Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Apr 2024, 06:20


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: KONCERTI  |  Poslato: 22 Jun 2013, 17:57
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
“Parni Valjak” održao koncert za fanove sa Fejsbuka u Domu omladine u Beogradu!

Slika

Dugogodišnja regionalna rok atrakcija “Parni Valjak” počastila je žestokom svirkom oko 500 najvernijih fanova sa Fejsbuka sinoć u beogradskom Domu omladine. Tom prilikom legendarna rok grupa promovisala je novi album “Nema predaje”, ali je na radost publike svirala i svoje stare hitove.
Maksimalno uvežban uz fenomenalnu vokalnu egzibiciju pevača Akija Rahimovskog “Parni valjak” je još jednom pokazao zašto su jedna od najubedljivijih rok grupa sa prostora bivše Jugoslavije. Nešto manje od dva sata trajala je razmena emocija grupe i njenih najodanijih fanova.
“Kralj iluzija”, “Vjeruj”, “Samo da znaš” i naslovna “Nema predaje” budući su hitovi “Parnog valjka” sa novog albuma na koje je publika najuverljivije reagovala.


Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: KONCERTI  |  Poslato: 18 Jul 2013, 03:39
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Hari Mata Hari rasplakao Beograđanke!

Hari Mata Hari odličnom muzikom i vrhunskom interpretacijom svog frontmena podigao na noge krcatu prestoničku „Baštu kod Juge“

Slika
Pravo u srce... kad Hari peva, na javi se sneva

Suze i smeh uz dobre note.
Najlepša koncertna bašta u prestonici u utorak veče bila je gotovo mala da primi brojne obožavaoce, a naročito obožavateljke jednog od najdugovečnijih i najboljih pop grupa bivše Jugoslavije. Hari Mata Hari održao je koncert za pamćenje u „Bašti kod Juge“, a emocije dama varirale su u zavisnosti od tekstova i nota, pa je bilo osmeha, ali i suza, a pre svega dobre energije i razmene emocija, po čemu je ovaj bend već decenijama prepoznatljiv.

Ljubavne poruke

Frontmen Hari Varešanović još jednom je pokazao da je jedan od najboljih vokalnih interpretatora u regionu. Publika ga je dočekala gromoglasnim aplauzom, a on joj je uzvratio maestralnim izvođenjem hitova „Kao domine“, „Lejla“, „Strah me da te volim“, „Ruzmarin“, „Gdje si sad“, „Volio bih da te ne volim“, „Prsten i zlatni lanac“, „Ja te volim najviše na svijetu“... Pored toliko ljubavnih poruka, bilo je zaista teško ostati ravnodušan, te su mnogi parovi koncert „začinili“ najlepšom koreografijom - zagrljajima i poljupcima.

Tajna veza

Tako je ovaj Sarajlija još jednom obradovao, ali i rastužio Beograđanke. Među njima očito ima neka tajna veza, pogotovo ako znamo da je Hari Varešanović, po sopstvenom priznanju, neke od svojih najlepših pesama posvetio upravo nekim stanovnicama srpske prestonice.



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: KONCERTI  |  Poslato: 02 Avg 2013, 19:38
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Petar Grašo doneo duh Dalmacije u Beograd

Splitski kantautor vrhunskom interpretacijom raznežio pripadnice lepšeg pola u krcatoj „Bašti kod Juge“

Slika

Slika

Romantika u glasu.
Petar Grašo održao je posle nekoliko godina pauze solistički koncert u Beogradu. „Bašta kod Juge“ bila je tesna da primi sve ljubitelje muzike popularnog pevača iz Dalmacije, koga mnogi smatraju jedinim pravim naslednikom Olivera Dragojevića.

Petar je koncert otvorio pesmom „Šporke riči“, a zatim se obratio publici, u kojoj su, što je i očekivano - dominirale dame. Sledili su hitovi „Utorak“, „Jedina“, „Ni mrvu sriće“... Grašo je iskoristio ovu priliku i da čestita našoj mladoj fudbalskoj reprezentaciji titulu prvaka Evrope.

A pre nego što je izašao na binu, Petar Grašo je odvojio nekoliko minuta i poverio nam kako provodi vreme u srpskoj prestonici:
- Danas je ceo dan bio podređen koncertu. Nemam neki poseban ritual pred nastup. Odmarao sam se u sobi. Nisam tremaroš po prirodi, ali volim da pre izlaska na scenu ostanem sam.

U našu prestonicu dečko pevačice Danijele Martinović dolazi već deset godina.
- Volim da se svaki put prošetam Knez Mihailovom. Najviše mi se grad dopada u proleće. Ovde je najbolji provod u regionu. Desilo mi se nekoliko puta da zaglavim do jutra u kafani - poverio nam se pevač, na čiji nastup su između ostalih došli i Željko Joksimović, Tijana Dapčević, Željko Vasić, Saša Obradović, Milan Lola Smiljanić i Ivan Paunić.


kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: KONCERTI  |  Poslato: 25 Avg 2013, 22:35
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
POSLE 6 GODINA: Sergej pevao na sceni Kanli Kule

Dobro veče, dragi moji, jedva sam čekao da se ponovo, posle skoro šest godina, sretnem sa vama na ovoj prelepoj sceni! Nadam se da ćemo svi zajedno uživati, rekao se Sergej

Slika

Pop pevač Sergej Ćetković oduševio je publiku svojim koncertom na letnjoj sceni Kanli Kule.

Kao i prethodne večeri, pred prepunim gledalištem na letnjoj sceni Kanli Kule u Herceg Novom završen i drugi koncert regionalnog kantautora Sergeja Ćetkovića, čime je i uspešno započela koncertna turneja - "Live Montenegro 2013."

Veliki red koji je vijugao ispred ove poznate letnje scene nagoveštavao je pravo muzičko veče za sve one koji vole muziku Sergeja Ćetkovića.

Punih dva i po sata, vidno raspoložena, publika je zajedno sa Sergejem pevala sve njegove hitove, koje su ovog poznatog kantautora i postavile tamo gde je danas - u samom vrhu eks-jugoslovenske muzičke scene.

Od prvih taktova pesme "Još volim te" nastao je vrisak i horsko pevanje, a kad bi Sergej sišao u publiku, gurkanje, sa ciljem ko će pre da dodirne pevača, bio je i dodatni problem za obezbjeđenje da se neko ne bi povredio.

"Dobro veče, dragi moji, jedva sam čekao da se ponovo, posle skoro šest godina, sretnem sa vama na ovoj prelepoj sceni! Nadam se da ćemo svi zajedno uživati!”, obratio se Sergej svojim fanovima, kojih je bilo iz kako iz samog Herceg Novog, tako iz Dubrovnika, Trebinja, Tivta, Budve i još desetine okolnih mesta.

Sve one koji se nalaze na crnogorskom primorju čeka jos jedan koncert u Baru, na letnjoj sceni. Zatim se muzički karavan sastavljen od vrsnih Sergejevih muzičara seli za Nikšic gde će 28.avgusta održati koncert na stedionu malih sportova Ibon.

Kruna ove koncertne turneje sasvim sigurno će se desiti 31.avgusta u Podgorici, gde se očekuje veliki muzički spektakl


kurir

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker