Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 15:19


Autoru Poruka
Tesa
Post  Tema posta: Re: JK - mala od skandala  |  Poslato: 22 Jan 2013, 12:11
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
OPSESIVNA OSOBA JOJ JE NEPRESTANO ZA PETAMA: KARLEUŠA STRAHUJE KAKO ĆE SKONČATI (FOTO)


Osim brojnih fanova, poznato je da ima i onih koji ne vole baš ovu pevačicu. Nekome je neprestano trn u oku zbog čega je obasipa neprijatnim komentarima.


Slika


Jelena Karleuša vodila je prepisku sa svojim prijateljem kompozitorom Draganom Brajovićem Brajom. Pohvalila ga je kako joj je odlično uradio jedan od njenih albuma, ali to se nekome nije svidelo. Dotična osoba počela je da se ubacuje u razgovor sa neprijatnim komentarima. Jedan od njih bio je i ovaj:

- Šta je Brajo prpa bato uklonio si Karleušin tag ne smeš da joj pisneš muškarčino, hahaha.

Na to se nadovezao i Braja:

- Ajd sad pali.

- Ne reaguj molim te, to je neki poremećeni klinac, smara sve žive. Ozbiljna opsesija mojim likom. Jbt, na kraju ću kao Lenon skončati, dodala je na sve to pevačica.

Ona na kraju nje otkrila da li će odreagovati na sve to, ali ako odluči da to uradi sigurni smo da će sve obavestiti.


S media


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: JK - mala od skandala  |  Poslato: 22 Jan 2013, 14:26
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Slika

Ima savrseno telo, uz pomoc plasticara ali za facu ni plasticar joj ne pomaze.
Bez sminke je pravi tranvestit, nista protiv njih samo zelim reci da JK mi ni malo nije zensko.
Ocaj mi je!


Vrh
Elena
Post  Tema posta: Re: JK - mala od skandala  |  Poslato: 23 Jan 2013, 15:23
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 22 Jan 2013, 03:39
Postovi: 586

OffLine
JK poručila Hrvatima šta su Seve i Jelena Rozga!




Nakon što je fotografija u toplesu i u helankama neverovatnom brzinom "protrčala" Balkanom, oglasili su se i komšije Hrvati




Slika




Na hrvatskom portalu 24sata fotografija koju ste juče imali prilike da vidite i na našem sajtu, izazvala je buru komentara vezanih za Jelenin izgled, lepotu, stas i slično. Ništa od toga nije uznemirilo srpsku pevačicu koliko samo jedna jedina reč - folkerica!

Hrvatski portal Jelenu Karleušu nazvao je folk pevačicom, što je nju uznemirilo više nego komentari o navodnoj silikonskoj guzi ili čak komentarima kako peva i kako izgleda, pa je povačica "udarila" tamo gde najviše boli:

- Ako sam ja "FOLKERICA"(?!) onda su Severina i Jelena Rozga muzički ekvivalent Ćani i Zorici Marković, napisala je JK na društvenoj mreži.

Izvor: Puls


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: JK - mala od skandala  |  Poslato: 27 Jan 2013, 20:06
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Karleuša pored Dačića: Onaj ko me u ovoj haljini gleda pravo u oči ima snagu da bude premijer


Pevačica Jelena Karleuša veoma je aktivna na društvenoj mreži Tviter, pa je tako danas sa fanovima podelila fotografiju na kojoj razgovara sa premijerom Srbije, Ivicom Dačićem. Karleuša je pohvalila Dačića što je bio fokusiran na njeno lice, iako je nosila kratku belu haljinu koja je otkrivala grudi.

Slika

Premijer se koncentriše na razgovor sa Karleušom (kliknite za uvećanje)
"Onaj ko me gleda pravo u oči (u ovakvoj haljini), ima svu snagu, volju i kapacitet da bude premijer jedne države", napisala je Karleuša ispod fotografije.

Pevačica nije navela kojom prilikom se sastala sa Dačićem, ali se obožavateljima njena fotografija dopala, pa su i sami počeli da komentarišu.

Dok je jedan od njih pohvalio premijera rečima: "Čovek je karakter", drugi se zapitao: "Kako on da nas vodi kad ne zna ni gde treba da gleda?"

Blic

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: JK - mala od skandala  |  Poslato: 29 Jan 2013, 19:31
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Jelena Karleuša usvaja dete


Jelena Karleuša ne krije da se priprema za svoj veliki koncert zakazan za 15. jun na Ušću, ali do sada nije pričala da će usvojiti dete.



Slika


Do ozbiljnije priče na ovu temu doći će prilikom susreta sa direktorom Doma za nezbrinutu decu u Zvečanskoj, gde će odvesti i svoje ćerke, a mališanima podeliti paketiće.

U međuvremenu, dok traju pripreme za koncert, popularna diva organizovaće veliku audiciju za igrače.

"Jedino u šta ne sumnjam, jeste da će se na Ušću tražiti mesto više", rekla je Karleuša.


Svet Plus


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: JK - mala od skandala  |  Poslato: 02 Feb 2013, 15:49
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Karleuša: Ako sam ja folkerka onda je Severina kao Stoja!


Pevačica Jelena Karleuša burno reaguje kada je nazivaju folkerkom.

Slika

Bila folkerka ili ne, JK ostaje diva

“Ako sam ja folkerka onda su Severina i Jelena Rozga pandan Stoji i Ćani”, izjavila je Jeca kada su je ponovo pitali za komentare kolega o njenom pevanju i muzičkom žanru kojem pripada.

Čemu rasprave? Pop, folk, rok… Najbitnije je da može da se đuska!

Vesti

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: JK - mala od skandala  |  Poslato: 15 Maj 2013, 13:38
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Kakva obrada! Krajišnici pevaju Karleušu!

U susret koncertu Jelene Karleuša 15. juna na Ušću: dvojica Krajišnika pevaju pesmu "Insomnia". Na krajiški način!

Slika

Da li je, možda, njih trebalo da pošaljemo na Eurosong?

Poslušajte kako dva momka, Krajišnika, pevaju pesmu Jelene Karleuše "Insomnia". Momci su "spot" snimili u učionici u jednom mestu u Republici Srpskoj.

Mnogi će reći: bolje od originala!



Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: JK - mala od skandala  |  Poslato: 17 Maj 2013, 04:51
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Karleuša zagrlila i intervjuisala đubretara

Jelena Karleuša je mnogo puta do sada pokazala da nema problem da kaže šta misli, ali i da ne pravi razlike između ljudi na osnovu njihove verske pripadnosti, nacionalnosti, seksualnom opredeljenju ili boji kože. To je dokazala i sada kada je prigrlila komunalnog radnika tokom intervua, koji je davala za emisiju "Glamur".

Slika

Drago mi je što postoje ljudi koji nemaju probleme. Ja bih volela da sam kao vi, reče JK



JK je, kada je ugledala đubretara, uzela mikrofon od voditelja, zagrlila svog sagovornika i upitala ga da li je naporan posao.



- Sad ste pred kamerama i možete da kažete sve što ste ikada želeli da kažete, šta vas muči, koji su problemi i verujem da ništa neće cenzurisati - rekla je Jelena đubretaru koji se zove Zoran Stanković.



- Nemam baš nešto mnogo problema - rekao je Zoran, da bi mu Jelena poželela srećan rad i rekla da joj je drago što postoje ljudi koji nemaju probleme.



- Ja bih volela da sam kao vi - rekla je Jelena.








Inače, JK renutno radi na novoj pesmi čiji je radni naziv "Welcome To Belgrade", a planira da je predstavi nešto malo pre koncerta na Ušću, koji je zakazan za 15. jun.


Vestionline

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: JK - mala od skandala  |  Poslato: 22 Maj 2013, 20:31
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Niko ne može da joj ospori savršeno telo

Između priprema za koncert na Ušću, uvežbavanja koreografija i nastupa širom Evrope, Jelena Karleuša stiže da kači fotke po društvenim mrežama, a očigledno ne stiže da jede (da se zaključiti po tome koliko je smršala u poslednje vreme). Pogledajte "dokaz".

Slika
Sve što treba, tamo gde treba!
 
Na fotografijama koje je objavila na Instagramu, pozirala je u uskim pantalonama i brushalteru.
 
Primetno je da je Jelena Karleuša izgubila nekoliko kilograma. Neko bi rekao da je "džek pot" - ravan stomak, duge noge, plava kosa, zategnuta guza i bujno poprsje!



Vestionline

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: JK - mala od skandala  |  Poslato: 22 Maj 2013, 20:33
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Jelena Karleusa - Ami G Show [cela emisija] 16.04.2013 RTV PINK


_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker