Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 04 Maj 2024, 16:12


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 15 Dec 2012, 14:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
BERIĆETNO: Ceca u Australiji zaradila 150.000 evra!

Pevačica je dobro zaradila od koncerata u Pertu, Sidneju i Melburnu a ulaznice za sva tri nastupa su rasprodate


Slika


Svetlana Ceca Ražnatović, koja je trenutno na turneji u Australiji, kako navodi Alo, od tri koncerta koja je održala u “zemlji kengura” je zaradila oko 150.000 evra!

Pevačica, koja je u Australiju otputovala 3. decembra, nastupila je u Pertu i Sidneju, a večeras peva u Melburnu.

- Karte su rasprodate, tako da će zarada biti velika, iako su u pitanju samo tri nastupa. Kada se odbiju svi troškovi, Ceci od svakog koncerta ostaje oko 50.000 evra! S njom je i njen kompozitor Aleksandar Milić Mili i prateći bend, pa i njima sigurno pripada deo zarade, ali ona je svakako zadovoljna svojim prihodom koji će na ovoj turneji iznositi oko 150.000 evra – priča izvor blizak Ražnatovićevoj i dodaje:

- Ceca je krajem 2010. održala pet koncerata u Pertu, Sidneju, Melburnu, Adelejdu i Brizbejnu, i tada je zaradila 200.000 evra. Kada se ima u vidu da je sada imala manje nastupa, ispada da je ovog puta još bolje finansijski prošla.

(Telegraf.rs/izvor: Alo/Foto: S. Pikula)



Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 16 Dec 2012, 13:08
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Cecin spektakl u Melburnu

Nastupom u dvorani teatra Pleneri folk zvezda okončala izuzetno uspešnu turneju po Australiji, na kojoj je pevala i u Pertu i Sidneju

Slika

Ceca se vraća u Beograd
Sad se vraća kući.
Orila se sinoć dvorana teatra Pleneri u Melburnu dok je 2.000 fanova pevalo uglas sa Svetlanom Ražnatović.

Ceca je koncert otvorila čuvenim hitom „Beograd“, što je kod njenih obožavalaca izazvalo toliko jake emocije da su neke devojke čak zaplakale.

Ovo je bio njen poslednji nastup u sklopu australijske turneje, započete u Pertu, nastavljene sjajnim nastupom u Sidneju i okončane sinoćnim naklonom publici u Melburnu.

Cecini fanovi bili su više nego zadovoljni, a i folk zvezda nije skrivala svoje oduševljenje što je naišla na tako divan doček u „zemlji kengura“. Inače, pre svakog njenog pojavljivanja na sceni atmosferu su zagrevali momci iz sidnejskog Siti benda.

Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 17 Dec 2012, 23:08
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ceca: Da sam bila bliže otkazala bih koncerte zbog smrti svekrve

Svetlana Ceca Ražnatović vratila se juče popodne u Beograd posle dve nedelje provedene na turneji po Australiji.

Vrlo raspoloženu i predusretljivu folk pevačicu na aerodromu je dočekao zet Predrag Ocokoljić.

Slika

Ona se osvrnula i na smrtni slučaj koji se dogodio u njenoj porodici prošle nedelje kada je preminula njena svekrva, majka Željka Ražnatovića Arkana. Ceca je istakla da bi da je bila u Evropi otkazala svaki nastup zbog tog događaja.

Slika

- Pogodila me vest o smrti svekrve, ali bilo je skoro nemoguće otkazati koncerte, jer bih ugrozila druge ljude uključene u njihovu organizaciju. Da sam bila bliže pomerila bih ili otkazala koncerte. Cela moja porodica, majka otac, ujak i moja deca su bili na sahrani - rekla je Ceca.
Ona je otkila da su nastupi u Pertu, Sidneju i Melburnu protekli baš kako je želela.

Slika

- Fantastičan provod na sva tri moja koncerta i odlična publika koja je znala sve nove pesme su glavni utisak koji nosim sa sobom - rekla je pevačica istakavši da je uživala u slobodnom vremenu.
- Obilazila sam znamenitosti i šetala sam po tržnim centrim da pokupujem sitne poklone za moju porodicu. Mili je Veljku kupio patike za rođendan. Sebi nisam ništa kupila, jer preferiram evropske brendove. U Australiji je sve preskupo. U Muzuju voštanih figura sam se malo u prolazu šalila sa Leonardom Di Kaprijem. Dobila sam dosta nakita od obožavateljki. Niko mi se nije udvarao, a tako je i bolje jer ko bi održavao vezu na toliku daljinu - šalila se Ceca.

Blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 20 Dec 2012, 13:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Dačić iza ponoći stigao kod Cece na slavu!

Zvezda ugostila brojne prijatelje i premijera, koji je došao pravo iz Bugarske


Svetlana Ceca Ražnatović, slava Sveti Nikola, Ivica Dačić, proslavila slavu

Slika

Prethodna stranicaSledeća stranica
Poštuje tradiciju!
Najveća srpska folk zvezda Svetlana Ražnatović proslavila je juče krsnu slavu Sveti Nikola i okupila brojne ugledne goste, a koji minut posle ponoći stigao je i premijer Ivica Dačić, pravo sa službenog puta iz Bugarske.

Domaćica je slavski kolač lomila tokom porodičnog ručka, a majka Mira i otac Slobodan došli su dan ranije kako bi joj pomogli oko priprema, pa je i bogata posna trpeza, na kojoj su bili pijani šaran, morski plodovi, prebranac, sarmice s rakovima i druge đakonije, oduševila goste u vili u Ljutice Bogdana.

Slika

Među prvima je sinoć stigao Dragan Marković Palma, a potom i Mira Škorić, Vuk Kostić, Viktor Savić, Svetlana Bubanja Bucka, Marijana Mateus, Aleksandra Janković, Slađana Ivanišević, Šaban Šaulić sa suprugom Gocom, Saša Vidić, Zoran Bašanović, Sanja Đorđević sa ćerkom, Sonja Lazetić je dovela ćerke koje se druže s Cecinom decom Anastasijom i Veljkom, koji je dočekivao svoje društvo.

Slika

Ceca je trčkarala na sve strane kako bi se posvetila svima. Palma je vodom nazdravljao sa profesorom Boškom Đukanovićem, koji je uzvraćao vinom.
Na Cecinu adresu stiglo je više od 100 cvetnih aranžmana, a od Srba iz Australije i ikona Svetog Nikole.
Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 20 Dec 2012, 13:21
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ceca spremila
posnu trpezu!


Folk pevačica Svetlana Ceca Ražnatović danas slavi Svetog Nikolu. Domaćica je pripremila bogatu slavsku trpezu, i raširenih ruku čeka goste, sudeći prema fotografiji koju je objavila na fejsbuk profilu.

Slika

Dobrodošli, dragi gosti: Svetlana Ceca Ražnatović | Foto: A. Radivojević/Fejsbuk
Nema sumnje da je Ceca i dobra domaćica sudeći po mnoštvu jela koje je spremila. Čini nam se da ništa nije zaboravila, jer je na stolu i pasulj, i riba, i žito... Bogato, ali u skladu s verom i posno.
Zanimljivo je da je pored slike s raširenim rukama nad trpezom, Ceca fanove danas častila i spotom za pesmu nagovori, koju je otpevala u narodnoj nošnji. Pogledajte spot:

ALO


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 02 Jan 2013, 15:33
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ceca: I da imam novu ljubav, ne bih vam rekla


Folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović zaokružila je još jednu uspešnu godinu na poslovnom planu. Nedavno se vratila sa australijske turneje, gde je održala seriju spektakularnih koncerata. Za razliku od mnogih kolega, slavna pevačica je “najluđu“ noć provela daleko od scene - kod kuće sa porodicom.


Slika

Svetlana Ražnatović: Kašalj i ljubav ne mogu da se sakriju

Ražnatovićeva, čiji je svaki korak praćen budnim okom medija, ističe da su joj poslovni prioriteti u 2013. vezani za snimanje novog studijskog albuma i veliki solistički koncert koji će 28. juna, na Vidovdan, održati na beogradskom Ušću.

- Na poslovnom planu 2012. mi je zaista bila fenomenalna - kaže Ceca u intervjuu za “Večernje novosti“. - Imala sam izuzetno uspešnu turneju, u nekim gradovima sam održala i po nekoliko koncerata u kratkom vremenskom periodu, što je fascinantno, jer je velika kriza i moje kolege nemaju mnogo posla. Moram da spomenem i sjajan koncert na Saboru trubača u Guči, gde sam pevala prvi put u karijeri.

Novogodišnji nastup je prilika da se dobro zaradi, zašto za doček ostajete kod kuće?
- Lagala bih kada bih rekla da sam odbila sve ponude jer sam želela da “najluđu“ noć provedem kod kuće. Nisu ispoštovani moji uslovi i zato nije došlo do dogovora. Anastasija i Veljko će tu biti i za Božić, a posle toga se vraćaju na Kipar.

Zašto ste zakazali beogradski koncert baš na Vidovdan?
- Kada organizujete tako veliki koncert, datum ne može da bude slučajnost. Želja mi je bila da na Ušću nastupim baš na Vidovdan, jer je to veliki srpski praznik! Na koncertu ću predstaviti i pesme sa novog albuma. Sve je još u početnoj fazi, pesme se tek dorađuju. U studio planiram da uđem krajem februara.

Sve se vrti oko poslovnih planova, gde je tu ljubav?
- I da se pojavila nova ljubav, ne bih vam rekla (smeh). Biću iskrena, nema ništa novo na tom polju i uopšte se ne bavim analizom zašto je to tako. Ako nešto treba da se desi, desiće se. Znate kako se kaže: “kašalj i ljubav ne mogu da se sakriju“. Ljubav ne može da se predvidi, planira ili namesti.

Plaše li se da vam priđu?
- Nisam razmišljala o tome, ali mislim da neko ko je dovoljno ostvaren i siguran u sebe nema problem da bilo kome priđe.

vesti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 04 Jan 2013, 12:36
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ceca: Čekam Hrvate na Vidovdan


Folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović izjavila je da ne planira koncert u Zagrebu i poručila da fanovi iz Hrvatske mogu da dožu u Beograd na Vidodvan kada planira veliki koncert na Ušću.

Slika


Pozvala fanove iz Hrvatske da dođu na njen koncert u Beogradu: Ceca Ražnatović

Ceca je gostovala u Novogodišnjem šou programu TV Pink, a jedno od pitanja u anketi koju je ekipa napravila na ulici bilo je i kada će imati koncert u Zagrebu. Voditelj Srđan Predojević je na ovo dodao direktno pitanje Ceci da li planira koncert u Zagrebu.

"Ne, ipak će oni doći u Beograd na Vidovdan ove godine", odgovorila je Ražnatovićeva kroz osmeh.

Ceca je naime za 28. jun, Vidovdan, zakazala spektakularni koncert na Ušću.


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 11 Jan 2013, 12:26
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ceca izašla u provod

Svetlana Ražnatović preksinoć s decom proslavila rođendan brata od ujaka u jednom beogradskom klubu


Slika

Ceca i Veljko stižu na žurku
Veselo!
Folk diva Svetlana Ražnatović preksinoć je nešto pre jedan sat posle ponoći posetila beogradski klub „Sinema“, u kojem je njen brat od ujaka Milan proslavio rođendan!

Društvo su joj pravili sin Veljko i ćerka Anastasija, koja je sa sobom povela i nekoliko drugarica. Pošto se Ceca retko sreće na javnim mestima u sitne sate, sasvim je razumljivo što su svi pogledi bili uprti u nju! Zauzela je centralni separe i prepustila se uživanju u sjajnoj svirci benda Miligram.

- Izgledala je fenomenalno! Moderne kožne pantalone odlično je uklopila s belom svilenom košuljom. Mogli su se čuti komentari da izgleda kao devojčica. Đuskala je uz muziku Miligrama, a Alen Ademović ju je u jednom trenutku pozdravio i zapevao „Zabranjeni grad“ - kaže jedan od naših izvora koji se zatekao na licu mesta.

Slika

Veselom društvu ubrzo se pridružio i Cecin dobar prijatelj, zlatar Nebojša Bojović, a klub su napustili oko pola četiri ujutru.


kURIR


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 12 Jan 2013, 15:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ko je bio u Cecinom krevetu?


Pevačica Ceca Ražnatović je završila u krevetu sa mužem Ane Kokić, zgodnim vaterpolistom Nikolom Rađenom.

Slika

Vrele scena, ali samo u spotu: Ceca Ražnatović i Nikola Rađen

Povod za to nije bio seks, već snimanje vrelog spota poznate pevačice, koja se na snimku uvija pored Nikole, i to u seksi crnom negližeu! Iako je ovaj "par" bio u provokativnom izdanju čisto poslovno, te Ana nema razloga za ljubomoru, Ceca i Nikola deluju vrlo skladno zajedno.


Dejan Milićević, autor spota, nije mogao da odoli da ove sjajne fotke ne postavi na svoju "Fejsbuk" stranu, a akteri sličica, tj. njihova atraktivna tela obradovaće i fanove pevačice, kao i ženske ljubiteljke vaterpola.

Vesti


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 22 Jan 2013, 12:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
SPREMITE SE ZA JOŠ JEDNO IZNENAĐENJE: SPEKTAKL NA UŠĆU NIJE JEDINA STVAR KOJU CECA PRIPREMA


Slika


Folk diva Ceca Ražnatović najavila je svoj veliki koncert na Ušću koji bi trebalod a se održi ove godine u junu. Međutim, osim toga, pevačica se bacila na posao i pripremu novog albuma koji će objaviti takođe u junu. Ceca je otkrila da su gotove skoro sve melodije za numere koje će se naći na novom albumu.

- Već smo skupili sve melodije, možda nam nedostaju pesma ili dve. Marina sada to preslušava i radi tekstove, a ja očekujem da ću krajem februara ili početkom marta ući u studio, rekla je pevačica.


S media


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker