Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Apr 2024, 04:07


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 27 Dec 2012, 11:35
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Nataša Bekvalac iskulirala Ognjena Amidžića!

Bekvalčeva odbila da se pojavi u „Ami Dži šouu“ kad je čula da neće biti jedini gost

Slika

Zvezda!
Nataša Bekvalac u utorak uveče se nije pojavila u „Ami Dži šouu“, iako je njeno gostovanje bilo najavljeno. Kako Kurir saznaje, pevačica je otkazala gostovanje kad je čula da neće biti jedina u studiju sa Ognjenom Amidžićem, već da će pokraj nje sedeti Radojka Adžić, Saša Kovačević, Bojan Marović i Nikolina Kovač. Neposredno pred emisiju na Natašinoj fan stranici na Fejsbuku osvanulo je obaveštenje:

- Dragi naši, Nataša ipak neće gostovati u „Ami Dži šouu“.

Obavešteni su bili fanovi, ali i Ognjen, koji u emisiji uopšte nije pomenuo zašto se Bekvalčeva nije pojavila. Pozvali smo Amidžića, koji nam je indirektno potvrdio da Nata nije došla jer ne bi bila sama u studiju.

- To nije bila emisija jedan na jedan. Za ostale informacije kontaktirajte s pres-službom - rekao je Ognjen.

Ni Nataša ni njen PR nisu nam se javili na telefon.
Ognjen Amidžić


Pink: Nataša se precenila


U pres-službi Pinka rečeno nam je da je emisija bila gledana i bez Nataše Bekvalac.

- Profesionalcima nije potreban izgovor čak ni kad sebe nepravedno precenjuju. Smatramo da emisija zbog njenog izostanka nije oštećena jer, da vi to niste primetili, ne bi niko. O tome govori 1.430.000 gledalaca - rekao je Darko Popović.

Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 29 Dec 2012, 18:23
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Nata nepoželjna na "Pinku"?

Zbog neprofesionalnog ponašanja Nataša Bekvalac najverovatnije je sebi zaključala vrata televizije “Pink”. Kako nezvanično sazanje portal Teegraf kap koja je prelila čašu je nepojavljivanje pevačice u emisiji "Amidži šou", pa su čelni ljudi ružičaste televizije odlučili da "preporuče" zaposlenima da je ne pozivaju u emisije.


Slika

Naljutila "Pink". Nataša Bekvalac
“Pink” nema nameru da zabranjuje bilo koga, ali isto tako nema nameru da promoviše zvezde i zvezdice koje misle da su iznad "Pinka". Nataša Bekvalac je isuviše poletela, vreme je da se spusti na zemlju. Nikome nije naređeno da je ne zove u emisije naše televizije, ali bez veoma važnog povoda niko je neće ni zvati", kaže sagovornik Telegrafa koji je insistirao na anonimnosti.

Pevačica je u poslednji čas otkazala gostovanje kod Ognjena Amidžića kada je saznala da neće biti jedina gošća u ovoj popularnoj emisiji (gosti su bili Saša Kovačević, Dara Bubamara, Bojan Marović i Nikolina Kovač). Neposredno pred početak "Amidži šoua", na Natašinoj Fejsbuk fan stranici pojavilo se sledeće obaveštenje.

“Dragi naši, Nataša ipak neće gostovati u "Ami Dži šouu".

Voditelj emisije Ognjen Amidžić indirektno je potvrdio da Bekvalčeva nije došla jer ne bi bila sama u studiju.


Vesti


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 03 Jan 2013, 14:09
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Nataša Bekvalac: Želim da budem voljena kao i do sada

Slika

Nataša Bekvalac i Vlada Vuksanović, dočekali su zajedno 2013. godinu u Zaječaru.

Nataša je nastupala na zaječarskom trgu, a u ponoć je pojurila sa bine da čestita Novu godinu svom dečku Vladimiru Vuksanoviću. Nazdravljajući šampanjcem, par je razmenio nežnosti, što je publika pozdravila aplauzom.

Osim zdravlja, Nataša je poželela da u 2013. godini bude voljena kao i do sada, dok je njen dečko otkrio da će 2012. godinu pamtiti po tome što je upoznao najlepšu ženu u svom životu.

Nema sumnje da su Nataša i Vlada zaljubljeniji nego ikad, a ovim su još jednom potvrdili da su šuškanja o njihovom raskidu ipak samo šuškanja.


Svet plus

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 07 Jan 2013, 16:03
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Nataša Bekvalac: Dača neće biti na božićnom ručku! INTERVJU

Pevačica je otkrila da se baš dobro ne snalazi u kuhinji, te da joj je najveća želja da u Novoj godini ostavi cigarete


Slika

Jedna od naših najpopularnijih pevačica Nataša Bekvalac, kao i svake godine, Božić proslavlja u roditeljskom domu u Novom Sadu. Njena mama će umesiti česnicu, spremiti lep ručak i kolače, kojima se Nata najviše raduje. „Novosadska barbika“ u intervjuu za Kurir otkriva šta za nju predstavlja ovaj praznik, ko će sve biti na porodičnom ručku i kakvi su njeni planovi u 2013. godini.

Kako ćeš ove godine proslaviti Božić?
- Baš kao prethodnih godina, i ove ćemo se moje sestre Dragana, Kristina i ja s kćerkama okupiti u roditeljskom domu u Novom Sadu. To je tradicija koje se pridržavamo otkad znam za sebe. Božić, porodičnu slavu i tatin i mamin rođendan uvek provodimo zajedno.
Da li pališ badnjak?
- Pri pomenu na badnjak moja prva asocijacija su Sremski Karlovci i kuća mojih bake i deke, gde sam provela dobar deo detinjstva. Deka bi uvek unosio badnjak u kuću, a moje sestre i ja smo, sećam se, obožavale da gledamo kako on gori. Raspaljivale bismo vatru izazivajući pregršt varnica i iskri. Sećam se i da smo se mnogo radovale paljenju badnjaka i zato što označava završetak Badnjeg dana i uvod u Božić, kada bismo uživale u kulinarskim specijalitetima naše bake.
Šta za tebe predstavlja taj praznik?
- Vaspitana sam tako da Božić smatram najlepšim hrišćanskim praznikom, koji je sinonim za ljubav, sreću i okupljanje svih članova porodice.
Šta sve mora da se nađe na trpezi tog dana?
- Nisam od onih koji pokušavaju da kreiraju lažnu sliku o sebi, pa neretko priznajem da kuhinja nije mesto gde ćete me često pronaći. Moja mama je ekspert za kuvanje, tako da je ona zadužena za jela koja se za Božić nalaze na našoj trpezi. Bude tu svega i svačega, ali se ja uvek najviše obradujem kolačima.
Mesiš li česnicu ili to neko drugi radi?
- Mama je zadužena za apsolutno sve u vezi s hranom u našem porodičnom domu u Novom Sadu, tako da ona mesi i česnicu. Pokušala sam jednom da joj pomognem, ali nije mi išlo od ruke…
Šta najčešće izvlačiš iz česnice?
- Najčešće je novčić išao na moju stranu.
Da li možda Hani „središ“ da izvuče novčić?
- Moja mama je vrlo pravična kad je o tome reč, ne verujem da bi otkrila gde je stavila novčić. Barem nije otkrivala nama kad smo bile male. Moguće da prema unukama nema takav stav.
Da li učiš Hanu pravoslavnim običajima i koliko se ona raduje našim najvećim praznicima?
- Hana je dete kakvo sam oduvek želela, ona je ostvarenje mog sna i centar mog sveta. Zanimaju je mnoge stvari, nekad sasvim iznenada zna da postavi pitanje koje nas odrasle baci na razmišljanje. Baš kao i svako dete, i Hana se raduje novogodišnjim i božićnim praznicima. Naravno da je edukujem o našoj veri, a i u školici ide na veronauku.
Sa bivšim mužem Danilom Ikodinovićem si ostala u dobrim odnosima. Hoće li i on možda biti na božićnom ručku s tobom i Hanom?
- Neće.
Šta si poželela sebi u ovoj godini i kakvi su tvoji planovi u narednom periodu?
- Poželela sam da ove godine zaista ostavim cigarete. Dobro mi ide, bez duvanskog dima sam u 2013. godini već šesti dan. U narednih nekoliko meseci moj tim saradnika i ja ćemo finalizirati radove na novom albumu, koji bi već na proleće trebalo da bude objavljen. Uradili smo veliki deo posla, ali tek onda kad budem sasvim sigurna da su se baš sve kockice poklopile onako kako sam zamislila, publici ću ponuditi kvalitetan pop album, kao što su od mene i navikli.

Puls


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 11 Jan 2013, 12:28
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
IKONA: Nataša Bekvalac u sobi drži Dačinu sliku!

Iako pored te slike ima još nekoliko porodičnih, Danilova, na kojoj je sa ćerkom Hanom, odmah upada u oči

Slika

Čuva bivšeg!
Nataša Bekvalac je na jednom zidu svog stana u Beogradu okačila fotografiju bivšeg supruga Danila Ikodinovića! Iako pored te slike ima još nekoliko porodičnih, Danilova, na kojoj je sa ćerkom Hanom, odmah upada u oči. Jednostavno dominira, što se vidi i na fotki koju je postavila njena sestra Kristina Bekvalac na Instagramu.

- Bez obzira što su razvedeni, Nataša veoma poštuje Daču jer je on otac njenog deteta. Upravo zbog Hane ne ide da na zidu, pored ostalih porodičnih fotografija, nema i fotke njenog tate - kaže naš dobro obavešten izvor.

Slika


kURIR


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 11 Jan 2013, 21:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Vlada: Niko i ništa neće pokvariti moju vezu sa Natašom

Ljubavna romansa između manekena Vlade Vuksanovića i pevačice Nataše Bekvalac sve je jača

Slika

Bez obzira na brojne poslovne obaveze koje imaju, Nataša i Vlada koriste svaki slobodan trenutak da uživaju u šetnjama i romantičnim momentima u dvoje.
“Najvažnije je ono šta Nataša i ja osećamo jedno prema drugome. Naš odnos je sjajan, zaljubljeni smo i to niko i ništa neće pokvariti", izjavio je zaljubljeni Vlada.

Press


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 22 Jan 2013, 20:09
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Bolje da je sakrio ove slike: Da li je Nataša saznala kako je u mladosti izgledao Vlada Vuksanović?


Vremenom se neki ljudi promene iz korena. Bilo da je izgled u pitanju ili ponašanje, postaju sasvim druge osobe. Da li je to bio slučaj i sa pobednikom "Survajvera"?


Slika


Danas važi za jednog od najstilizovanijih muškaraca na javnoj sceni, međutim Vlada Vuksanović nije oduvek pratio svetske trendove. Kao tinejdžer, njemu je bilo važnije da izađe sa drugarima i lepo se provede i ko je još brinuo o izgedu?

Naravno, vreme se promenilo i kada je odrastao i počeo da se bavi manekenstvom brzo je postao prepoznatljiv. Zato je izuzetno važno i kako će se obući, a još ako negde izlazi sa svojom devojkomNatašom Bekvalac mora da povede posebnu pažnju. Pitanje je samo da li je ove fotke videla i pevačica i šta mu je rekla?




medio.rs


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 05 Feb 2013, 22:57
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
VIDEO) Nataša Bekvalac u Telenorovoj reklami

Novosadska barbika, Nataša Bekvalac uradila je reklamu za "Telenor"




Reklama je snimljena kako bi promovisala njihovu novu muzičku platformu "Deezer". Osim popularne pevačice, u reklamnoj kampanji učestvovali su članovi benda "Bad copy" i Aca Lukas.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 12 Maj 2013, 15:24
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Nataša Bekvalac: Ja sam kraljica novih ljubavi

Ona završava singl u kojem peva kako je u stanju da zaludi muškarca, za koji će spot snimiti na Ibici

Slika

Nataša Bekvalac opet peva o sebi i svojim ljubavima.
Ona će uskoro objaviti singl koji privodi kraju, a koji nosi simboličan naziv „Kraljica novih ljubavi“. Pevačica će uskoro otputovati na Ibicu, svoje omiljeno letovalište, gde će uraditi spot.

-Nova pesma samo što nije gotova. Muziku je radio Damir Handanović, dok je tekst napisala Marina Tucaković. Sve je rađeno po Natinoj želji, s toga se može reći da je tekst biografski. Pesma govori o tome kako je žena u stanju da osvoji i zaludi muškarca bez obzira na njegovu lepotu i moć. Tako jedan deo za koji se pretpostavlja da je posvećen njenom dečku Vladi Vuksanoviću glasi: „Na koga si lep na koga si lud“ - kaže naš izvor.

Nata će spot za pesmu snimiti na Ibici. S njom putuje i sestra Kristina i zet Ivo, koji će potpisati režiju. I Vlada će krenuti s njima i ne treba da nas iznenadi ako se po treći put pojavi u spotu svoje devojke.

Slika


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 21 Maj 2013, 20:52
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Radi punom parom: Nataša Bekvalac nastupila u Švajcarskoj!

Slika

Nataša Bekvalac noćas je nastupila u našoj najvećoj diskoteci “JIL” u Švajcarskoj! Iako je bila nedelja, klub je bio popunjen do poslednjeg mesta toliko da igla nije mogla da padne nigde. Nataša je za posetioce kluba “JIL” izvela premijerno i neke pesme sa novog albuma koji će se uskoro i naći u prodaji a publika je bila oduševljena. Koncert je trajao skoro tri sata publika je pevačici tražila i bis. Nata je pred izlazak albuma u medijskoj ilegali ali i dalje radi i puni klubove. Kako smo saznali na njenom albumu će biti pesama u potpuno novom fazonu ali i nekoliko balada. Nataša je u JIL-u nastupala sa celim bendom pa je publika odušebljeno pozdravila to što je imala prilike da ućiva u pravom koncertu.

Slika


Svet

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker