Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 14:28


Autoru Poruka
Maša
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 12 Avg 2013, 11:37
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Krstić: Sve me podseća na leto 2009.

I u Poljskoj smo, kao i sada, imali perspektivan, mlad sastav, igrali smo hrabro i agresivno i daleko smo dogurali. Mnogi su oslabljeni, kaže kapiten Srbije


Slika


Kapiten Srbije Nenad Krstić, jedan od najstarijih igrača na turniru “Trofej Beograda”, poneo je zaslužnu titulu najkorisnijeg – MVP. Pored svega toga može se smatrati i najiskusnijim, ako ne na celom dvodnevnom događaju u beogradskoj Areni, onda svakako u srpskoj reprezentaciji, pa je sa svim tim titulama bio oprezan u davanju ocena i procena timu koji predvodi...

- Turnir u Beogradu je stigao za nas u pravo vreme. Od velikog je značaja za ceo tim, a posebno za igrače koji su prvi put u reprezentaciji. Dve pobede nas izuzetno motivišu, ali ne bi trebalo da nam daju krila da visoko uzeltimo. Oscilacije su normalne i biće ih, ali je još rano da se donosi neki konačan sud.


Na pitanje kakva je atmosfera u ekipi i da li bi mogao da uporedi ovaj skup sa skupovima od prethodnih godina Krstić je bio još oprezniji:

- Svi momci daju maksimum i trude se. Sve ovo me nekkako podseća na Evrobasket 2009. godine. I tada smo imali perspektivan, mlad sastav, igrali smo hrabro i agresivno i daleko smo dogurali. Teško je u ovom trenutku davati konkretne procene jer su mnogi timovi oslabljeni, a to se uglavnom dešava posle Olimpijskih igara kada igrači odustaju od narednog velikog takmičenja. Ima još vremena da se stvari doteraju.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 13 Avg 2013, 11:45
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
„Sport”: Flensburg ne da Vranješu da vodi Srbiju na EP!

Nemački klub nije spreman da se na duži period odrekne prvog stručnjaka, s kojim beleži i te kako dobre rezultate, ali i kojeg poprilično plaća

Slika


Želje se nekad pretaču u stvarnost, a nekada ostaju snovi... Kako „Sport” saznaje, male su šanse da na kormilu „orlova” ostane Ljubomir Vranješ.


To, praktično, znači da će neko drugi da predvodi naše momke na predstrojećem šampionatu Evrope.

Flenburg, prema izvorima „Sport”, nije spreman da se na duži period odrekne prvog stručnjaka, s kojim beleži i te kako dobre rezultate, ali i kojeg poprilično plaća.

Istini za volju, nada još postoji, zvanično razgovori na relaciji RS Srbije - Flenburg tek treba da otpočnu. Nadamo se da će predsednik saveza Velimir Marjanović uspeti da „omekša” čelnike ovog nemačkog tima. Za sada, nažalost, mrka je kapa.

Nema sumnje da će u slučaju negativnog odgovora Flensburga „orlovi” da budu poprilični uzdrmani, jer je Vranješ za kratko vreme uspeo da momcima povrati samopouzdanje. Uostalom, uspelo se u onome što se smatralo nemogućim - ne samo da smo se plasirali u Dansku, već smo osvojili i prvo mesto u kvalifikacionoj grupi.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 14 Avg 2013, 11:56
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Ivana zaspala trener častio!

Slavlje na Svetskom prvenstvu u Moskvi među srpskim atletičarima prošlo bez bronzane devojke. Španoivć: Mislila sam da ću pasti u nesvest, nisam smela da im priđem od uzbuđenja


Slika


PROBUDI se Ivana, treća si na planeti! Najbliži prijatelji, rodbina, saborci iz reprezentacije morali su nekoliko puta da uštinu Španovićevu, kako bi ona shvatila da bronza nije samo san. U tišini je mlada atletičarka otišla u Moskvu, a po povratku je dočekala euforija kakvu nije ni slutila.


- Nisam bila svesna šta sam uradila do trenutka kada sam sletela na aerodrom. Možda ni tad. Svi su me grlili, ljubili, vrištali i onda su krenule suze radosnice - opisuje Ivana za "Novosti" susret sa dečkom Vladom i ostalim dragim osobama, koji su je kitili cvećem, čokoladicama i balonima. - Rekla sam im da ne dolaze, ali je bilo jače od njih. Želela sam samo da odspavam, odmorim se i počnem već sutradan sa treninzima.

Junakinja je bilo toliko iscrpljena da je prespavala slavlje koje su ostali reprezentativci priredili u njenu čast posle osvajanja istorijske medalje za srpsku atletiku.

- Dogovorili smo se da izađemo i proslavimo nakratko, kao što uvek to činimo kad neko napravi ogroman uspeh. Međutim, otišla sam do sobe da se istuširam i odmah sam pala u krevet. Zaspala sam od umora, nisam imala snage da izađem - slegnula je ramenima mlada atletičarka.

Ipak, da zdravica ne propadne, postarao se čovek koji je godinama bio uz članicu AK Vojvodina.

- Moj trener Goran Obradović ih je častio, popili su piće i vratili se svojim obavezama. Ja ću im se odužiti kasnije za veliku podršku tokom mog nastupa, a verujem da će biti još dosta razloga za slavlje u nastavku Šampionata - namiguje Španovićeva uz osmeh.

Mihail Dudaš se spremao za poslednju disciplinu desetoboja, trku na 1.500 metara, ali bilo je teško obuzdati emocije dok je ceo tim skakao od sreće na tribinama.

- Nisam smela da im priđem od uzbuđenja, mislila sam da ću pasti u nesvest! U trenutku doskoka u petoj seriji, znala sam da je to novi državni rekord. Znala sam i da mogu do medalje. Ali, apsolutno nisam bila svesna uspeha i rezultata 6,82. Bojala sam se i dalje da me neko ne prestigne.

O tome je svedočio sasvim miran izraz lica na kom se nazirao smešak u uglu usana.

- Trener mi je vikao i mahao, ali nisam mogla da se pomerim. Čekala sam da skoči i poslednja rivalka. Sve su mi govorile da sam blizu medalje, bilo im je drago, kao što je i meni kad neka od njih napravi dobar rezultat. Koliko kod to nadrealno zvučalo, mi smo veoma dobre drugarice i jedna drugu bodrimo. Bila sam van sebe kada je prošla i poslednja opasnost da me neko smeni na trećem mestu - živi svoj san Ivana Španović.

NAPRED, SRBI!
DUH zajedništva krasi našu atletsku reprezentaciju na svakom takmičenju. Mada je na terenu svako prepušten sebi, uvek ima podršku sa tribina od takmičara koji ne nastupaju tog dana.
- Mi smo jedna lepa generacija koja tek treba da pravi velike rezultate! Navijaću svim srcem iz Srbije tokom nastavka Šampionata. Bekrić trči sjajno, prošetao se kroz kvalifikacije. Asmir Kolašinac će sigurno biti na visokom nivou, Jelači želim svu sreću i plasman u finale, a držimo palčeve i Predragu Filipoviću da završi trku na najbolji način.

NAPRED, SRBI!
DUH zajedništva krasi našu atletsku reprezentaciju na svakom takmičenju. Mada je na terenu svako prepušten sebi, uvek ima podršku sa tribina od takmičara koji ne nastupaju tog dana.
- Mi smo jedna lepa generacija koja tek treba da pravi velike rezultate! Navijaću svim srcem iz Srbije tokom nastavka Šampionata. Bekrić trči sjajno, prošetao se kroz kvalifikacije. Asmir Kolašinac će sigurno biti na visokom nivou, Jelači želim svu sreću i plasman u finale, a držimo palčeve i Predragu Filipoviću da završi trku na najbolji način.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 17 Avg 2013, 11:56
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Kosanović: Karadžić snosi krivicu za mnoge anomalije, ali klubovi su još veći krivci

Godinama rade loše, siromaše fudbal pod izgovorom da samo od prodaje mogu da žive. Dižem obe ruke za promene, ali ne samo u Savezu... - kaže iskusni trener


Slika


OVE nedelje se pisalo o svemu samo ne o Jelen superligi, kvalitetu utakmica, nekim dobrim stvarima. Čitam pismo Zvezde i slažem se uglavnom sa svim tezama. Osim samog kraja. Tomislav Karadžić snosi krivicu za mnoge anomalije u srpskom fudbalu, ali ako je on kriv, onda su klubovi još veći krivci. A, to su zaboravili da napišu.

Godinama unazad rade loše, siromaše fudbal pod izgovorom da samo od prodaje mogu da žive. Ako su Savez, a time i Karadžić, krivi za sistematsko urušavanje struke, onda je krivica klubova po tom pitanju dupla. Umalo da zaboravim i one vođe navijača koji su u sprezi sa čelnicima klubova. Ja dižem obe ruke za promene, ali ne samo u Savezu...


Pozitivni primeri u Superligi su Čukarički i Napredak i baš me zanima hoće li nastaviti da igraju dobro. Čuka je možda najbolje organizovan klub, pravi primer privatizacije koja je neophpodna u fudbalu i jedini spas. Napredak je slična priča, oni su porasli na svim poljima i parametar su pravilnog ulaganja i dobre selekcije igrača.

Veliki se nisu proslavili na startu. Partizan i Vojvodinu čekaju evropski ispiti u četvrtak i današnji mečevi trebalo bi da nam budu reper očekivanja u plej-ofu Lige Evrope.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 17 Avg 2013, 12:13
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Bekrić: Trčao sam za celu Srbiju!

Kažu mi da je bila ludnica u Srbiji. Nisam sumnjao da mogu da istrčim još bolje nego u polufinalu - istakao je srpski atletičar, koji je danas dobio bronzanu medalju

Slika


PERA Kojot protiv sedam ptica trkačica. Supergenije u osmoj liniji finalne trke na 400 metara prepone nije imao velike šanse, ali je, kao u jednoj jedini epizodi crtaća, uspeo da bude brži nego ikad i da uhvati plen. Emir Bekrić je na državni rekord iz polufinala (48,36) nalepio još jedan fantastičan rezultat (48,05), a na bronzu Ivane Španović dodao novo odličje istog sjaja.


Jutro posle istorijske trke, "Svemir" se vratio na planetu Zemlju da proslavi vasionski uspeh. Oka nije sklopio, jer su čestitke stizale sa svih strana, a najdraže poruke bile su od sestre Sene koja je u Americi.

- Skoro da nisam spavao, ali i dalje se osećam fenomenalno - osmeh nije silazio sa lica mladog asa.

Čim je krenuo da ga hvata san, Emir se trgnuo, jer ga je čekala nova dužnost na stadionu "Lužnjiki". Ovoga puta u ulozi navijača.

- Bili smo na stadionu, gledali smo Tatjanu Jelaču u kvalifikacijama bacanja koplja - rekao je Bekrić i potvrdio da ceo tim diše kao jedan.

Nastavak priče o divnom moskovskom jutru podseća na čuvenu epizodu crtaća o Sofroniju "ludo burazeru, ludo".

- Potpuno smo poludeli! Gazimo jedan za drugim - euforija je tresla talentovanu reprezentaciju posle plasmana Jelače u finale.

Četvoro od osmoro predstavnika Srbije oborilo je državne rekorde.

- Čekali smo medalju 30 godina, a onda smo odjednom uzeli dve! Ne može da se poželi više - uzbuđen je Bekrić zbog uspeha cele družine.

Svoj rezultat spominje tek na kraju.

- Još nisam svestan šta sam uradio. Tek ću da uživam u svakom trenutku koji sledi. Kažu mi da je bila ludnica u Srbiji. Nisam sumnjao da mogu da istrčim još bolje nego u polufinalu. Trčao sam, ne samo za sebe, već za celu Srbiju - zaključio je Emir Bekrić.

NOVAC OD FK PARTIZAN
IZ Humske je stigla informacija da će tokom sledeće nedelje Bekrić biti gost fudbalskog kluba Partizan, koji će mu uručiti klupsku Plaketu i novčanu nagradu za ostvaren rezultat na Svetskom prvenstvu.

SPEC. VN
SVEČANI doček bronzanog momka biće organizovan u subotu, na aerodromu "Nikola Tesla", oko 13.10, kada Emir stiže sa trenerom Mirjanom Stojanović.

KORICA: SRCE MI JE STALO
ATLETSKA legenda Dane Korica je posebno emotivno doživeo Emirovih 400 metara, pogotovo poslednju četvrtinu dramatične trke.
- Sve je bilo perfektno. Bekrić je zadivio celu naciju, a meni je srce nakratko stalo kada je krenuo u onako furiozan finiš. Emir je bio jedini Evropljanin u finalu, a stigao je do bronze u disciplini koja je decenijama bila teren na kojem dominiraju Amerikanci. Naš atletičar je postigao nešto što je najblaže rečeno podvig - kaže Korica, nekadašnji jugoslovenski dugoprugaš koji je baš na staidonu "Lužnjiki" 1973. doneo zlato sa Univerzijade na 10.000 metara.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 18 Avg 2013, 11:39
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Stojanović: Bekrić može još brže

Emirov san je da trči ispod 48 sekundi. Ove godine me je pitao šta je potrebno da ostvari rezultat 47,70, kaže ponosna je žena zaslužna za Bekrićeve uspehe

Slika


KO je omalena žena pored gorostasa Emira Bekrića? Mirjana Stojanović od 2010. godine čuva svoje blago od loših uticaja, gura ga kad ne ide, slavi sa njim kad obara rekorde. Prijatelj, laf, ali i strogi trener nema dilemu da njen pulen može još brže.


- Emirov san je da trči ispod 48 sekundi. Ove godine me je pitao šta je potrebno da ostvari rezultat 47,70. Rekla sam mu tada šta mora da uradi i on krupnim koracima korača ka tom vremenu. Posle ovih 48,05, uverena sam sam da možemo da napadnemo 47,70 - istakla je Stojanovićeva.

Posle osvojenog zlata na EP mlađih seniora, Mirjana je stavilo veto na euforiju i poručila svima da ne očekuju medalju od Bekrića već u Moskvi.

- Ove godine nam je cilj bio medalja na EP do 23 godine, u njegovoj konkurenciji. Nadali smo se finalu i novom državnom rekordu. Posle polufinalne trke, rekla sam mu da nije svestan koliko može.

Jurnjava ka bronzi ostavila je bez daha sve u timu Srbije.

- Posmatrala sam trku na mestu između osme i devete prepone. Bila sam jedina od naših u tom delu, a Rusi su navijali sa mnom za Emira - ispričala je Mira anegdotu, po svom običaju.

Još zanimljivija situacija dogodila se po završetku istorijske trke.

- Čim je prošao kroz cilj, znala sam da je treći. Ali, rezultat sam čula tek u pres centru, na konferenciji za medije! Ostala sam u šoku - uz osmeh je rekla Mirjana Stojanović.

NAJDRAŽI REKORD IZ MERSINA
ČAK pet puta je Bekrić obarao rekorde u poslednja dva meseca. U Sloveniji je trčao 49,15, na Mediteranskim igrama 48,84, na EP mlađih seniora 48,76, a onda - bum! U polufinalu SP 48,36, a u finalu 48,05.
- Meni je, ipak, najdraži onaj iz Mersina, kada je prvi put trčao ispod 49 sekundi. Za sportistu su najbitnije medalje, a za trenera rezultati - naglasila je Mirjana Stojanović.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 19 Avg 2013, 12:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Đurđić uspešno operisan, spreman za proleće

Zadovoljan sam kako je sve proteklo. Sledi mi period rehabilitacije. Iskreno se nadam da ću biti spreman za drugi deo sezone – ističe srpki napadač

Slika


Centarfor Grojter Firta Nikola Đurđić uspešno je operisan posle teške povrede koju je zadobio u meču protiv Kajzerslauterna.


Startni napadač Firta je morao u 17. minutu da napusti igru pošto je doživeo povredu prednjeg ukrštenog ligamenta.

- U skoku sam bio malo odgurnut i dočekao se celom težinom u nezgodnom položaju. Tu je delimično pukao ligament. Ja sam se, ne znajući to, vratio u igru i kod sledeće promene pravca pokidao ligament u potpunosti. Imao sam ranije sitnih povreda, nikad duže od mesec dana, ovo je ubeljivo najgora stvar koja mi se desila u karijeri - detaljno je opisao trenutak povrede Đurđić.

Srpskog reprezentativca operisao je čuveni doktor Benih u Augsburgu, a sam tok hirurškog zahvata prošao je bez komplikacija.

- Operaciju je uradio doktor Benih u Augsburgu. Zadovoljan sam kako je sve proteklo. Sledi mi period rehabilitacije. Idem sada dan po dan, uskoro ću detaljno isplanirati rehabilitaciju i odlučiti sa kim ću raditi – ističe sjajni centarfor.

Đurđiću predstoji pauza od nekoliko meseci, a 27-godišnji napadač se nada da će biti spreman za drugi deo sezone u Cvajti.

- Iskreno se nadam da ću biti spreman za drugi deo sezone. Međutim, u ovom trenutku još uvek ne razmišljam toliko unapred.

Nikoli Đurđiću je, od trenutka kada je objavljena vest o povredi, stiglo mnogo poruka podrške, a srpski reprezentativac se svima zahvalio i poručio da se na teren vraća još jači.

- Zahvalio bih se svima na porukama podrške. Većina ljudi koja me zna, zna da sam psihološki jaka osoba i da se vraćam još jači - zaključio je Đurđić.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 22 Avg 2013, 14:00
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Vasović: Želimo da Kragujevac postane vaterpolo centar

Za to nam je neophodan jak prvi tim, dobar rad i pozitivna energija prema vaterpolo klubu, koja se oseća u ovom trenutku – rekao je novi direktor Kragujevčana


Slika


Novi sportski direktor vaterpolo kluba Radnički Jugoslav Vasović rekao je da su mu glavni ciljevi na novoj funkciji stvaranje jakog tima, ali i razvoj vaterpolo škole.


- Radnički je smatrao da mogu da pomognem u ostvarivanju ciljeva prvog tima i prevashodno u razvoju vaterpolo škole. Osnovni cilj nam je da stvorimo igrače iz Kragujevca koji će postati prvotimci Radničkog, a zatim i reprezentivci Srbije. Imamo odlične uslove i želimo da postanemo veliki vaterpolo centar. Za to nam je neophodan jak prvi tim, dobar rad i pozitivna energija prema vaterpolo klubu, koja se oseća u ovom trenutku - rekao je Vasović na konferenciji za novinare u Kragujevcu.

On je naveo da su Radnički tokom leta napustili Vojislav Čupić i Đorđe Bašić, a da su stigli Srđan Vuksanović iz Vojvodine, Ivan Basara iz Partizana i Miloš Korolija iz mađarskog Debrecina.

- Prvi tim je osvajanjem evropskog trofeja načinio ogroman iskorak, a mi želimo da njihovim stopama krenu i igrači iz mlađih kategorija. Tim povodom doveli smo Dragana Strugara, bivšeg člana velikog broja klubova u državi i povremenog reprezentativca, koji je bio trener mlađih selekcija Srbije, a poslednji angažman imao je u VK Beograd. On će biti odgovoran za rad sa mlađim selekcijama, a uskoro bi trebalo da mu se priključi još jedan trener - kazao je Vasović.

Novi trener Radničkog, Dejan Jovović, koji je na kormilu zamenio Dejana Udovičića, bio je zadovoljan angažovanjem Vasovića.

- Dolazak Vasovića na mesto sportskog direktora će nam sigurno pomoći, kako u organizacionom smislu, tako i u radu sa mlađim kategorijama, a sve sa ciljem da jednog dana dobijemo Kragujevčane u prvom timu - rekao je Jovović.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 23 Avg 2013, 13:39
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Vujošević: Ponosim se igračima

Momci dobro rade, ima šansi i da pojedini ostanu, ali kasnimo sa selekcijom. Na kraju drago mi je što će Partizan preživeti dišući na škrge, kaže trener Partizana

Slika


PARTIZAN će u predstojeću sezonu opet ući sa mladim igračima, jer je na to prinuđen teškom situacijom, ali trener Duško Vujošević kaže da će ekipa pokušati da ostvari što bolji rezultat.


- Bili smo prinuđeni da prodamo Lučića i da, praktično, popunjavamo tim mladim i talentovanim igračima iz Srbije i iz sveta - kaže Vujošević.

Crno-belih, koji su sinoć odigrali prvi probni meč sa OKK Beoghradom, od 5. avgusta odrađuju pripreme nekompletni. Zbog reprezentativnih obaveza i povreda malo je prvotimaca na treningu, a nekoliko mladih igrača je na probi.

- Koncept je u da u okviru finansijskih mogućnosti, koristeći činjenicu da je mnogo mladih igrača zainteresovano da dođe kod nas, stvorimo tim koji pre svega dobro radi, ali ima potencijal i veliki talenat.

Zbog blokade računa koja bi narednih dana trebalo da bude podignuta i finansijskih poteškoća, Partizan kasni sa selekcijom za sledeću sezonu.

- Momci dobro rade, ima šansi i da pojedini ostanu, ali kasnimo sa selekcijom. Prošle godine smo napravili osnovni tim, sa idejom da se ove dopuni i poveća kvalitet, tako i podigne prag očekivanja. Ali, zbog poznatih okolnosti došli u smo situaciju da se borimo za golo preživljavanje... Drago mi je što će Partizan preživeti, dišući na škrge.

Tokom teških dana za Partizan, brojni igrači su davali klubu podršku. Poslednja je Francuza Žofrija Lovernja, koji je od rezerve u Španiji, preko Partizana zadužio dres francuske reprezentacije.

- Ponosim se svojim igračima. Nemaju svi istu tačku topljenja, a treba podneti i uspeh i neuspeh - završio je Vujošević.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 28 Avg 2013, 14:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Peruničić nije proveo noć na VMA, povređen danas došao na posao

Državni sekretar za sport je lakše povređen u utorak uveče u lančanom sudaru kod “Kombank arene”, ali se danas pojavio na poslu


Slika


Povodom natpisa pojedinih medija o saobraćajnom udesu u kojem je učestvovao državni sekretar za sport Predrag Peruničić, Ministarstvo omladine i sporta je izdalo saopštenje:

- Lančani sudar u kojem je učestvovalo pet vozila dogodio se 27. avgusta, oko 20 časova, kod „Kombank arene“ i to prilikom povratka državnog sekretara Predraga Peruničića sa službenog puta iz Novog Sada –piše u saopštenju.

- Peruničić je tog dana u 15 časova krenuo u Novi Sad iz Ministarstva omladine i sporta, službenim automobilom Vlade Srbije „folksvagen pasat“, na sastanak sa članom Gradskog veća za sport i omladinu Predragom Svilarom. U trenutku udesa, kada je na njegov automobil naleteo „mercedes“ E klase u punoj brzini, državni sekretar sedeo je na mestu suvozača. Predrag Peruničić nije, kako su preneli pojedini mediji, noć proveo na VMA, već je posle lekarskog pregleda odmah napustio bolnicu.


- Iako je zadobio lakše povrede, Peruničić je danas uredno došao na posao, u Ministarstvo omladine i sporta.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 186 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker