Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 06:02


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: SVADJE- drugo lice poznatih  |  Poslato: 26 Dec 2012, 12:22
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Dado: Pevala mi prateće vokale, a sad me kao ne poznaje


Pevač Dado Glišić bez dlake na jeziku "opleo" je po koleginici Aleksandri Radović, ali i po vlasnicima "Grand" produkcije.


Slika

Članica žirija Prvog glasa Aleksandra Radović
Dado Glišić bez ustezanja opleo je po koleginici Aleksandri Radović, pa je otvoreno rekao:
- Aleksandra Radović je diva iz Marinkove bare! Pevala mi je prateće vokale, a sad neće da mi se javi - otvorio se pevač i priznao šta ga boli.
Bez stida je pričao o svom poroku, javno se zahvaljujući Ceci Ražnatović i Aci Lukasu, koji su ga izvukli iz pakla droge, pošto su mu platili skupe klinike za odvikavanje od bolesti zavisnosti.

Pored toga, Dado je javno optužio direktore i vlasnike "Granda", da sa njima spavaju novostasali pevači, kako bi uspeli u svom poslu.
O svemu ovome Dado je pričao u emisiji "Skandalozno" koju vodi Olja Crnogorac sa kolegom Marijanom Kamenovićem.

Vesti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: SVADJE- drugo lice poznatih  |  Poslato: 27 Dec 2012, 11:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Miloš Bojanić: Zorice, sve ti opraštam!

Povući ću tužbu protiv Brunclikove za klevetu i uvrede ukoliko ona povuče tužbu protiv mene podnetu zbog njenog stana, poručio pevač preko advokata

Slika

Advokat: Miloš ne želi više da se vuče po sudovima, dosta mu je toga
Neće više da bude žrtva.
Miloš Bojanić podneo je krivičnu tužbu protiv Zorice Brunclik i Ivana Fecea zbog kleveta i uvreda koje je doživeo u rijalitiju „Farma“. Međutim, juče se niko od njih nije pojavio na ročištu u Palati pravde.

Bojanić je u Americi, pa ga je njegov advokat opravdao. Zoričin advokat doneo je lekarsko uverenje da je bolesna. Međutim, Firčijev advokat dostavio je sudu muzičarevu poruku da Ivan ne želi da iz Novog Sada dolazi u Beograd.

Milošev pravni zastupnik Slobodan Vojinović za Kurir tvrdi da je pevač spreman da oprosti Zorici i Firčiju samo ako ona povuče tužbu koju je podnela u vezi sa svojim stanom.
- Miloš ne želi više da se vuče po sudovima, dosta mu je toga. Odlučio je da povuče tužbe ukoliko ga Zorica ispoštuje i povuče svoju tužbu. Mislim da je to pravedno. Pošto se Zorica na poslednjem ročištu izvinila Milošu, on će njoj na sledećem ako ona prizna da je malo preterala sa uvredama.

O Firčiju neću ni da pričam. Bojaniću nisu bitne pare, bitno je poštenje. Nadam se da će sve biti kako treba i da se više nećemo sretati - kazao je Bojanićev advokat.

Sledeće ročište zakazano je 13. marta. Zorica se nije javljala na telefon, pa nismo uspeli da saznamo da li će prihvatiti Milošev predlog.

Slika

Zorica dobila ponudu od Bojanića

Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: SVADJE- drugo lice poznatih  |  Poslato: 27 Dec 2012, 12:30
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Suđenje bivšim učesnicima "Farme" odloženo za mart


Suđenje bivšim učesnicima "Farme", pokrenuto zbog uvreda izrečenih u tom rialitiju, trebalo je da se održi danas, ali je odloženo za 12. mart iduće godine, od 11 časova. Na sudu se nisu pojavili Zorica Brunclik, Miloš Bojanić ni Ivan Fece Firči.

Slika

Bojanić je u poseti sinovima
Zorica Brunclik je po advokaru poslala potvrdu da je bolesna, dok je Bojanić javio da se nalazi u Americi, u poseti sinovima.

Kada je reč o Firčiju, nisu se pojavili ni muzičar ni njegov advokat, jer su procenili da se suđenje neće ni održati.

Blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: SVADJE- drugo lice poznatih  |  Poslato: 27 Dec 2012, 14:26
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
SVAĐA SE NASTAVLJA: Dado izbegao Šaka na “Beogradskom pobedniku”!

Mlađi Polumenta se nije pojavio na manifestaciji na kojoj je bio najavljen kao jedan od izvođača, a na kojoj je nastupio njegov stric Šako

Slika


Popularni pevač Dado Polumenta, koji se nedavno oženio svojom izabranicom Selmom Mekić, sinoć se nije pojavio na manifestaciji “Beogradski pobednik”, iako je bio na spisku izvođača. Na listi od sedamnaest pevača našao se i Šako Polumenta, koji je održao nastup u Domu sindikata. Odmah posle njega trebalo je da peva njegov sestrić.

Poznata stvar je da su ovo dvoje pevača u sukobu, pošto Dado nije pozvao strica na venčanje, pa je pretpostavka da se nije pojavio kako se ne bi susreo sa Šakom, prenosi “Alo!”

Na pitanje da li se čuje sa sestrićem, stariji Polumenta je odgovorio:

- Neću da pričam o tome! – rekao je kratko Šako za “Alo”!

Osim Dada, na “Beogradskom pobedniku” se nisu pojavili ni Šaban Šaulić, Goca Tržan i Goga Sekulić, tako da su mnogobrojnu publiku uveseljavali Milan Dinčić Dinča, Petar Mitić, Gazda Paja, Zorica Marković, Jovana Tipšin, Piloti, Mc Janko, grupa “Luna”, kao i grupa “In Vivo”.

(Telegraf.rs/iz


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: SVADJE- drugo lice poznatih  |  Poslato: 27 Dec 2012, 14:30
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
KARLEUŠA SEKI: J***m mu mater, bilo bi lepo da budemo jednom dame! (VIDEO)

Ekipa "Paparaco lova" pustila je deo novogodišnje skrivene kamere sa popularnim pevačicama koje su već duže vreme u lošim odnosima






Emisija “Paparaco lov” sinoć je prikazala deo novogodišnje skrivene kamere sa pevačicama Jelenom Karleušom i Sekom Aleksić, koje su u lošim odnosima već duže vreme.

Da podsetimo, posle snimanja emisije “Dobro veče, Srbijo” vlasnik televizije “Pink” Željko Mitrović pozvao je Seku da dođe kod njega u kancelariju. Kada se ona tamo pojavila, nije bilo nikoga. Tada je u prostoriju ušla i JK. Spekuliše se da je njihov razgovor trajao oko deset minuta, a rivalke na estradi su raspavljale o razlozima svoje prepirke.

Novogodišnju skrivenu kameru sa Sekom Aleksić i Jelenom Karleušom požete pogledati na televiziji “Pink” 1. januara.



Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: SVADJE- drugo lice poznatih  |  Poslato: 30 Dec 2012, 15:00
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Lukas: Šašiću, povređuješ svoje dete!

Ne razmišljaš o tome da li ćeš zarad zadovoljenja sujete nauditi ćerki, poručio je Aca Željku, koji u svojoj autobiografiju piše o njihovom sukobu

Slika

Lukas: Ja mislim na to dete, jer je ta devojčica dete žene koju volim i živi pod mojim krovom i apsolutno nema razlike između moje dece i nje!
Sve mu je sasuo.
Željko Šašić najavio je da će u autobiografiji opisati kako je došlo do prekida prijateljstva sa Lukasom i kako mu je Aca preoteo suprugu Sonju, oglasio prozvani muzičar. Lukas se čudi što Željko, kako kaže, ne razmišlja o tome da li će zbog sujete povrediti rođeno dete. Poručuje mu da svoju knjigu može da čita na njegovim nastupima, ako želi da iko uopšte čuje za nju.

- Veoma je ružno kada neko ko je javna ličnost, ma koliko bio sujetan, povređen ili iskompleksiran, u svojim nastupima ne razmišlja o tome da li će zarad svoje taštine i zadovoljavanja sujete povrediti i svoje rođeno dete. Iznenađen sam i zaprepašćen! Ja mislim na to dete, jer je ta devojčica dete žene koju volim i živi pod mojim krovom i apsolutno nema razlike između moje dece i nje! A ako je dotični gospodin rešio da se u svom antologijskom delu bavi ličnošću moje supruge i mene, to je njegovo pravo - rekao je Aca za Kurir.

Da podsetimo, Željko sa Sonjom ima ćerku Sofiju, a Lukas sve čini da zaštiti devojčicu. A za Šašića ima još jednu poruku.
- Čuo sam da će delove iz svog bestselera čak i govoriti na svojim nastupima, što i nije tako loše, pošto mu inače nastupi više liče na književne večeri nego na koncerte. A ja mogu toliko da mu učinim, ako baš ima želju da ga čuje impozantan broj ljudi, što je na njegovim nastupima svakako neizvodljivo, i ponudim mu da ga povedem na nekoliko svojih koncerata. Tada može u pauzi mog nastupa da govori svoje uzvišene misli i razmišljanja! Tu će ga svakako čuti ogroman broj ljudi, naravno pod uslovom da ih ja zamolim da ne izađu napolje da se proluftiraju dok se moj bend i ja ne vratimo na binu! - naglasio je Lukas.

Slika

Šašić: Sve će biti u knjizi

Pozvali smo Željka Šašića, koji je na sve što je Lukas izrekao samo kratko odgovorio:
- Da sam hteo da komentarišem, ne bih pisao knjigu!

Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: SVADJE- drugo lice poznatih  |  Poslato: 02 Jan 2013, 18:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Posvađale se Dženifer Aniston i Kortni Koks

Dženifer Aniston i Kortni Koks čije prijateljstvo traje od kako su počele da snimaju seriju "Prijatelji", ali se slavne glumice više ne druže jer se Kortni ne dopada vereniku Anistonove Džastinu Terou.


Slika

Dženifer se već neko vreme ne druži sa Kortni jer njen verenik smatra da je ona veoma dosadna, srednjovečna mama i uveliko je svojoj verenici počeo da određuje s kim treba a s kim ne treba da se druži.

Dženifer i Džastin su na letovanju u Meksiku, gde je prethodnih godina Dženifer redovno odlazila sa Kortni i njenom porodicom.

Blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: SVADJE- drugo lice poznatih  |  Poslato: 05 Jan 2013, 17:33
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Rita Ora poručila: Holi Hogan je drolja željna pažnje

Rita Ora je nakon navoda rijaliti zvezde Holi Hogan da je ona imala aferu sa reperom Džej Zijem, na Tviteru ošto demantovala takve glasine. Prisećajući se i optužbi bivšeg dečja Roba Kardašijana da ga je navodno prevarila sa 20 muškaraca pevačica je poručila da na tračeve nikada ne reaguje, ali da posle ovakvih glasina nije mogla da ćuti.

Slika

- Uvek ostajem nema na tračeve, ali ovoga puta moram da progovorim. Komentarišem samo kada moram, a ovo je toliko besmisleno, zato se i oglašavam - poručila je Rita na Tviteru, prenosi britanski San.

Budući da se rijaliti zvezda odvažiila na to da uvredi pevačicu i njenu porodicu, Rita je morala da odreaguje na prozivke.

- Niko neće uzeti ozbiljno reči drolje koja želi da privuče pažnju, Holi ili kako god da se zove- dodala je pevačica koja je kasnije obrisala svoje statuse sa Tvitera.

Bijonse se povodom glasine o preljubi njenog supruga nije oglašavala, dok je Džej Zi izjavio da Ritu Oru samo površno poznaje.

Blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: SVADJE- drugo lice poznatih  |  Poslato: 10 Jan 2013, 15:07
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Natalija Trik FX: Amidžiću, duvaj ga!

Slika

Pevačica stala u odbranu svog muža Sanija, koga je voditelj na podrugljiv način uporedio sa Ajnštajnom
Natalija Ibraimov iz grupe Trik FX pobesnela je na Ognjena Amidžića jer je on u svojoj emisiji prozivao njenog supruga. Voditelj je na početku „Ami Dži šoua“ izvodio skečeve i u jednom od njih provukao da je Sani poput Ajnštajna, Gagi kao Tesla, a Đole kao Pupin. Pritom ga je svrstao u porodicu Đogani. Denserku je pogodilo što je Amidža pokušao da od njih napravi tupsone, a i zato što je omašio njihovo prezime.

- Ognjene Amidžiću, moj muž nije Đogani! Kao prvo, utuvi to u glavu, a kao drugo, za tebe i jeste Ajnštajn, jer je pametan do jaja, tako da možeš da ga duvaš - napisala je Natalija na Fejsbuk profilu.

Slika

Kad su na ovakvu njenu reakciju usledila pitanja i komentari prijatelja, pevačica je pojasnila:
- Ma, proziva Sanu, fazon kao Ajnštajn, Gagi kao Tesla, a Đole kao Pupin. Sad će on da napravi on njih tupsone, a za njega su sega-mega. I više mi je pun ku..c toga da je Sani Đogani, aman više! Smešan kao bioskop, moj Sani je pametan ko pčela i pročitao je više knjiga nego on raspali!

Pokušali smo da kontaktiramo sa Ibraimovima, kao i sa Amidžićem, ali nam se oni nisu javljali na telefon.

Puls


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: SVADJE- drugo lice poznatih  |  Poslato: 10 Jan 2013, 15:27
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
ELTON DŽON: Sestre Kardašijan bih zadavio! MORISI: Bekamove treba išibati!

Britanske muzičke zvezde žestoko su kritikovale kolege iz šou-biznisa

Slika

Izgleda da britanski muzičari imaju nešto protiv “selebritija”. Tako Elton Džon ne podnosi rijaliti emisije, a još manje ljude koji se u njima pojavljuju.

Slavni britanski pevač izjavio je za sajt “Celebuzz” da su rijaliti emisije “dno dna” i da one predstavljaju “atak na mozak”.

On se posebno okomio na sestre Kardašijan, za koje je rekao da bi ih najradije zadavio.

Slika

I dok Elton Džon “davi” najpopularnije američke rijaliti zvezde, britanski roker Morisi bi da fizički kazni Dejvida i Viktoriju Bekam.

Pevač, koji ima običaj da žestoko kritikuje sve što mu se ne dopada, izjavio je u intervjuu za sajt “Loaded” da su Bekamovi “nepodnošljivi” i da se nimalo ne raduje njihovom povratku u London.

Morisi je rekao da fudbalski as i njegova supruga zaslužuju da budu “propisno išibani”.



(Telegraf.rs /


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker