Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Apr 2024, 07:49


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 23 Okt 2012, 13:24
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Kaji sevale bele gaće! FOTO


Slika


Katarina Kaja Ostojić prilikom izlaska u jedan popularni beogradski klub pokazala je i svoj donji veš. Naime, pevačica se u klubu pojavila u potpuno crnoj garderobi, a jedino su bele gaćice izvirivale iz njenih pantalona.

Možda je Kaja vatrena "grobarka" pa je po svaku morala da se pojavi u crno-beloj kombinaciji, pa makar to bilo i na ovaj način.


Izvor:Puls


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 24 Okt 2012, 12:38
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Zgodna mamica Nina Radulović-Lečić! FOTO


Dok se Leka druži sa svojim kolegama, njegova daleko mlađa supruga se igra sa njihovim sinom Lavom i reklamira savršenu liniju
Atraktivnu voditeljku Ninu Radulović-Lečić ekipa „Paparazzo lova“ snimila je tokom leta kako se brčka sa sinom Lavom u jednom bazenu na crnogorskom primorju i ono što možemo konstatovati jeste da je supruga Branislava Lečića dovela liniju do savršenstva od porođaja.
Slika

Slika


izvor:blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 24 Okt 2012, 13:19
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
OVO MORATE VIDETI: DARA BUBAMARA NA STOLU "STRADALA" OD NJEGOVIH RUKU! (VIDEO)

Njoj ne manjka povoda za veselje pa makar i pevala u čast otvaranja crkve. Ali ona nije prisustvovala liturgiju već je zapevala Breninu pesmu, a zatim i umalo "stradala" od nasrtljivog momka


Otvaranje crkve u mestu Rudanka kod Doboja nije prošlo nezapaženo. Sve zbog nastupa Dare Bubamare. Napravila je odličnu atmosferu.
U svom maniru, Dara se popela na sto i zapevala "To to je to, hajmo svi da igramo".
Reči iz pesme "Hajde da se volimo" bukvalno je shvatio jedan mladić koji se popeo kod nje i počeo da je spopada i ljubi u rame.
Na snimku se jasno vidi da je dečko i te kako navalentan. Momak, a prsten na njenoj ruci?
Ma koga je briga kad Dara "zavrti" kukovima!




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 07 Dec 2012, 17:04
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Keba udarao i otimao imovinu ekipe „Paparazzo lova"

U noći između četvrtka i petka folk pevač Dragan Kojić Keba nasrnuo je u na članove ekipe emisije TV „Pink" - „Paparazzo lov".

Slika

On je dva puta pesnicom u glavu udario snimatelja, a zatim je polomio kameru u vrednosti od preko 2.000 eura. Usledila je psihička tortura vređanja i izazivanja, no kako su članovi ekipe bili smireni i suzdržani, Keba se još više naljutio te je iz automobila izvukao ključeve i odbio da ih vrati, a zatim i pomolio brisače na službenom automobilu.
Intervenisala je i policija koja je obuzdala nasilnika i vratila oduzete stvari. Danas će protiv Dragana Kojića Kebe biti podnete tužbe od strane snimatelja zbog nanošenja lakših telesnih povreda i psihičke torture, kao i od strane produkcijske kuće „Top manifest" zbog uništavanja materijalnih dobara.
Televizija „Pink" oštro osuđuje bilo kakvo nasilničko ponašanje, a posebno kada je reč o napadima na novinarske ekipe.

Blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 13 Dec 2012, 13:07
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
KEBA SNIMATELJU: Udario sam te, pa šta!

Na snimku „Paparaco lova“ čuje se da pevač priznaje da je udario snimatelja


Slika
Paparaco: Udario si me! Keba: Jesam!
Ne štedi.
Dragan Kojić Keba negirao je u emisiji „Narod pita“ da je fizički nasrnuo na Stanislava Tepića, snimatelja „Paparaco lova“, i da je polomio kameru vrednu više od 2.000 evra.
- Ja sam pre svega pevačka duša, i u mojoj duši nikakva agresija nikada nije postojala niti može da postoji. Nikakav kontakt ni bliski susret nije postojao - kazao je Keba.
A onda je u emisiji „Paparaco lov“ pušten ceo snimak na kojem se vidi trenutak kada muzičar pokušava da od snimatelja uzme kameru iz kola.

Paparaco: Ostavi kameru, ostavi kameru, bre, Kebo!
Keba: Alo, momci, hoćete da izgubite glavu? Jeste li vi normalni?
Paparaco: Vidi šta si uradio!
Keba: Jeste li vi normalni? Hoćete glavu da izgubite?
Paparaco: Od koga da izgubim glavu?
Keba: Od mene, bre!
Paparaco: Pa kako?
Keba: Pa, šta radite? Ti si „Paparaco lov“?
Paparaco: Ja sam „Paparaco lov“!
Keba: I šta si hteo?
Paparaco: Udario si me!
Keba: Jesam!
Paparaco: Pa zašto, majku mu?!
Keba: Udari i ti mene!
Paparaco: Pa zašto bih te udario, možeš otac da mi budeš!
Keba: Ugasi kameru i dođi da ti ja objasnim neke stvari!

Potom se čuje samo tonski zapis.

Keba: Ja se izvinjavam. Ja vas razumem da radite svoj posao, ali ste ovog momenta najebali. Pa izvolite radite šta god hoćete. Ključeve nećete dobiti. Ti zovi taksi i zovi onog pedera, pičku Darka Popovića da dođe. Čuješ šta sam ti rekao?
Paparaco: Kako vi kažete.
Keba: Da te ne bih prebio ja sad ovde kao što sam i krenuo. Upali kameru. Ajde, upali sad. Upali sad kad dođe policija. Da završiš svoj posao do kraja. Kad hoćete paparaco, sad ćete ga imati. Izvadi kameru! Čuješ šta ti pričam? A gde je kamera?... Dobro, sad ćeš da je upališ! Sad ću ja da ti razlupam auto. Je l’ razumeš? Šta je, paparaco, pi.ka vam materina? Šta je? Da vidiš šta je težina tvog posla, pi.ka vam materina. Ovo su tvoji ključevi, dobićeš ih ku.ac.

Nakon toga se čuje kako Keba lomi brisače na kolima.


Keba otvara vrata i udara snimatelja „paparaco lova“
Keba priznao policiji i da je pokidao brisače

Kad je došla policijska patrola, Keba je i dalje bio veoma nervozan.
Keba: Ovo su ku.čevi paparaci!
Policajac: Samo polako, smirite se.
Keba: Ja sam polomio brisač!
Policajac: Polako, Dragane, smirite se.
Keba: Trebalo je i da mu razbijem auto!
Policajac: Objasnite nam o čemu se radi.
Keba: Udario sam ga, slobodno napiši!
Policajac: Koga?
Keba: Njega (Stanislava, prim. aut.), slobodno sve zapiši!

kURIR


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 20 Dec 2012, 13:17
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
PROŠLE TRZAVICE
Ana Bebić i Filip Miletić
opet u velikoj ljubavi! (FOTO)



Trzavice koje su u proteklom periodu poljuljale vezu Filipa Miletića i Ane Bebić definitivno su prevaziđene. Njih dvoje uživaju u noćnom provodu proteklih dana a kako izgleda njihov izlazak možemo videti na fotografijama koje su napravljenje u klubu Box koji je proteklog vikenda slavio prvi rođendan.

Slika
Ana i Filip
Na žurku su stigle mnoge javne ličnosti koje inače vole provod u ovom klubu, a među prvima su stigle Sandra Obradović i Katarina Ostojić Kaja, koja nije želela da propusti rođendansku zabavu uprkos činjenici da je imala let za Brisel u sedam ujutru.

Slika
Kaja
Najraspoloženiji su bili Ana Bebić i njen dečko Filip Miletić.

Slika
Sandra Obradović
Poznati kompozitor slavio je izlazak novog Severininog singla Uzbuna čiji je on autor i reklo bi se da ga ni najmanje nisu potresle priče da pesma podseća na Ekstazu Ane Nikolić.


Vlada Vuksanović
Sanja Papić, Danijela Karić Martać i Vladimir Vuksanović do ranih jutarnjih časova uživali su u šampanjcu i koktelima, a posebno iznenađenje je bila torta koja je poslužena svim gostima.

ALO


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 20 Dec 2012, 13:18
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Bosonoga folk zvezda krije čašu ispod haljine
Breno, je l’ to viski ili „koka-kola“?!



Mnogi svoje neželjene stvari bacaju pod tepih, a Lepa Brena, najpopularnija zvezda na prostoru bivše Jugoslavije, za nepoželjne predmete koristi svoju odeću, pa ispod nje stavlja sve ono što ne želi da drugi vide. Recimo, piće!


Slika

Ko pije, pola mu se dodaje: Lepa Brena s čašom misteriozne sadržine | Foto: Zoran Ilić
Tako se ispod Brenine duge zelene haljine tokom snimanja novogodišnjeg „Granda“, osim njenih bosih nogu, našla i jedna čaša nepoznate sadržine. No ipak, zahvaljujući braonkastoj boji pića, možemo zaključiti da je supstanca koju je Brena konzumirala „koka-kola“, a možda čak i viski.

Slika

Cipele, čaše, flaše...: Visoko društvo | Foto: Zoran Ilić

Tako se Brena u veselom čavrljanju sa ministrom saobraćaja Milutinom Mrkonjićem i koleginicom Anom Bekutom zanela, pa je nožice malo i pokazala, al’ čašu baš nikako. U svakom slučaju, bilo da je viski ili „koka-kola“, važno je da niko nije saznao. Osim nas!

ALO


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 23 Dec 2012, 20:04
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Paparazzo: Sestre Bekvalac ignorisale Nikolu Šoća!


Slika

Sestre Bekvalac ručale nekoliko metara daleko od Nikole Šoća.
Njih dve su bile na prizemlju, dok je on jeo brzu hranu na spratu. Mladi glumac i maneken došao je sam. Prvo je neko vreme šetao i razgledao butike, a onda se smestio u jedan od restorana brze hrane, gde je naručio brdo piletine. Nataša i Kristina su sve vreme šetale po buticima, ali su izbegle susret sa Šoćem. Iako su Kristina i on imali romansu u Survajveru gde su bili zajedno, sudeći po ovome nisu u dobrim odnosima. Dok je Nikola jeo sam, njih dve su pile piće, a kasnije i ručale samo nekoliko metara daleko od njega. Kada je završio svoj obrok, napustio je tržni centar. Nataš i Kristina su ostale još neko vreme. Po faci mlađe sestre moglo se zaključiti da je vodila vrlo žučan razgovor.

Slika


Poznati.info

Foto: Poznati.info



Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 26 Dec 2012, 12:33
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Nataša Bekvalac triput prošla kroz crveno!

Nataša vozila je u žutoj traci i po šinama i nije čekala da joj se upali zeleno svetlo

Slika

Žurila se.
Nataša Bekvalac i dalje vozi po svom! Iako ju je ekipa „Paparaco lova“ već hvatala u silnim prekršajima u saobraćaju, zbog čega joj je pretila opasnost i od hapšenja, Nata se ne zaustavlja. Gazi gas do daske i ne gleda saobraćajne znakove niti obraća pažnju na propise. Pevačica je ponovo bila na meti snimatelja pomenute emisije, koji su zabeležili kamerom da je tri puta prošla kroz crveno svetlo, te da je vozila u žutoj traci i po šinama.

Bekvalčeva ili opasno voli izazove ili se ne boji ni sile ni zakona. Ili je baš rešila da u Novu 2013. godinu uđe bez dozvole?!

Inače, američki blog Europoped pre nekoliko dana ocenio je njen spot za numeru „Gram ljubavi“, koji je snimila s di-džejom Šonetom, kao najbolji na ovim prostorima i tvrdi da zadovoljava sve svetske standarde.

- Njihova nova pesma „Gram ljubavi“ drama je o drogama i ljubavi. Ako je Nataša Bekvalac droga, mi smo teški zavisnici. Volimo njen stil i devojka je zaista seksi - napisali su „procenitelji“ dobrog zvuka na Europopedu.

Kako saznajemo, Bekvalčevoj veoma laskaju ove pohvale, pogotovu zato što zauzima prvo mesto na listi numera iz Srbije koje mogu da pariraju svakoj stranoj numeri.

(R. S.)

Slika

Predviđene kazne

♦ Vožnja žutom trakom - 5.000 dinara

♦ Prolazak kroz crveno - 6 kaznenih poena, 5.000-30.000 dinara ili zatvor do 30 dana, zabrana upravljanja vozilom najmanje tri meseca

Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 28 Dec 2012, 19:45
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
PRELJUBA 2: Zeka Milioner vara ženu!

Ivan Zeljković se ljubio sa anonimnom devojkom u beogradskom klubu u ranim jutarnjim satima


Slika

Fatalni Zekin poljubac u 4.12 časova
Oženjen, a ko momak živi!
Ivan Zeljković se juče u četiri sata ujutro pripit ljubio sa anonimnom devojkom u popularnom beogradskom klubu „Stefan Braun“. I sve je to dokumentovano na fotografiji u čiji je posed Kurir došao! Slika je nastala tačno u 4.12 časova, kada je nekadašnji voditelj kviza „Želite li da postanete milioner“ stajao za šankom i uživao u poljupcima i zagrljajima atraktivne brinete.

Iako je već sedam godina u braku s Vesnom Zeljković, sa kojom ima dvoje dece, troipogodišnju ćerku i dvogodišnjeg sina, Zeki Milioneru to očigledno nije predstavljao problem. I na javnom mestu je prevario suprugu.

Slika

- Bio je veseo celo veče. Prilazio je nekolicini devojaka, a onda je na kraju ostao s jednom pokraj šanka. Ćaskali su, smejali se, da bi posle nekog vremena počeli da se grle i ljube - otkriva naš sagovornik koji se zatekao na licu mesta.

Međutim, kad je sevnuo blic aparata, devojka je to primetila, zbunila se... Nešto je rekla Zeki, a zatim je napustila klub. Nedugo potom i voditelj je krenuo ka izlazu. Da li su se sastali napolju, ne znamo.
Pozvali smo Zeljkovića, koji se u poslednje vreme dosta stesao i zategao, da ga pitamo o prevari koja je zabeležena.

- Možda tako izgleda na fotografijama, ali nismo se ljubili. Sredom radim, tako da slabo pijem, pa je mala verovatnoća da se nešto tako desi - tvrdio nam je Ivan.
Ali mi znamo tačno šta se desilo. I verovatnoća je stopostotna.


Kurir


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker