Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 21:29


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: RAZVODI-Kraj ljubavne romanse  |  Poslato: 02 Jan 2013, 15:29
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Estradni brodolomi u 2012.


Kako na svetskoj sceni, tako i na sprsko-hrvatskoj sceni će godina 2012. ostati upamćena po raskidima i razvodima.



Slika
Raskid koji je uzdrmao Balkan: Severina i Milan sa sinom Aleksandrom

U našem specijalu podsećamo vas na ljubavne brodolome poznatih sa našeg podneblja:

Razvedeni Ivan Ivanović

Slika
Provocira i ne trepće: Fantastični Ivan ivanović

Poznati voditelj Ivan Ivanović već neko vreme ne živi sa svojom suprugom Zoricom, a njihov brak je nedavno i zvanično završen. Pisanje o voditeljevim prevarama i aferama, kao i njegovo ne demantovanje istih uticalo je na njegov brak. Kako je sam Ivanović izjavio svojevremeno, njegova ćerka Staša za razvod je saznala iz medija.

“Izvinio sam se i bivšoj surpuzi i ćerki zbog svega jer nisam uspeo da se ta medijska kola slome samo na meni, već su njih dve propatile zbog mog posla”.

Bakarna Seve


Raskinuli, ali navijamo da se pomire: Milan Popović i Severina Vučković

Kao grom iz vedra neba odjeknula je Severinina rečenica “Istina je, nisam više s Milanom”. Objavljivanjem raskida, posle osam meseci, srpski i hrvatski tabloidi bili su puni nagađanja zašto ovaj par više nije zajedno.

Prve priče koje su počele da kruže zašto ovaj par nije više zajedno jeste Milanovo maltretiranje Severine. Međutim, ni jedno ni drugo se nije oglasilo povodom ovih nagađanja. Kada su mediji ostali praznih ruku, sledeći razlog koji je dolazio u obzir jeste Severinino krštenje njihovog sina u katoličkoj crkvi.

Međutim, ni na ovo par nije reagovao, a mediji su opleli po Severini i njenim ljubavnim
promašajima, nazvavši je kraljicom “krivih spojeva”. I onda, odjednom, u celoj priči, koju je prvo plasirao Informer, pojavljuje se glumica Marija Karan koja je navodno krivac za raskid pevačice i kralja bakra. Ali, tu tabloidskoj priči nije
kraj, pa se pojavljuju priče da Marija Karan preti Milanu i da je samo iskoristio kako bi Severinu napravio ljubomornom.

Na sve to i Marija Karan je ostala nema, bez želje da javno učestvuje u čitavoj priči.
Vreme je prolazio, a onda je u javnost isplivala priča kako Milan sina nije video nekoliko meseci. Ne bi li sprečila dalje ispiranje usta o njihovoj vezi, Severina je spakovala stvari i došla u Beograd. Ona je ostala dan duže od planiranog kako bi Milan mogao da bude sa sinom i na taj način otvorila novo poglavlje za medije.

Poslednje informacije o ovom paru koje kruže su da se naslućuje njihovo pomirenje. Za sada samo preko medija komuniciraju, a da li će se zaista pomiriti ostaje da se vidi.

Ne daj se Nina!

Prelepa Nina Badrić ostala sama

Ni drugoj seksi hrvatskoj pevačici ljubav nije bila naklonjena ove godine. Svoju vezu je okončala i Nina Badrić koja je nedavno držala koncert u Beogradu. Iako je gostovala u Srbiji i plakala na koncertu, pevačica nije krila oduševljenje nakon oslobađanja hrvatski generala Anta Gotovine i Mladena Markača. Srpski mediji joj nisu prešli preko toga.

Iako Nina Badrić ne voli da govori o privatnom životu, poznato je da je njen brak sa šest godina mlađim preduzetnikom Bernardom Krasnićem imao svoje uspone i padove. Nakon šest godina, uz povremene prekide, njih dvoje su se razišli.

Leontina i Filip Pat

Slika
Od ljubavi do odricanja: Leontina Vukomanović i Filip Pat

Kada se prvi put kroz medije provukla priča o razvodu Leontine i Filipa, začuđen ovakvim pričama Filip je sve demantovao. Ono što je interesantno, i donekle daje pikantnost priči da je Leontina ostavljena baš taj dan kada se Leontinin bivši, Željko Joksimović, oženio.

Međutim, nakon višenedeljnih spekulacija, usledilo je baš ono što se spekulisalo. Filip Pat je objavio da više nije sa Leontinom. A, navodno, razlog zbog kojeg je ostavio Leontinu je to što je njhovu ćerku bez njegovog znanja krstila. Isprovociran ovim, Filip se javno odrekao i Leontine i Boga.

Leontina je svim ovim izjavama bila šokirana, a sve što je imala da kaže je da joj Filip nikada nije pomagao oko kućnih poslova.
Hrvatska Srbija Srpska estrada Ex yu Severina Vučković Severina Pevačica Pevač Voditelj Razvod Raskid Ljubavni borodolom Specijal Nova godina Ljubav Marija Karan Ivan Ivanović Nina Badrić Filip Pat Leontina Vukomanović Doček Nove godine Milan Popović Poznate ličnosti Nova godina 2013.


Vesti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: RAZVODI-Kraj ljubavne romanse  |  Poslato: 02 Jan 2013, 18:10
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Razvode se Rafael i Silvi van der Vart

Par koji je bio proglašen za naslednike Viktorije i Dejvida Bekama kada su u pitanju poznati supružnici u svetu fudbala Rafael i Silvi van der Vart ipak neće dosegnuti slavu Bekamovih jer su nakon praznika rešili da se razvedu.

Slika

Fudbaler nemačkog Hamburga potvrdio je za "Bild" da su on i Silvi rešili da stave tačku na svoj šestogodišnji brak.

"Veoma sam tužan što nam nije uspelo, mi smo jedini krivci što naš brak nije uspeo", izjavio je Rafael.

Vest o njihovom razvodu je iznenadila mnoge budući da su na Božić postavili na Tviteru porodičnu fotografiju sa sinom Demijanom ispred jelke.

"Nas dvoje smo se vremenom udaljili jedno od drugog. Iako to nekome zvuči čudno mi se i dalje puno volimo i poštujemo", kazala je Silvi.

Blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: RAZVODI-Kraj ljubavne romanse  |  Poslato: 04 Jan 2013, 12:48
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Bredli Kuper i Zoi Saldana ponovo raskinuli

Kuper i glumica filma "Avatar" nemaju vremena za ljubav zbog obaveza


Slika

LOS ANĐELES - Glumci Bredli Kuper i Zoi Saldana raskinuli su ponovo zato što su oboje zauzeti svojim karijerama i nemaju vremena za romasu.

Kuper i glumica filma "Avatar" koji su vezu obnovili u septembru odlučili su da raskinu ponovo pre božićnih praznika, prenose američki mediji.
Ivor blizak paru rekao je za "Njujork post" da je Saldana planirala da provede novogodišnje i božićne praznike sa Kuperom i svojom porodicom u Evropi.
"Svi su trebali da odu u Pariz, ali stvari nisu funkcionisale među njima i Zoe je provela novogodišnju noć sa prijateljima u Majamiju", dodao je izvor.
Kuper (37) i Saldana (34) upoznali su se na snimanju zajedničkog filma "The Words" i zabavljali su se tri meseca pre nego što su se rastali prvi put u martu prošle godine.

Kurior


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: RAZVODI-Kraj ljubavne romanse  |  Poslato: 05 Jan 2013, 15:03
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Džastin Biber i Selena Gomez raskinuli, opet


Tinejdžerske zvezde su se posvađale na odmoru u Meksiku.

Slika

Nekad je bilo ovako...
Posle nešto više od mesec dana kako su se pomirili posle prvog raskida, Džastin Biber i Selena Gomez su za praznike otputovali u Meksiko. Međutim, Džastin je previše vremena provodio na društvenim mrežama i u četu sa fanovima, pa se Selena osetila zapostavljenom...

Da joj je dosta svega Selena je potvrdila i na svom Twitteru: "Novi početak. Svež start. Volim vas sve."

Ova poruka bila je dovoljna pa da američki tabloidi krenu "u lov" iz kojeg su se vratili sa pričom da je sada izgleda definitivno došao kraj ljubavi između Džastina koji ima tek 19 godina i Selene koja će ove godine napuniti 21.

Pre par dana misleći da juri mladog pevača, jedan paparaco je u Los Anđelesu poginuo, a Džastin je pored saučešća porodici od američkih vlasti zatražio strožiji zakon o paparacima da bi se sprečile njihove jurnjave za zvezdama. Podsetimo da je u jednoj sličnoj jurnjavi u Parizu 1997. poginula i princeza Dajana.

(MONDO)


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: RAZVODI-Kraj ljubavne romanse  |  Poslato: 08 Jan 2013, 16:36
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
[size=200]Tejlor Svift i još jedan raskid

Tejlor i Heri Stajls, pevač grupe One Direction, posvađali su se tokom odmora na Karibima, odakle se pevačica vratila nekoliko dana ranije, sama.[/size]

Slika

Prošle godine je bila u dve "veoma ozbiljne veze", a u ovu godinu je ušla sa dečkom sa kojim je imala velike planove za budućnost. Međutim, svi oni su "pali u vodu" lepih Kariba samo par dana posle Nove godine i posle tačno 65 dana veze, piše britanski "The Sun".

Tejlor je prošle godine bila u vezi sa Edijem Redmejnom i mlađanim naslednikom jedne od najmoćnijih političkih imperija na svetu, Konorom Kenedijem, sa kojima je "izdržala" tek po nekoliko meseci pa su kladionice o dužini sledeće veze opet otvorene.

Za razliku od ljubavi, kod Tejlor (23) posla ne manjka, a isto je i sa Herijem (18) čiju grupu je Mik Džeger uporedio sa legendarnim "Stonsima" na početku karijere.

(MONDO)


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: RAZVODI-Kraj ljubavne romanse  |  Poslato: 10 Jan 2013, 15:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine


Bredli Kuper ponovo sam

Glumac raskinuo sa zvezdom "Avatara", piše holivudska štampa.

Slika

Bilo nekad. Bredli i Zoe u filmu "The words"
Bredli Kuper (38) i Zoe Saldana (34) raskinuli su vezu dugu skoro godinu dana, pišu svetski tabloidi.

Par se upoznao na snimanju drame "The words" i započeo romansu, ali je glumac raskinuo sa lepom Zoe tokom novogodišnjih praznika. Iako je trebalo da odu na romantični odmor u Pariz, Novu godinu dočekali su odvojeno.

Kuper, najseksepilniji muškarac 2011, rekao je nedavno u jednom intervjuu da čezne za ljubavlju za ceo život.

"Kada pogledam svoje roditelje, koji su više od 50 godina u braku, ne mogu a da ne zaželim isto - osobu sa kojom ću biti zauvek", rekao je Bredli.

(MONDO)


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: RAZVODI-Kraj ljubavne romanse  |  Poslato: 12 Jan 2013, 14:03
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
RAZLAZ: Milan Stanković se iselio od Rade!

Stanković pokupio svoje stvari i otišao u stan nekoliko ulica dalje u kojem su donedavno živele njegova majka i sestra

Slika

Rada i Milan su bili četiri godine zajedno
Više nisu ni cimeri.
Uprkos tome što su mnogi još uvek skeptični kada je reč o raskidu Milana Stankovića i Rade Manojlović, istina je da je među njima definitivno kraj! Pre nekoliko dana Milan se spakovao i iselio iz stana u kojem su zajedno živeli. S obzirom na to da su se njegova majka i sestra pre mesec dana odlučile da život nastave u Obrenovcu, pevač se vratio u svoju momačku gajbu, samo nekoliko ulica dalje od nekadašnjeg ljubavnog gnezda u kojem je uživao s Radom.

Kako saznajemo, bivši partneri se nisu rastali bez većih trzavica. Naprotiv! Pale su teške reči i međusobne optužbe o prevari, a pošto su oboje iscrpljeni lošom vezom, kakva je bila poslednjih nekoliko meseci, svađa je kulminirala definitivnim raskidom.

Takođe, njihovi prijatelji tvrde da ne postoji ni najmanja mogućnost da dođe do pomirenja i obnavljanja veze. U prilog toj tvrdnji ide i podatak da je Rada već našla utehu u zagrljaju drugog muškarca, dok se Milan gotovo svake noći provodi s društvom po beogradskim klubovima. I uopšte ne deluje da pati!
Ni Milan ni Rada nisu bili voljni da komentarišu razlaz.

Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: RAZVODI-Kraj ljubavne romanse  |  Poslato: 16 Jan 2013, 12:34
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Robert Patinson opet šutnuo Kristen

Glumački par još jednom okončao svoju romansu, a razlog je nepoverenje


Slika

Robert Patinson i Kristen Stjuart su raskinuli i to po drugi put, samo nekoliko meseci nakon pomirenja.

Par iz filma o vukodlacima i vampirima "Twigliht saga" prvi put su okončali svoju četvorogodišnju vezu u julu, kada je Kristen imala aferu sa oženjenim 42 - godišnjim rediteljem Rupertom Sandersom.

Robert i Kristen su se pomirili u septembru 2012. godine i zajedno se pojavili u novembru na premijeri poslednjeg nastavka filma koji ih je oboje proslavio "Breaking Dawn, Part 2".

Izgleda da je Patinson ipak odlučio da stavi tačku na njihovu vezu. Kako se priča, par je prolazio kroz veoma težak period i nisu uspeli da prevaziđu njenu prevaru.

Jedan od najpoželjnih muškaraca na planeti, rešio je da im je bolje da budu prijatelji, jer je izgubio poverenje u nju.

Kristen se ipak nada da će se on opametiti i da će opet biti zajedno.

Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: RAZVODI-Kraj ljubavne romanse  |  Poslato: 17 Jan 2013, 11:36
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
RADA: Milane, bolje ćuti da ja ne progovorim!

"On je povređen i sada priča svakakve neistine o meni, ma bolje bi mu bilo da ćuti jer, ako ja progovorim, neće na dobro izaći", poverila se pevačica drugarici


Slika
Rada Manojlović jako je povređena činjenicom da ju je bivši dečko Milan Stanković javno optužio da ga je prevarila. Kako prenosi dnevni list “Alo”, pevačica razmišlja da i ona ispriča šta ima za medije, i poručila Milanu da mu se to nikako ne bi dopalo. Za sada, odlučila je da posluša savet najbližih i da drži jezik za zubima.

- Milan i Rada raskinuli su još pre Nove godine, ali su se dogovorili da medijima ne pričaju o svom privatnom životu. Međutim, kako je vreme odmicalo, Milan je pao pod uticaj svog okruženja pa je obelodanio njihov raskid optužujući svoju dojučerašnju devojku kako ga je prevarila – rekao je dobroobavešteni izvor i nastavio:

- Kada je iz medija saznala šta je Stanković sve pričao za nju, Manojlovićeva se jako potresla i razočarala. Da ne bi poklekla pod pritiskom medija i rekla nešto za čim će kasnije zažaliti, Rada se obrela kod drugarice kojoj je otvorila dušu i izjadala se. “Bolje bi mu bilo da ćuti da ja ne progovori. On je povređen i sada priča svakakve neistine o meni, ma bolje bi mu bilo da ćuti jer, ako ja progovorim, neće na dobro izaći” – poverila se Rada bliskoj prijateljici.


foto: Kurir

Isti sagovornik naveo je da je pevačica “branila” vezu sa Milanom, iako su njeni prijatelji tvrdili da on nije za nju.

- Iako su njeni prijatelji tvrdili kako Milan nije za nju, ona je tvrdoglavo branila njihovu ljubav, čak se u par navrata pohuškala sa svojim najbiližim. U periodu kada je Stanković izbačen iz “Granda”, Rada ga je sve vreme podržavala, uprkos tome što je ona jedna od najtraženijih prevačica ove izdavačke kuće. Bukvalno je rizikovala svoju karijeru da bi zaštitila Milana – zaključio je izvor.

Da podsetimo, pojedini mediji su preneli da je Rada Manojlović navodno već nekoliko meseci sa Momirom Gajićem, bivšim dečkom Katarine Rebrače.

(Telegraf.rs / Alo! / foto: Scandal i Kurir)


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: RAZVODI-Kraj ljubavne romanse  |  Poslato: 18 Jan 2013, 06:50
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
EKSKLUZIVNO: Rada odgovara: Ne bih nikada nekome bila druga!

Pevačica izdala saopštenje

Slika

- Raskid petogodišnje veze je dovoljno težak sam po sebi, i nema potrebe da javnost ulazi u sve pore moje privatnosti. Nije bitno da li sam prevarila Milana ili ne, to je moja stvar i ne moram nikome
da se pravdam, pogotovo ne novinarima. Ipak smo Milan i ja proveli skoro pet prelepih godina zajedno i to je ono sto i mi, a i naši fanovi treba da pamtimo. O njemu nemam da kažem nijednu ružnu reč, niti postoji bilo kakva vrsta sukoba, optužbi ili zle krvi među nama, kao što mediji pokušvaju da naprave - navodi se u saopštenju.



- Sve ove priče o raskidu, koje se provlače kroz novine strašno su me zabolele i mogu iskreno da kažem da sam povređena. Mislim da ovo nisam zaslužila, pre svega od medija sa kojima sam mislila da imam korektnu saradnju. Ja razumem da je ovo njima interesantno i da im povećava tiraž, ali ipak, nikome neću dozvoliti da kvari o meni sliku u javnosti i od mene pravi nešto što nisam. Pogotovo su me pogodile tvrdnje o tome da sam u vezi sa oženjenim muškarcem, jer nikada nisam, niti bih bila u takvoj vezi. To je direktni udar na moj ugled i moju čast i zato ću potražiti pravnu pomoć kako bih se zaštitila.



- Angažovala sam advokata kako se takve neistine ubuduće ne bi plasirale. Svesna sam toga koliko vredim i dovoljno cenim samu sebe, da bih dozvolila da bilo kome budem druga. Moje srce može da pripada samo slobodnom muškarcu - kaže Rada Manojlović u svom saopštenju koji je dala ekskluzivno za "Pulsonline".


puls

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker