Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 15:50


Autoru Poruka
Elena
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 02 Feb 2013, 13:23
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 22 Jan 2013, 03:39
Postovi: 586

OffLine
BUDUĆA MAMA: Kim Kardašijan pokazala stomačić


Pa zdravo. Iskočilo ni iz čega, napisla je starleta ispod slike koju je podelila sa fanovima



Slika



Kim Kardašijan (31), koja čeka dete sa svojim dečkom Kanjom Vestom, pokazala svoj trudnički stomak.
Na Istagramu je objavila sliku na kojoj pozira sa sestrom Kloe i na njoj se vidi njen stomačić. Ispod slike je napisala: "Pa zdravo! Iskočilo ni iz čega!".

Pre nekoliko dana Kim je na Tviteru napisala da se oseća umorno i joj se ne ide u teretanu.
"Lena sam, ali morala sam da idem u teretanu. Nisam za vežbe u kasne sate", napisala je buduća mama.



kurir-info


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 06 Feb 2013, 12:10
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Kim trudna a oni joj mere zadnjicu

Kim se poprilično ugojila za samo nekoliko meseci trudnoće, iako redovno šeta i vežba


Slika

Prethodna stranicaSledeća stranica
LOS ANĐELES - Starleta Kim Kardašijan će uskoro postati mama. Otkako je krajem prošle godine saznala da je trudna, Kardašijanovoj je izgleda udobnije u trenerci i patikama, nego u skupim haljinama i štiklama.

Devojka Kanjea Vesta redovno ide na kozmetičke tretmane, pedikir, manikir... Strarletu paparaci ne puštaju iz vida i prate je u koraki i izgleda slikaju samo njenu zadnjicu. Tako su je uslikali kako ide kod svoje manikirke u trenerci i patikama, a zadnjicu prekrila je gornjim delom trenerke.

Međutim, Kim je kasnije otišla da prošeta i da malo trenira, pa je skinula gornji deo trenerke koji je vezala oko struka. I pored toga što je poznata po svojoj velikoj pozadini, ova fotka je sve iznenadila.

Kim se poprilično ugojila za samo nekoliko meseci trudnoće, iako redovno šeta i vežba.

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 10 Feb 2013, 17:06
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
SEKSI: Soraja u hip-hop spotu (VIDEO)

Prsata starleta je u ekranizaciji numere rep dvojca "Da Commision" pokazala svoj seksipil, kao i igračko umeće




Foto. Jutjub
Soraja Vučelić našla se uz Ines Huskić u glavnoj ulozi novog spota hip-hop grupe “Da Commision” za pesmu “Partytime”. Prsata starleta i “Plejboj” zečica je u ovoj ekranizaciji pokazala svoju seksipilnu stranu, ali i igračko umeće.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 13 Maj 2013, 20:45
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Kim Kardašijan: Sitno do porođaja


Slika


Starleta odbrojava dane do dolaska prinove na svet

Tridesetdvogodišnja zvezda spremna je za dolazak na svet svog prvog deteta. Ona priznaje da je nervozna i napeta kada je u pitanju materinstvo, ali je veoma zahvalna svojoj majci i starijoj sestri koje je inspirišu da bude dobar roditelj.

Kako je juče u svetu proslavljen Dan majki, Kim je iskoristila priliku da se zahvali svojoj majci.

- Dan majki je jedan od mojih omiljenih praznika, jer odaje čast mom životnom uzoru i mojoj najboljoj prijateljici. Kako odbrojavam dane do porođaja, nervozna sam i napeta, ali ujedno veoma uzbuđena, jer sam materinstvo učila od najbolje. Moja majka je jaka i ambiciozna žena, koja uprkos veoma zavidnoj karijeri uvek stavlja porodicu na prvo mesto. Materinstvo je dar, a znam da nije lako, posebno kada bi trebalo uskladiti porodicu i karijeru. Čast mi je da sledim njene korake i želja mi je da ona bude ponosna na mene, kao što sam ja na nju - napisala je Kim na svom blogu.

Kim je takođe poručila svim svojim čitaocima da za Dan majki obraduju svoje mame i pokažu im koliko ih vole.


story.rs

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 22 Maj 2013, 20:14
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
„PLEJBOJEVA ZEČICA“ GOVORI ZA ALO! O SVOM SEKSUALNOM ISKUSTVU

Anastasija Buđić: Imala sam seks u taksiju!

Poznata „Plejbojeva zečica“ Anastasija Buđić otvoreno je za „Alo!” ispričala neka svoja seksualna iskustva i tom prilikom otkrila najneobičnije mesto na kom je vodila ljubav. Iako nije želela da precizira ko je osoba sa kojom je tada imala seksualni odnos, Buđićeva je otkrila da je imala seks u taksiju.

Slika
Anastasija Buđić | Foto: RAS
„Taksisti smo platili kao
da nas je na Maldive vozio.
Diskrecija je zagarantovana”,
otkrila je Anastasija

- Imala sam seks u taksiju, ali je tajna sa kim. Ali smo taksisti platili kao da nas je na Maldive vozio. Diskrecija je zagarantovana, ali me samo čudi kako se taksista nije slupao dok nas je vozio - poverila nam se Anastasija, koja smatra da se nakon prvog seksualnog iskustva veoma psihički razvila.

- Sa 17 godina sam izgubila nevinost, sa dečkom koji je išao u sa mnom u srednju školu. Mi smo bili dve i po godine zajedno i ono što je najbitnije - nije bilo traumatično iskustvo. Mogu reći da sam se psihički razvila nakon toga - tvrdi „plejbojeva zečica“. Mnogi imaju razne fantazije kada je seksualni život u pitanju, a Buđićeva je potvrdila da i njoj iste ponekad naiđu, ali nije želela da precizira šta je to što nju tačno zanima.

Slika
Anastasija Buđić | Foto: RAS

- Naiđu mi ponekad razne fantazije, ali ja sam jako slobodna sa svojim dečkom. Tako da sve što želim to i probam da uradim - kaže Anastasija, a na pitanje koja joj je omiljena poza u seksu, odgovorila je:

- Ona koja mi je u tom trenutku najudobnija - tajnovita je bila Buđićeva, koja za sebe smatra da nije zavisnik od seksa, te da jako dugo može da izdrži bez njega.

- Mogu da kažem da nisam ovisnik od seksa. Kako su mnogi moji momci živeli u inostranstvu, mogu da kažem da sam više bila bez toga nego sa tim.
U dobra stara vremena moj dečko bi slobodno mogao da ode u vojsku i da ne brine - izjavila je „Plejbojeva zečica“, a otkrila je i kakav tip muškarca voli.

- Nije mi bitan toliko fizički izgled kod muškarca. Ili se desi nešto između nas ili ne. Ali volim intelektualce - bila je iskrena Anastasija Buđić.


Alo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 23 Maj 2013, 23:56
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
STANIJINIM KORACIMA Starleta pokazala sve što i ostale pre nje!

Slika

Fotomodel Aleksandra Nakova obradova je mušku populaciju novim fotografijama koje je objavila na svom „Facebook“ profilu. Najviše pažnje sigurno je privukla ona na kojoj se lepo vidi guza bivše učesnice rijalitija „Survivor“.
 
Inače, poznato je da je Makedonka prijateljica sa Stanijom Dobrojević, pa dok je naša starleta zaokupirana "Farmom", Aleksandra je odlučila da popuni prostor u medijima svojim provokativnim fotografijama, koji je ostao prazan od kada je njena drugarica u Lisoviću.
 
A s obzirom da su upravo Stanijina provokativna izdanja zaslužna što je ona dobila angažman za "Farmu", možda i Makedonka pokušava na sličan način se preporuči produkcijama raznih rijalitija.


puls

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 27 Jun 2013, 20:39
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Aleksandra Nakova otkrila tajnu svoje savršene linije (Foto)

Slika

Fotomodel Aleksandra Nakova koja je postala poznata u našoj zemlji zahvaljujući učešću u rijalitiju "Survivor" i dalje privlači veliku pažnju javnosti.

Aleksandra ovo čini pre svega zahvaljujući svojim fotografijama na kojima izgleda izuzetno izazovno i prosto zaustavlja disanje pripadnicima jačeg pola. Ona je ovom prilikom otkrila i kako uspeva da očuva tako savršenu liniju.

"Redovno treniram. Najviše radim vežbe za trbušnjake jer mi je taj deo telo najkritičniji jer se tu uvek prvo primećuje višak kilograma. Osim toga, puno plivam, naročito sada tokom toplih dana kada sam non-stop na moru i znam i po ceo dan da ne izađem iz vode. Izbegavam masnu hranu, jedem više salate i obožavam kinesku i morsku hranu jer je zdrava i manje kalorična. Pijem dosta tečnosti jer voda ubrzava varenje. Jedino ne mogu da odolim slatkišima", izjavila je Aleksandra.

 Nakova je napomenula i da modeling uopšte nije jednostavan posao jer moraš puno da vežbaš i da paziš na ishranu i da se ona trudi da sve to ispoštuje. Uostalom, to se po njenoj liniji može i primetiti.

Slika


Svet+y

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker