Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Apr 2024, 08:24


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: NOVE LJUBAVI ♥  |  Poslato: 22 Maj 2013, 15:54
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
NAŠLA NOVOG NASLEDNIKA MILANA STANKOVIĆA Rada smuvala sportistu!

"Neka me prate i neka sami otkriju ko je on"

Slika

I dok mnogi negativno komentarišu novi imidž Milana Stankovića, njegova bivša devojka Radmila Manojlović nikad lepše nije izgledala, a kako “Alo!” saznaje, razlog za to je nova ljubav. Naime, pevačica je već mesec dana u novoj vezi sa dečkom koga od očiju javnosti skriva kao zmija noge.
 
- Rada je već više od mesec dana u vezi sa novim dečkom. Posle burnog raskida, ova veza joj baš prija, što se vidi i po njoj. Veza sa Milanom, koja je bila neprekidno pod velikom pažnjom medija, naučila ju je da skriva novu ljubav, pa tako čak ni najbližim prijateljima nije otkrila identitet dečka.

Jedino što je rekla jeste da je u pitanju sportista, ali ime nije želela da otkrije niti ga je upoznala sa bilo kim iz svog okruženja. Iako se bave različitim poslom, on nju u potpunosti razume i još nijednom joj nije zamerio česta poslovna putovanja i to što ne mogu da provode mnogo vremena zajedno.

Rada se trudi da sve slobodno vreme provodi sa njim - rekao nam je izvor blizak Manojlovićevoj i dodaje da je pevačica imala u planu da se posveti karijeri i da ne razmišlja o novim vezama, jer joj je raskid sa Stankovićem mnogo teško pao.
- Ona je jako patila posle raskida sa Milanom, pogotovo što su svi nju krivili za raskid i povezivali je sa raznim muškarcima. Pričala je da joj ne pada na pamet da se opet upušta u tako nešto i da će se posvetiti karijeri, ali njen novi dečko je bio i te kako uporan i baš se trudio oko nje. Na kraju je morala da popusti i ne kaje se zbog toga, jer pored sebe ima pravog džentlmena, na kog može da se osloni u svakom trenutku - priča izvor.
 
U želji da saznamo ko je taj dečko zbog kog pevačica ovih dana cvrkuće, pozvali smo Radmilu, koja je do zaključenja broja ostala nedostupna za komentar. No, verovatno ne bismo dobili nikakvu izjavu jer je nedavno za jedan portal izjavila da joj je rano da priča o novoj vezi.
- Rano je da se priča o novoj vezi, ali kada bih ušla u novu, sigurno se ne bih zavukla u mišju rupu, ali ne bih o tome ni brujala na sav glas. Neka me prate i neka sami otkriju oni koga to zanima, ali sigurno da ja prva ne bih o tome pričala - izgovorila je nedavno Manojlovićeva.


puls

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: NOVE LJUBAVI ♥  |  Poslato: 24 Maj 2013, 22:23
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Peja priznao da je u vezi sa Minom Kostić

Slika

Voditelj Zoran Pejić Peja je u emisiji Brvnara, koju vodi sa Bojanom Ristivojević, na TV Happy priznao da ima novu devojku.

Dok je pokušao da isprovocira Katarinu Živković, Zoran Pejić Peja je u emisiji Brvnara, može se reći, izvukao je deblji kraj.

- Mi smo čuli da si ti u vezi sa Minom Kostić, je li to tačno? Zašto ne priznaš? – pitala ga je Katarina Živković.

- Džentlmeni o tome ne pričaju – počeo je da se vadi Peja.

- Ali, ona je to potvdrila!

Istina, više puta se spekulisalo da su njih dvoje u vezi, ali voditelj to nikad nije potvrdio.

Ovog puta, bio je kategoričan, priznao je da su u vezi.

- Pošto je već ona prva to rekla, onda mogu da kažem da je istina. Važno je da nije poteklo od mene...

Kamera je zabeležila da je Peja promenio boju i izraz lica, a prva je počela da ga zadirkuje koleginica Bojana Ristivojević.


story

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: NOVE LJUBAVI ♥  |  Poslato: 03 Jun 2013, 15:05
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
HRVATSKA PEVAČICA I GLUMAC SVE ČEŠĆE ZAJEDNO

Nina se smuvala sa Jankom?!

Hrvatska pevačica Nina Badrić i glumac Janko Popović Volarić viđeni su kako razmenjuju nežnosti, piše hrvatski "Stori".

Slika

Druženje pevačice i bivšeg muža glumice Jelene Veljače u poslednje vreme je sve intenzivnije, a zajedno su se nedavno pojavili i na proslavi rođendana Ninine menadžerke. Hrvatski paparaci uslikali su ih kako pre nekoliko dana u tri časa iza ponoći napuštaju jedan kafić u Zagrebu. Nakon toga su otrčali do garaže, odakle su Jankovim autom otišli u nepoznatom pravcu. Gosti kafića tvrde da su njih dvoje došli oko ponoći vidno raspoloženi i da su se čitavo veče smejali i pili.
- Možete me tako slikati sa svim mojim prijateljima umetnicima - rekla je Nina, ne želeći da otkriva prirodu njihovog odnosa.


press

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: NOVE LJUBAVI ♥  |  Poslato: 24 Jun 2013, 00:31
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Nina Badrić i Janko Popović Volarić na pragu romanse?

Hrvatska pop zvezda Nina Badrić (40) nalazi se pred izazovima nove emotivne veze, pošto ona i glumac Janko Popović Volarić (33) sve češće uživaju u zajedničkim druženjima i šetnjama centrom Zagreba što je u susednoj zemlji podstaklo glasine o njihovoj izuzetnoj bliskosti.

Slika
Na koga li misli?: Nina Badrić

Pevačicu i glumca upoznali su zajednički prijatelji još prošle godine, a ovih dana mogu se videti na gotovo svim javnim događajima u hrvatskoj prestonici. Par je prošlog meseca fotografisan na proslavi rođendana Ninine poslovne saradnice Mije Milovčić koja godinama poznaje Janka jer je 2009.
bila jedan od organizatora njegovog venčanja s glumicom Jelenom Veljačom (32).
Na jednom od poslednjih javnih druženja, Badrićeva i Volarić proveli su čitavo veče u društvu prijatelja, a sve to ovekovečio je fotograf magazina Story. Sudeći po nežnim pogledima i diskretnim dodirima Nina i Janko očito su preboleli raspad svojih brakova pa su opušteno ispijali piće i prepričavali svoje emotivne anegdote.
Šarmantni glumac sve vreme je zasmejavao pevačicu i u nekoliko navrata nežno joj se približio, a deo večeri ovo dvoje uspešnih umetnika proveli su sami u razgovoru.

Slika
Janko i Nina: Samo prijatelji ili nešto više? | Foto: Story

- Zauzeta sam poslom, a ljubav se ionako ne može sakriti kao ni kašalj - rekla nam je zagonetno harizmatična Zagrepčanka. Bliski prijatelji novog para opisuju ih kao ljude sličnog karaktera koje krasi pristupačnost i jednostavnost. Čini se da je Nina prvi put nakon razvoda upravo u Janku pronašla muškarca s kojim ima mnoštvo zajedničkih tema.
Osim što se oboje bave umetnošću, i jedno i drugo iza sebe imaju okončane bračne veze. Janko se od koleginice Jelene Veljače razveo prošle godine, dok je Nina jedanaest godina bila u vezi sa Bernardom Krasnićem (35), od čega su sedam proveli u braku. Od ovog poznatog zagrebačkog ugostitelja, s kojim se venčala u avgustu 2006. godine, razišla se u drugoj polovini prošle godine.
- Nina i ja imamo zajedničke prijatelje i kroz ta zajednička druženja i mi smo postali bliski. Drago mi je zbog toga. Ukoliko se nađem u novoj vezi, ja ću vam to, svakako, odmah javiti - kaže Volarić u izjavi za naš magazin ne želeći da razotkrije prirodu svog odnosa sa pevačicom. Bivši suprug Jelene Veljače glumio je u nekoliko sapunica, poput Najboljih godina, Sve će biti dobro, Ponos Ratkajevih, te telenoveli Larin izbor koja se ovih dana emituje na TV B92, a u mnogim od ovih projekata sarađivao je sa svojom bivšom suprugom.


Alo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: NOVE LJUBAVI ♥  |  Poslato: 22 Jul 2013, 22:14
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
NE KRIJE SE: Stojke pokazao novu devojku!

Golman je na Instagramu postavio fotografiju na kojoj je u zagrljaju sa manekenkom Dejanom Živković

Slika

Slika

Baš ne gubi vreme.
Vladimir Stojković, bivši golman Partizana, nije se sudski razveo, a već je svojoj i dalje zakonitoj ženi Bojani našao zamenu.

On je u petak veče viđen na beogradskom splavu „Saund“ kako se ljubi s manekenkom Dejanom Živković, koja je ostala upamćena i po tome što je pre dve godine imala letnju avanturu s Lolom Smiljanićem.

Dok Bojana sa jedne strane ćuti, i ne želi da komentariše trenutna dešavanja, Vladimir koristi svaku priliku da "ispromoviše" svoj novostečeni status slobodnog momka. Pošto je pre nekoliko dana na svom Instagramu postavio fotografiju usana Dejane Živković, danas je postavio njihovu zajedničku sliku. Fotografije je očigledno nastala za vreme njegovog boravka u Crnoj Gori.

Bojana se i dalje ne oglašava i uživa na Crnogorskom primorju.

Slika


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: NOVE LJUBAVI ♥  |  Poslato: 20 Avg 2013, 00:06
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Katarina Radivojević ponovo zaljubljena: Ivan je moj idealan par!

Slika

Glumica Katarina Radivojević koja se proslavila ulogom u filmu “Zona Zamfirova” Zdravka Šotre, ponovo je emotivno ispunjena. Srce lepe umetnice osvojio je atraktivni bankar Ivan, rodom iz Beograda, koji već dve godine živi i radi u Švajcarskoj.
Sa Ivanom, koji je studije završio u Kaliforniji, a potom je radio i živeo u Londonu, vitka Beograđanka je u vezi već mesec dana. Posle boravka u Srbiji i odmora u Budvi, sa Ivanom je provela “adrenalinsko letovanje” na Adi Bojani, koja joj je svake godine obavezna destinacija za letnji predah. Svakodnevno su viđani na plaži, a sa njima je u društvu često bila pevačica Ana Stanić, Katarinina kuma.
Najjužnija tačka Crnogorskog primorja poznata je po predivnoj dugačkoj peskovitoj obali i odličnim klimatskim uslovima za sportove na vodi, pre svega za kajt, omiljeni sport mnogih poznatih. Toj uzbudljivoj aktivnosti na vodi nisu odoleli ni Katarinin novi izabranik Ivan, kao ni Ana Stanić, tako da su vreme uglavnom provodili u jednom od klubova za iznajmljivanje kajtova. Visoki i zgodni Ivan veoma je umešan u kajt-surfingu, dok je Ana Stanić, koja je na letovanju bila sa sinom Vukom, uzimala časove od iskusnih kajtera u klubu koji je vlasništvo supruga pevačice Marijane Zlopaše.
Tokom prvog zajedničkog odmora Katarina i Ivan se nisu razdvajali, a njihovi prijatelji tvrde da su oboje zaljubljeni i da njihova romansa deluje obećavajuće iako su na početku veze. Glumica, koja je proteklih godinu dana provela u Los Anđelesu, a zbog uloge u hrvatskoj sapunici “Najbolje godine” neko vreme je živela u glavnom gradu Hrvatske, svesna je da je daljina njihov najveći problem. Ivan je veoma uspešan u svom poslu i sigurno je da će nastaviti da živi u Švajcarskoj, te će morati dobro da se usklade da bi se njihov odnos razvijao, a biće to i svojevrsni test ljubavi. Zgodna glumica, koja živi na relaciji Beograd-Los Anđeles-Moskva, nedavno je priznala da je zaljubljena. Na pitanje da li pronašla osobu koja joj odgovara i u koju je zaljubljena, ona je odgovorila:
“Teško mi je bilo u životu da ga pronađem, ali mogu da kažem da postoji. On je moj idealan par, a to je ono čemu svi težimo. Bitno je da žena nađe muškarca koji joj u potpunosti odgovara i koji je pun razumevanja, jakog i stabilnog, koji može da podrži njena stremljena i karijeru, kao što su moja u ovom trenutku”.
Zaljubljeni par se po povratku u Beograd sa letovanja na Adi Bojani svakodnevno viđa. Budući da Katarininom izabraniku ne odgovara javno eksponiranje, par izbegava poznata mesta, gde bi neko mogao da ih fotografiše. Svi koji poznaju par uspešnih mladih ljudi slažu se da su Ivan i Katarina idealni emotivni dvojac i da ih očekuje lepa budućnost, ukoliko daljina ne učini svoje.


svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: NOVE LJUBAVI ♥  |  Poslato: 25 Avg 2013, 21:09
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Sandra Obradović u šemi s Anabelinim bivšim dečkom

Manekenka već godinu dana u vezi sa Sašom Nedeljkovićem, ali su tek nedavno prestali to da kriju od javnosti

Slika
Sad sve vide u boji... Saša i Sandra

Srećni, a možda i svadba bude.
Manekenka Sandra Obradović i Aleksandar Saša Nedeljković, sestrić Bogoljuba Karića, više ne kriju ljubavnu vezu.

Familija je prihvatila

Fascinantno je to što je ovaj par nedavno proslavio godinu dana zabavljanja, doduše bilo je kraćih prekida, kao i to što su sve to vreme uspešno kamuflirali od javnosti da su se upustili u strasnu romansu.

- Saši Sandra veoma odgovara i neprestano putuju zajedno, a za razliku od Anabele Atilijas, s kojom se svojevremeno zabavljao, manekenka nikad nije tražila da se njihova veza javno obelodani - kaže izvor blizak mladom biznismenu:
- O tome koliko je Saša zaljubljen vidi se i po tome što stalno izlazi u grad s njom i njenim prijateljima ili su svi zajedno gosti kod njega na bazenu ili u restoranu „Orašac“.

Ta veza zasad odlično funkcioniše. Saša je Sandru upoznao sa najužim članovima svoje familije, a u prilog tome da je većina dala svoj amin ovoj ljubavi ide i to što se par sve češće pojavljuje na javnim mestima širom Beograda. Podsećanja radi, upravo zbog pritiska, tačnije negodovanja Karića da se neko iz njihove porodice zabavlja s pevačicom, Saša je svojevremeno ostavio Anabelu.

Saša ima dete

- Ovo je nešto sasvim drugačije. Sandru su prihvatili veoma lako jer se nimalo nije folirala pred njima. Sušta suprotnost je Anabeli, koja je pre dve godine, kad je bila sa Sašom, na sva usta pričala kako će se udati i kako će se najverovatnije s njim preseliti u Rusiju. Čak je u medijima bila plasirana priča o njenoj trudnoći, koju nije htela da demantuje, pa su i Saša i njegova familija posumnjali da ona protura takve priče - podseća naš sagovornik.

Inače, Nedeljković često boravi u Rusiji zbog poslovnih obaveza, a iza sebe ima jedan propali brak i dete. Pokušali smo da se čujemo sa Sandrom, ali ostala je bila nedostupna na brojeve poznate redakciji.

Slika
Nadala se udaji... Anabela


kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: NOVE LJUBAVI ♥  |  Poslato: 08 Okt 2013, 02:31
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Indira Vladić: Rođendan uz voljenog dečka

Iako su je nakon razvoda od Narcisa Mujkića povezivali sa dvojicom muškaraca, pevačica grupe Colonia, Indira Vladić, sada prvi put priznaje vezu s bodibilderom i preduzetnikom Miroslavom Levakom.

Slika

Ljubav je stigla kad sam se najmanje nadala, baš kao dar za mojih velikih četrdeset godina. Srećna sam, zaljubljena i to ne krijem. Ljubav se slavi i mi je slavimo - prepuna energije priznala nam je Indira Vladić koja je 15. septembra proslavila 40. rođendan. Tada je postalo jasno i da je istina ono što je pre desetak dana navela u intervjuu za hrvatsko izdanje magazina Story - da je muškarac može osvojiti iskrenošću, odanošću i odličnim smislom za humor, a govorila je o tačno određenoj osobi. Naime, harizmatična pevačica grupe Colonia navedene osobine još početkom leta pronašla je u bodibilderu i preduzetniku Miroslavu Levaku.

Od bliskih izvora saznajemo da se par upoznao početkom leta u Šibeniku. Miroslav je na sve načine pokušavao da osvoji pevačicu, a kad mu je to napokon i uspelo, postali su nerazdvojni. Duge jutarnje kafe, šetnje udvoje, kao i romantične večere daleko od očiju javnosti, postali su njihovi svakodnevni rituali. A koliko zaista uživaju u međusobnom društvu, moglo se videti i prošle nedelje u restoranu Tarpon, gde su sa prijateljima i poslovnim saradnicima do ranih jutarnjih sati slavili Indirin jubilarni rođendan.

Slika


Slavljenica, koja je te večeri zablistala u kreaciji Kristine Burje, u pomenuti restoran stigla je malo posle 18 časova i već tada je naglasila koliko joj Miroslav znači. Naime, u restoran su ušli držeći se za ruke, što nikog od prisutnih nije iznenadilo, a upravo se iz toga moglo zaključiti da je Indira svog novog izabranika već upoznala sa bliskim osobama.

Premda je dan ranije nastupala na Bundek festu, slavljenica nije odolela da gostima zapeva sa svojim omiljenim tamburašima, Sinovima ravnice i Slavonija bendom, koji su joj poželeli zdravlje i sreću, ali i da joj u bliskoj budućnosti sviraju na venčanju, na šta se plavokosa pevačica samo nasmejala.

- Meni je ovih četrdeset kao da imam trideset leta. Ne razmišljam o godinama i svaki mi je dan novo veselje. Hvala mojim prijateljima i porodici što me trpe ovakvu kakva jesam i moram priznati da me retko šta može ostaviti bez teksta, ali ovaj rođendan i sva iznenađenja koja su mi priuštili doveli su me gotovo do suza radosnica. Super smo se zabavili, uživali u plesu, odličnim pesmama i kulenu, a uz drage ljude, čoveku stvarno i ne treba ništa više. Ovo je rođendan kakav sam samo poželeti mogla - rekla je Indira koja je nedavno za Story priznala da su njeni najveći aduti, kad je reč o ljubavi, predanost i odanost, a to traži i od svog partnera.

Slika

- Važno mi je da se poštujemo, uvažavamo kao osobe, da smo međusobno verni i, naravno, da među nama nema tajni. Ako to ne postoji, nismo jedno i onda nismo ni zajedno. To je kod mene veoma jednostavno - objasnila je Indira i priznala kako joj ništa nije teško da učini za voljenu osobu. Štaviše, ona to čini s velikom radošću i odgovornošću jer je ljubav, kako je nedavno rekla, jedina stvar na svetu pred kojom se klanja i kojoj se u potpunosti daje.

- Spremna sam da se borim za voljenog muškarca, koliko god to treba i dokle god vidim da se on jednakim sredstvima i oružjem bori za mene. Prošla su vremena kad sam rušila zidove i prevrtala svet, a on bi eventualno otišao u poslastičarnicu po moj najdraži kolač, u njega stavio svećicu i pojavio se na mojim vratima - zaključila je Indira koja trenutno proživljava najsrećnije dane.


story

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker