Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 12:25


Autoru Poruka
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 24 Sep 2012, 09:28
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Ceca izbegla smrt!

Slika
Norveški novinari napisali kako je NATO hteo da ubije Arkana

Folk zvezda Svetlana Ražnatović (39), prema pisanju norveških novinara, tokom bombardovanja 1999. godine ostala je živa samo zahvaljujući grešci koja se potkrala vojnicima NATO.

Ovaj šokantan podatak, kako prenose beogradski mediji, otkrili su norveški izveštači Hans Peter Os i Rolf Videroe u svojoj knjizi „Ratni heroj - unutar tajne Norveške“, u kojoj opisuju da je u noći kada je u sklopu akcije „Milosrdni anđeo“ bombardovana kineska ambasada u Beogradu meta zapravo bio Željko Ražnatović Arkan, koji se u tom trenutku nalazio sa Cecom u hotelu „Jugoslavija“!
- Bombardovanje (kineske ambasade) izazvalo je veliki međunarodni diplomatski skandal. Meta napada trebalo je da bude hotel „Jugoslavija“ i srpski ratni zločinac Arkan - tvrde autori knjige, koji dalje objašnjavaju i kako je do greške došlo. Naime, kako navode, ekipa norveških obaveštajaca sa glavnim operativcem, marincem i obaveštajnim oficirom Trondom Boleom na čelu, koji je i glavni junak knjige, javila je u štab da se Arkan nalazi u hotelu „Jugoslavija“ zajedno sa Cecom. Željka Ražnatovića, prema rečima autora knjige, smatrali su legitimnom metom jer je protiv njega u Hagu bila podignuta optužnica za ratne zločine. Tog 7. maja 1999. godine, rakete su istovremeno pogodile hotel u kojem su bili Ceca i Arkan, ali i kinesku ambasadu u Novom Beogradu, udaljenu nekoliko stotina metara. Iako su imali prave podatke o kretanju Ražnatovića, Amerikanci su, kako pišu norveški novinari, pogodili ambasadu greškom jer su koristili stare mape. Kako je svima poznato, Arkan i Ceca tokom bombardovanja nisu povređeni, dok su rakete razorile ambasadu ubivši pri tom tri službenika.
Kako bismo čuli Cecin komentar, pozvali smo njenog producenta Aleksandra Milića, koji je bio nedostupan do zaključenja ovog broja.


Alo

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 26 Sep 2012, 11:49
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Ceca Ražnatović: Menjam život iz korena, ništa neće biti kao pre


Popularna pevačica je potvrdila da će živeti na relaciji Beograd - Kipar i da će voditi potpuno drugačiji život

Slika

Poznata pevačica je odlučila da okrene novi list u svom životu. Iako se pisalo da će se preseliti na Kipar, prava istina je da će živeti na relaciji Beograd - Kipar.

- Tačno je, menjam život iz korena, ništa više neće biti kao pre... Rešila sam mnogo toga da promenim - rekla je pevačica za Scandal i dodala:

- Vremenom ćete i sami videti o čemu je reč.

Posle letnje pauze i odmora koji je pevačica imala, očekuju je turneje širom Evrope.


Puls

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 26 Sep 2012, 12:33
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
SVE ŠTO STE ŽELELI DA ZNATE: CECA PROGOVORILA O LJUBAVNOM ŽIVOTU

Slika
Njen privatni život oduvek je interesantan medijima i javnosti. Svi žele da znaju ko je njen "gospodin pravi", a Ognjen Amidžić posetio ju je na Kipru i razgovarao sa njom na temu ljubavi.

- Da li je moguće da te ne pukne ostrvsko zaljubljivanje, želja za morskom avanturom? Uvek je fora da odeš na more, upoznaš nekog... Imaš li nekog, upitao ju je Ognjen.

- Pa da li misliš da je to moguće? Sa dvojicom braće sam ovde, sa sinom koji je tinejdžer!Pa ja ne mogu ni da maštam o tome, a kamoli da to sprodvedem u delo, rekla je Ceca i dodala:

- Ja sam u tim godinama kad ne verujem u čuda. Sad malo radi racio, rade i emocije ali ne po svaku cenu. To su stvari koje se dešavaju, ljudi se ne traže. Imala sam pogrešne izbore koje sam isključivo priređivala sebi iz dugih samoća i dosada. Bolje mi je ovako samoj, imam dva tinejdžera, proživljavam drugu mladost. Ja sam žena koja je voljena, a volela bih da imam partnera, jer svakome prija zaljubljenost. Međutim, nasmejana sam i ne smeta mi samoća.

- Jel ti se svidja trenutno neko, bio je uporan Amidžić.

- Od muškaraca? Niko! Definitivno niko!


S Media

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 29 Sep 2012, 10:59
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Slika


Zbog Cece zabranili cveće u sudu?!


Fanovi Svetlane Ražnatović juče nisu smeli da unesu cveće i plišane igračke u Palatu pravde jer je tako naredila uprava Višeg suda, saznaje „Alo!“.

Kako smo nezvanično saznali od nekih zaposlenih, naredba je izdata da se ne bi “pravio cirkus od suđenja”, a sudska uprava navela je da je zabrana doneta jer je unošenje plišanih igračaka i cveća namenjenih učesnicima u krivičnom postupku neprimereno. Međutim, do sada nije bilo zabranjeno da se u Palatu pravde unose parfemi, bombonjere, viski, koverte...
No, fanovima folk dive zabrana nije smetala jer su svoju miljenicu obasuli poklonima ispred zgrade suda!
Još od pola osam ujutru, ispred Palate pravde cupkao je sa cvećem i čestitkom u ruci Aleksandar Žigić (23), koji je u tri ujutru potegao iz Kikinde da bi pevačici uručio poklon.
- Stigao sam rano jer nisam znao kada je suđenje. Međutim, rekli su mi da ne smem sa cvećem unutra, pa sam ga ostavio kod obezbeđenja - jadao se Aleksandar, koji je posle odlaganja suđenja Ceci uručio cveće i - pesmu!
- Konačno mi se ispunila želja da se upoznam sa Cecom! Rekla mi je “dušo moja”, a kada me je poljubila četiri puta, bio sam presrećan. Grabio sam svaki momenat da je poljubim - usihićeno nam je rekao mladić.
Dejan Jovanović (27) iz Beograda, koji dolazi na sva Cecina suđenja, pojavio se u majici sa natpisom “Ceca kraljica Balkana”, a na ruci je istetovirao njeno ime. On je folkerki poklonio plišanog psa, dodajući da joj je prošlog puta doneo medveda!
- Kupio sam joj kera da je čuva. Ima boju kose kao Zorica Brunclik - našalio se najpre Jovanović, a onda se požalio da Cecine pesme sluša na mobilnom telefonu jer su mu u kući isključili struju.
- Obožavam Cecu. Živim u trošnoj kući i radim razne poslove. Majka me je ostavila, ali mi je neprijatno da pitam Cecu za neki privremeni smeštaj - rekao je Jovanović.

Suđenje odloženo
Suđenje Ražnatovićevoj i njenom zetu Predragu Ocokoljiću zbog optužbi za pretnje i fizički napad na Aleksandra Olarevića, direktora FK Mladi proleter, odloženo je za 29. novembar jer optuženi Ocokoljić nije došao zbog bolesti. Advokat Petrovski dostavio je sudu medicinsku dokumentaciju da Ocokoljić ima virusnu infekciju.

Ceca doterana, vesela i druželjubiva!
Ceca je juče ujutru došla u sud crnim džipom, u pratnji advokata i telohranitelja. Obučena u crno, sa visokim štiklama i naočarima za sunce, izazivala je pažnju prisutnih. Pošto je suđenje kasnilo pola sata, ćaskala je sa fanovima, advokatima Mišom Petrovskim i Goranom Petronijevićem i svojim bivšim telohraniteljem Predragom Albijanićem, koji je svedok u postupku. Sa Ljubinkom Jeftićem, direktorom FK Obilić, koji takođe treba da svedoči, izljubila se.


Alo


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 01 Okt 2012, 10:29
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Mili najavljuje: Uveliko se krčka Cecin novi album!

Slika


Muzički producent i kompozitor ovih dana ne izbija iz studija na Dedinju, gde uveliko priprema novi album najpopularnije srpske pevačice Cece Ražnatović.

"Ne bih mogao da kažem dokle se stiglo sa radom. Možda imam urađene sve pesme, pa bez veze guram dalje, a možda nemam ništa. Ne zavisi samo od mene, već i od Cece. Želim da novi album bude drugačiji od prethodnog, da napravimo preokret kao što je to bio slučaj pre deset godina sa “Decenijom”. Tada smo prešli na urbane melodije, što je rezultiralo punom “Marakanom”. Nećemo se ponavljati. Očekujem da će do Nove godine biti gotova muzika, kako bi Marina Tucaković stigla do proleća da napiše tekstove. Planiramo da album objavimo na dan Cecinog beogradskog koncerta", rekao je kompozitor Mili i dodao:

"Predstoji nam velika kampanja i organizacija koncerta, koja iziskuje mnogo posla. Želimo da oborimo rekord koji smo 2006. godine postavili na Ušću."


S Media

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 02 Okt 2012, 08:53
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Ceca peva Miloradu Dodiku!

Svetlana Ražnatović nastupa na mitingu SNSD kao podrška stranci predsednika Republike Srpske


Slika


Kao u dobra stara vremena.
Svetlana Ceca Ražnatović pevaće u Banjaluci kao podrška predsedniku Republike Srpske Miloradu Dodiku na lokalnim izborima. Folk zvezda će nastupiti na gradskom trgu 5. oktobra, najavljeno je na njenoj fan stranici na Fejsbuku. Ceca će baš kao i pre dve godine, kada su održani predsednički izbori u Republici Srpskoj, ponovo podržati Milorada Dodika i njegovu stranku Savez nezavisnih socijaldemokrata.

Predsednik Republike Srpske ljubitelj je Cecine muzike, a kako mu je 2010. donela sreću, nije ni čudo što je odlučio da je ponovo angažuje.

- Nisam siguran da li će Ceca pevati, moram da proverim s ljudima iz moje stranke koji su zaduženi za taj posao. Volim njene pesme i bilo bi mi drago da dođe. Imali smo takvu vrstu saradnje i vrlo je moguće da ćemo je i sad ostvariti - rekao je Dodik.

Iz Cecinog PR tima nisu hteli da komentarišu njen angažman na političkom okupljanju.



Kurir


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 02 Okt 2012, 12:43
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
PREGOVORI U TOKU: CECA SNIMA DUET SA ATRAKTIVNIM KOLEGOM (FOTO)

Nema dueta koji je snimila popularna pevačica a da nije postao hit. Sada nas očekuje novo ukrštanje glasova, a tu privilegiju imaće popularni folker.
Slika

- Pregovori sa Cecom su u toku, a pesma je kombinacija balade i bržeg ritma. Ceca mi je jedan od omiljenih ženskih vokala i nadam se da će mi se ispuniti želja da pevamo zajedno, rekao je Dado Polumenta i otkrio da je ponovo zaljubljen i spreman za brak:

- Jako sam zaljubljen, ali trudiću se da ne otkrivam ništa o njoj jer želim da je zaštitim od medijske pompe. Čovek sam koji najviše na svetu želi da se oženi, ali mi posao i neke druge stvari to ne dozvoljavaju. Ako sve bude kako treba, planiram za godinu dana da se skućim. Vreme mi je da se smirim jer za svakog čoveka koji voli, živi od ljubavi i u potpunosti se daje, veoma je teško kada nema potporu. Nema para koje mogu da zamene to kada se dvoje vole, jer je ljubav najjači pokretač. Teško je naći pravu osobu, ali meni se čini da sam na pravom putu.


Slika


S Media

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 07 Okt 2012, 10:46
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Ceca deci pravda izostanke

Svetlana Ražnatović sinu Veljku i ćerki Anastasiji dozvolila da četiri dana odsustvuju iz škole i dođu sa Kipra u Beograd


Slika


Supermama!
Svetlana Ceca Ražnatović uslišila je molbe sina Veljka i ćerke Anastasije da četiri dana odsustvuju iz školu na Kipru. Oni su poželeli da dođu u Beograd i vide se sa svojim društvom. Veljko je molio mamu da im opravda izostanke, što je folk zvezda i učinila.

- Veljko je svoju želju saopštio Ceci dok je bila na Kipru. Tada nije htela ni da čuje za njegov i Anastasijin dolazak u Beograd. Dve nedelje ju je ubeđivao da ih pusti da izostanu sa nastave. Njoj je njihovo školovanje na prvom mestu i ne želi da izostaju iz škole - kaže naš dobro obavešten izvor blizak porodici Ražnatović.

Kako je Veljko u svemu što želi uporan, uspeo je da ubedi majku da četiri dana ne ide na nastavu. I Anastasija se tome obradovala, jer je jedva čekala da se vidi sa svojim prijateljima koji joj na Kipru mnogo nedostaju. Veljko je u potpunosti iskoristio boravak u Beogradu, i nijedno veče nije spavao kod kuće, već je noći provodio kod drugara.


Slika


Kurir


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 10 Okt 2012, 11:37
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
ŠTA JE TO U NJENIM VENAMA: DA LI SU VAM NAJPOZNATIJE SRPSKE GRUDI I DALJE PRIVLAČNE? (FOTO)


Iako silikonske, njene grudi su najpopularnije u Srbiji, i mnogi estetski hirurzi su otkrivali da devojke upravo žele "devojčice" kakve su njene. A da li ste primetili ove prirodne "detalje"?!


Slika

Ceca je, osim po velikim i brojnim hitovima kao i koncertima za pamćenje, poznata i po svojim velikim silikonskim grudima. Neretko ih "stavlja" u prvi plan, a jednom prilikom kada ih je "upakovala" mogli smo da primetimo vene na njima. Ne tako prijatan prizor zabeležio je i naš fotograf, a vi pogledajte pa procenite: Da li su vam njene grudi i dalje privlačne? Pogledajte u kom izdanju su ovog puta ispozirali Veljko i Anastasija!

BATA I SEKA POKAZALI ZUBE: UPOZORENJE ILI REKLAMA ZA PASTU? (FOTO)

Mnogo puta do sada videli smo ih u opuštenim "tinejdžerskim" izdanjima. Ona je obično pozirala u kupaćim kostimima, a on raspojasan. A sada su pokazali svoje zube!

Slika

Da li se spremaju da snime reklamu za pastu za zube ili upozoravaju da i te kako umeju da grizu ne znamo, ali su Veljko i Anastasija ispozirali na veoma neobičan način. Kako je nedavno rekla Ceca, njih dvoje su mladi, rade sve ono što i njihovi vršnjaci i potpuno je razumljivo da se fotografišu i zabavljaju na društvenim mrežama. Evo još jednog dokaza u prilog tome.

Slika


S Media

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 11 Okt 2012, 10:33
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
ROĐENDAN MAGAZINA “STORY”: Ceca zasenila Karleušu

Poznati časopis proslavio svoju sedmu godišnjicu postojanja, okupivši krem ovdašnje estrade


Slika


GLAMUROZNO! Popularni magazin “Story” proslavio je svoj sedmi rođendan u prestižnom hotelu “Metropol Palace”, gde je priređena velika žurka u tu čast. Zabavi je prisustvovao krem ovdašnje estrade, a među glavnim zvanicama bile su i folk dive Svetlana Ceca Ražnatović i Jelena Karleuša, koje su stigle među poslednjima.

Pevačica rodom iz Žitorađe zasenila je svoju mlađu koleginicu, privukavši više pažnje prisutnih novinarskih ekipa. koje su se borile da dobiju njihovu reč. Ove dve folk zvezde bile su u neposrednoj blizini jedna drugoj.

I Karleuša i Ražnatovićeva otkrile su novitete u vezi sa njihovim karijerama. JK namerava da snimi treći po redu spot, koji će biti nalik kratkometražnom filmu od 30 minuta. Takođe, supruga fudbalera Duška Tošića planira da održi koncert sledeće godine, najverovatnije na beogradskom “Ušću”.

Što se Cece tiče, ona je najavila svoj novi album koji će raditi Aleksandar Milić Mili, a takođe je u planu koncert sledeće godine.



“Story”-jeva rođendanska zabava okupila je maltene sve zvezde ovdašnjeg džet-seta. Pored Ražnatovićeve i Karleuše, žurki su prisutvovali Ana Nikolić, Vlada Vuksanović, Rada Manojlović, Mirka Vasiljević, Ognjen Kajganić i mnogi drugi.

Atraktivna Paraćinka, koja se pojavila u providnoj kreaciji, planira uskoro svoju modnu kolekciju. S druge strane, pobednik “Survajvera” Vlada Vuksanović došao je u pratnji “saboraca” iz rijalitija Ognjena Kajganića i Nikole Šoća, ali bez njegove lepše polovine Nataše Bekvalac. Mladi maneken je novinarima sa osmehom na licu demantovao priče oko potencijalnog venčanja i zajedničkog života sa novosadskom pevačicom.

Posle poziranja i ćaskanja sa novinarima, naše poznate ličnosti uputile su u prostoriju velelepnog hotela, gde je održana privatna zabava u čast sedmog rođendana časopisa “Story”.


Telegraf.rs


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker