Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 22:27


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Estradne veridbe i venčanja  |  Poslato: 09 Sep 2013, 21:01
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FOTO // Pogledajte kako je izgledalo venčanje Misice koja je morala da vrati krunu!

Prošlogidšnja Miss Srbije, kojoj je titula oduzeta zbog toga što je prećutala da je bila u braku, venčala se proteklog vikenda u Apatinu.

Slika

Udala se Nikolina!
Ubrzo nakon što je pobedila na izbor za Miss Srbije plavokosa Nikolina Bojić bila je primorana da vrati krunu, a sve zbog toga jer je sakrila činjenicu da je bila u braku.
Međutim, strasti su se stišale, Nikolina se od tada nije oglašavala, a proteklog vikenda se venčala u crkvi sa Frankom Dančevićem, teniserom iz Kanade, koji je poreklom iz Srbije.
Kako javlja 24sata.rs, pred pravoslavni hram Sabor svetih apostola na Dunavu mladenci su se dovezli sa dva fijakera koja su dovezena iz Sombora, golubovima poštarima iz Futoga, uz pratnju trubača iz Vranja, sa dve zastave - srpskom i kanadskom. Frank je po Nikolinu došao fijakerom, i to do njene porodične kuće, da bi se svadbeno veselje završilo u restoranu.
Nikolina nije želela da daje izjave za medije, kao ni njeni roditelji, a sve uz konstataciju „da je svadba ipak privatna stvar“.
- Konačno stvari dolaze na svoje. Udala sam se prošle nedelje i divno se osećam. Ono što su pričali, neću da komentarišem, bitno je da sam ja uspela da se izmaknem iz skandala koji se napravio oko mene - rekla je Nikolina nakon građanskog venčanja u avgustu mesecu, koje je obavljeno u Ontariju.

Slika

Slika


opera17

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Estradne veridbe i venčanja  |  Poslato: 18 Sep 2013, 00:53
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Udala se Nađa Higl

Najbolja srpska plivačica i svetska šampionka 2009. godine, udala se za Milana Boharevića

Slika

NAJBOLjA srpska plivačica i svetska šampionka 2009. godine, udala se za Milana Boharevića. Posle nekoliko godina zabavljanja, par je odlučio da se venča u krugu porodice i prijatelja. Nađa Higl (26) je 2009. godine u Rimu osvojila zlatnu medalju u plivanju na 200 metara prsno i vremenom 2:21,62 oborila evropski rekord.


novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Estradne veridbe i venčanja  |  Poslato: 21 Sep 2013, 04:18
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Verica Rakočević: Uzela sam Veljkovo prezime

Poznata kretorka od juče nosi novo prezime

Slika

Modna kreatorka Verica Rakočević koja se juče zaklela na večnu ljubav svom 35 godina mlađem izabraniku, kompozitoru Veljku Kuzmančeviću, na jednom beogradskom splavu ispričala je neke detelje o kojima do sada nije želela da govori.
 
- Nas dvoje smo sve organizovali zajedno i u dogovoru - rekao je kroz osmeh suprug poznate kreatorke.
Mlada koja je pre početka svadbene ceremonije đuskala i ljubila svog izabranika u emisiji "Exkluziv" ispričala je i da je uzela suprugovo prezime.
- Da uzimam njegovo prezime - sa osmeh na licu priznala je Verica.

Slika

Modnoj kreatorki ovo je treći brak, a kompozitoru prvi. Svadbenoj ceremoniji prisustvovale su brojne poznate ličnosti, među kojima su se našli i Tijana Dapčević, Leontina, Sloboda Mićalović, Danica Drašković dok se ćerke poznate kreatorke nisu pojavile.


puls

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Estradne veridbe i venčanja  |  Poslato: 25 Sep 2013, 03:21
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
GLAMUROZNA SVADBA: Dijana se okumila s Jovanom Tipšin

Jankovićevoj i njenom mužu Danielu Rokviću na venčanju kumovao pevačicin verenik Srđan Milovanović, vlasnik televizije Kopernikus

Slika

Intimno venčanje u raju na zemlji.
Glamurozno venčanje pop pevačice Dijane Janković sa IT stručnjakom Danielom Rokvićem održano je u Monte Karlu. Pred oko 70 rođaka, najbližih prijatelja i poslovnih saradnika, brak je prvo sklopljen u Katedrali Svetog Šarla u Monaku, a zatim u hotelu na samoj obali, „Meridijan bič plaza“.

- Iako je venčanje bilo u katoličkoj crkvi, što je mnogima bilo čudno, venčao nas je pravoslavni sveštenik koji je došao iz Pariza. Venčanje u crkvi je izgledalo toliko čarobno da, kada sam stigla do oltara, nisam mogla da zaustavim suze, bio je to najradosniji trenutak u mom životu i nisam mogla da se suzdržim. Trenutak kada nam je sveštenik čitao molitvu i stavio krune ostaće nezaboravan za mene. Oduvek sam želela venčanje u crkvi, pred Bogom, zato smo i rešili da ga obavimo pre opštinskog - izjavila je za Kurir Dijana.

Mladenci su za kumove odabrali dugogodišnje prijatelje Srđana Milovanovića, vlasnika Kopernikus kablovskih i TV sistema i verenika pevačice Jovane Tipšin, kao i glumicu Barbaru Petrović. Odmah nakon izgovorenih bračnih zaveta, Daniel je spremio iznenađenje za svoju ženu, pa je za prvi ples odabrao njenu novu, i to bržu pesmu, „Živelo more“.

- Doveli smo akustični bend iz Beograda jer hotel ne dozvoljava elektronsku muziku, ali to nam nije smetalo da maksimalno uživamo u plesu, dobrim pićima i čarima žurke na plaži. Među gostima, pored Jovane Tipšin i njenog verenika, tu je bila i voditeljka „Sitija“ Irena Atanacković i novinarka TV Hajat iz Sarajeva Hana Hadžiavdagić.

Slika

Slika


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker