Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 22:07


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 07 Dec 2012, 12:44
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
GRAM LJUBAVI”: Nataša Bekvalac snimila spot za novu pesmu (VIDEO)

Novosadska pevačica ekranizovala novu numeru koja će se naći na njenom predstojećem albumu



Popularna pevačica Nataša Bekvalac snimila je spot za pesmu “Gram ljubavi” koja će se naći na njenom novom albumu. Kako prenosi “Skandal”, snimanje je trajalo 18 sati, a ovu numeru uradio je di-džej Šone.

Nekoliko puta menjana je scenografija, a na video-snimku možete da vidite kadrove koji su ekranizovani u šumi.

Nataša Bekvalac bila je u centru medijske pažnje ove nedelje, pošto je navodno raskinula višemesčnu romansu sa manekenom Vladimirom Vuksanovićem.


Telegraf


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 11 Dec 2012, 13:51
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
NATAŠA BEKVALAC: Nikad neću ostaviti Vladu!
Novosadska pevačica demantovala da je raskinula vezu sa poznatim manekenom

Slika



Nataša Bekvalac i njen dečko Vlada Vuksanović našli su se pre desetak dana u centru medijske pažnje kada su kamere “Paparaco lova” uhvatile ovaj par u žestokoj raspravi. Iako su ih mediji već uvekilo rastavili, novosadska barbika je demantovala ove natpise.

- Moja ljubav je mirno more, ne planiram da ostavim Vladu – rekla je popularna pevačica.

Inače, Nataša Bekvalac je pre neki dan snimila spot za svoju najnoviju pesmu “Gram ljubavi”, koju možete pogledati ovde.

(Telegraf.rs / izvor: Scandal.rs / foto: Kurir)



Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 12 Dec 2012, 12:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Golišava Nata ponovo na belom


Izgleda da Nataša Bekvalac obožava belu boju, pa je posle teksta za pesmu "Ja sam dobro", u kojoj peva o tome kako će da umre na belom, sada snimila pesmu “Gram ljubavi”, koju je ekranizovala u belom ambijentu.

Slika

Novi spot: Nataša Bekvalac sa di-džej Šonetom peva "Gram ljubavi"

Bekvalčava je u novom spotu veoma izazovno obučena - na sebi ima crni top i kratku suknjicu, a oko nje je beli dim i uvelo lišće, te će njeni obožavaoci ponovo uživati kako u pesmi, tako i u slici.

Osim panonske barbike, u spotu se pojavljuje i di-džej Šone, s kojim je snimila “Gram ljubavi”, pa je jasno da je pesma u bržem ritmu, a nakon ove numere, Nataša će svojim fanovima pokloniti jednu baladu koju je za nju napisala Aleksandra Milutinović.


vesti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 13 Dec 2012, 13:12
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Nataša Bekvalac večeras u Kolektivu

Ona će poneti jednu od najnovijih kreacija, koju je specijalno za ovu priliku radila njena sestra Kristina Bekvalac

Slika

Nataša Bekvalac
Nataša Bekvalac večeras nastupa u jednom od najpopularnijih beogradskih klubova „Kolektiv“! Kako saznajemo, ona će večeras poneti jednu od najnovijih kreacija, koju je specijalno za ovu priliku radila njena sestra Kristina Bekvalac. Brojni gosti već su rezervisali mesta kako bi uživali u njenim numerama „Nikotin“, „Dobro moje“, „Navika je to“, „Pozitivna“...

kURIR


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 14 Dec 2012, 20:20
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Nataša Bekvalac premijerno izvela pesmu “Sluškinja”




Pop zvezda Nataša Bekvalac koja je znatno promenila muzički pravac poslednjih godinu dana, svoju publiku iznenadila je emotivnom baladom “Sluškinja”.
Naime, kako su fanovi očekivali da ove nedelje izađe pesma “Gram ljubavi”, za koju je pevačica prošle nedelje snimala visokobudžetni spot, Nataša i njen tim saradnika odlučili su da prvo objave pesmu “Sluškinja”, koju je radila Aleksandra Milutinović.
Bekvalčeva je sinoć na nastupu u jednom beogradskom klubu premijerno otpevala ovu pesmu, čija televizijska premijera će biti na kanalu ružičaste televizije u emisiji VIP Room u nedelju.
- Svaka od nas nekad je sluškinja, a nekad kraljica. Devojke, ovo je pesma za sve vas koje umete da volite - rekla je Nataša pre nego što je otpevala svoju novu pesmu.



Izvor: Tračara


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 15 Dec 2012, 14:21
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Nataša Bekvalac prekrila Dačinu tetovažu

Bekvalčeva stavila plavu mašnu na desnu ruku preko istetoviranog slova D, a gosti „Kolektiva“ mogli su da vide i njen donji veš


Pre i posle
Posebna!
Nataša Bekvalac je pre dve večeri nastupila u popularnom beogradskom klubu „Kolektiv“, a brojna publika je imala prilike da vidi Natinu novu tetovažu, ali i njen donji veš.


Slika
Iako su mnogi u prvom trenutku pomislili da je pevačica ukrasila telo pravim tatuom, istina je ipak drugačija. Nataša je na desnoj ruci imala privremenu plavu mašnu, koju je postavila preko istetoviranog slova D, koje je posvećeno njenom bivšem suprugu Danilu Ikodinoviću, nekadašnjem vaterpolisti.

Te večeri mnogima se dopao tatu, a muškom delu publike još više se svidela neobična kreacija njene sestre Kristine Bekvalac, posebno suknja asimetričnog kroja, ispod koje su se nazirale bele gaćice.

To Nataši očigledno nije smetalo, a priredila je sjajnu atmosferu. Inače, kompozitor i aranžer Damir Handanović je uz Natine hitove proslavio rođendan, a feštu su mu uveličali Marina Tucaković, Marko Kon, Nikola Burovac, Milena Vučić i Danijel Pavlović.

Slika
Vlada Vuksanović došao na kraju!

Maneken Vladimir Vuksanović, dečko Nataše Bekvalac, došao je kad je njen nastup već bio pri kraju. Odmah je naručio piće i opustio se uz njene pesme.

Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 15 Dec 2012, 14:47
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Nataša Bekvalac: Sluškinja sam muškarcu kojeg volim


Nakon što je predstavila novu pesmu "Gram ljubavi", Nataša Bekvalac će uskoro predstaviti singl "Sluškinja". Pevačica je otkrila da voli da služi voljenog muškarca, ali samo onda kada ona to hoće.

Slika
Nataša u klubu "Kolektiv"
Posle pesme "Gram ljubavi" koju je snimila sa sve popularnijim didžej Šonetom, a čiji prošlonedeljni izlazak su pratile kontroverze zbog teksta kojim se favorizuju poroci, Nataša Bekvalac za nekoliko dana predstaviće i pesmu "Sluškinja".

U ovoj pesmi čiju premijeru fanovi nestrpljivo očekuju, Nataša peva o poniznosti pred voljenim bićem.

- Da, sluškinja sam muškarcu kojeg volim, ali onda kada ja to hoću - rekla je Nataša za "Blic".

Nataša je krajem prošle nedelje otputovala na Kopaonik sa svojim dečkom, manekenom Vladimirom Vukasnovićem, gde su četiri dana proveli uglavnom na ski stazi.

Očevici kažu da je njihova ljubav očigledna, tako da su stavili tačku na sve glasine o razlazu. Veliki test ljubavi Bekvalčevu i Vukasnovića čeka za manje od mesec dana, jer će lepi maneken posle novogodišnjih praznika zbog master studija otići u Atinu na duže vreme, a Nataša će ostati u Beogradu uz svoju ćerku Hanu.

Blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 21 Dec 2012, 15:56
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Nataša Bekvalac: Ne mogu da ostavim cigarete!


Pop pevačica priznala da ne može da se otarasi ovog poroka
–Svakog ponedeljka govorim sebi da krećem sa dijetom i da od ponedeljka prestajem da pušim i naravno da ni ovog ponedeljka nije bilo ništa od toga, izjavila je Nataša Bekvalac u emisiji „Tačno u podne“ kod Marije Lazić.


Slika

Novosadska barbika je priznala i da su je jedno vreme pogađale uvrede na raznim formumima, ali da je je vremenom uz svoju porodicu uspela da zaleči te rane i da je postala imuna na te uvredljive komentare.

Što se tiče nastupa u gej klubu, Nataša je rekla da joj je bila zadovoljstvo da peva za osobe homoseksualne orijentacije i da uopšte nema predrasuda prema toj društvenoj grupi.

–Ja imam dosta prijatelja i saradnika koji su iz gej populacije, izjavila je atraktivna pevačica.

Što se tiče odnosa sa Vladom Vuksanović, Bekvalčeva je prokomentarisala da su oni i dalje u ljubavnoj vezi.

–Nadam se da još imam dečka, našalila se pevačica.

Puls


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 22 Dec 2012, 16:46
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Nataša Bekvalac: Nije mi dovoljan samo gram ljubavi

Pop zvezda Nataša Bekvalac niže nove poslovne uspehe i ističe da njena romansa sa manekenom Vladimirom Vuksanovićem nije ustalasana pričama o navodnom raskidu

Slika

U jeku priča o navodnom raskidu sa manekenom Vladimirom Vuksanovićem (24), pop zvezda Nataša Bekvalac (32) nema vremena da se osvrće i demantuje tračeve. To što povremeno, kao i svaka druga žena, ima nesuglasica u odnosu sa svojim partnerom, navelo je pojedine medije da iskonstruišu priču o tome da je njihovoj ljubavi došao kraj. Ona se, međutim, ne bavi svakim komentarima jednog dela javnog mnjenja koje je predstavlja kao skandaloznu osobu. Živi prilično miran i ustaljen život, čiju monotoniju povremeno naruši provokativnim poslovnim potezima, a poslednji u nizu je spot za singl Gram ljubavi koji najavljuje njen novi album. Njegov scenario asocira na carstvo greha u kojem se fatalna plavuša odlično snašla. Ali, za razliku od crvene jabuke zbog koje su Adam i Eva prognani iz raja, pevačici su u ekranizovanoj numeri kao rekvizit poslužile crne jabuke.

- Naterala bih muškarca i da je pojede, a ne samo da ubere jabuku – rekla je Nataša na snimanju spota i nastavila.

- Nije mi dovoljan samo gram ljubavi jer u životu imam mnogo više od toga – kroz osmeh je istakla pevačica koju nisu pogodili ni tračevi o tome da joj je veza na prvom ispitu zbog razdvojenosti kojoj će uskoro biti izloženi. Ona, naime, razmišlja da se vrati u rodni Novi Sad, a čeka je i američka turneja, dok Vuksanović ima ispitne obaveze u Solunu, gde je na master studijama.

- Znam da je to jedna od onih tema koja ljude mnogo zanima, ali u mojoj vezi je mirno more – istakla je Nataša prilikom gostovanja u Leskovcu, održanom samo nekoliko dana pre nego što je u produkciji IDJ videos i pod rediteljskom palicom Đorđa Trbovića snimila spot za singl od kojeg mnogo očekuje.


Story


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: NATASA BEKVALAC  |  Poslato: 23 Dec 2012, 19:29
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
NOVA GODINA: Nataša Bekvalac peva u Zaječaru! (VIDEO)

Novosadska pevačica nastupiće u najluđoj noći na tamošnjem glavnom trgu



Slika


Nataša Bekvalac nastupiće u novogodišnjoj noći na glavnom trgu u Zaječaru. Osim popularne novosadske barbike, u ovom gradu na istoku Srbije predstaviće se i pevačice Tamara Filipović i Sanja Rilaković.

Da podsetimo, Bekvalčeva već uveliko sprema svoj novi album, a pre nekoliko dana predstavila je dve nove pesme, koje će se naći na ovom ostvarenju. U pitanju su numere “Sluškinja” i “Gram ljubavi”

Poslušajte pesmu “Gram ljubavi”.
Telegraf


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker