napisala. A da su očekivanja velika, priznala je i Severina.
- Ovo je album moje karijere! Sav trud i energiju u njega sam uložila i ne mogu dočekati da vidim reakciju ljudi kada ga čuju - rekla je Seve prijateljicama neposredno pred preslušavanje albuma.

Kurir vam otkriva i tekst za pesmu „Uzbuna“, koji će se naći na novom albumu.
KURIR

(Z. R.)



Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker