Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 16:17


Autoru Poruka
LaYa
Post  Tema posta: Re: Novak Đoković  |  Poslato: 13 Sep 2013, 10:14
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Novak zove na spektakl: Živimo za ovaj susret!

Duelom između Đokovića i Pospišila u petak (16.00) počinje polufinalni meč Svetske grupe Dejvis kupa. Nole: Maksimalno smo motivisani da se borimo za Srbiju


Slika


JAVOROV list podrhtaće pred naletom "orlova" u polufinalu Svetske grupe Dejvis kupa, koje će ovog vikenda u "Kombank areni" ponovo predvoditi najbolji teniser planete. Novak Đoković u petak od 16.00 otvara meč protiv Kanade, i to susretom protiv Vašeka Pospišila, 41. na ATP listi, dok posle njih na šljakasti teren izlaze Janko Tipsarević i Miloš Raonić.

Dublovi su na programu sutra, Zimonjić i Bozoljac će igrati sa Nestorom i Pospišilom, a u nedelju su preostala dva singla: Đoković - Raonić, Tipsarević - Pospišil.

Da bi slomili otpor žilavih gostiju, izabranicima Bogdana Obradovića biće potreban maksimalan oprez. Kanađani su u odličnoj formi, nemaju šta da izgube, dok se naš sastav suočava sa umorom Đokovića, promenljivim igrama Tipsarevića, izostankom Troickog i čestim rokadama u dublu.

- Stigao sam juče u Beograd, ranije nisam mogao. Nije ovo prvi put da imam samo 48 sati na raspolaganju da bih se spremio za Dejvis kup mečeve. U 2010. posle Ju-Es opena i 2011. sam takođe bio u sličnoj situaciji. Te 2011. stvari se nisu dobro završile, predao sam meč Del Potru, ali sam tada imao problema već po dolasku u Srbiju, što se pogoršalo na terenu. Sada sam u redu. Osećam umor, tu je i džet-leg, ali maksimalno sam motivisan da igram za svoj tim. Mi smo veoma jaka ekipa, i bez Viktora u sastavu koji nam svima nedostaje - rekao je Đoković.

Novaku bi možda više odgovaralo da je na žrebu "izvučen" za drugi singl prvog dana, ali i ovo je prednost, jer bi Srbija trebalo da povede 1:0, čime će pasti pritisak sa Janka koji će igrati protiv Raonića.

- U redu je i što igram prvi. Meč je tek u četiri po podne, to mi odgovara. Naime, ide mi u korist da je početak što kasnije, jer ću imati više vremena da se odmorim i priviknem na nove uslove. Imam odličan tim ljudi oko sebe i znam šta je potrebno da uradim kako bih se spremio na sve što me čeka. Poznajem svoje telo i verujem da ću biti fit.

Nema potcenjivanja Kanađana, dodaje Đoković, i nastavlja:

- Nestor je jedan od najboljih dubl igrača u istoriji, Raonić je na pragu ulaska u top 10, gde se nalazio pre nekoliko nedelja, a i ostali njihovi igrači su u dobroj formi. Biće vrlo interesantan meč, u to sam siguran. Ali, mi živimo za ovaj susret. Dejvis kup je jedinstveno takmičenje. Imamo motivacije i želje napretek, kako bismo predstavljali našu zemlju na najbolji mogući način.

Đoković se podsetio sjajne atmosfere iz Beograda od pre tri godine.

- Voleo bih da se "Arena" napuni do poslednjeg mesta i da doživimo one lepe trenutke kao tokom 2010, kada smo osvojili titulu baš na ovom mestu. Navijači bi mogli da nam daju vetar u leđa i donesu prednost na taj način.

Selektor Srbije Bogdan Obradović je pozvao publiku da dođe što ranije na tribine, kako bi se izbegle gužve i kako bi od prvog poena Novak imao maksimalnu podršku.

- Znam da je radni dan, ali ovaj meč je dobro opravdanje da izađu ranije sa posla i dođu da nam pomognu. Navijači su nam potrebni - zaključuje naš savezni kapiten.

JANKO: KLJUČ SU MILOŠEVI SERVISI
TRI puta do sada Tipsarević je igrao protiv Raonića, i sva tri puta je izgubio. Ipak, naš as se nada da bi ovog puta stvari mogle da se promene.
- Svaki meč do sada smo igrali na brzim podlogama, dok je ovde drugačije. Ključ će biti u Miloševim servisima. Ako budem uspeo da se nosim sa tim, biću u boljoj situaciji - rekao je Janko.

SRBIJA - KANADA
PETAK 16.00
NOVAK ĐOKOVIĆ - Vašek Pospišil
sledi
JANKO TIPSAREVIĆ - Miloš Raonić
SUBOTA 16.00
NENAD ZIMONjIĆ/ILIJA BOZOLjAC - Danijel Nestor/Vašek Pospišil
NEDELJA 14.00
NOVAK ĐOKOVIĆ - Miloš Raonić
sledi
JANKO TIPSAREVIĆ - V. Pospišil
*selektori oba tima imaju pravo izmene igrača do sat vremena pred početak mečeva

novosti.rs


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Novak Đoković  |  Poslato: 18 Sep 2013, 10:44
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Novak vlada već 100 nedelja!

Đoković će naredne sedmice probiti magičnu brojku na prvom mestu ATP liste. Samo je osam igrača u istoriji tenisa toliko bilo na vrhu belog sporta


Slika


NAJBOLJI teniser sveta Novak Đoković narednog ponedeljka započeće 100. nedelju na prvom mestu ATP rang liste. Ovu "magičnu" brojku dostiglo je još svega osmorica takmičara u istoriji belog sporta, što govori o kakvom se podvigu srpskog igrača, zapravo, radi.


Rekorder i praktično nedodirljiv među večnim šampionima je fantastični Švajcarac Rodžer Federer, koji je vladao tenisom 302 sedmice, dok su "nivo 200" u svojim bogatim karijerama prešli drugoplasirani Pit Sampras (286), treći po rangu Ivan Lendl (270) i slavni Amerikanac Džimi Konors na četvrtom mestu (268). Njegov zemljak Džon Mekinro je peti (170), Šveđanin Bjern Borg šesti (109), a ispred Noleta još su Rafael Nadal sa 102 nedelje na tronu i Andre Agasi (101).

U ovom trenutku Đoković ima prednost od 260 poena u odnosu na Španca sa Majorke, zahvaljujući bodovima osvojenim proteklog vikenda u polufinalu Svetske grupe Dejvis kupa (140 poena osvojio u dva singla protiv Kanađana). To mu garantuje da će i dostići svog rivala po vremenskom periodu provedenom na prvom mestu (6. oktobra), ali će baš tada biti i na najvećem izazovu da izgubi "krunu i žezlo".

Naime, Novak brani titulu i 500 poena na turniru u Pekingu, koji počinje 29. septembra, a finale je na programu sedam dana kasnije. Nadal ne brani nijedan poen u toj nedelji. Dakle, da bi zadržao vođstvo, Đokoviću je neophodan pehar sa ovog takmičenja, ali i da Nadal ne uđe u finale koje nosi 300 bodova na ATP događajima iz serije 500.

Đoković je svoj san ostvario posle ulaska u finale Vimbldona 2011. godine kada je postao kralj belog sporta, i bio je prvi 53 nedelje sve do kraja grend slema u Londonu naredne godine. Tada je Federer ponovo izbio na čelo. Prvo mesto Novak je vratio 5. novembra 2012. posle Mastersa u Parizu.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Novak Đoković  |  Poslato: 25 Sep 2013, 17:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
KORAK DO VENČANJA: Verili se Novak Đoković i Jelena Ristić!

Najbolji svetski teniser i njegova lepša polovina obavili su poslednji zvaničan korak pre stupanja u brak


Slika


BEOGRAD - Najbolji teniser sveta Novak Đoković i njega devojka Jelena Ristić verili su se pre dva dana u Monte Karlu, posle osam godina zabavljanja.

Poslednji korak pred venčanje Novak i Jelena su obavili pred put u Peking, na naredni turnir.

Novak i Jelena su nedavno priznali da su razgovarali o venčanju.

"Zajedno smo osam godina i planiramo zajedničku budućnost zato što se zaista mnogo volimo. Jedno drugom pružamo emotivnu stabilnost, koja nam pomaže u našim karijerama", rekao je Đoković.

Sa Novakovim rečima slaže se i Jelena, koja s vremena na vreme prelista časopise u kojima su slike venčanica.

"Pričali smo o venčanju, to je prirodan redosled stvari. Naša uzajamna osećanja vode ka tome, a jednog dana, kada budemo imali dece, ona će naslediti odlične gene s obe strane jer se, eto, i moja majka profesionalno bavila rukometom", rekla je Ristićeva.

U javnosti se s vremena na vreme spominjao Endi Marej kao Novakov kum, ali ostaje da se vidi da li će se to i obistiniti. Takođe, neizvesno je gde će sam čin venčanja biti, da li u Monte Karlu ili negde u Srbiji.

Svadbu svakako ne treba očekivati do kraja ove godine, ali je gotovo izvesno da će 2014. godine Srbija dočekati svadbu veka.


kurir

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Sky
Post  Tema posta: Re: Novak Đoković  |  Poslato: 22 Nov 2013, 11:25
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2013, 11:46
Postovi: 259

OffLine
Šou Novaka i Rafe u Čileu


Đoković savladao Nadala na egzibiciji u Santjagu i već stigao u Argentinu. Naš as se prošetao i Jugoslovenskim korzom u gradu Valparaiso


Slika

UVEK je satisfakcija pobediti Rafu Nadala, pa makar to bilo i na egzibiciji. Novak Đoković je na oproštaju Nikolasa Masua od profi tenisa u prepunoj "Movistar areni" u Santjagu savladao Španca 7:6, 6:4, iako je bilo jasno da je bitna zabava, šou, a ne rezultat.

Publika je uživala, a dvojica najboljih na ATP turu su im pružili noć za pamćenje. Uglavnom su se šalili, ali je bilo i žestokih poteza, kao na pravom takmičenju. To se posebno odnosilo na prvi deo susreta, koji je završen u taj-brejku.

- Još ne mogu da verujem da su na mom oproštaju igrali Nadal, Đoković i Nalbandijan. Sve uspomene su mi prošle kroz glavu, Olimpijske igre, medalje, titule, mečevi, putovanja, Dejvis kup. Hvala im što su bili uz mene večeras - poručio je Masu, dvostruki osvajač odličja sa OI.

Naš najbolji igrač je pre ovog spektakla stigao i da obiđe grad Valparaiso u Čileu. Ljubazni domaćini su ga odveli na Jugoslovensko šetalište, sa kog se pruža panorama ka okeanu i gradu. Ovaj grad je bio dom Paska Baburice, poslovnog čoveka sa Korčule, koji je stigao u Čile 1882. i tamo ostavio veliki trag. Njemu u čast su podigli i Palatu Baburica, koju je Nole takođe posetio u društvu Viktora Troickog i nekolicine drugara. Pored njih je bio i regionalni direktor tamošnjeg instituta "Sernatur" Miloš Mišković.

Đoković je već u četvrtak stigao u Argentinu. U nedelju ga čeka novi meč sa Majorčaninom, i to na objektu "La Rural", za koji su prodate gotovo sve karte. Šampioni su u Buenos Ajresu, na događaju na kom se David Nalbandijan oprašta od belog sporta, a uz njih je pozvan i Huan Monako.

Novak završava sa egzibicijama u ponedeljak, kada i kreće na zaslužen odmor posle duge sezone. U 2013. je odigrao 83 meča i slavio u 74 susreta, računajući ATP tur i Dejvis kup duele.


novosti.rs


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Novak Đoković  |  Poslato: 29 Dec 2013, 12:46
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Novak kralj Abu Dabija treću godinu uzastopno!

Najbolji srpski teniser osvojio je titulu na "Mubadala šampionatu", pošto je u finalu savladao Španca Davida Ferera sa 7:5, 6:2


Slika


Novak Đoković sa peharom u Abu Dabiju Foto AP
Najbolji srpski teniser Novak Đoković osvojio je titulu na egzibicionom turniru u Abu Dabiju, pošto je danas u finalu savladao Španca Davida Ferera sa 7:5, 6:2.

Đokoviću je ovo treći uzastopni trofej na ovom turniru, a druga pobeda u finalu protiv Ferera koga je savladao i pre dve godine.

Drugi teniser sveta je prikazao visoki nivo igre na turniru kojim se praktično otvara sezona i time stavio do znanja da će 2014. jurišati na mesto broj jedan na ATP listi, koje mu je u oktobru preuzeo Španac Rafael Nadal.

Đoković je u prvom setu prepustio inicijativu Fereru koji je čak i osvojio prvi brejk. Ipak, srpski teniser je odmah vratio stvari u "kolosek", ekspresno uzvratio brejkom i još jednom oduzeo servis protivniku u završnici seta za vođstvo od 7:5.

Prvi reket Srbije je u nastavku meča naglo "ubacio" u brzinu, poveo sa 3:0 - uz dva brejka prednosti, i time demoralisao Ferera koji je do kraja meča uspeo da izbori još samo dva gema na svoj servis.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Sky
Post  Tema posta: Re: Novak Đoković  |  Poslato: 15 Jan 2014, 13:21
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2013, 11:46
Postovi: 259

OffLine
AO: Đoković lako u treće kolo

Srpski teniser savladao Leonardo Majera sa 6:0, 6:4, 6:4. Sledeći rival Denis Istomin


Slika

Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u 3. kolo Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu pošto je jutros savladao Argentinca Leonarda Majera sa 6:0, 6:4, 6:4.

Protivnik Đokoviću u narednoj rundi prvog Gren slem turnira sezone biće Denis Istomin iz Uzbekistana koji je pobedio Rusa Dimitrija Tursunova sa 7:6 (7-3), 4:6,6:1, 6:4.

Đoković i Istomin do sada su se sastajali tri puta i sva tri meča dobio je srpski teniser. U Melburnu 2010, bilo je 6:1, 6:1, 6:2 za Đokovića. Godinu dana kasnije u Majamiju Đoković je pobedio Istomina sa 6:0, 6:1, a jedini set u dosadašnja tri duela protiv Đokovića Istomin je dobio 2013, u Majamiju kada je bilo 2:6, 6:4, 6:4 za srpskog tenisera.
novosti.rs


Vrh
Sky
Post  Tema posta: Re: Novak Đoković  |  Poslato: 15 Jan 2014, 13:22
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2013, 11:46
Postovi: 259

OffLine
Novak: Potpuno sam spreman za australijsku vrućinu

Fizički sam potpuno spreman, zreliji kao igrač, naučio sam mnogo toga u životu, jači sam na fizičkom i mentalnom planu – istakao je Novak posle pobede u drugom kolu AO


Slika

Najbolji srpski teniser Novak Đoković zadovoljan je igrom koju je prikazao u pobedi protiv Argentinca Leonarda Majera u drugom kolu Australijan opena (Opširnije pročitajte OVDE).

Đoković je pet puta oduzeo servis Argentincu, koji s druge strane nije uspeo da napravi ni jedan brejk.

- Odlično sam ušao u meč. Zadovoljan sam što sam malo vremena proveo na terenu - rekao je Đoković.

On je naglasio da je potpuno pripremljen za australijsku vrućinu.

- Fizički sam potpuno spreman, Očigledno je da sam zreliji kao igrač, naučio sam mnogo toga u životu, jednostavno sam se razvio i jači sam na fizičkom i mentalnom planu - rekao je Đoković.

Novak je dodao da je u odnosu na 2009, kada je zbog iscrpljenosti vrućinom predao meč Amerikancu Endiju Rodiku, sada neuporedivo spremniji.

Drugi reket sveta je tokom meča sa Majerom osvojio čak 20 vinera i napravio svega 11 neiznuđenih grešaka, za razliku od protivnika koji je pogrešio čak 39 puta.

- Majer je počeo da igra bolje kako je meč odmicao, ali osećao sam da držim konce igre i dobro sam servirao. Svakako, ovo je bilo bolje izdanje nego na početku turnira - rekao je Đoković, koji će za plasman u osminu finala igrati protiv Uzbekistanca Denisa Istomina.
novosti.rs


Vrh
Sky
Post  Tema posta: Re: Novak Đoković  |  Poslato: 17 Jan 2014, 09:23
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2013, 11:46
Postovi: 259

OffLine
Novak treći put uzastopno najbolji sportista Balkana

Najbolji srpski teniser je jedini dobio glas od svih učesnika ankete, osvojio je ukupno 89 poena. Druga Sandra Perković, treći Ivo Angelov

Slika


Najbolji srpski teniser Novak Đoković treći put uzastopno proglašen je za najboljeg sportistu Balkana u tradicionalnom izboru Bugarske nacionalne agencije (BTA).

U 41. po redu glasanju učestvovale su agencije iz Bugarske, Albanije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Grčke, Makedonije, Crne Gore, Rumunije, Turske i Srbije, koju je predstavljao Tanjug.

Đoković je jedini dobio glas od svih učesnika ankete, osvojio je ukupno 89 poena i izjednačio rekord svetske rekorderke u skoku u vis Bugarke Stefke Kostadinove (1995-1997), koja je ukupno pet puta bila najbolja sportistkinja Balkana.

Drugo mesto pripalo je hrvatskoj bacačici diska Sandri Perković sa 65, a treće bugarskom rvaču Ivu Angelovu, koji je dobio 46 poena.

Bugarski ministar omladine i sporta Jordan Jovčev uručio je trofej prvom konzulu srpske ambasade u Sofiji Aleksandru Stamatoviću.

Top 10 najboljih sportista Balkana za 2013. godinu:
1. Novak Đoković (Srbija, tenis) - 89 poena
2. Sandra Perković (Hrvatska, atletika) – 65
3. Ivo Angelov (Bugarska, rvanje) – 46
4. Simona Halep (Rumunija, tenis) – 45
5. Mario Mandžukić (Hrvatska, fudbal) – 38
6. Vasilis Spanulis (Grčka, košarka) – 31
7. Edin Džeko (BiH, fudbal) – 23
8. Aleksandar Ivović (Crna Gora, vaterpolo) – 21
9. Taha Akgul (Turska, rvanje) – 19
10. Pero Antić (Makedonija, košarka) - 16....
novosti.rs


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Novak Đoković  |  Poslato: 20 Mar 2014, 12:20
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Novak trenirao sa Google naočarima

Najbolji srpski teniser Novak Đoković otkrio je da je pre nekoliko dana poseti sedište kompanije Google i da je dobio zanimljiv poklon.


Slika


Posetio sam Google pre nekoliko dana u San Francisku. Zanimljivo iskustvo. Igrao sam tenis sa ovim Google naočarima. Futurističko“, napisao je Đoković na društvenoj mreži Tviter.

Đoković je posetio Google posle osvajanja titule na Mastersu u Indijan Velsu, a odmah je nastavio za Majami, gde je u utorak počeo drugi Masters sezone.

Novak je slobodan u prvom kolu, a u drugom ga čeka susret sa Žeremijem Šardijem iz Francuske.


b92

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Novak Đoković  |  Poslato: 15 Nov 2014, 23:08
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Đoković vladar svetskog tenisa!

Neverovatno sam ispunjen i srećan što ću ponovo završiti godinu kao broj jedan - poručio je prvi reket planete

Slika

RASHLAĐEN šampanjac ispijao je pravo iz pobedničkog pehara Novak Đoković u svlačionici „O2 arene“. Slavlje, pesma, pobedničko kolce. Ceo tim, na čelu sa Bekerom i Vajdom prvi je čestitao našem teniseru što će i treći put u poslednje četiri godine sezonu da završi kao svetski broj jedan, kao car belog sporta.


Đoković je ovo priznanje obezbedio pobedom nad Tomašom Berdihom 6:2, 6:2 u trećem kolu završnog mastersa u Londonu, kada je ponovo prikazao neverovatnu partiju, gotovo savršenu, baš kao i u mečevima sa Čilićem i Vavrinkom.

BROJKE:
3. put u četiri godine Đoković završava godinu kao svetski broj jedan, 6. puta je Sampras to činio, Federer i Konors po 5, Lendl i Mekinro 4, a Nadal tri
11. SEZONU zaredom kraj godine završava neko iz trija Đoković-Federer-Nadal
465 HILjADA dolara zaradio je Đoković posle pobeda u grupi
475 HILjADA na tu sumu inkasiraće ako slavi i u polufinale
2 MILIONA i 75 hiljada dolara zaradiće ako osvoji titulu
Odmah po završetku „borbe“, Novaku je uručen trofej, koji je poljubio i visoko podigao. Ruke nisu drhtale. Čvrsto su držale zasluženu nagradu. Engleska publika je ustala i dugo mu aplaudirala.

- Prvo mesto na svetu je verovatno jedno od najtežih i najvećih izazova koje igrač može da ostvari u ovom sportu. Zato se osećam neverovatno ispunjeno i srećno što završavam godinu kao prvi - rekao je Đoković, dok je još stajao na sredini igrališta.

Zvanični spiker je nabrajao imena Samprasa, Konorsa, Lendla i drugih legendi kojima se Đoković pridružio. Novak je, naime, postao sedmi igrač u istoriji koji je tri ili više puta završavao godinu na tronu.

- Godina je bila veoma duga, dosta je trajala borba za tron. To je još jedan razlog da budem zadovoljan što stojim ovde na terenu sa trofejom, baš kao što su pre mene činili drugi asovi tenisa. Izuzetna je čast da budem u takvom društvu.

Đokoviću je na uspehu čestitao i Kris Kermoud, prvi čovek ATP tura.

- Otkako smo uveli plasmane 1973. godine, samo je 16 različitih igrača uspelo da završi sezonu kao broj jedan. Bilo je veoma uzbudljivo gledati Novaka kako se snalazi pod pritiskom Rodžera Federera. Đoković je imao još jednu sjajnu sezonu i u potpunosti je zaslužio mesto na samom svetskom vrhu - objasnio je Kermoud.

Ipak, radost i slavlje se završilo sinoć u dvorani. Posle oporavka od meča kod fizioterapeuta Miljana Amanovića, Đoković se zaputio u hotel kako bi se odmorio, a potom i spremao za nove izazove.

U polufinalu mastersa danas ga čeka Kei Nišikori, dužnik sa Ju-Es opena, protiv koga ima skor 2:2. Japanac će pokušati da iskoristi mogući pad Đokovića, zbog činjenice da je Srbin već ostvario važan cilj, dok je na Novaku da ne dozvoli bilo kakvo opuštanje.

U drugom polufinalu Rodžer Federer je iščekivao rasplet u grupi A, kako bi saznao ime rivala - do sinoć su u igri bili Vavrinka, Berdih i Čilić.

BODOVI:
PRE LONDONA
1. Đoković (Srbija) 10.010
2. Federer (Švajcarska) 8.700
*razlika na listi 1.310 poena
POSLE GRUPA
1. Đoković (Srbija) 10.610
2. Federer (Švajcarska) 9.300
*igrači osvojili po 600 poena
ULAZAK U FINALE
1. Đoković (Srbija) 11.010
2. Federer (Švajcarska) 9.700
*igrači osvajaju po 400 poena
AKO NOLE IZGUBI
1. Đoković (Srbija) 10.610
2. Federer (Švajcarska) 9.700
*uz pobedu Rodžera u polufinalu, a poraz Novaka od Nišikorija
*Federer tad još može da uzme +500 ako uzme titulu, i imao bi 10.200
*Federer može da uzme i 225 poena, ako osvoji Dejvis kup, pa će imati 10.445
*Ako Novak izgubi polufinale ostaće na 10.610
AKO NOLE OSVOJI
1. Đoković (Srbija) 11.510
2. Federer (Švajcarska) 9.700
*Ako Novak i Federer uđu u finale, a Nole dobije taj meč
*Federer na to može da uzme još 225 poena iz Dejvis kupa



Novosti

_________________
Slika Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 63 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker