Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 20:12


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Trač ili...?  |  Poslato: 13 Apr 2012, 11:09
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FEJK SKUPLJI OD ORIGINALA!

Dara u Cirihu kažnjena sa 5.000 franaka


Bubamara platila kaznu na aerodromu jer je imala kopije kofera „luj viton“

Slika

Ne platiš na mostu, platiš na ćupriji!
Dara Bubamara nedavno je iskeširala 5.000 švajcarskih franaka na ciriškom aerodromu kako bi platila kaznu zbog posedovanja kopija kofera marke „luj viton“.

- Vukla je dva kofera kad joj je u aerodromskoj zgradi prišlo nekoliko ljudi sa službenim legitimacijama - otkriva izvor Kurira koji se našao na licu mesta, i dodaje:

- Dara je u prvi mah bila zbunjena, spustila je putne torbe i, shvativši šta joj govore, pocrvenela kao bulka. Oko nje su se ubrzo okupili znatiželjnici, pa se pomerila u stranu. Otvorila je oba kofera i ubrzo počela da prebacuje stvari u najlon kese, a koferi su zaplenjeni pošto je odmah ustanovljeno da su kopije. Dara je zbog toga morala da plati kaznu od pet hiljada franaka, ali blam i podsmeh prisutnih mnogo su gora kazna od novčane.

Pevačica je potom s kesama u rukama napustila „mesto zločina“, dok su falš koferi ostali u rukama inspektora iz „Luj Vitona“. Ovo se desilo zato što su čelnici čuvenog brenda još pre nekoliko godina javno obznanili da će sve one koje primete da imaju lažnjake s njihovim znakom hapsiti ili novčano kažnjavati.

Tragom ovih informacija pozvali smo folk pevačicu i zamolili je za komentar, ali ona nam je spustila slušalicu. Poruke koje smo poslali takođe su ostale bez odgovora.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 19 Apr 2012, 14:59
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Tijana Stajšić ciglom razbila vereniku kola vredna 200.000 evra


Manekenka Tijana Stajšić nedavno je svom vereniku Dejanu Popoviću Tigru dobro oštetila najnoviji „mercedes S AMG“, čija je cena 200.000 evra! Dejan je od devojke kojoj se verovatno dopada primio SMS, koji je Tijana videla i posle kojeg je pobesnela.

Slika

- Kad je pročitala poruku, počela je da viče na Dejana i uzela je ciglu koja joj je bila u blizini. Bacila ju je na parkirani „mercedes“ i polomila stop-svetlo. Bila je baš besna, iako on toj devojci na poruku nije odgovorio! Ona je takva, ne da ono što je njeno - kaže dobro upućen izvor za Kurir.

S druge strane, Tijana tvrdi da se to nije desilo.

- Ma kakvi, nemam komentar na to. Smešno je. Pa, ja sam pre svega kulturna i lepo vaspitana - kazala je Stajšićeva, prenosi pulsonline.rs.

S obzirom da ovo nije prvi ispad Tijane oko momka, teško je ne poverovati u ovu priču. Da se podsetimo Tijana je krajem prošle godine imala obračun i sa bivšom misicom Sanjom Papić zbog istog dečka Dejana Popovića sa kojim je i Sanja nekada bila u vezi! Kada je Dejan pozdravio Sanju, a ona ga prijateljski zagrlila, bivša karatistkinja je jako uhvatila Papićku za ruku, a zatim je silovito odgurnula od svog dragog. Rekla joj da pazi kako se ponaša, a onda je u besu istrčala iz lokala. Dejan je odmah krenuo za njom, i ubrzo su rešili nesuglasice.

Iako njen "nesuđeni" kum Aca Lukas tvrdi da je Dejan Popović oženjen čovek, Tijani više smetaju poruke devojaka nego žena njenog verenika. Sama veza Tijane i Dejana je misterija i ne bi nas čudilo da se pojavi u nekoj od serija "Istražitelja" da bismo saznali pravu istinu po uzorku nečijeg DNK-a. Naime prvo se pojavila slika Tijane i Dejana kada mu ona sedi u krilu, zatim je ta vest demantovana, da bi nekoliko dana kasnije Tijana priznala vezu i saopštila kako se priprema svadba i da će Aca Lukas biti kum, piše pulsonline.rs.


24.sata.rs

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 22 Apr 2012, 13:25
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Poznati pevač ekskluzivno za „Alo!“ otkriva deo autobiografske knjige

Gavrilović: Seks sa Slobinom ćerkom je trajao satima!

Slika

Da je prošlost Ivana Gavrilovića bila burna, u to je javnost upućena odavno, a koliko i kako je voleo Mariju Milošević, pevač je odlučio da opiše u svojoj autobiografskoj knjizi, čije delove otkriva ekskluzivno za „Alo!“!


Između ostalog, Gavrilović pripoveda o vođenju ljubavi s ćerkom nekadašnjeg predsednika države pokojnog Slobodana Miloševića i predsednice JUL-a Mirjane Marković!
Iako se trudio da ispadne džentlmen, citati koji slede nedvosmisleno pokazuju da je njegova veza s Marijom bila veoma strastvena i da mu je ostala u lepom sećanju - barem kada je seks u pitanju!
- Uzeh je lagano u zagrljaj, počeh da je skidam i već onako zagrejani od sinoć i viskija, počesmo da vodimo ljubav. Bilo je dobro... baš dobro i trajalo je dugo. Baš ono što mi je trebalo i što već duže vreme nisam imao. Sve sam zaboravio, i ko je i šta je, samo smo se prepustili divljim mirisima i osećajima koji su nas vodili u neku drugu dimenziju. Ko zna koliko je sati prošlo dok nismo stali da odmorimo malo. Sve je bilo tako mistično i pomalo zastrašujuće, ali je sav strah i tremu pobeđivao taj neverovatni fluid koji nas je vukao jedno prema drugom - pripoveda Gavrilović, kome nije bilo svejedno što je njegova izabranica u tako bliskom srodstvu s najmoćnijim ljudima u zemlji.
- „I šta ćemo sad“, upitao sam je. „Kako misliš šta ćemo?“, odgovorila je. „Pa ti si, bre, ćerka predsednika. Zar ne misliš da je malo opasno sve to?“, rekao sam joj. „Pa šta ima veze, svako ima pravo na svoj život. Zašto bi bilo, ako je nama lepo“, rekla je i tu me je poklopila, ali sam nastavio: „Šta ćemo sa tvojim roditeljima? Nisam siguran da vole pevače?“, opet sam postavio pitanje, ali je ona i na to imala odgovor: „Ja imam dosta godina da odlučujem o svom životu“, rekla je. Lagano se okrenuh na drugu stranu da zaspim dok me je ona dugo češkala i mazila, što me je uspavalo i utonuo sam u prelepi duboki san - napisao je Gavrilović, koji ne krije da se zaljubio u Miloševićevu:
- Nije prošlo mnogo, već smo pobacali stvari i bili u tom beskrajnom plavetnilu pomešani sa srebrnim peskom na dnu i, grleći me, samo je rekla: „Volim te“, na šta sam ja potvrdno odgovorio dok nas je mazio divan povetarac. Dugo tog prvog dana nismo izašli iz vode kupajući se i vodeći beskrajno puta ljubav u uvalama koja su nam bile dodatni afrodizijak, da nismo imali pojma o vremenu i prostoru. Posle večere smo legli odmah u krevet i zaspali kao male bebe.
Međutim, dobar seks i nežnost nisu bili dovoljni da bi ova veza uspela, naime, Gavrilović tvrdi da su „određene državne strukture“ bile protiv Marijine veze s njim, zbog čega je zamalo ubijen, i to u Atini, gde su s prijateljima otišli da se razonode.
- Budeći se lagano, vidim da Marije nema pored mene, što mi je bio prvi signal da se nešto dešava što nije normalno. Nije prošlo 10 minuta, u apartman je ušao jedan od onih žestokih momaka i rekao da se polako obučem i krenem s njim u drugi apartman. „Šta nije u redu?“, upitao sam ga. „Ništa, samo se obuci i kreni sa mnom“. „Ali, gde je Marija?!“. „Ona je otišla s prijateljima na dva dana i neće biti tu“. Nisam imao izbora, krenuh da se oblačim. Odjednom se nađoh u nekom desetom apartmanu, gde me je čovek iz DB-a ostavio. Znao sam da ne može dobro da se završi - prepričavao je Ivan scenu koja će mu zauvek ostati u pamćenju, a onda je opisao svoj beg iz hotela bez pasoša, koji mu nisu dali!
- U sekundi pomislih: poneću samo ranac i što pre beži odavde. Dođoh do ivice žive ograde. Još jedan pogled unazad i odluka koja mi je promenila život, ali sam ga spasao. Trčao sam kilometrima kroz maslinjake uz malo odmora kad god sam izgubio snagu. U glavi mi je bio cilj - da se udaljim od Atine i više se nikad ne vratim. Padalo je veče, a ja sam znao da moram negde da se sakrijem i da prespavam noć, jer ništa od dokumenata nisam imao. Uđoh u poštu i u kabini počnem da pričam s kevom.
Nakon što je majci rekao da hoće da ga ubiju, zaputio se u crkvu.
- Pognute glave izađoh iz pošte gledajući gde ima najbliža crkva da se pomolim u njoj, jer mi je baš trebao duhovni mir da bih se koliko-toliko smirio i nastavio sa ovim nenadanim putem kroz vreme i prostor koji mi se činio nestvarnim i neverovatnim, da sam ja baš taj tragičan glavni lik. Kroz suze sam molio gospoda da me sačuva i spase iz cele ove situacije, jer nisam nikome želeo zlo - napisala je zvezda devedesetih u svojoj knjizi, a šta se dalje dešavalo, saznaćete kada štivo bude objavljeno!

Upoznavanje uz stiskavac!

Ivan i Marija upoznali su se u diskoteci, a evo kako:
- Sve je počelo te večeri kada sam već osećao bol u grudima i nije mi se nigde išlo, ali sam na kraju pristao bez nekog velikog opiranja. Unutra, polumrak, muzika gruva bez puno posetilaca. Lagano uz ritam počinjem da plešem i da se opuštam uz pivo.
- E, al’ je dobra muzika i lepo mirišeš. Šta je to?
- Organza. Moj omiljeni. Ajde živeli!
Sa „hajnekenom“ u rukama, već polako pijani počesmo da se uvijamo jedno uz drugo.
- Prija mi miris tvog tela.
- Pa i ti nisi loš - rekla mi je, a onda sam je kao tigar poljubio u vrat i polako počesmo da se ljubimo i lagano dotičemo tela i erogene zone.
- Dobro je da je mračno ovde, možemo da vodimo ljubav.
- Polako, mali, gde si krenuo tom brzinom, iako ja isto volim dvesta na sat.
I nastavismo se stiskati i baš dobro napaljeni ljuljamo u ritmu muzike. Trajalo je to dugo u noć, nismo znali ni kako se zovemo, a kao da smo već dugo zajedno. Poljubih je na rastanku tražeći telefon. Gurnu mi vizitku u džep i reče: „Čujemo se sutra“, a obećanje je ispunila - opisao je Ivan prve trenutke provedene s Marijom Milošević.


Alo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 24 Apr 2012, 07:01
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Važno je drugarstvo

Darko i Sloba dele pesme i devojke!


Milana je frizerka koja je brinula o izgledu čitave ekipe „grandovaca“ tokom crnogorske turneje, gde se sve i desilo

Slika
Darko Lazić i Slobodan Vasić

Sve je moje tvoje!
Darko Lazić i Slobodan Vasić će druge kvalifikacione večeri četvrtog Dijet plus Grand festivala nastupiti s duetskom numerom „Drugarstvo najbolje“ iako pre tri godine njih dvojica to nikako nisu mogli da kažu! Naime, Lazić je u to vreme smuvao Slobinu devojku Milanu, što je Vasiću veoma teško palo.

- Milana je frizerka koja je brinula o izgledu čitave ekipe „grandovaca“ tokom crnogorske turneje, gde se sve i desilo - kaže naš izvor i dodaje:

- Sloba je prvi startovao Milanu u proleće 2009. godine i sve je dobro funkcionisalo dok nisu stigli na more, kada je Darko iznenada počeo da obleće oko nje.

Frizerka je tada počela da se sve češće svađa s Vasićem i na kraju ga je ostavila, da bi preko noći pala u Lazićevo naručje. Sada je očigledno sve zaboravljeno, pa će pevači u pesmi opisati šta je najbolje drugarstvo.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Slučajno ili...?  |  Poslato: 26 Apr 2012, 16:56
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
PEVAČICA SE ZANELA: NA SCENI JOJ SEVNULE GAĆICE! (FOTO)

Jadranka Barjaktarović pevala uz gusle, pa se zanela i nije primetila da joj se osim dugih nogu vide i gaćice!


Slika

Treće kvalifikacione večeri četvrtog Dijet plus Grand festivala predstavljeno je poslednjih 19 kompozicija, od kojih je u finale, kao i prethodne dve večeri, prošlo sedam najboljih.
Sinoć su na "Grandovoj" sceni zagudile i gusle u pesmi Jadranke Barjaktarović. Zgodna Crnogorka pokazala je duge noge, pa nije ni primetila kad su joj u jednom momentu i gaćice sevnule, piše Kurir.

Slika


S media

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Slučajno ili...?  |  Poslato: 09 Maj 2012, 11:09
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Pevačica otkrila međunožje

Ivana Selakov pokazala čipku!

Slika

Po ugledu na Šeron Stoun, koja je raširila noge u kultnoj sceni filma „Niske strasti“, i pevačica Ivana Selakov učinila je isto, doduše u automobilu, na parkingu u Košutnjaku!

Trenutak neopreza prilikom izlaska iz automobila učinio je da mlada pevačica pruži uvid u svoj intimni predeo onima koji su se zatekli na pravom mestu u pravo vreme, a da je imalo šta da se vidi - imalo je.
Saznasmo mi tako u samo jednom trenutku da Ivana voli da nosi crni donji veš, i to ne bilo kakav, već onaj sa čipkom. Pretpostavljamo da joj ovaj materijal prija kako zbog kvaliteta, tako i zbog prozračnosti. Takođe, dođosmo i do zaključka da pevačica ne štedi kada je veš u pitanju jer ovakva vrsta veša spada u skuplje. Na kraju, shvatismo i to da ne haje preterano za paparace jer nije skupila noge kada je videla blic kako seva. Zahvakljujući tom postupku, dobismo priliku da ovekovečimo prizor koji se ne viđa često.


Alo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Slučajno ili...?  |  Poslato: 13 Maj 2012, 15:56
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Sevnule Miline tangice

Mila Jovović (36) ispod kratke crne haljinice nosila je bele tangice, a u prvom planu bila je njena gola guza

Slika
Šokirala prolaznike foto: buzzbox.com

Kad je zvezda filma “Peti element” Mila Jovović tokom snimanja reklame za kozmetičku kuću Avon na Menhetnu skočila u zagrljaj glumcu Karlosu Kasiji Grandeu, slučajni prolaznici šokirali su se viđenim prizorom.

Mila Jovović (36) ispod kratke crne haljinice nosila je bele tangice, a u prvom planu bila je njena gola guza.

Kada joj je haljinica poletela, mnogi su se prisetili slavne scene iz filma “Sedam godina vernosti” u kojem je bela haljinica Merilin Monro poletela zbog vazduha iz ventilacionog otvora.

Slika


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 14 Maj 2012, 17:38
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Brena izbegla smrt u Americi!

Na „boingu 747“ u kojem je folk zvezda letela iz Čikaga za Detroit otkazao motor

Slika

Za dlaku!
Jedan od motora aviona „boing 747“ američke kompanije „Delta“, u kojem je iz Čikaga za Detroit letela folk diva Lepa Brena, pokvario se desetak minuta pre sletanja. Putnici su u prvom momentu pomislili da je reč o jakoj turbulenciji, ali kad su shvatili da je situacija mnogo ozbiljnija, nastao je opšti metež. Neki su počeli da se mole, drugi su se stiskali jedni uz druge na sedištima, čvrsto se držeći za ruke, bledi u licu...

- Bilo je užasno! Stjuardese su bezuspešno pokušavale da smire putnike. Deca su vrištala, a jedan stariji čovek je zapomagao na sav glas. Avion se tresao... Čekali smo kad ćemo početi da padamo - započinje priču o užasnim trenucima na nebu jedan od putnika:

- Brena je sedela u biznis klasi. Samo je ćutala i gledala ispred sebe. Iako je znala da može doći do nesreće, pokušavala je da ostane smirena. Da stvar bude gora, vreme je bilo katastrofalno. Molili smo se Bogu da nas pilot bezbedno spusti na aerodrom u Detroitu. Tih desetak minuta trajalo je kao večnost.... Kad su točkovi dotakli pistu i letelica se zaustavila, prolomio se aplauz u avionu. Da smo bili samo malo više udaljeni od aerodroma, ne verujem da bismo sada razgovarali.

Pokušali smo da se čujemo i sa Brenom, koja je na turneji u Americi, ali njen telefon je isključen.

Slika

U Detroitu našla novog harmonikaša

Više od hiljadu fanova imalo je sreću da dođe do karata za Brenin nastup u „Rojal haus klubu“ u Detroitu, budući da su svi njeni koncert rasprodati još pre nekoliko meseci. Svirka je bila fenomenalna, a pored Brene, ovacije je izazvao i mali Amerikanac srpskog porekla koji je na harmonici odsvirao čuveni hit „Miki, Mićo“.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 18 Maj 2012, 18:58
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Kaća Živković se loži na Kubance

Katarina Živković i Bane Janković uživaju na Kubi

Slika

Loš početak, super završetak.
Iako im je dvadesetodnevni odmor počeo neslavno, s manjkom od 500 evra, koji su im ukradeni dok su bili u Torontu, Katarina Živković i Bane Janković sada uživaju u čarima i prirodnim lepotama Kube. Naročito, izgleda, uživa Kaća, kojoj su se mnogo dopali Kubanci, pa ih stalno fotografiše. A dopada joj se i kubanska fauna, s posebnim osvrtom na papagaje. Da li pričaju, ne znamo, ali ako pričaju na srpskom, onda ih ceo svet razume. Dakle, provod za sve pare. I treba. Samo avionske karte koštale su 1.500 evra, a uplatili su luksuzni smeštaj u ol inkluziv aranžmanu. Pa ajd ti onda ne uživaj...

Slika


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Slučajno ili...?  |  Poslato: 18 Maj 2012, 19:13
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Katarini Vučetić sevnule gaćice!

Usred emisije jedna od učesnica zadigla kratku haljinu Vučetićki

Slika

Kaća Vučetić ogoljena u sopstvenoj emisiji.
Jedna od učesnica emisije ‘’Dnevni magazin’’ na TV B92 (koja vežba sa Sašom Plećevićem, tj. Doktorom Filgudom) rukom je zadigla haljinu Katarini Vučetić! U momentu su sevnule gaćice boje kože voditeljke i bivše učesnice „VIP Survajvera“.

A evo kako se to dogodilo... Katarina je stajala sa Doktorom Filgudom, pokazivala vežbe učesnici, koja je ležala na strunjači tik ispod njenih nogu. Da ne kažemo ispod haljine. I onda je sevnulo. Kratko, ali za pažljive gledaoce slatko. Katarinu to nimalo nije poremetilo, nastavila je da vodi emisiju, dok se Doktor Filgud nije izjašnjavao. Recimo da je ostao bez teksta.

Da podsetimo, ovo nije Kaćino prvo „sevanje“ na TV. Kad je učestvovala u prvom „VIP Survajveru“ na Filipinima, imala je nekoliko incidenata s gornjim delom kupaćeg kostima!

Slika



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker