Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 05:50


Autoru Poruka
Boss
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 16 Feb 2013, 17:12
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Boss je napisao:
MeGi je napisao:

Boss je l bio hteo ucestvovati na forumskim karaokama, otpjevat nesto i postavit kaos tos u do sada neke forumasice uradile?


Ne. Moj predlog je da to budu imitacije, tu sam mnogo bolji. Takođe, mislim da bi veći broj forumaša imitirao neke od poznatih ličnosti nego pevao. [migg.gif]


[smiley1721.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 16 Feb 2013, 17:24
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Pa procitaj uvodni post..pisalo je sve sto ti padne na pamet..eto tebi pala imitacija.
Stavi flasu na usta brate pa proivodi neke zvukove..nebitno je, bitno je da se snimamo i da se zezamo.
Ja sam napisala...izvodi a svoj nacin, kresti, vristi, zaebavaj se..radi sta hoces....Ako se zada pjesma od Josipe Lisac i refren gdje Dunav ljubi nebo..imitiraj Josipu , recitiraj nam taj refren..odsviraj , radi sta hoces.
Iako mislim da ce koncept sa pocetka a koji se odnosi na takmicarski dio biti izmjenjen..vazno je samo da bi ljudi bili spremni pustiti svoj glasic u eter ;) ... zezati se...

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 16 Feb 2013, 17:33
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Molena je napisao:
Pitanjce:
Ako bi otvorili temu 'odpjevaj nam nesto-karaoke', ali da nam stvarno odpjevate..zanima me koliko bi forumasa pristalo na to.???

Znaci ideja je da se postavi link...na kojem mozete da snimite ono sto odpjevate na svoj nacin naravno i samo taj link kopirate i ulazite u takmicenje. (mozda ste upratili onaj link sto Brutalni postavlja kad snimi sebe kako zijeva ili sta vec :D )
Pjevao bi se samo refren zadate pjesme...Glasalo bi se kako ko hoce, ili dobro pjevanje, ili smijesna obrada, ili uzasno lose krecanje, ili nesto sto vas je nasmijalo pravo dobro.
Pobjednik zadaje refren iduce pjesme.

Ako nema interesanata i ako ne bi imao ko da pjeva nema smisla postavljati takmicenje...


Pročitao sam uvodni post i odnosi se isključivo na pevanje. [m04110.gif]

Ja ne pišem o pevanju, Josipi Lisac ili bilo kom drugom pevaču/pevačici već mislim na imitaciju ( glasa ), raznih glumaca, komičara, scena iz filmova, serija, sa audicija... [give_rose.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 16 Feb 2013, 17:36
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Uh ako ista ne volim,ne volim kad mi izvlace post i onda podebljavaju...da sve citate kako treba bilo bi nam svima lakse.

Hajde Boss otvori temu imitacija...mislim da puno manje ljudi zna da imitira, i da ih puno manje to i zanima.
Npr....imao si audicije trazenja zvijezda..ni u jednoj imitatori nisu dobro prosli..prolazili su bolje oni koji pjevaju, na svoj nacin ili imitirajuci originalnog izvodjaca...Cak su bolje prolazili oni koji nemaju veze sa sluhom jer su bolje nasmijavali publiku od imitatora.
Ali nemam nista protiv..vjerujem da ti to dobro radis...snimi nesto pa da cujemo.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 16 Feb 2013, 17:42
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Molena je napisao:
Uh ako ista ne volim,ne volim kad mi izvlace post i onda podebljavaju...da sve citate kako treba bilo bi nam svima lakse.

Hajde Boss otvori temu imitacija...mislim da puno manje ljudi zna da imitira, i da ih puno manje to i zanima.
Npr....imao si audicije trazenja zvijezda..ni u jednoj imitatori nisu dobro prosli..prolazili su bolje oni koji pjevaju, na svoj nacin ili imitirajuci originalnog izvodjaca...Cak su bolje prolazili oni koji nemaju veze sa sluhom jer su bolje nasmijavali publiku od imitatora.
Ali nemam nista protiv..vjerujem da ti to dobro radis...snimi nesto pa da cujemo.


Vidim ja da si ti nešto nervozna. [give_rose.gif]

Samo sam predložio što ne znači da svi treba da se slože i da treba otvoriti temu. [m04110.gif]
Kad smo kod toga ko šta ne voli, ja ne volim kad mi kažeš da čitam nešto što sam već pročitao. Zato sam ti i podebljao. [girl_blum2.gif]

P.S. Ako si ti ona što bi da ostane anonimna, lep glasić. [treptrep.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 16 Feb 2013, 17:46
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Hahahaha..nisam nervozna, ne brini ;)
Dapace danas se osjecam odlicno...danas mi sunce s'ja u svakom pogledu.

I da..ono sam ja , hahaha..Hvala [treptrep.gif]

I vjerovatno ce biti i tvoj prijedlog uvazen..tako da ce se smisliti nesto sa svim i svacim.....

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 16 Feb 2013, 17:52
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
LaYa je napisao:
eo nesto tehnicki i od mene :D
http://vocaroo.com/i/s1AfgkkhSZJ3


[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

jaoooo, ja tek sada ovo vidim
hahahaha...Laki ne bih te ja puno zadrzaval, ali jesam ti rekla vec da te volim hahaha
koja lujkaca [ass kiss.gif]

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 16 Feb 2013, 17:53
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Zlobni je napisao:
Minnie je napisao:
šta je ovo...uspavanka za radmilu m. [smusen.jpg] ..

..mnogo dobro zvuči...ih baš si mi dao ideju..ovo sa sviranjemm..samo da naštimujem žice na đedovim guslama i ima da vas još i opevam u desetercu...


Jeste, Bijelo Dugme ali malo na moj nacin [kasljuc.gif] a dobro zvuci jer sam mu u Sound Forge-u ubacio eho pa deluje kao da sviram u nekom velikom holu a inace je na obicnoj akustari [dzokac.gif]

Ajde odradi taj deseterac na guslama pa d'umrem srecan [smehsmeh.gif]


E da nisi objasnio ja bih te napala....upravo radi ovog eha.
Kontam nema sanse...zinula...usta otvorila kao da sam NJEGA vidjela :o hahaha...odlicno covjece..prva liga!!
Zlobni...jos jednu cu da ti posaljem na pp .. zasluzio si ;)

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 16 Feb 2013, 17:55
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Minnie je napisao:
hehe..pa ne misliš valjda sad...Lila ako bi zaguslala u petnaet do pet..msm da bi bila izbačena iz kuće u vrlo kratkom roku..a i moram da štelujem žice..gusle su to.. valja potrefiti onaj pravi zvuk.. [namigusa.gif]



Od tebe cekam gusle..inace cu se potruditi da zaglavim s Bojanom u liftu :D
hahahaha...ljub ljub...
ne dam te za 100Bokia13 :lol:

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 16 Feb 2013, 20:28
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Show must go on!

-Kad bi kojim slucajem moga
birati,koji bi talent da mi Bog podari,bez sekunde razmisljanja bi odabrao dar za pjevanje,jer to mi je tako uzvisena i nekako romanticno.I cim su poceli svi ti pjevački reality Showi na ovim prostoran ja sam sve to pogledao otvorenih usta,diveci se tom meni nikad datom talentu,i uvijek sam zadivljen nekim kandidatom,koji se prijavio na show onako usput i pokazao svoj raskosni glas,od male djece pa sve do onih starije dobi,sjetimo se samo one Susan Boyle kucanice koja je svojim pjevanjem zadivila cijeli svijet.Kao antitalent za pjevanje,ja sam dobar  slusatelj i uzivatelj pjesme a pogotovu,kazem,ove gdje kandidati pjevaju onako"na suho"i gdje nema prevare "šminkanja"i "peglanje"pjesama na kompijuteru i studiju,ili nedajbože pjevanje na play back.
-Tako sam i preslusao ove radove tonske nasih forumasa i malo je reci da sam očaran sa svima,svaka vam cast!!!Prvo moram reci da Just ima finu boju glasa i vidi se da ima talenta,nadam se da ce drugi put pjesma biti duza,samo to,Just skidam kapu,bravo!!!!Nadalje,repanje Molene je upravo fantasticno,uzivao sam,ocekujemo nesto "zabavno" od nje jer ocito je da zna pjevati...Zlobni bravo za ovaj instrumental,jel može jedan po narudzbi,izvrsno je!!!Laža je,pak,pokazala dva talenta,za pjesmicu i dar pripovijedanja,ima smisla materem,a glas joj je tako sexy,ajmeee,Lažo daj kad mognes otpjevaj neku duzu pjesmu,po svom izboru,tvoj sam fan,kao i od Just,Molene,Zlobnog....Jos jednom svaka vam cast!!!
 Bradpresto Pjevat [top88.gif]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 57 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker