Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 00:08


Autoru Poruka
Maša
Post  Tema posta: Re: Fudbal  |  Poslato: 31 Avg 2013, 12:57
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Krasić na pozajmici u Bastiji

Miloš je sjajan fudbaler koji želi veću minutažu, a igranje za Bastiju predstavljaće za njega veliki izazov - navodi se sajtu kluba sa Korzike


Slika


Francuski prvoligaš Bastija objavio je večeras da je na pozajmicu do kraja sezone angažovao fudbalera Fenerbahčea, srpskog internacionalca Miloša Krasića.

Dvadesetosmogodišnji Krasić trebalo je da predstavlja veliko pojačanje za turskog vicešampiona kada je prošlog leta stigao iz torinskog Juventusa za sumu od sedam miliona evra. Nije se, međutim, snašao u Istanbulu, pa je za Fenerbahče odigrao samo 13 utakmica, bez postignutog gola.

- On je sjajan fudbaler koji želi veću minutažu, a igranje za Bastiju predstavljaće za njega veliki izazov - navodi se sajtu kluba sa Korzike.

Krasić je do sada odigrao 46 utakmica za reprezentaciju Srbije i postigao tri gola, a najviše uspeha imao je u dresu moskovskog CSKA, čiji boje je branio od 2004. do 2010.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Fudbal  |  Poslato: 01 Sep 2013, 14:20
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
VIDEO: Da li je Zvezda u Kragujevcu povela posle ofsajda?

Crveno-beli su savladali Radnički sa 2:0, a prvi pogodak Filipa Kasalice u 16. minutu, utisak je, postignut je iz sumnjive situacije

Slika


Fudbaleri Crvene zvezde su u 4. kolu Jelen Superlige pobedili Radnički u Kragujevcu sa 2:0 golovima Filipa Kasalice i Abiole Daude, a prvi pogodak je, utisak je, postignut iz sumnjive situacije.

Kapiten crveno-belih Nenad Milijaš je, naime, u 16. minutu izveo slobodan udarac, Dragan Mrđa je bio u očiglednom ofsajdu, ali pomoćni arbitar nije podigao zastavicu.

Lopta je stigla do Kasalice, koji u trenutku kada je Milijaš uputio centaršut nije bio najbliži golu Kragujevčana, ali pitanje je da li u ovom slučaju može da se priča o pasivnom ofsajdu, s obzirom da je lopta išla ka Draganu Mrđi.

Uostalom, prosudite sami na osnovu video snimka sa stadiona "Čika Dača".


phpBB [media]


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Fudbal  |  Poslato: 01 Sep 2013, 14:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Sve je u rukama Srbije

Predsednik UEFA Platini još jednom ponovio da utakmica sa Hrvatskom na „Marakani“ mora da prođe bez incidenata. Iako su nekako došli do ulaznica, navijači Hrvatske neće moći da uđu na stadion

Slika


ZA Srbiju ne postoji popravni, u slučaju najmanjeg incidenta protiv Hrvatske 6. septembra, naš fudbal, sve selekcije i klubovi, biće drakonski kažnjeni i to zabranom takmičenja u periodu od tri godine, pisale su ekskluzivno „Večernje novosti“ pre dve nedelje. Odlučnost i istrajnost u akciji „nulte tolerancije“ prema rasizmu i huliganizmu na Balkanu koji se vodi još od „slučaja Đenove“, pokazao je i predsednik UEFA Mišel Platini i još jednom ju je potvrdio na gala proslavi u Monte Karlu.


- Svaki rasistički ispat će se strogo kažnjavati. Imamo čvrstu saradnju sa predsednicima FSS Tomislavom Karadžićem i HNS Davorom Šukerom i lično očekujem da će meč u Beogradu biti podjednako dobro organizovan kao onaj prvi u Zagrebu - istakao je Platini, dodajući da neće prisustvovati duelu na „Marakani“ jer nije bio ni u Zagrebu, a mora ponekad da bude političar.

Predsednik Hrvatskog nogometnog saveza Davor Šuker je i tokom nedavne posete Beogradu izrazio uverenost da će utakmica proći u najboljem redu na tribinama a u sportskom tonu na terenu. To je i ponovio za hrvatske medije posle izjave Platinija.

- Verujem da će Srbija dobro organizovati utakmicu i iskreno jedva čekam da ona počne - rekao je Šuker. - Verujem u Štimca i igrače, nadam se da će „eksplodirati“ na Marakani i ostvariti pobedu.

Iako su se dva Saveza dogovorila da na utakmicama ne bude gostujućih navijača, mere bezbednosti su ipak imale pukotine. Srpskih navijača je bilo u Zagrebu, a prema najavama, hrvatskih će biti u Beogradu. Na društvenim mrežama, Hrvati pokuzuju slike ulaznica za meč na „Marakani“, ali Komesar za bezbednost FS Srbije Milivoj Mirkov tvrdi da oni neće moći da uđu na stadion sve i da imaju karte.

- Kontrole će početi još na graničnim prelazima, niko neće moći da uđe u Srbiju sa obeležijima Hrvatske. Prilikom ulaska na stadion, sumnjivima ćemo uz ulaznicu tražiti da pokažu lična dokumenta, a naše je kako ćemo prepoznati Hrvate - izjavio je Mirkov ne želeći da ulazi u detalje.

Sve je, dakle, u rukama Srbije, odgovornost nije samo na FSS, već na državi Srbiji. Da se ovom događaju i u samoj državi pristupa na maksimalan način govori i činjenica da je rat na relaciji Zvezda i još neki klubovi protiv FSS, otišao na „poluvreme“ dok se ne odigra meč u Beogradu. Niko ne želi da se dogodi neka nova „Đenova“ koja bi fudbalu nanela smrtonosne rane.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Fudbal  |  Poslato: 02 Sep 2013, 11:52
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Fofana, Živković i Ilić za slavlje Partizana

Crno-beli su u 4. kolu Jelen Superlige na stadionu u Humskoj pobedili Rad sa 3:1 (1:0) i na vrhu tabele se izjednačili sa Radničkim iz Niša i Čukaričkim

Slika


MELEM na rane iz Tuna fudbalerima Partizana teško može bilo šta da stavI, ali ako pobeda protiv Rada mogla koliko toliko da „oživi“ Rašovićeve izabranike, onda je misija protiv „građevinara“ bila uspešna. Partizan je rutinski izašao na kraj sa „fenjerašem“ Super lige i na taj način posle četiri kola, zahvaljujući remiju Čukaričkog, izbio na prvo mesto, tamo gde je navikao da bude u poslednjih šest godina - 3:1 (1:0).


Partizan je započeo utakmicu protiv Rada sa četiri promene u startnoj postavi u odnosu na blamažu u Tunu.U momentu kada je Evropa „otputovala“ trener crno-belih Vuk Rašović se konačno ohrabrio da u vatru gurne Marka Živkovića umesto, već duže vreme, potpuno indisponiranog Aksentijevića. Na hlađenju je bio i Saša Marković, dok je na poziciji jedinog klasičnog napadača zaigrao Ismail Fofana. Imali su crno-beli sreću da već iz prve prave opasnosti pred Kljajićevim golom dođu do prednosti, što im je značajno olakšalo posao u nastavku. Andrija Živković je slično akciji iz Tuna kada je Malbašić slabo reagovao na tri metra od gola pogodio Fofanu. Tamnoputi napadač je bio daleko smireniji i Kljajić je morao po loptu u mrežu. Do kraja prvog dela igre i jedni i drugi su se potpuno usporili, a u takvom ritmu, samo su još Ninković u Partizanu (26.minut) i Mihajlović (38.minut) u Radu mogli da donesu promenu rezultata.

Uspavanku je mogao da prekine Ninković u 47.minutu, ali je njegov šut posle bloka završio tik pored desne stative gola gostiju. Što nije pošlo njemu za nogom jeste Rodiću na drugoj strani. Igrao se 53.minut kada je posle gužve u šesnaestercu Partizana lopta došla do veziste „građevinara“. On je sa 10-ak metara iskusno precizno pogodio dalji ugao Stojkovićevog gola i vratio utakmicu na početak.

Atipično za Partizan ovog leta primljen gol nije doneo paniku u redovima srpskog šampiona, pa je samo sedam minuta kasnije posle nekoliko konkretnih akcija domaćin ponovo bio na plus jedan.

Volkov je prošao po levoj strani zavrnuo loptu na peterac, ona je prošla pored nekoliko igrača da bi je na drugoj stativi sačekao Andrija Živković i rutinski pogodio mrežu. Već tada je bilo jasno da Rad neće imati snage za novi povratak u meč, a overa trećeg prvenstvenog trijumfa crno-belih u prva četiri kola stigla je u 74.minutu kada je, na ovoj utakmici rezervista, Saša Ilić pogodio sa 16 metara udarcem po zemlji na pas Miloša Jojića.

PARTIZAN - RAD 3:1 (1:0)
STRELCI: Fofana u 11, A.Živkovič u 60, Ilić u 74. za Partizan, Rodić u 53.minutu za Rad. Stadion Partizana. Gledalaca: 4.000. Sudija: Danilo Grujić (Niš) 7.
PARTIZAN: Stojković - - M.Živković 7, Obradović 7, Stanković 6,5, Volkov 6,5- Đemba Đemba 6,5, Jojić 7, A.Živković 7,5(od 78. Luka -), Ninković 6,5(od 66. Kojić -), Malbašić 6(od 46. Ilić 7) - Fofana 6,5.
RAD: Kljajić 6- Milošević 6, Vitas 6, Ćirković 5,5, Antić 6- Raspopović 5,5(od 73. Varga -), Gnjatić 5,5, Luković 6(od 80.Denić -),Mihajlović 6(od 82. Adamović -), Rodić 6,5- Pavlović 6.
IGRAČ UTAKMICE: Andrija Živković (Partizan)

LAZAR MARKOVIĆ U LOŽI
NEPUNA 24 sata posle gola za Benfiku u gradskom derbiju protiv Sportinga Lazar Marković je u loži na istočnoj tribini stadiona Partizana navijao za doskorašnje klupske drugove u meču protiv Rada. Utakmici je prisustvovao i tehnički direktor Boke juniors Huan Kobijan.

NULA NA BANOVOM BRDU

U preostaloj utakmici četvrtog kola Superlige Srbije Čukarički i Vojvodina odigrali su bez golova (0:0).
Odigrano juče: Radnički Kragujevac - Crvena zvezda 0:2, Donji Srem - Napredak 1:3, Boždovac - Jagodina 1:1, Spartak - Javor 0:2, Novi Pazar - OFK Beograd 2:0, Radnički Niš - Sloboda 2:0.
Tabela: Partizan, Radnički Niš i Čukarički po 10 bodova, Crvena zvezda 9, Javor i Novi Pazar po 7, Napredak i Vojvodina po 6, itd.


phpBB [media]


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Fudbal  |  Poslato: 04 Sep 2013, 11:30
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Tišma potpisao za Zvezdu

Ugovor s matičnim klubom potpisao je omladinac Dejan Tišma, član generacije 1995, koja se u dobroj meri već okrnjila odlascima


Slika

PRELAZNI rok je završen, ali se profesionalni kadar Crvene zvezde i dalje uvećava.

Ugovor s matičnim klubom potpisao je omladinac Dejan Tišma, član generacije 1995, koja se u dobroj meri već okrnjila odlascima.

Iz godišta koje je ocenjivano kao najtalentovanije u poslednjoj deceniji, u Zvezdi su zasada Nikola Karaklajić, Branko Jovanović, Nikola Stojković i Nemanja Jakšić (na pozajmici).

Iz istog tima, zahvaljujući menadžerima, ali i nemaru rukovodstva Zvezde, klub su napustili Filip Janković (Parma, pozajmljen Bariju), Veljko Simić (Bazel), Nemanja Maksimović (Verona, pozajmljen Domžalama), Mihajlo Milutinović (Braga) i Rastko Šuljagić (Štutgart).


OD SREDENA TARI
FUDBALERI Crvene zvezde u sredu se okupljaju posle dva slobodna dana i posle jutarnjeg treninga odlaze na Taru. Mini-pripreme trajaće do 8. septembra, a biće obavljene bez dvojice crnogorskih reprezentativaca i četvorice članove mlade selekcije Srbije.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Fudbal  |  Poslato: 05 Sep 2013, 13:53
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Ništa od dolaska u Zvezdu, Vukčević potpisao za Bragu

Iako se kao potencijalno pojačanje crveno-belih, mladi crnogorski reprezentativac naredne četiri godine provešće u portugalskom klubu

Slika

Crnogorski fubaler Nikola Vukčević novo je pojačanje portugalske Brage, sa kojom je potpisao četvorogodišnji ugovor.

Doskorašnji kapiten podgoričke Budućnosti, za koga je bila zainteresovana i Crvena zvezda, prošao je sve lekarske preglede i već se pridružio novim saigračima. Ovaj talentovani vezista odlazak u Bragu smatra velikim korakom napred u karijeri.

-Vrlo sam srećan. Za mene je Braga ostvarenje sna, pošto je to klub koji je poznat u Evropi i jedan je od najvećih u portugalskom fudbalu. Bio sam veoma uzbuđen kada sam saznao da postoji interesovanje i ovo će za mene biti velika prilika - rekao je mladi reprezentativac Crne Gore.


Talentovani vezista je obećao da će dati sve od sebe kako bi pomogao klubu da ostvari svoje ciljeve.

- Sada želim da radim vredno i da pokažem treneru koliko vredim. Nadam se da ću pomoći Bragi i da ćemo imati sjajnu sezonu, jer imamo odličan sastav, sa vrlo dobrim igračima - rekao je Vukčević.

Braga je prethodnu sezonu završila na četvrtom mestu, uz osvojen Liga Kup. Klub sa severozapada Portugala ove sezone ipak neće učestvovati u Ligi Evrope, pošto je u poslednjem kolu kvalifikacija nesrećno eliminisan od strane rumunske ekipe Panduri Targu, u poslednjim minutima drugog produžetka.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Fudbal  |  Poslato: 06 Sep 2013, 13:48
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Milunović srušio Kiprane

Mlada reprezentacija Srbije pobedom u Gornjem Milanovcu (2:1) započela je kvalifikacije za šampionat Evrope 2015. godine. Oba gola postigao fudbaler Crvene zvezde

Slika


Mlada fudbalska reprezentacija Srbije uspešno je započela kvalifikacije za šampionat Evrope 2015. godine, pošto je večeras u prvom kolu 9. grupe savladala Kipar sa 2:1 (1:0).


Utakmica je odigrana u Gornjem MIlanovcu, pred praznim tribinama zbog kazne nakon incidenata na utakmici sa Engleskom u Kruševcu, a oba gola za Srbiju postigao je Milunović, u 41. i 47. minutu.

Strelac za Kiprane bio je Kirjaku u 65. minutu.

Obe selekcije završile su meč sa 10 igreača, jer su isključeni Petković, u 66. i Lafilis u 78. minutu.

Naredni meč u kvalifikacijama takođe igra protiv Kipra, ali kao gost, 11. oktobra.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Fudbal  |  Poslato: 07 Sep 2013, 16:17
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Srna: Možete da ih kritikujete koliko hoćete, ali imate velikog selektora i veliku reprezentaciju

Pred vama je svetla budućnost. Mi to na terenu najbolje znamo kako je igrati protiv toliko kvalitetnih i talentovanih igrača“ - kaže kapiten Hrvatske


Slika


Kapiten hrvatske fudbalske reprezentacije Darijo Srna posle remija sa Srbijom (1:1) rekao je da treba biti realan i da nikom nije lako da pobedi na "Marakani".

- Nije lako igrati na "Marakani", nikom, a posebno ne Hrvatima. Pa ovde je Belgija trebalo da gubi 3:0 posle pola sata. Mi smo svesno prepustili inicijativu u prvom poluvremenu, da bismo u drugom krenuli ofanzivnije i iskoristili to što smo znali da većina vaših igrača ne može da izdrži taj tempo - rekao je Srna srpskim novinarima.

On je potom izneo niz pohvala na račun mladog srpskog tima i selektora Siniše Mihajlovića.

- Možete da ih kritikujete koliko hoćete, ali imate veliku reprezentaciju, sa velikim selektorom i pred vama je svetla budućnost. Mi to na terenu najbolje znamo kako je igrati protiv toliko kvalitetnih i talentovanih igrača“.

Srna je preuzeo na sebe krivicu za crveni karton Josipa Šimunića posle butalnog starta nad Miraleom Sulejmanijem.

- Šimunić nije imao izbora, jednostavno dogodila nam se greška koja nikako ne sme da se dogodi, da nam igrač na 30 metara ostane sam. Ne znam da li bi Sulejmani dao gol, ali znam da sam ja kriv što sam izveo korner na prvu stativu i omogućio kontranapad“ - naveo je on.

Kapiten Hrvatske se već polako okrenuo baražu za plasman u Brazil.

- Moramo da budemo realni, Belgija ima najkvalitetniji sastav u grupi i potpuno zasluženo je prva i ići će direktno na Mundijal - zaključio je Srna.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Fudbal  |  Poslato: 07 Sep 2013, 16:20
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Šimunić posle brutalnog starta nad Sulejmanijem: Sutra bih opet isto uradio

Bio je crveni karton sto posto, ovom prilikom se izvinjavam Mikiju Sulejmaniju s kojim sam dobar prijatelj. Morao sam to da uradim. Uh, dobro sam ga pomeo - istakao je hrvatski defanzivac


Slika


Jedan od najiskunsnijih reprezentativaca Hrvatske Josip Šimunić izazvao je erupciju negodovanja igrača i navijača Srbije na kvalifikacionom meču "orlova" i vaternih" za odlazak na SP, kada je brutalnim startom zaustavio kontranapad Miralema Sulejmanija.

Direktan crveni karton za to je dobio defanzivac zagrebačkog Dinama, koji je posle meča istakao da bi opet isto uradio.

- Bio je crveni karton sto posto, ovom prilikom se izvinjavam Mikiju Sulejmaniju s kojim sam dobar prijatelj. Morao sam to da uradim, da se takva situacija sutra ponovi opet bih isto uradio. Uh, dobro sam ga pomeo - rekao je Šimunić za "Večernji list".

Odlazak do tunela koji vodi u svlačionicu praćen je gađanjem stolicama Džoa sa severne tribine "Marakane".

- Ne može ništa da mi bude, imam bosansku glavu. Nije me ništa pogodilo - istakao je Šimunić, koji je prvi put u karijeri igrao na stadionu Crvene zvezde.

- Teško je igrati na "Marakani", pre utakmice od milion ljudi sam čuo da je teško, ali sada sam se i uverio u to.


phpBB [media]


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Fudbal  |  Poslato: 09 Sep 2013, 10:52
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Fudbaleri otputovali u Vels: Crveni dres najveći motiv

Reprezentativci Srbije u Kardifu igraju pretposlednju utakmicu u kvalifikacijama za SP. Tomović: mi smo profesionalci i u svaku utakmicu ulazimo motivisani da pobedimo

Slika


OD SPECIJALNOG IZVEŠTAČA: KARDIF


DVA kruga do kraja. Trka je izgubljena, ali red je da se do ciljne linije istrči punom snagom, koje god da se mesto u finišu zauzme.

Iako su put Velsa krenuli u značajno oslabljenom sastavu, reprezentativci Srbije najavljuju da će u Kardifu igrati kao da od ta tri boda zavisi plasman na Mundijal.

Kao što rekoše posle remija sa Hrvatskom u Beogradu (1:1), koji je i matematički poništio šanse “orlovima” da mogu do Brazila, poslednje dve utakmice u kvalifikacijama nisu kraj, već novi početak. Šansa da se tih 180 minuta iskoriste za novo uigravanje, vežbanje, možda i za podešavanje nišanskih sprava, koje su debelo zakazale u mundijalskoj trci.

- Pokazali smo protiv Hrvatske na “Marakani” da imamo kvalitetnu reprezentaciju. Poslednje dve utakmice igrali smo protiv Kolumbije i protiv komšija, selekcija koje su među 10 najboljih na FIFA rang-listi i nismo bili inferiorni u oba meča. Štaviše, zaslužili smo bolje rezultate od 0:2 i 1:1. To nam mnogo znači, podiže samopouzdanje, govori nam da možemo da se nosimo s najjačima - naglašava Filip Đorđević, napadač “orlova” koji će u Velsu zameniti Aleksandra Mitrovića, suspendovanog zbog dva žuta kartona.

Đorđević ima zadatak da produži tamo gde je Mitrović stao. Mladi špic Anderlehta zatresao je mrežu Hrvata, a sada golgeter Nanta mora da proradi protiv Velsa.- Realizacija nam je problem tokom celih kvalifikacija. Dobro igramo u polju, stvaramo šanse, ali ih ne koristimo. Učiniću sve da u Velsu, ako dobijem priliku da zaigram, popravim taj saldo Srbije - obećava Filip.

U motiv “orlova” pred okršaj s velškim “zmajevima” niko ne bi trebalo da sumnja, tvrdi defanzivac Nenad Tomović.

- Najpre, mi smo profesionalci i u svaku utakmicu ulazimo motivisani da pobedimo. To pogotovo važi kada igramo za reprezentaciju, svesni čiji dres nosimo i koliku on ima težinu - podvlači Tomović. - Bilo mi je teško da gledam meč protiv Hrvata s tribina, pa mogu da mislim kako je tek bilo na terenu. Zaslužili smo više od boda.

Upražnjeno je i mesto u sredini terena. Nemanja Matić je dobio crveni karton protiv Hrvatske, što otvara mogućnost Ivanu Radovanoviću da se ponovo, posle Zagreba, vrati u startnu postavu Srbije.

- Konkurencija me nikad nije plašila, naprotiv, uvek sam se radovao kada se više kvalitetnih fudbalera bori za mesto. Videli smo svi u petak koliko je Matić veliki igrač - pohvalio je kolegu Radovanović. - Kao i do sada, ako dobijem priliku daću sve od sebe, motiva kada nastupam za reprezentaciju mi nikad ne fali. Želimo pobedu u Velsu, u obe poslednje utakmice, da pobednički završimo kvalifikacije i time najavimo mnogo bolja izdanja u narednom ciklusu za EP.

U AVIONU 19 IGRAČA
PRVOBITNI spisak Siniše Mihajlovića za mečeve sa Hrvatskom i Velsom žestoko je skraćen pred put za Kardif. Od početnih 25 igrača, samo 19 je došlo na Ostrvo. Otpali su zbog povreda Miralem Sulejmani i ranije Dušan Basta, dok su kartoni precrtali Nemanju Matića, Aleksandra Mitrovića i Zorana Tošića. S ekipom je stigao Radosav Petrović, mada je neizvesno da li će biti u konkurenciji za tim zbog povrede koju je dobio u petak. Dakle, 16 igrača u polju i trojica golmana predstavljaju reprezentaciju Srbije u Velsu.

IGRA SE NA KARDIF STADIONU
VELS će selekciju Srbije dočekati na stadionu “Kardif siti”, domu istoimenog člana Premijer lige, a ne na nacionalnom stadionu “Milenijum” kapaciteta 80.000 gledalaca. Novi stadion Kardifa je drugi po veličini u Velsu i rezervni “dom” selekcije koju predvodi Kris Kolman. Kapacitet je 27.000, a zanimljivo je da je UEFA ovaj stadion izabrala za domaćina meča Superkupa Evrope 2014. godine.


novosti

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 259 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker