Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 23:35


Autoru Poruka
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 08 Avg 2012, 09:41
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Pogledajte kako izgleda Katarina Živković kad popije čašicu više (Foto)

Slika

Katarina Živković napila se pre dve večeri na splavu „River“! Pevačica je na splav došla s dečkom Banetom Jankovićem, i to bez obaveza, jer to veče nije nastupala.

Opuštena i ponesena atmosferom, Kaća je dala sebi oduška i dobro zavirila u čašicu. Ne da je zavirila, nego nije skidala pogled! Ipak, u jednom trenutku njena koleginica Ljupka Stević, koja je pevala, pozvala je Kaću da joj se pridruži na bini. E, tu je nastao problem!

Slika

Kaća se zbunila i uz pomoć druga, koji ju je uhvatio pod ruku, došla do bine. Otpevala je nekoliko pesama „na mišiće“, ali nije ni pokušavala da pleše. Kaća je s društvom ostala na splavu do ranih jutarnjih sati. Srećom da uz sebe ima Baneta.

Slika

Svet Plus

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 24 Avg 2012, 09:35
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Zabranjene fotke s plaže
I deo


Ovo su fotografije koje bi, da je moguće, zvezde odmah zabranile jer na njima izgledaju baš onako kako ne žele

Slika
Donatela Versaće

Slika
Džek Nikolson

Slika
Maraja Keri

Slika
Nikol Riči

Slika
Meg Rajan

Slika
Serena Vilijams

Slika
Keli Ozborn

Slika
Džim Keri

Slika
Debra Mesing


Puls


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 24 Avg 2012, 09:40
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Zabranjene fotke s plaže
II deo


Slika
Rozen Bar

Slika
Uma Turman

Slika
Roberto Kavali

Slika
Dzulija Roberts

Slika
Sara Džesika Parker

Slika
Paris Hilton

Slika
Dajana Kiton

Slika
Kira Najtli

Slika
Goldi Hon


Puls


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 24 Avg 2012, 09:49
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Poznati bez šminke

U duhu Pulsovog slogana sledi još fotografija holivudskih diva bez šminke

Slika
Bijonse

Slika
Džesika Alba

Slika
Eva Longorija

Slika
Ketrin Higl

Slika
Šer

Slika
Kameron Dijaz

Slika
Dženifer Garner


Slika
Kim Kardašijan

Slika
Penelope Kruz

Slika
Goldi Hon

Slika
Kejti Holms



Puls

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 12 Sep 2012, 23:58
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Jadranka Barjaktarović vlažna na Jadranu!

Barjaktarovićkine zanosne obline mazila morska pena na Crnogorskom primorju

Slika

Kao sirena.
Jadranka Barjaktarović uživala je potkraj leta na Crnogorskom primorju. Zgodna grandovka iskoristila je poslednje tople dane da se još jednom opusti u morskim talasima.

Ovoga puta njene zanosne obline mazila je pena, koja je, čini nam se, još više narasla kad je osetila kuda sve može da se zavuče.

Iako je više od tri meseca provela radeći po svim mogućim diskotekama i klubovima u Crnoj Gori, Jadranka nije uspela pošteno da se okupa. Zato je sada na miru uživala u čarima Jadrana. A svi oni koji su se zadesili u blizini uživali su u čarima njene lepote. Ipak, jedino je pena imala tu privilegiju da nakvasi njeno telo.

Slika

Slika


Kurir


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 20 Sep 2012, 10:26
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Čanak: Opet bih pipnuo Romanu za guzu!

Slika
Političar za Alo! otkrio zbog čega je uhvatio pevačicu za zadnjicu

Džentlmen u svakoj prilici i na svakom mestu je Nenad Čanak, predsednik Lige Socijaldemokrata, koga smo na žurki povodom proslave 18. rođendna Televizije „Pink“ uslikali sa rukom na zadnjici Romane Panić, a on je za „Alo!“ objasnio da je Banjalučanku uhvatio za guzu kako bi spečio njen pad.

- Mi se znamo dugo, pa pošto sad i radimo zajedno, dodatno smo se zbližili. Zbog toga smo i tamo bili zajedno, kao prijatelji. Što se tiče fotografije, Romana je igrala na veoma uskom prostoru i u jednom trenutku se zateturala, pa sam je pridržao za zadnjicu. Nisam je uhvatio za zadnjicu, pošto to ne radim na javnom mestu. Da sam znao da ćete to uslikati i da će to biti zanimljivo javnosti, da mi se ponovo pruži prilika, ne bih je propustio. Dakle, ponovo bih pridržao Romanu da ne padne - objasnio je Čanak za „Alo!“ i dodao da Panićeva i on nisu u emotivnom odnosu.
- Na kraju da kažem da Romana i ja nismo u odnosima koji podrazumevaju stimulaciju erogenih zona - završio je predsednik Lige Socijaldemokrata.
Podsećanja radi, „Alo!“ je u jučerašnjem broju objavio fotografije na kojima je prisnost između Nenada Čanka i Romane Panić bila očigledna, a da li će se „prijateljstvo“ nastaviti na nekom od narednih proslava, vreme će pokazati.


Panićeva: Ne sećam se da me je Čanak uhvatio za zadnjicu!

Za razliku od Nenada Čanka, koji je znao i razloge zbog kojih je pevačicu uhvatio za zadnjicu, Romana Panić se niti seća niti je osetila ruku političara na svojoj guzi.

- Nisam videla. Verovatno se desilo, ne znam, ja nisam osetila. Stvarno me ne čudi. Nisam videla ni fotografije u vašim novinama. Ali, Čankovo i moje druženje i plesanje te večeri je bilo isključivo na prijateljskoj bazi - u prvi mah je izjavila Romana, koja je otkrila da je zbog takmičenja „Prvi kuvar Srbije“ došlo do njenog zbližavanja sa Nenadom Čankom.
- Mi smo se svi sa snimanja zbližili, uostalom, nije čudno što sam igrala sa Čankom jer sam na “Pinkovoj” žurki plesala sa mnogima - dodala je Panićeva, a na pitanje kako se vratila kući, s obzirom na to da je bilo evidentno da je bila pod uticajem alkohola, a da odranije ima problem sa zakonom zbog toga, rekla je:
- Ne, nisam vozila ni do splava, a nisam se ni dovezla sama nakon žurke. Vozač me i odvezao i dovezao sa te proslave.


Alo

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 20 Sep 2012, 10:36
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Zaljubljen do ušiju: Sloba Vasić na Zakintosu sa novom devojkom!

Slika

Sloba Vasić odmarao se na grčkom ostrvu Zakintos. Uživao je na peščanim plažama i u toplom moru, a ponajviše u ljubavi sa svojom atraktivnom devojkom. I mislio je da je bezbedan od srpskih paparaca. Al’ ne lezi vraže.

Slika

Snimili smo ga kako čvrsto grli svoju dragu, usput je ubeđujući u nešto u fazonu: “Ma, opusti se. Slobodno me poljubi. Niko, bre, ne vidi. Hajdeee… Nismo u Crnoj Gori, pa da nas slikaju…” A ona kao da je osetila naše prisustvo, pa se nećkala. Ali Sloba je bio uporan.

Kurir

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 29 Sep 2012, 10:56
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Aleksandru Ivanović vaćario advokat

Ivanovićka na žurki povodom jubilarnog 100. broja srpskog Plejboja bila više nego intimna s Čedomirom Stojkovićem


Slika


Blago njemu.
Voditeljka Dnevnika na TV Pink Aleksandra Ivanović uživa da joj neko javno mazi guzu!

Ona se preksinoć na proslavi 100. broja srpskog izdanja Plejboja u zgradi „Kluza“ pojavila s advokatom Čedomirom Stojkovićem. Samo što su došli, odmah su naručili šampanjac i lagano cirkali svu noć. A kada su se napokon ispozdravljali sa svim poznanicima, posvetili su se jedno drugome. Ne obazirući se na prisutne, Aleksandra ga je nežno ljubila po vratu, dok ju je on mazio po leđima i malo-malo spuštao ruku na njenu zadnjicu...

Nije joj nimalo smetalo, već je uz smešak odobravala njegovoj ruci da klizi po njenom telu. Poznato je da je Ivanovićeva nekoliko godina bez dečka, a možda je ovo prilika da to promeni. Ko zna, možda se i uda.


Kurir


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 01 Okt 2012, 11:24
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
OVAKVU FOTOGRAFIJU NIKO NE ŽELI: NE TAKO PRIJATAN PRIZOR ZNOJAVOG PAZUHA POZNATE PEVAČICE! (FOTO)

Da li je bila nervozna, ili je preterala sa đuskanjem, ili...?
Slika

Pevačica Indi se na jednom dešavanju dobro zabavljala. Ali sudeći po izdanju u kakvom se pojavila, bilo joj je veoma vruće.
Sledeći put će razmisliti pre nego što se ovakva fotografiše jer, znojavi pazuh nije nešto čime bi se jedna dama ponosila.


Slika


S Media

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: PAPARACO  |  Poslato: 02 Okt 2012, 08:57
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Milan pije zbog Severine

Kurirov foto-reporter uslikao Popovića s čašom u ruci u njegovom kafiću „Moda“


Slika


„Pijem da je zaboravim...“
Izgleda da je Milan Popović posle raskida sa Severinom pronašao utehu u piću. I konobaricama! Paparaco Kurira zatekao ga je preksinoć u bašti njegovog lokala „Moda“ u Njegoševoj ulici kako ispija vino i ćaska s radnicama. Popović je verovatno tražio Seve negde na dnu čaše, dok su oko njega obletale kelnerice - prvo jedna, pa druga.

Po svemu sudeći, on im je otvorio dušu, pa su pažljivo slušale i pomno pratile svaku njegovu reč. Možda iz strahopoštovanja, ali ipak će pre biti iz saosećanja, jer teško da su ih njegove žalopojke mogle ostaviti ravnodušnim.

U jednom trenutku mu se učinilo da ga sve vreme neko posmatra, pa je zabacio glavu s pogledom u mrak iz koga ga je, dobro je opazio, posmatrao neko. I to ne bilo ko! Već budno oko našeg foto-reportera! Uzdravlje!


Slika


Kurir


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker