Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Apr 2024, 00:56


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: KONCERTI  |  Poslato: 12 Jan 2013, 14:30
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Besplatan doček u Krugu

Slika

Ako ne znate gde ćete 13. januara, u klubu Krug je besplatna "Black and white" zabava.


U baru i klubu Krug u nedelju uveče biće upriličen doček Srpske nove godine, a nastupiće DJ-evi MKDSL i Me High Low, saopštili su organizatori.

"Velika euforija oko još jedne Nove godine, ovog puta pravoslavne, stiže u crno - beloj varijanti! Dva DJ-a na dva DJ pulta ukrstiće svoja znanja iz oblasti retro muzičkih hitova, a to će rezultovati sjajnim live miksevima i pravim mash-up umećem. Ulaz je besplatan", navodi se u saopštenju.

(MONDO)


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KONCERTI  |  Poslato: 23 Jan 2013, 14:35
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Boris Novković u Beogradu

Popularni hrvatski pevač i kantautor održaće ekskluzivni koncert 31. januara u beogradskom klubu Kasina.

Slika

Posle niza koncerata u Centru "Sava", Boris će pred vernom publikom u intimnijoj atmosferi izvesti svoje mnogobrojne hitove među kojima su i "Kuda idu izgubljene djevojke", "Dok svira radio", "Jači od sudbine", "U dobru i zlu", "Vukovi umiru sami", "Daleko"...

Bors je odrastao u jednoj od najuticajnijih muzičkih porodica Jugoslavije, a karijeru je započeo sredinom osamdesetih.

Nije želeo da mu otac, čuveni kompozitor Đorđe Novković, bude uzor, već je svoju inspiraciju tražio u onome sto je blisko njegovoj generaciji kao što su grupe Beatles, Duran Duran illi Brus Springstin...

Dobitik je nagrade "Zlatna ptica i kristalna gitara" za najtiražnijeg kantautora u Hrvatskoj.


(MONDO)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KONCERTI  |  Poslato: 27 Jan 2013, 16:14
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
PAPRENO: Ko plati 800.000 dolara, može da dovede Džastina Bibera u Beograd! (VIDEO)

- Pokušali smo da bukiramo Bibera, međutim, on nije imao planirane koncerte u regionu za koji bi vezali Beograd, i tu su se pregovori završili - kaže direktor "Kombank Arene" Dejan Petričević

Slika

Na veliku žalost srpskih tinejdžera, Džastin Biber ove godine neće doći u Beograd, a kako nezvanično saznajemo, kanadski pevač je tražio svega 800.000 dolara da bi došao u Srbiju!

Nekoliko domaćih promotera bilo zainteresovano da organizuje Biberov koncert, međutim, problem nije bio samo njegov pozamašni honorar, već i ubacivanje Beograda u plan turneje.

- Prošle godine smo pokušali da “bukiramo” Bibera, ali je u startu problem bilo takozvano rutiranje turneje. Nisu imali planirane koncerte u Budimpešti, Sofiji ili Atini za koji bi “vezali” Beograd i tu su se pregovori završili. Naravno, ne mogu da pričam o visini honorara, mogu samo da kažem da Biber veoma, veoma skup. Prema tome, on neće ove godine nastupiti u Srbiji. Jedino ako se pojavi neka “rupa” u rasporedu turneje, postoji mogućnost da mi tu eventualno uletimo, naravno, pod uslovom da to ne podrazumeva prebacivanje opreme s neke previše udaljene lokacije – kaže direktor “Kombank Arene” Dejan Petričević za Telegraf.

On dodaje da kod ugovaranja koncerata nije dovoljno samo precizirati novčane uslove, već da je često logistika mnogo veći problem.

- Biberovom menadžmentu se mnogo više isplati da zakaže koliko god treba koncerata u Nemačkoj ili Skandinaviji, jer tu je potražnja ogromna, a samim tim je i zarada velika. Ovako, faktički je neisplativo samo zbog jednog koncerta u Beogradu rasvetu, binu i ozvučenje transportovati iz grada koji je udaljen hiljadu ili hiljadu i po kilometara – zaključuje Petričević.


Prosta računica pokazuje da bi karta za koncert Džastina Bibera u “Areni” morala da košta najmanje 50 evra, da bi organizatori, kada se uračunaju svi troškovi i porez, vratili uloženi novac, a to teško da je isplativo bilo kome.

Kako saznajemo od srpskih organizatora koncerta, situacija na tržištu je takva da zvezde poput Bibera, koje su trenutno neverovatno tražene, mogu da primenjuju princip: “Uzmi ili ostavi“. Ako mi nećemo da platimo sumu koju traže, bez problema će se naći drugi koji će prihvatiti takve uslove.

Tokom februara, marta i aprila, Biber će nastupati u Evropi, a nama je najbliži koncert u Beču, koji je zakazan za 30. mart. Na leto se vraća u Ameriku i trenutno poslednji “bukiran” nastup je u Atlanti 10. avgusta.

U svakom slučaju, s cenom od 800.000 dolara (oko 600.000 evra), Džastin Biber bi postao jedan od najskupljih stranih izvođača koji su nastupili u Srbiji.

Po nezvaničnim podacima, Madona je prva na toj listi sa cenom od 2,1 milion evra, drugi su AC/DC sa 1,7 miliona evra, treći su “Stonsi” sa 1,6 miliona, a među pet rekordera su i “Pepersi” sa 1,2 miliona i sastav “The Police” koji je koštao 1,1 milion evra. Šesti bi bio Džastin Biber.

Ostaje da vidimo ko će odrešiti kesu i dovesti najvećeg idola tinejdžera.

(A. Novaković / Foto: Tanjug)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KONCERTI  |  Poslato: 28 Jan 2013, 14:23
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Frajle u Centru "Sava"


Popularni novosadski kvartet za Dan žena nastupa u Beogradu.

Slika

Frajle će 8. marta nastupiti u beogradskom Centru "Sava". Marija, Nataša, Jelena i Nevena izvešće svoje hitove, kao i atraktivne i neobične obrade popularnih svetskih numera.

Ulaznice su u prodaji na blagajni SC, po cenama od 1.300, 1.500, 1.700 i 1.900 dinara, saopštili su organizatori.

"Ovo je naš prvi koncert u Centru 'Sava' i radujemo se što je baš na ovaj datum! Žene su naša velika publika, ali tu je i jača polovina koja ih prati. Koncert će biti prava predstava, scensko putovanje, gde ćemo se zajedno sa publikom ukrcati u ekspres-vagon i putovati kroz vreme i note", zajednički poručuju pred osmomartovski koncert Frajle.

Četiri devojke okupile su se 2009, i godinu dana kasnije objavile spot za hit "Ich liebe dich", koji im je doneo pozive za nastupe širom Srbije i regiona. Singl "Štiklice" iz leta 2011. najavio je prvi album, a Frajle nakon toga nastavljaju da nižu uspehe.

Na koncertu će biti raznih muzičara sa raznim instrumentima, kao i veoma atraktivnih gostiju.

Mondo

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KONCERTI  |  Poslato: 30 Jan 2013, 14:44
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Elevators u Domu omladine

U subotu u Beogradu nastupa slovenački jazz rock bend.

Slika

Elevators je mešavina funky, acid jazz i rock muzike, i po mišljenju mnogih ovo je trenutno najbolji slovenački bend nas ceni. Čine ga članovi bendova kao što su Elvis Jackson, Siddharta, Magnifico, Sedef i drugi.

Ovaj fanki kolektiv donosi lak i neopterećujuć zvuk, i veoma snažno koncertno iskustvo. Bend je objavio prvi album "Elevator music" 2001, a desetogodišnjicu izlaska tog izdanja obeležio velikim koncertom na kojem su gošće bile Josipa Lisac, Tinkara Kovač i Afra Tesla.

Grupu Elevators čine: Robi Pikl - gitara, vokal; Sergej Ranđelović - bubnjevi, vokal; Davor Klarič - klavijature, vokal; Jani Hace - bas, vokal.

Ulaznice za koncert 2. februara koštaju 400 dinara, i mogu se nabaviti na blagajni Doma omladine. Koncert počinje u 21 čas.

Mondo

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KONCERTI  |  Poslato: 04 Feb 2013, 13:36
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Bijonse 15. aprila u Beogradu

Za članove fan kluba ulaznice će biti u prodaji od srede, 6. februara preko sajta www.beyonce.com, a od 8. februara moći će da se nabave na blagajni Kombank arene, u Bilet centru, Domu omladine i Tržnom centru "Ušće"

Slika

BEOGRAD - Pop pevačica Bijonse počinje svoju svetsku turneju "The Mrs. Carter Show World Tour" koncertom 15. aprila u Kombank areni, u Beogradu, najavila je danas Arena.

Ovo je njena prva turneja posle tri godine i obuhvatiće 20 evropskih gradova, između ostalih Dablin, Berlin, Pariz i četiri uzastopna nastupa u O2 areni u Londonu.

Severno-američka turneja popularne pevačice počinje 28. juna u Los Anđelesu i obuhvatiće više od 20 gradova. Bijonse će takođe kao glavna zvezda nastupiti na najvećem svetskom muzičkom festivalu "Rock in Rio", 13. septembra u Brazilu.

"The Mrs. Carter Show World Tour" biće najambicioznija i najveća turneja Bijonse do sada. Planirano je da traje godinu dana, a u drugom krugu obići će Južnu Ameriku, Australiju i Aziju.Ulaznice za njen koncert u Kombank areni koštaju 2.700 (tribine, nivo 400 III kategorija), 3.900 (nivo 400 II kategorija), 4.500 (nivo 400 I kategorija, parter, VIP Experience i B Stage), 5.500 (nivo 200 II kategorija) i 5.900 dinara (nivo 200 I kategorija).

Za članove fan kluba ulaznice će biti u prodaji od srede, 6. februara (od 16 časova) preko sajta www.beyonce.com, a od 8. februara moći će da se nabave na blagajni Kombank arene, u Bilet centru, Domu omladine i Tržnom centru "Ušće", kao i putem sajta www.eventim.rs.Na svim prodajnim mestima ulaznice će biti dostupne od 11. februara.

Poslednja turneja Bijonse bila je vrlo uspešna i našla se na prvom mestu "Bilbordove" liste najposećenijih turneja. Obuhvatila je više od 100 nastupa u 32 zemlje, a koncertima je prisustvovalo više od 1.1 miliona fanova.

Pevačica i glumica do sada je objavila četiri solo albuma, prodatih u preko 75 miliona primeraka širom sveta. Dobila je 16 Gremi nagrada, magazin "Bilbord" ju je imenovao za najboljeg ženskog izvođača i najizvođenijeg radijskog izvođača u ovom veku, dok kritičari hvale njene energetične nastupe.

Organizatori koncerta u Beogradu su "Adria Entertainment" i "Arena Beograd", a globalni pokrovitelj koncerta je "PepsiCo".

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KONCERTI  |  Poslato: 05 Feb 2013, 12:18
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Bend "Whitesnake" 14. juna na Kalemegdanu!

Ulaznice za koncert čuvene britanske grupe koštaju od 1.990 do 3.500 dinara a prodaja počinje 7. februara




Slika

Legendarni britanski sastav “Whitesnake” će 14. juna održati koncert na Kalemegdanu, a Dejvid Koverdejl i ekipa u Beograd dolaze u okviru turneje “Year Of The Snake” na kojoj izvode najveće hitove iz svoje bogate karijere!

Prodaja ulaznica po ceni od 1.990 (parter), 2.990 (fan pit) i 3.500 dinara (VIP) počinje u četvrtak, 7. februara, a karte se mogu kupiti na prodajnim mestima “Eventima”.

Spremite se za rokenrol nostalgiju i uživanje uz čuvene numere “Is This Love”, “Here I Go Again”, “Fool For Your Loving”, “Still Of The Night” i mnoge druge.

Da podsetimo, grupu “Whitesnake”, koja je više puta nastupala u Beogradu, je 1978. osnovao Dejvid Koverdejl nakon što je napustio sastav “Deep Purple”. Već sa prva četiri albuma osvojili su svetske top liste i postaju jedan od najuspešnijih rok bendova svih vremena sa više od 70 miliona prodatih nosača zvuka. Od 11 studijskih albuma i desetina koncertnih i kompilacijskih izdanja, čak tri su objavili u poslednjih sedam godina.

Osim velikih hitova engleski rokeri će na Kalemegdanu izvesti i numere sa albuma “Forevermore” objavljenog 2011. Nakon što je bubnjar Brajan Tiči početkom januara napustio grupu, na veliku radost fanova, u bend se vratio stari bubnjar Tomi Oldridž.

- Kad sam pitao članove benda da ispišu listu omiljenih bubnjara koje žele na ovoj turneji, svi su redom napisali Tomijevo ime. Fanovi na internetu takođe nisu imali dilemu. Sudbina je htela da ponovo radimo. Biće ovo mnogo dobar provod – izjavio je Koverdejl.

Telegraf

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KONCERTI  |  Poslato: 05 Feb 2013, 12:28
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Partibrejkersi i Jinx u Domu omladine


Long Night Festival koji se treći put održava u Domu omladine Beograda, zakazan je za 30. mart.


Slika
Petar Stojanović, MONDO
Organizatori su najavili oko 15-ak nastupa domaćih, regionalnih i stranih izvođača i prva poznata imena su Partibrejkersi i hrvatska grupa Jinx.

Imena ostalih izvođača, među kojima su jedno legendarno ime britanske scene i jedan domaći bend na čiji se povratak čeka već dugi niz godina, organizatori će saopštiti u narednih nekoliko nedelja, a ulaznice za Long Night 3 od danas su u prodaji na blagajni Doma omladine Beograda i preko mreže Eventim.

Ulaznica za treći Long Night je 1.300, ali samo do 14. februara od kada će koštati 1.500 dinara

"Mislim da ćemo mi doneti svetlo u tu dugu noć", najavljuje frontmen Partibrejkersa Zoran Kostić-Cane

Zagrebački sastav Jinx, regionalno poznat po hitovima "Tamo gdje je sve po mome", "Na čemu si ti", "Smijem se" i sa aktuelnog CD albuma "Diksilend”, "Da smo se voljeli manje" i "Uzeli su me na zub", nastupom na Long Nightu vraća se na "mesto zločina" Dom omladine Beograda, gde su prošlog februara uspeli da "prepune" salu Doma omladine.

Mondo

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KONCERTI  |  Poslato: 05 Feb 2013, 22:38
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Dolaze andergraund DJ zvezde Štefi i “Hot Since 82”


Ženska DJ zvezda Štefi, jedan od najistaknutijih članova ekipe nezvanične prestonice anderground DJ kulture, kultnih berlinskih klubova „Berghain“ i “Panorama Bar”, gostuje u petak (08.02), dok će jedan od najaktuelnijih dip haus umetnika “Hot since 82” nastupiti u subotu (09.02) u klubu “The Tube”.


Slika

Steffi izdaje sa Ostgut Ton, etiketu kultnog kluba Barghain u Berlinu
Iako veoma aktivna za gramofonima, Štefi je i sa druge strane miks pulta uradila mnoge važne stvari za scenu. Duže od decenije bavi se promocijom žurki u Nemačkoj i Holandiji, čest gost je na renomiranim festivalima i klubovima, a prva je osoba koja je u Holandiju dovela umetnike kao što su ADULT, “Two Lone Swordsmen”, Marko Pasarani i DJ Assault.

Iza pseudonima “Hot Since 82” krije se Daley Padley. jedan je od trenutno najaktulenijih deep house umetnika koga kritičari navode kao nekoga ko pušta najsofisticiraniju muziku u Ujedinjeno Kraljevstvu. Probio se andergraund hitom „Let it Ride“ za „Noir Music“. Ta pesma je 2011. godine praktično postala himna na Ibizi, ali i napravila važno mesto u srcima andergraund klabera za ovog momka iz Lidsa. Njegov rad su javno pohvalili DJ velikani kao što su Richie Hawtin, Luciano, Laurent Garnier, Pete Tong, Maceo Plex...

Slika

Hot Since 82 je jedan od najaktuelnijih dip haus izvođača
U petak nastupa još i Tijana T, a karte se do 01 sat plaća 200, a posle 400 dinara. Dan kasnije ulaz je slobodan do 00.30, a posle se plaća 300 dinara. U subotu će za DJ pultom biti i Fakir i sve popularniji dvojac Zwein, koji čine Nemanja Tanoksić i Nenad Jovanović. Sledeće nedelje beogradske klabere u klubu “The Tube“ očekuje tek haus spektakl, pošto će rođendansko slavlje organizacije “Happy people“ uveličati jedan od “roditelja“ ovog žanra - Zli Edi Ričards.

Blic

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: KONCERTI  |  Poslato: 06 Feb 2013, 18:49
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Šerbedžija uskoro u Beogradu i Novom Sadu!

Poznati pevač nastupiće 5. aprila u beogradskom Domu sindikata i 6. aprila u novosadskom Srpskom narodnom pozorištu. Karte su u pretprodaji na blagajnama ovih dvorana po ceni od 1.800, 2.200 i 2.500 dinara


Slika

Poznati glumac i pevač Rade Šerbedžija zakazao je svoje nastupe za 5. april u Beogradu, u Dvorani Doma sindiata, i u Novom Sadu 6. aprila, u Srpskom narodnom pozorištu.

Koncerti počinju u 20 časova, a Šerbedžiju će pratiti njegov bend “Zlatni kolodvor”.
Karte možete kupiti na blagajni Doma sindikata u Beogradu i na blagajni Srpkog narodnog pozorišta u Novom Sadu po cenama od 1.800, 2.200 i 2.500 dinara.
Da podsetimo, Rade je nedavno sa svojim bendom pevao u Londonu u čast preminulog pevača Tošeta Proeskog.

(J. J. / foto: ProMediaPromotion)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker