Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 15:38


Autoru Poruka
Vladimir
Post  Tema posta: Re: Postovi za pamćenje  |  Poslato: 30 Dec 2016, 00:35
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 18:49
Postovi: 1437

OffLine
SHE je napisao:
druga vazna stvar je da mi je porodica iako svi po nekad imamo zdravstvenih problema zdrava
Boze hvala ti sto cuvas sve ljude ovog sveta,pa i nas

_________________
*Zivot se ne meri brojem udisaja,vec trenucima koji ti oduzimaju dah*


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Postovi za pamćenje  |  Poslato: 03 Jan 2017, 00:53
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
casual:


Senka mi je ne rak rana ali sa njom sam nekako imao jako jako korektan i iskren odnos. Divna, predivna zena, dama u svakom smislu... Zavrtela mi mozak sasvim :D Da ponovim, jako kompleksna nadgradjena zena, senzibilna, umerena, divna bre...


Vrh
Vladimir
Post  Tema posta: Re: Postovi za pamćenje  |  Poslato: 19 Jan 2017, 22:53
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 18:49
Postovi: 1437

OffLine
SHE je napisao:
Mojne je napisao:
SHE ајде на тему врућ *у*ац [images/smilies/mrgreenko.gif]


[zenskismeh.gif]
Ma ostajmo ovde,tamo možeš da mi se povrediš [dzokac.gif] [zenskismeh.gif]

_________________
*Zivot se ne meri brojem udisaja,vec trenucima koji ti oduzimaju dah*


Vrh
Vladimir
Post  Tema posta: Re: Postovi za pamćenje  |  Poslato: 19 Jan 2017, 22:56
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 18:49
Postovi: 1437

OffLine
SHE je napisao:
Mojne je napisao:
SHE je napisao:
dobro vece Mojne,kako si deckonjo? [cvet1.gif]


ma znao sam ja da si ti neka usamljena babetina grofica [images/smilies/mrgreenko.gif]


[zenskismeh.gif]
Na žalost Mojne,samo sam grofica [dzokac.gif]
Ne može čovek biti sve [zenskismeh.gif]
Hmmm... Nadam se da to ne menja ništa od moje slike,kod tebe [cvet1.gif]

_________________
*Zivot se ne meri brojem udisaja,vec trenucima koji ti oduzimaju dah*


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Postovi za pamćenje  |  Poslato: 20 Jan 2017, 04:26
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
Вучица je napisao:
otišla sam [offtobed.gif]


Izuzetno ces nam nedostajati ..... Taman posla.


Vrh
Vladimir
Post  Tema posta: Re: Postovi za pamćenje  |  Poslato: 23 Jan 2017, 23:34
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 18:49
Postovi: 1437

OffLine
Senka je napisao:
Ja tebi na avatar... [images/smilies/mrgreenko.gif]

_________________
*Zivot se ne meri brojem udisaja,vec trenucima koji ti oduzimaju dah*


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Postovi za pamćenje  |  Poslato: 16 Feb 2017, 01:25
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
MeGi je napisao:
Svet je oko nas stao, prolaznici ukoceni, ne disu.
Samo ti i ja SHE.
Ugledale smo se na razdaljini 5km. Trcimo jedna ka drugoj, u dugo ocekivani zagrljaj.
Smejemo se i trcimo, ne smeta nam sneg. Brze smo jos tri koraka i eto nas.
Kad........ti skreces sa staze. U beloj vencanici padas u zagrljaj drugoj zenskoj.
Penjes se sa njom na kocije. Mases mi. Nestao mi osmeh sa lica. Sve sto mi je ostalo jeste tvoj veo.
Gledajuci u daljinu, kako nestajes polako, saginjem se i uzimam ga.
Polako ga priblizavam k srcu, , cvrsto ga stezuci uz grudi. Otvaram prsten i pijem otrov.

Cujem neki glas, pokusavam oci otvoriti. Bolje da ih i nisam otvorila.
"MeGi , ja sam doktor Picard", nalazis se u ustanovi za lecenje od bolesti forum zavisnika"-rece neko meni nepoznat.
Sve mi je mutno pred ocima, ne progovaram. Okrecem glavu na desno, kad u visini mojih ociju, necije grudi.
Pomislim u sebi "U jebote zivot gde sam ovo , mozda kod plasticara, je l ovo model kakav ce meni stavit?"
Vratim glavu u prvobitni polozaj, sklopim oci sa jednom zeljom, da zaspim odmah, jer nista mi nije jasno.
Kad opet zacu se glas, al ovaj put se ne obraca meni "Sestro LaYa, molim vas objasnite pacijentkinji kako je dospela ovde,idem do sobe 22"
Opet otvorim oci, al ne vidim nikog, osim belog plafona. Odlucih da brojim ovce , ne bi li brze zaspala.
Odjednom ispred mene necija glava. Izbecih se, udahnem duboko, uplasila sam se, al nestade strah cim se osoba osmehnu.
"MeGice doveli su te tvoji roditelji,nasli su te da spavas na tastaturi" i dalje ne progovaram. Mislim se u sebi "Zenoo daj mi da legnem na tvoje grudi, sigurno su udobnije od ovog jastuka. Okrenem se na drugu stranu, napokon zaspim.
Probudi me neka dernjava, vidim unose novog pacijenta , vezali ga za krevet pored mene.
Dere se on "Pustite meeee, jos samo jedan, samooo jedan profil, nemojtee me brisatiiii" Prilazi mu sestra rece mu samo "Stoko" i dade mu inekciju.
Pomislim bolje da ja mirujem i dalje, ne bi li i meni sestra LaYa dala bocu.
Pravicu se da spavam da vidim sta ce se jos ovdje desavati, mozda saznam gde sam stvarno, ko su ovi ljudi.

Sestra ulazi, izlazi, lupa vratima, psuje. Nervozna je 100%. Cujem prica sa nekim preko telefona,
cini mi se onaj doktor Picard je zvao. "Sama da radim cele nedelje,jesi lit i luuud, posle ovog plata da mi se poveca"
Otisao je na put, mora sama raditi zato je ona nervozna. U drugi krevet smesta novog pacijenta. Ovaj se samo dere, prica viceve o Pirocancima brzinom 200 na h. Covjek ga ne moze nista razumeti. Smeje se kao pomanitali vo. Lupi ona njemu dva samara "Zna se ko je ovde Boss, mali bidni miran" Umiri se on za cas!
Opet sebi kazem "Mirovaces ti jos"
Lezim, skoro pa ne disem. Prilazi mi opet sestra LaYa. Unelami se u facu, vidim ima plave oci, jso vise istaknute sminkom.
"MeGice posto si bila mirna, dozvolili smo da ti dodje baka u posetu"
"Neko je dosao da me spase, iiiideeem odaaaavdeeeee"- pomislim u sebi.
Zalupise se vrata. Sestra je izasla. Lupa vratima kao da je njena privatna imovina.
"Usla je moja baka, jestee cuujeem jooj korake"
Pridje mi, pocela da me stipka , golica po tabanima, vuce za kosu, plazi mi se, a ja ne smem nista.
Cutim i trpim, jer ako poludim banovat ce me sestra LaYa inekcijom a i samaraom, ko zna, koliko je caknuta mozda smisli i neku najnoviju metodu.
I da hocu, ne mogu da pricam, izgubila sam glas. Kao da sam negdje pre ovog lezanja lumpovala.
A zelim vikati "Tooo nijeee moja bakaaa, to je SHE, forumasica , upoooomooooc" .
Ulazi nadrndana sestra scepa She . Patosira je Kung fu pokretima za tili cas. Sveze joj ruke. "Ti si preverantica,sto nase ludake zeli prebacit kod komsija, vecitog rivala", nece moci ove noci" Smesti i nju u krevet!
Ovakav napad nisam videla ni u filmovima Brus Lija. Pitam se hoce li doci doktor, postoji li ovde otpusna lista. Izgleda ne, jer koliko vidim
ovdje samo dovode pacijente. Gomilaju se , a niko ne izlazi. U jedan dan dosao onaj Trile, i ona She.

Sledeci dan. Opet vika u hodniku. Zacu se deranje. Znate kako zvuci opera "Aaaaaa aaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"
E bas tako. Novi pacijent ulazeci pjeva na operski nacin, meni malo slicno kao kad pop pjeva i mlati svetom vodicom. E tako ovaj pjeva "iiiiimaaaaas pp pp, imaaaas pp pp"
"Sta je ovo sad, kakvo ludilo ovog napalo"- pitam se. Uvodi ga sestra, smirio se. Vidim zvace neke papire, ne pusta ih iz ruku. Sestra mu donosi plave koverte svaki dan. Tako sam skontala da je PP-privatna posta. Ne saznah mnogo o mukama ovog.
Prilazi mi sestra "MeGi jesi mirna, da je bar upola Brad Pitt kao ti". Ova je luda pomislih.
"Braaaaaaaaaaad Piiiiiiiiiit, kakva je ovo bolnica, kad nas ludaci lece? Spominje brad pitta, ova je posandrcala, nije joj ovo Holivud."

Ne moze se zaspati. Sestra tamo -amo setka, izgleda da je na stulama.
"O dobro vece dooooktoreee"-rece sesrea LaYa
"Laku noc LaYa" -rece doktor.
Ovaj joj govori Laku noc,a ne odlazi , vec je tek dosao. Tu je vec sat vremena. " sta li govori kad odlazi , kad se pozdravlja sa nekim, je l govori"Dobar dan?"
Boze i ovaj doktor je lud.

Virim na jedno oko. Pitt se uhvatio flase, She i Trile igraju crvenih rukavica, ne zna se ko se vise dere. Ko je lud , ko je normalan, znam samo da sam ja zbunjena. Jer dok se to sve desava sestra LaYa i doktor Picard caskaju uz kaficu. Nisu mi prali usi, al cujem ih sve.
"Bio sam u Africi , od svih crnih budala nasao sam jednu, nasa je"
"Kazes sestra sa mjesec dana radnog staza, pa hoce li se snaci ovdje sa nama""
" Ma hoce, nitko u Srbiji ni nema vise radnog staza niti moze da ima, znas da se tamo bolje objesit nego posao traziti"

Sutradan. Probudi me neko cmakanje. Upoznava se sestra LaYa sa novom medicinskom sestrom.
Sada ih je dveee? Okruziiice me sa jos ludaka. Htedoh podignuti glavu da vidim kako izgleda druga sestra , al zacuh skripanje stolice.. doktor ustao.
Brze bolje zazmurih."Je li LaYa, sto ova MeGi mirna, izgleda nije na vlasti pa manja od makovog zrna, buahahhaha" Glasno se poceo smejati, grohotom.
Napokon vidim sestru molenu. U pravcu mojih ociju, vidim duge noge i kratka mini. Pomislim "Ako je Brad Pitt tu, sto ne bih i Lepa Brena dosla"
Podignem jos malo glavu , ocekujem da cu ugledat neku plavusu, kad ono ljudi moji zena zelene kose. "Zeleneeeee,eeeej zeleeeeneeeeee" Pomislicu da je poceo smak svijeta i da su vanzemaljci preuzeli zemlju planetu.
Brzo skrenuh pogled sa nje. Prebacih se na Trileta. Frizura mu kao da stavio prste u struju, da nije ovo onaj "Ivan Tasovac, clan zirija ja imam talenat" Sagnuo on glavu , pokusava sestri virit ispod suknje. Okrenu se ona "Gdje ces ti " poce se on derat i mlatarati rukama. "Neee brisii mii poooost, ne brisiiiiiiiii"

Dvije sestre se dobro slazu, kao da su ceo zivot radile zajedno. Ta sloga je za nepovjerovat! Sumnjivo mi!
Pravim se da spavam, a virim...kad njih dvi zajedno potkradaju doktora. Otvore sef, izvade pare i samo govore "Ovo za sminku, ovo za ves, ovo za disko"
Danas sam prvi put videla doktora. "Rozoooooooooooo"
"Je l mi dao rozu pilulu, sta je bre ovo??" Prodrmam glavom kazem sebi "Neee MeGi, nisu u pitanju pilule, on je stvarno obucen u bebi rozo odelo sa sve masnicom i cipelama kljovarama"
Majko mila, je l sam Alisa u Zemlji cuda, je l ovo san?
Brzo sam prestala da se cudim doktorovom stajlingy, jer dosla je ONA!
Twilight. Nova pacijentkinja.
Pitate se koliko ce ih jos doci?- Ne znam ni ja, vjerujte mi.
Smestili je tacno pored mog kreveta. Sestre sapucu izmedju sebe kako se zlajubila na forumu u nekog Crnogorca.
Znala sam odmah da ima neke veze sa CG jer od nje oka nisam sklopila. Svirala je dan i noc gusle. Ne prave. Improvizala.
Rukama zacepi nos i dok pjeva "Sidji Empe sa planine, zeljna sam tvoje blizine" udara se drugom rukom po vratu , ubrzano lupka sa ivicom ispruzene ruke.
Probajte ispustati taj zvuk, videcete kako mi je bilo lezati pored nje!

Ostavili su nas same zakljucali nas! Dva dana niko nije dolazio. Lukava She upalila tv. Vijesti.
"Doktor Picard sa dve sestre u striptiz klubu"
Posle dva dana dolaze oni sa majmunom, sestra LaYa vice "Zlobni ruke k"sebi"
Nasli ga u striptiz klubu, kazu poceo se alkoholisati i nedolicno ponasati. A uzrok svemu tome je , prestanak stizanja u njegovo sanduce moleninih hot poruka.
Sedeo je u cosku,videla sam samo da ima frizuru, "Majmun ispod palme"" to je ono kad zavezete rep na sred glave.
"Pada bijelooo govnooooo" doktor poceo da se dere gore od pacijenata.
Unose se kreveti . Izgleda opet neko dolazi.

"Ja sam pobjednicaaaa, jaaa saaaam, vratiteee postoveeeeeeee"
Dosla neka Just, sjela kraj mene. Prica mi kako pobjedjuje na forum u nekim takmicenjima kako dobija milione dolara za nagradu,
kako je bila sekretarica Triletu, kako sada dobija novi posao . menadzes Zdravka Colica"
Mislim se u sebi "Sestro slatka, predji ti sa tv novela u stvarnost, ne mastati toliko"
Uvode Marina, sjednu ga pri dnu mog kreveta. Onesvjestio se , izgleda od smrada mojih nogu. Prosuo po meni soljicu kafe.

Ovdje sam vec 15 dana. Poceli su svaki dan dovoditi po vise njih
"Seeestrooo, sessstroo odlepite sina brutala sa postera"" vice doktor
Sjedose njega na konjica, jer nema vise kreveta. Ljuljkao se kao malo dijete i nije skidao pogled sa Marina.
Sestre u soku! Nisu mogle vjerovat da neko moze toliko dugo gledat a da ne trepne. Po pola sata je buljio u njega izgovarajuci
"Sretitje moja, tebe tje tvoj Cane sa posterima jos da dribla"

Vidim tortu, TORTA SETAAAAAAAA. Stvarno ludim, otkud torti noge.
Kad na vrata ulazi novi pacijent i vice "Nee dam tortuuu, ne daam je,,moooj je materiijaaal, mojee je deeelo"
Bila je to Bubi, najbolja postasticarka Curuga.

Ovdje kad jednom udjes izlaska nema! Ka samovde.
Ne razlikujem se od drugih. Moja prica je slicna. Trebala sam se vjencat za She, al me ostavila.
Pokusala sam da se otrujem zbog neuzvracene ljubavi. Posle toga tri put sam se udavala, a jednom razvodila.
Najvise mi palo odricanje prezimena Simpson. Al jedan deo mene i dalje zivi. MeGi je i dalje tu.
Ispod mog profila nadjene su gomile psovki, vredjanje drugih, nekultura, bahatost. Primjetio je to istrazivac i masina Brad Pitt
i bacio se pod temu od srama tudjeg. Odlazi u ulicu "Prvi glas Srbije" da obavjesti narod i siru masu kako sam ja vredjala druge.
Pitt mi dodje kao neki podsjetnik, steta sto je prevelik , pa ne moze stati u dzep.
Vuk dlaku mjenja al cud nikada! Slazem se.

Ulazi plavusa, elegantno obucena. U crvenom kaputu, sesir na glavi i naocare na nosu.
Senka, U stopu me prati. "Je l tu MeGi, odmah mi je dajte"
Cim sam zacula njen glas , ustala sam. Prvi put da sam ustala. Krenula ssam kroz hodnik kao zombi,
ispruzenik rukama ispred sebe vicuci "Ammmmmm vidjena tema, ammmm-mmmmm-mmm kod komsija,
copy paste.....ammmmmm vidjena tema dva...ammmm copy paste"

Doktor i sestre su me posmatrali. Ovo je fenomen. Ispod mire 100 djavola vire, zakljucise oni.

Sestra LaYa od ukradenih Picardovih para uplatila sebi za 10 godina unapred internet sate.
Molena a Afriku nece da cuje, osta i ona tu, gdje druzina je.

Drage komsije, ne mesajte Boga sa forumom, smesno je previse a malo i zalosno.
Poboznost nije spominjati "Ima Boga, IMa Boga" niti radovati se tudjoj nesreci zbog nekoliko hiljada izgubljenih postova i izgubljenih tema.
Otidji te u crkvu komsije, zapalite svecu, al ne dolje, vec gore, za zive! "Daj Boze mira i srece, zdravlja i ljubavi komsijama i cjelom svetu"
To da kazete!

POUKA: Pazite sa kim se druzite, jer ludilo je prelazno.
TEMA: Ljubav, sloga je mogucai izmedju razlicitih profila.
PORUKA: Volite nekog , da bi neko voleo vas! [zenskismeh.gif]


CITALI STE PRICU:
"ISPOVEST LUE MEGI IZ ZEMLJE CUDAKA"
I TOM-Forumsko stado
ADRESA: http://srbija-forum.com



Tekst je zasticen zakonom o autorskim pravima.
Za svako kopiranje bicete kaznjeni.
[zenskismeh.gif]


p.s. Sve je proizvod maste,
nadam se da se niko nece uvrediti:)
A uostalom kako se ludak moze i uvrediti.Nikako!:)
Voli vas sve MeGi [srce.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Postovi za pamćenje  |  Poslato: 02 Mar 2017, 13:37
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
WESTSIDER je napisao:
Nemogu nadjem temu sa me nasmejalo

Slika

[cepanje.gif]


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Postovi za pamćenje  |  Poslato: 11 Mar 2017, 00:23
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 116 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker