Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Apr 2024, 00:57


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 02 Avg 2013, 19:20
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Vladimir Stojković: Bojana me je prevarila s Branislavom!

To nije jedini razlog za naš razvod. I ja sam kriv, grešio sam, ali kad sam saznao da je s njim više od dve godine, definitivno je puklo

Slika

Vladimir Stojković ekskluzivno za Kurir otkriva zbog čega je njegov četvorogodišnji brak sa Bojanom doživeo krah. Iako je sa suprugom s vremena na vreme imao ozbiljne krize, koje su nekako uspevali da prevaziđu, Stojke potvrđuje da je kap koja je prelila čašu zapravo njena prevara.

- Uvek sam prihvatao sve na svoja leđa. I verovatno bih istrajao u tome da nije počela da kruži priča da sam ja rasturio brak, da sam našao devojku. Niti je Dejana kriva, niti to ima veze sa istinom. Teško mi pada kad čitam po novinama da sam loš otac, što je neistina, i to me boli. Patrijarhalno sam vaspitan. Hteo sam da živim mirnim porodičnim životom, a Bojana je bila ta koja je želela da bude poznata. Otud tolika medijska pompa oko nas. Sad ne mogu da pređem preko nekih stvari, pogotovo što su toliko daleko otišle. Imam potrebu i ja nešto da kažem.

Hoćeš da kažeš da je istina da te je ona varala?
- Kao što je moglo da se pročita na nekim portalima, istina je da je Bojana u vezi sa Branislavom (direktorom u „Elektromreži Srbije“ i predsednikom Skupštine KK Crvena zvezda, prim. aut.). To je razlog našeg razvoda, ali ne i jedini. Ima ih više. I ja sam kriv, grešio sam, ali kad sam saznao da je s njim više od dve godine, definitivno je puklo i odlučili smo da se razvedemo.

Da li je tačno da poznaješ Branislava?
- Da, poznajemo se. Bili smo drugari neko vreme, momak mi je bio i na svadbi.

Kada si saznao da je u vezi s tvojom ženom?
- Saznao sam u decembru i tad smo se razišli. Pokušali smo to da sakrijemo, ali nismo uspeli. Na kraju se pronelo da sam ja glavni krivac, a nisam. Niti sam ja ostavio familiju, ni dete, niti bilo šta od toga. Ne sviđa mi se što se navode takvi razlozi, a ne taj momak.

Kako si otkrio da te Bojana vara?
- Preko zajedničkih prijatelja, a kasnije sam se i sam u to uverio. Posle sam od istih tih prijatelja čuo da je navodno bio problem kako ću ja reagovati na to. Njih dvoje se sve vreme pozivaju na ljude iz politike i državnog vrha, tako da ne želim da se više uplićem dublje. Rekao sam razlog, i to je to. Bojani ću uvek biti prijatelj. Uvek ću za dete dati i više nego što sud odredi. Znači, da sam loš otac - nisam. Da sam upropastio brak - nisam. To samo želim da se zna. A o mojoj bivšoj ženi i dalje - sve najbolje.

Slika

Slika
Branislav je direktor u preduzeću „Elektromreža Srbije“

Slika

Dejana nikad ne bi bila s oženjenim

Koliko traje tvoja veza sa Dejanom?
- Poznajemo se dugo, ali nikad se nisam usudio da uđem u nešto s njom jer sam bio oženjen. Ona nije devojka za takvu vrstu veze, niti je to zaslužila. Niti bi ona pristala da bude sa mnom dok sam u braku. Tek kad se meni rasturio brak, počeli smo da se družimo, i to je preraslo u nešto ozbiljnije.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 08 Avg 2013, 03:11
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Goga Sekulić trudna?

Pevačica nije htela ni da demantuje ni da potvrdi priče da li je u blagoslovenom stanju

Slika

Pevačica Goga Sekulić, koja je nedavno sahranila svoga supruga biznismena Igora Ramovića, navodno je u drugom stanju.

Sekulićeva trenutno boravi na Hrvatskom primorju, gde se sakrila da na miru žali svog svog preminulog supruga, s kojim je bila dva meseca u braku.

Pevačica je odsela u hotelu Ambasador, a izvor koji se zatekao na ležaljci do Gogine prenosi razgovor koji je vodila sa svojom prijateljicom, a na osnovu kojeg je došao do zaključka da je Goga u blagoslovenom stanju.
"Nije rekla da je trudna, ali je sa drugaricom pričala o imenu za bebu. Ne znam čiju, ali je ta njena drugarica pomenula neka muška imena, dok je Goga stalno ponavljala: Mia, to je baš lepo ime i tako će se zvati. Nisam sigurna, ali mislim da su pričali o imenima za njenu bebu pošto sam iz njihovog razgovora shvatila da je Goga u drugom stanju", priča izvor.

"Uglavnom je tiha i potpuno odsutan. Vidi se da je jako utučena i da joj nije ni do čega. U ponedeljak je otišla na doručak, a onda u najvećoj tišini dva sata je bila na bazenu. Za to vreme samo se jednom okupala, a na ruci je imala venčanu burmu. Toliko je neprepoznatljiva, nema ni one energije. Skroz je utučena", pričao je izvor.

Pevačica nije želela ni da potvrdi ni da demantuje da li je u drugom stanju.
"Objasniću sve kada budem dala suprugu 40 dana. Imajte razumevanja, molim vas", napisala je u poruci Goga, koja će najverovatnije posle Hrvatske otputovati u Crnu Goru kod roditelja.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 17 Avg 2013, 13:54
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
ŽESTOK OKRŠAJ BIVŠIH SUPRUŽNIKA

Ivan: Goca Tržan laže, labilna je!

Pevačica Goca Tržan i njen bivši suprug Ivan Marinković, dve godine nakon razvoda, stupili su u žestok obračun u medijima zbog čega je morala da interveniše policija.

Slika
Bivši supružnici: Goca Tržan i Ivan Marinković | Foto: Nenad Milošević

Povod za sukob je to što je Ivan zahtevao da ga Goca oslobodi obaveze solidarnog dužnika za stan, što je ona, kako Marinković tvrdi u izjavi za „Puls“ odbila.
Navodno joj on nakon toga poslao preteću poruku : “Prebiću te, ako me ne skineš sa solidarnog dužnika za stan!“ . Tržan je slučaj prijavila policiji zbog čega je priveden i nakon davanja izjave odmah pušten.
Ivan je u intervjuu za magazin „Puls“ otkrio još i da je pevačica još pre dve godine potezala nož na njega. Tržan je juče reagovala pismom u kojjem je navela da je Ivanu „oprostila što je sa njenog računa skidao novac“.
„Sa računa na koji sam ga, poput svake glupe supruge ovlastila, potrošio je moj mučno stečeni štek. Zaboravio je da pomene detalj koliko hiljada evra je ukrao krišom sa tog računa“, napisala je ona.
- To je laž - rekao je Marinković za „Blic“ i dodao:
- Nikada me u životu nije ovlastila po računu, a to se može lako proveriti u banci u kojoj oboje imamo račune. Ona je labilna. I pre mene je imala suicidne namere, a i tokom braka samnom. Svaki put kada bismo se posvađali, pretila je da će skočiti sa terase. Novac koji pominje, 2.000 evra podigao sam sa svog računa, to je moje. Ona je ta koja je od prijatelja pozajmljivala novac, i to za krpice i lagodan život koji joj je falio, kada nismo imali. Kada sam je upoznao, njen račun je bio prazan, jer je ojadio bivši dečko. Stalno je plakala... Nije mogla da podnese skroman život- istakao je Ivan.


Alo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 31 Avg 2013, 01:41
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
POSLE SMRTI SUPRUGA, PEVAČICA U PROBLEMIMA

Goga Sekulić tužila Igorovu majku

Sekulićeva podnela krivičnu prijavu jer je Zorica, Ramovićeva majka, zamenila bravu u stanu u kojem je pevačica živela s pokojnim mužem od 21. novembra

Slika
Pozajmili 20.000 evra za lečenje... Goga i Igor

Problemi ne prestaju.
Goga Sekulić podnela je krivičnu prijavu protiv Zorice, majke Igora Ramovića, jer je zamenila bravu i tako joj onemogućila da uđe u stan u Sarajevskoj ulici, u kojem su pevačica i njen pokojni suprug živeli od 21. novembra i u koji je ona ulagala svoj novac. Kako saznajemo, proces je već pokrenut, a ona je očajna što mora time da se bavi umesto da na miru odboluje muža.

Ne može da se oporavi

Goga ima povišen pritisak i zbog iscrpljenosti prima infuzije svakog dana u Urgentnom centru.
- Goga ne može da se oporavi, gledala je smrti u oči i ta trauma će joj ostati za ceo život. Sama je izgurala sve oko Igorovog lečenja i uz pomoć kuma Nebojše i nekih prijatelja, među kojima je Boban Rajović, platila 20.000 evra kako bi Igora primili u bolnicu u Nemačkoj - kaže naš sagovornik.

Sama vraća dugove

On naglašava da pevačica sad mora da vraća dugove.
- Igor je iz bolnice rekao majci da proda stan u Sarajevskoj da bi vratili novac prijateljima. Planirali su kasnije da odu u Švajcarsku, gde bi imao besplatno lečenje jer je Goga njihov državljanin. Međutim, Zorici ne pada na pamet da proda stan. Ta nekretnina pripadala je Igorovoj babi i dedi i on je od rođenja prijavljen na toj adresi. Njegova majka nikad nije stanovala tu, već s novim mužem na Zvezdari.

Slika

Slika
Neće da proda stan... Majka Zorica

Igorova majka je nepravedna prema Gogi

Nebojša Bojović, poznati beogradski zlatar i Gogin i Igorov venčani kum, kaže da pevačica nije zaslužila da prolazi kroz sve ovo.
- Njihov brak bio je iz ljubavi. Ne želim da vređam njegove roditelje, ali mi je žao jer je Goga sve sama iznela, a oni joj nanose još bola umesto da budu uz nju. Blate je po novinama, koriste tragediju da naprave medijski cirkus. Strašno je to što je njegova majka uradila. Igor nije ni pominjao bivše žene i decu, a njegov otac ih sad provlači kroz novine, verovatno da bi isprovocirao Gogu - rekao je Bojović.


kurir

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker