Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Apr 2024, 01:12


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 22 Maj 2013, 21:00
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Nataša Bekvalac ne staje na "crveno"

Nataša Bekvalac izgleda da ne haje za saobraćajna pravila koja važe za "obične smrtnike". Nju je ekipa emisije "Paparaco lov" uhvatila kako u toku jednog dana prolazi kroz čak pet crvenih svetala, bahato vozi, preseca druge učesnike u saobraćaju i pravi polukružno skretanje, takođe, na crvenom svetlu!

Slika
Žena zakoračila da pređe na zelenom svetlu za pešake, ali Nataša ne staje
 
Za ovih nekoliko prekršaja već dva puta bi ostala bez dozvole prema Zakonu o bezbednosti saobraćaja.
 
Ovo nije prvi put da Bekvalčeva pravi velike saobraćajne prekršaje. Nedavno je preticala u zaustavnoj traci i, takođe, vozila kroz crveno svetlo. Za te prekršaje "novosadska barbika" nije odgovarala pred sudom, jer policija i pored svih snimaka i slika nije imala validne dokaze!
 
Iako izgleda zakon važi samo za "obične smrtnike", kada je saobraćaj u pitanju "običnih smrtnika" nema, jer tu stradaju svi, a to ni Nataša trebalo najbolje da zna.



Vestionline

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 21 Jun 2013, 20:44
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Nataša Bekvalac: Navikla sam da budem lepotica

Pop pevačica Nataša Bekvalac je rekla na promociji novog singla “Kraljica novih ljubavi” da je navikla na komentare o njenoj lepoti

Slika

Pop pevačica Nataša Bekvalac je rekla na promociji novog singla “Kraljica novih ljubavi” da je navikla na komentare o njenoj lepoti, ali i da nema ništa loše da kaže o bivšem dečku Vladi Vuksanoviću.


Nataša je na žurci okupila mnogobrojne prijatelje iz sveta estrade, ali i privatnog života koji su imali samo reči hvale za njenu novu pesmu, ali i spot koji je snimila na Ibici.

Pevačica kaže da je navikla na brojne komplimente i da joj sada to više ništa i ne predstavlja.

- Meni to nije važno jer sam na to naviknuta, jer da se bavim poslom koji nije javan, onda bi mi to bilo važno – rekla je Nataša u emisiji “Ekskluziv”, i dodala da o bivšem dečku Vladi Vuksanoviću nema ništa ružno da kaže.



Novosti

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker