Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Maj 2024, 22:40


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 04 Jan 2013, 12:49
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
PUKLA LJUBAV: Rada Manojlović dala korpu Milanu

Rada raskinula sa Stankovićem i našla drugog dečka, a on se muvao s Nikolijom, ćerkom Vesne Zmijanac


Slika

Nisu uspeli da prebrode krizu koja je trajala nekoliko meseci
Nema više.
Rada Manojlović i Milan Stanković više nisu zajedno! Zapravo, jesu pod istim krovom, ali samo kao cimeri, jer je njihovom ljubavnom odnosu, u koji su mnogi godinama sumnjali, sada odzvonilo.

Kako saznajemo, već mesecima u njihovom odnosu ništa ne štima. Stalne svađe i trzavice postale su svakodnevne, tako da i ne čudi što su oboje našli mir i spokoj u novim partnerima! Da, dobro ste pročitali!

Dok je Milan imao „leteću“ avanturu s Nikolijom, ćerkom svoje bliske prijateljice Vesne Zmijanac, Rada je otpočela vezu s javnosti nepoznatim mladićem. A da je stvar poprilično ozbiljna govori i podatak da je najbliže prijatelje upoznala s dotičnim, te da su više puta svi zajedno posećivali beogradske restorane i kafiće. Međutim, očito da je prijatelje zaklela na ćutanje, jer svi samo potvrđuju, ali niko neće da otkrije čak ni njegovo ime.

Podsećanja radi, bivši par Milana i Radu videli smo zajedno tokom decembra na snimanju novogodišnje emisije jedne televizije, i to je bio maltene presedan, s obzirom na to da se nigde ne pojavljuju zajedno, ne daju zajedničke intervjue, a čak ni jedno drugome ne pružaju podršku prilikom nastupa u Beogradu ili bližoj okolini. Inače, njih dvoje su bili u vezi od leta 2008. godine.
Ni Rada ni Milan nisu odgovarali na naše pozive i poruke.

Kurir
(R. S.)


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 22 Jan 2013, 11:48
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Čeda Čvorak ne plaća pevačice?


Slika


Pevačice grupe "Luna" dale su intervju za ""Prvu televiziju", u kom nisu bile mnogo pričljive. Na pitanje voditeljke, zašto jedna od njih ne priča uopšte, ona je odgovorila.
- Čeda me još uvek nije isplatio. Pozdrav- rekla.
Ipak, da li je ovo bila samo šala, ili je stvarno htela da skrene pažnju, Čedi Čvorku, da je vreme za platu, nije poznato, ali ćemo uskoro saznati kada se oglasi i muzičar.


Puls


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 25 Jan 2013, 12:52
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Anđelina trudna, čeka sedmo dete?

Bred Pit se prijateljima pohvalio da će Anđa i on dobiti dečaka


Slika

HOLIVUD - Glumica Anđelina Džoli je već tri meseca u drugom stanju. Poznatom glumačkom paru Bredu Pitu i Anđelini Džoli to će biti sedmo dete.

Prema pisanju stranih medija, Bred Pit se prijateljima pohvalio da će Anđa i on dobiti dečaka. Kako navode, glumica je već tri meseca u drugom stanju i da je jedna od njihove tri devojčice, malena Šajlo, već odabrala ime bebi.

"Anđelina je presrećna jer već neko vreme želi da rodi još jedno dete. Malena Šajlo već je izabrala ime za bebu" otkrio je izvor.

Glumački par ima troje biološke i troje usvojene dece, Medoksa (11), Šajlo (6), Noksa (4), Vivijen (4), Paksa (8) i Zaharu (7).

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 26 Jan 2013, 19:03
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Voli pevačice: Dečko Rade Manojlović zaveo i Jami?!...


Momir Gajić, aktuelni nezvanični dečko mlade folk zvezde Radmile Manojlović, i u prošlosti je bio slab na pevacice.




Slika


Slika


Poznato je da on voli da pored sebe ima uspešne žene, a u vreme kada su njih dvoje bili zajedno Jami
je bila na vrhuncu karijere. Međutim, iako su na prvi pogled bili savršen par, njihovi temperamenti
se nisu slagali, te su odlučili da se u miru rastanu. Jedno drugom su ostali u lepom sećanju, a kada
je pročitala da je u vezi sa Radom Manojlović, samo se nasmejala i videlo se da joj nije zasmetalo”.

Podsećanja radi, Momir Gajić je bio i vezi sa manekenkom Katarinom Rebračom, a takođe je bio u braku
sa Amerikankom Maršom F. Ozborn Gajić, s kojom se razveo nakon dve godine braka i kojoj je pomogao
da prebrodi najteže trenutke u životu, kada je imala rak materice.


Alo


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 30 Jan 2013, 15:12
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Severina ima novog dečka?

Ekipa emisije "Paparaco lov" usnimila je hrvatsku zvezdu u društvu prvog muškarca sa kojim se viđa nakon rastanka od biznismena Milana Popovića



Slika

Iako je pre samo nekoliko nedelja tvrdila da je jedini muškarac u njenom životu sin Aleksandar, izgleda da se Severina Vučković brzo snašla i kad je emotivni partner u pitanju.

Ekipa emisije “Paparaco lov” usnimila je hrvatsku zvezdu u društvu prvog muškarca sa kojim se viđa nakon rastanka od biznismena Milana Popovića. Seve je praćena ceo dan nakon njene konferencije za štampu u Beogradu i ovekovečena kako u večernjim satima odlazi sama na večeru sa muškarcem srednjih godina i uživa u prijatnoj atmoferi.

Ovaj sastanak ne bi bio toliko zanimljiv da se Seve nije pri samom izlasku iz restorana zagrlila sa muškarcem koji joj je pravio društvo, a odmah nakon izliva emocija je otpratio do kola i pozdravio se još jednom sa njom. Međutim, ovaj poljubac je najviše pažnje privukao baš zbog toga što iz ugla iz kog je snimano deluje kao da se Seve ljubila filmski.

Verujemo da pevačica nije primetila kameru i da se iz tog razloga opustila i uživala u društvu novog muškarca u njenom životu, koji po slobodnoj proceni ima između 35.i 40. godina.

Ono što je sigurno je to da se Vučkovićeva tog dana nije videla sa ocem svog sina Milanom Popovićem i da je njihova situacija sada vrlo jasna.

Podsećanja radi, Popović je nedavno u jednom intervjuu rekao da da neizmerno voli Severinu, da je ona njegovo zlato i time nagovestio da će se njih dvoje pomiriti i nastaviti gde su stali.

Severinin menadžer Tomica Petrović potvrdio je listu Alo da je Seve bila na večeri sa izvesnim muškarcem, ali on tvrdi da je u pitanju samo blizak prijatelj.

- Bili smo na večeri sa Darkom Marjanovićem, Severininin starim prijateljem.On će sarađivati sa njom na koncertu u “Areni”. Tu smo bili prisutni još Raka Marić i ja, a posle je došla još jedna devojka. Prisno su se pozdravili jer joj je stari prijatelj – naveo je Petrović.

(Telegraf.rs / Izvor: Alo)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 09 Feb 2013, 16:33
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Di Kaprio ljubi misicu sa Kosova?


Američki glumac viđen u društvu Aferdite Drešaj, devojke koja je predstavljala Kosovo na Mis Univerzumu 2011. godine. Ona kaže: "Samo smo prijatelji".


Slika



Leonardo di Kaprio ima u svojoj "kolekciji" tuce lepih žena, a mediji u svetu špekulišu da je našao novu.

On je viđen u Majamiju sa plavušom čiji je identitet otkriven. Reč je o Aferditi Drešaj koja je 2011. godine predstavljala Kosovo na Mis Univerzumu.

"Ma, mi se samo družimo kao prijatelli", izjavila je ona za "E! News".

Di Kaprio je trenutno singl, nakon što je prošle godine raskinuo vezu sa "Viktorijinim anđelom" Erin Hederton.

Glumac je bio u vezama sa manekenkama Bar Rafeli, Žizel Bunšden, Alis Kraford, kao i sa koleginicom Blejk Lajvli.

Sredinom decembra, dakle mesec dana posle raskida sa Erin Hederton, mediji su špekulisali da je u vezi 22-godišnjom Margo Robi, koju je upoznao na snimanju filma "The Wolf Of Wall Street".

MONDO


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 12 Maj 2013, 15:18
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
OBRADILA HIT: Viki Miljković pokrala Bugarku!

Viki pesmu „Čiki, liki, lajla“ predstavila kao svoju, a zapravo ju je pre šest meseci objavila pevačica Galena

Slika

Viki Miljković peva tuđu pesmu, a priča da je njena.
Singl „Čiki, liki, lajla“, koji je pevačica promovisala pre desetak dana, obrada je. Istu pesmu je pre šest meseci objavila bugarska pevačica Galena. Viki je očito zaboravila da to napomene kad se hvalila da joj je rumunski kompozitor i di-džej Kosti uradio singl. Inače, ovo je druga saradnja naše pevačice i Kostija, koji joj je napisao i prošlogodišnji letnji hit „Rumba“.

- Viki se javno pohvalila da je Kosti samo za nju napisao ovu pesmu kako bi dobila na važnosti, ali i kako bi kolege znale da je za hit izdvojila 10.000 evra, koliko košta njegova pesma. Prava istina je to da je pesmu čula pre nekoliko meseci i da je tražila od Kostija da je i ona snimi. Oni su dobri prijatelji i dobila je dozvolu. Njegove obrade koštaju 5.000 evra, ali mi nije poznato da li je i za Viki važila ta cena, zbog njihovih dobrih privatnih odnosa. Ona je želela da igra na sigurno, jer pesma je u Bugarskoj veliki hit, pa je bila ubeđena da će takav uspeh postići i u Srbiji - priča naš dobro obavešteni izvor.

Viki ne samo da je preuzela celu pesmu već je i naziv ostao isti. Sada ona peva „čiki, liki, lajla“ iako i ne zna šta te reči znače. Tako je kazala u emisiji „Ami Dži šou“ i uputila na Kostija ukoliko neko želi da dobije prevod.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 17 Maj 2013, 07:10
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VEĆ DANIMA U DEPRESIJI
UTUČENA MAJA MARIJANA: Muž je posle batinanja mentalno zlostavlja!


Pevačica je u lošem psihičkom stanju, Mladen joj prebacuje što je javno progovorila o njegovoj torturi

Slika
Maja se trudi da ostane prisebna zbog dece

Pevačica Maja Marijana nastavlja da preživljava porodičnu dramu.
Nju muž Mladen Šmakić ne prestaje da maltretira. Posle batinanja, nastavio je s mentalnim zlostavljanjem. Zbog toga je Maja u depresiji, slabo jede, skoro i da ne spava i svakog dana sve više gubi na kilaži. Iako je mislila da će se situacija smiriti nakon što je u jednoj emisiji izjavila da se sve lepo završilo, njenim problemima, izgleda, nema kraja.

- Maja je u veoma lošem psihičkom stanju, u teškoj je depresiji. Nakon nastupa u klubu „Kolektiv“ njena drama se nastavila. Tekstovi u novinama uticali su na to da Mladen još više poludi i nastavi sa svojom torturom. Od samog početka porodične drame izgubila je više od pet kilograma.

Suprug joj svakodnevno preti da će je uništiti. Krivi je zbog svega što je isplivalo u javnost i psihički je ubija. Ona se trudi da ostane prisebna kako njena deca ne bi primetila kroz kakav haos prolazi, ali pitanje je koliko će još izdržati. Slaba je i na ivici živaca - priča izvor blizak pevačici.

Maja se ipak trudi da u javnosti ne pokaže kroz kakav pakao prolazi, pa je na svakom svom nastupu nasmejana i vesela.

Slika
Mladen Šmakić


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 18 Maj 2013, 19:38
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Džoni Štulić: Jugoslavija je okupirana, zato ne sviram!

Ta zemlja je sada okupirana, a ja ne sviram na okupiranim teritorijama, poručio legendarni muzičar

Slika

Čuveni rok novinar Peca Popović uputio se starom prijatelju u Holandiju, u jedno malo mesto kraj Utrehta, gde Branimir Džoni Štulić živi poslednjih 25 godina u "dobrovoljnom izgnanstvu". Kako Popović zapaža, danas 56-godišnji Džoni dobru liniju čuva igrajući fudbal, kosa mu je proređena, ali duga... Osim starog jugoslovenskog nevažećeg pasoša, druge putne isprave nema, a objašnjava i zašto:

- Imao sam jugoslovenski pasoš. Od kada ta zemlja ne postoji, ja drugi pasoš nisam ni tražio ni imao. Na insistiranje rok novinara da, ipak, odgovori da li bi prihvatio srpsko državljanstvo, koje mu je ministar Ivica Dačić u medijima ponudio, Štulić kaže:
- Život nije bajka. Ako mi knjige nešto naprave, ako mi bude potrebna baza za rad u sledećih 20 godina, uzeću pasoš u praktične svrhe da bih mogao da radim - kaže, ne precizirajući koji bi to pasoš mogao da bude.

I sam priznaje da sve ove godine živi na teretu supruge Džozefine, "glavnog sponzora", ali tvrdi da nije tačno da baša ništa ne zarađuje:- Sada zarađujem više nego ikada, samo sada to ne dobijam. To je drugi par rukava. To kažem kada me pitaju zašto me moja žena trpi i ne izbacuje. Ona vidi koliko radim. Ja mnogo zarađujem, samo me ne isplaćuju!

Kada kaže da radi, Štulić misli na pisanje i prevođenje knjiga, a ne na muziku. Posle objavljivanja prevoda Homerove "Ilijade", posvetio se daljem istraživanju i pisanju, a uskoro očekuje premijeru svoje biblioteke od 14 novih naslova.
Priče o pregovorima za koncerte u Zagrebu i Beogradu, za koje mu se navodno nude velike pare, demantuje, a na insistiranje da kaže pod kojim uslovima bi svirao na prostorima bivše Jugoslavije, Štulić odgovara:

- Da odgovorim teoretski i uslovno na to pitanje. Znači da nema telefonije, da nema snimanja, da nema interneta, da nisam toliko važan koliko ispada da sam važan i da je ta zemlja slobodna kao što je nekada bila slobodna. Ona je sada okupirana, a ja ne sviram na okupiranim teritorijama.


kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 29 Jul 2013, 18:36
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Đole: Anabela Gagija dovela do prosjačkog štapa

Dogovorili su se da on uzme stan vredan između 25.000 i 30.000 evra, a Anabela stan od 80.000 i obećala mu da će mu isplatiti oko 20.000 evra, što nije uradila

Slika

Đole Đogani, najbliži rođak Gagija Fanki Džija i njegova najveća podrška, ogorčen je zbog svega što se desilo od kada je, kako tvrde, Andrej Atijas pretukao njegovog brata.

Revoltiran raznim izjavama koje su se ovih dana provlačile po medijima, Đole je odlučio da kaže sve što mu stoji na duši i otkrio da Anabela Gagiju duguje oko 20.000 evra.

"Šokiran sam zbog svega što se desilo poslednjih dana, pogotovo zbog onoga što se desilo Gagiju. Onog dana kada su Gagi i Anabela potpisali razvod, ja sam znao da na taj način neće biti stavljena tačka na njihovi vezu. Kada su se vraćali iz suda i saopštili mi da su se razveli, seo sam sa njima u kafić i rekao im da se samo potrude da se ne svađaju i sve reše razumno zbog svoje dece, a i nije primereno javnim ličnostima da budu meta tabloida i ružnih priča. Video sam da će biti problema jer su njih dvoje kao plus i minus i rekao sam im da podele svu imovinu napola. Gagi mi je tada saopštio da su se usmeno dogovorili da on uzme stan vredan između 25.000 i 30.000 evra, a Anabela stan od 80.000. Ona mu je u tom trenutku obećala da će razliku od 50.000 evra podeliti, što znači da će mu isplatiti oko 20.000 evra, ali naravno to nije potpisala. Do dana današnjeg nije video ni evro od te sume. To nije jedino što je ona njemu oduzela, radila je više od godinu dana kao Anabela Fanki Dži i na taj način zarađivala na staru, odnosno Gagijevu slavu", iznervirano je pričao Đogani, koji se trenutno nalazi u Crnoj Gori sa suprugom Vesnom i sinom Adrijanom, a u svom odmoru ne može potpuno da uživa jer zna da njegov brat prolazi kroz jedan od najtežih perioda u životu.

"Sada ga tuži za alimentaciju koju nije uplaćivao, a nije našla za shodno da pomene da je on sve ovo vreme davao i kupovao svojoj deci koliko je mogao. Zar je trebalo da uzima račune kako bi kod nje pravdao koliko je potrošio? Zar nije logično da žena koja je prvo bila sa nekim Mladenom, pa onda sa bogatašem Karićem, a sada sa tamo nekim bogatašem Atijasom, uživa u svojoj sreći i ostavi na miru Gagija? To meni govori da ona i nije baš srećna, a i ljudi koje srećem pričaju da će i taj Atijas uskoro biti bivši muž. Dovela je mog brata do prosjačkog štapa i svesna je da on nema 300 evra ni za svoj život, a kamoli za alimentaciju", prokomentarisao je Đole, koji je pre nekoliko godina pokazao kako jedan brak može da se završi mirnim putem i kako bivši supružnici mogu da ostanu najbolji prijatelji.

Postavio pitanja

"Imam nekoliko pitanja za Anabelu i njenog muža. Kada se Andrej vratio kući nakon što je prebio Gagija i šta je rekao Nini i Luni? Da li im je rekao: „Deco, prebio sam vam tatu"? Šta je glavni razlog brutalnih batina koje je dobio Gagi, neke navodne priče iz medija? Da li si ti, Anabela, podržala sve to? Odgovori mi da li sam u pravu kada kažem da nisi dala Gagiju 20.000 evra? Da ili ne? Molim Anabelu i njenu porodicu da ostave jadnog Gagija na miru, pretrpeo je on od vas, kako je i sam naveo, batine, guranje flaše u usta i veliki psihički bol. Apelujem i na jedno i na drugo da, ako mogu, reše ovo mirnim putem - završio je Đogani.

Slika


kurir

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker