Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 19:15


Autoru Poruka
Nina
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 14 Sep 2012, 23:14
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Ana Ivanović u ulozi prodavačice u radnji na Brodveju

Slika

Lepa dvadesetčetvorogodišnjakinja, srpska teniska zvezda Ana Ivanović tokom teniskog turnira „US open“, koji se održava u Njujorku, našla je malo vremena i, zajedno sa igračima Frenandom Verdaskom i Žilom Simonom, zabavila prisutne kupce u “Adidas” radnji na Brodveju. Naime, simpatična Ana je bila obučena kao prodavačica u radnji i tom prilikom je uručila vredne patike kupcima koje je tog trena nasumice izabrala.
Posle toga, lepa sportistkinja je odgovarala na pitanja koja su za nju ranije pripremili njeni fanovi na društvenoj mreži „Tviter“.
Upitana koji stil preferira u privatnom životu, jedna od najlepših sportiskinja današnjice je rekla:
- U poslednje vreme volim malo da eksperimentišem, ali generalno volim da nosim jednostavnu i udobnu garderobu koja ne otkriva previše.


Hello


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 18 Sep 2012, 17:06
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Ceca Kitić tv voditeljka?

Bivša rukometašica izjavila da bi se rado našla u ulozi voditeljke ukoliko bi TV Hepi pokrenula neku sportsku emisiju

Slika

NA koktelu povodom nove programske šeme TV Hepi, sreli smo i - Svetlanu Cecu Kitić. Bio je to alarm da će najbolja rukometašica sveta, možda, zaploviti u voditeljske vode. Pa hoće li?

- Rado, ukoliko TV Hepi pokrene neku sportsku emisiju - priznaje Ceca. - Zasmetalo mi je što se nigde ne govori o sportu. Nije sve u zabavi i informativi.

Ceca kaže da nije pristrasna i da bi se založila za ravnopravno promovisanje svih sportova.


- Nedostaju nam emisije koje neguju sportski duh i vode računa o našim profesionalnim sportistima - objašnjava Kitićeva, koja već ima iskustva u pripremanju ovakvih priča, pa joj ne bi bilo teško da vodi emisiju koja navija za vođenje sportskog života.


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 18 Sep 2012, 22:32
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Ljubav se ugasila: Raskinuli Jelena Janković i Mlađan Janović?!

Slika

Teniserka Jelena Janković i vaterpolista Mlađan Janović raskinuli su četvorogodišnju vezu! Kako saznaje Press, popularna Džej Džej i crnogorski zavodnik udaljili su se zbog brojnih poslovnih obaveza i nedavno su odlučili da se raziđu.
“Njih dvoje više nisu zajedno, a glavni razlog za raskid je razdvojenost zbog poslovnih obaveza. Dok Jelena putuje po svetu zbog teniskih turnira, Mlađan je uglavnom u Italiji, gde igra za klub Savona, zbog čega su se sve ređe viđali. Pre nekoliko meseci shvatili su da je bolje da se rastanu nego da muče jedno drugog pokušavajući da održe takvu vezu. Rastali su se bez teških reči i odlučili da budu prijatelji”, tvrdi naš izvor blizak paru.
Kako saznajemo, Mlađan je leto proveo u rodnom Kotoru, gde je viđen u zagrljaju nove, javnosti nepoznate devojke. Osim toga, ovo je i prvo leto da Jelena nije dolazila u Kotor, iako je duži niz godina bila redovna gošća hotela „Forca mare”, u kojem je odsedala i pre veze sa Mlađanom.
Juče smo pokušali da od vaterpoliste dobijemo komentar, ali on do zaključenja ovog broja Pressa nije odgovarao na naše pozive i poruke. Pozvali smo i njegovog brata Nikolu, koji nije želeo da komentariše Mlađanov ljubavni život.
“Ne znam da li su raskinuli i ne interesuje me”, rekao nam je Nikola.
I od Jelene Janković juče je bilo nemoguće dobiti komentar – njena portparolka nam je rekla da više ne zastupa teniserku, a majka Snežana nije odgovarala na pozive.
Da podsetimo, Mlađan i Jelena su vezu započeli na Olimpijskim igrama 2008. godine u Pekingu, o čemu je teniserka otvoreno pričala.
“Izgubila sam meč i otišla u „Mekdonalds”, gde sam uzela gomilu hrane jer sam bila nervozna i nisam htela gladna da legnem u krevet. Dok sam sedela tako nervozna i potpuno nesređena u trenerci za stolom, on mi je prišao i pitao da li sam prošla ili ne, iako je znao za rezultat. Nevoljno sam odgovorila, ali je Mlađan bio uporan i kada sam ga malo bolje pogledala shvatila sam da je veoma zgodan. Tako je sve počelo”, svojevremeno je izjavila teniserka.
Vaterpolista nije krio da ga je Jelena osvojila prirodnošću.
“Jelena mi se odmah svidela i znao sam da je nešto posebno. Nikada nisam imao utisak da je uobražena, a u to sam se i uverio kad sam je upoznao. Ona je jedna veoma pozitivna osoba”, isticao je Mladen.
Oboje su u nekoliko navrata izjavljivali da im je ljubav veoma bitna i za poslovne uspehe i da su jedno drugom velika podrška. O svojoj vezi poslednji put su javno govorili u januaru ove godine.


Svet


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 24 Sep 2012, 15:22
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Maradona otac po četvrti put

Najbolji fudbaler svih vremena, Dijego Armando Maradona (51), postaće uskoro otac po četvrti put.


Slika


Njegova supruga Veronica Ojeda (34) otkrila je radnosu vest u razgovoru za "Ciudad.com", ne želeviši da otkriva bilo kakve pojedinosti.

"Trudna sam četiri meseca", rekla je Ojeda, potvrdivši tako da su glasine o njenoj trudnoći, koje traju već neko vreme, zaista istinite.

Maradona već ima dve ćerke iz prvog braka s Klaudiom Vilafane, Dalmu Nereu (1987) i Đaninu Dinora (1989), koja je udata zafudbalera Mančester sitija Sergija Aguera, sa kojim ima i dete.

U toku razvoda od prve žene 2004., Maradona je priznao i da je otac Diega Sinagre (1986), fudbalera italijanskog četvrtoligaša. A to je učinio dve godine nakon što je italijanski sud već doneo takvu presudu u parnici za utvrđivanje očinstva, iako je slavni fudbaler u tom procesu odbio da da uzorak DNK radi utvrđivanja očinstva.


Mondo


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 25 Sep 2012, 10:36
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Jelena, Biljana, Sunčica, Mina i Adrijana: One su osvojile srca srpskih tenisera!

Slika

Poslednjih pet godina srpski teniseri svojim odličnim partijama reprezentuju srpski sport i zemlju na najbolji mogući način. Harizmom i šampionskim karektorom naši zlatni momci pokorili su planetu, i rado su viđeni gosti u brojnim svetskim metropolama. Za Novakov, Jankov, Viktorov, Nenadov i Ilijin uspeh zaslužne i njihove lepše polovine, koje su velika podrška srpskim teniserima, što i oni non-stop ističu u intervjuima i izjavama za medije.
Pošto u ovom slučaju važi ona narodna “da iza svakog uspešnog muškarca stoji uspešna žena”, otkrivamo vam ko su žene naših šampiona, koji nas zastupaju u “belom sportu”.


Slika

1. JELENA RISTIĆ – NOVAK ĐOKOVIĆ
Jelena Ristić je lepša polovina prvog srpskog i drugog svetskog tenisera Novaka Đokovića. Jelena i Nole se poznaju još iz srednjoškolskih dana, kada je upravo počela njihova romansa. Ristićeva važi za sportski tip osobe, pošto je pokazivala sklonost prema atletici, koju je i trenirala. Takođe, važi za ambicioznu osobu, jer je između ostalog odlučila da se posveti svom obrazovanju. Jelena je završila prestižni italijanski Univerzitet “Bokoni” sa najvišim ocenama. Trenutno pohađa završne master studije u Monte Karlu, gde priprema i doktorsku disertaciju.
I pored brojnih fakultetskih i poslovnih obaveza, Jelena ima vremena da bodri Novaka na teniskim turnirima širom planete. Važi za Đokovićevu veliku podršku, što je najbolji sportista sveta nebrojano puta isticao u intervjuu za domaće i svetske medije.
Svojevremeno, Jelena Ristić je istakla da je veoma ponosna na Noleta: “Ponosna sam na Novaka i na sve njegove uspehe. Nadam se da ću još dugo biti uz njega i da ću mu pomoći da bude još bolji.”
Ova 27-godišnja Beograđanka ne voli da se eksponira u javnosti i nije sklona tračevima. I sam Novak Đoković smatra da je Jelena velika njegova potpora.
“Jelena je ljubav mog života! Ona je sposobna, ambiciozna i jaka. Kod nje najviše volim iskrenost. Upravo to je ono što nas čini srećnim u ljubavi”, rekao je svojevremeno Nole.
Trenutno je poslovno angažovana u svojoj kompaniji “Jelena Ristić Consulting”, kao i u fondaciji “Novak Đoković”, koja je nedavno na humaniratnoj večeri u Njujorku prikupila 1,4 miliona dolara za decu Srbije.


Slika

2. BILJANA TIPSAREVIĆ – JANKO TIPSAREVIĆ
Biljana Tipsarević, devojačko Šešević, je nekadašnja televizijska voditeljka. Ova atraktivna Novosađanka je karijeru započela na TV “Delta”, da bi posle prešla na “B92″, gde je imala autorsku emisiju “Vrlo važni”. Njeni gosti su bili mnoge ličnosti iz domaćeg džet-seta kao što su Severina Vučković, Sergej Trifunović, Dejan Stanković, Novak Đoković, ali i njen budući suprug Janko Tipsarević, sa kojim se upoznala 2006. godine. Osim toga, intervjuisala je i osobe poput Roberta Kavalija, Viktorije Bekam, Laure Bjađoti.
Biljana se udala za Janka u julu 2010. godine, i non-stop je uz Tipsarevića kada je on na teniskim turnirima ili van njih. Deveti reket sveta često ističe svoju suprugu kao svoju veliku ljubav, podršku i inspiraciju. Janko, koji je veliki fan tetoviranja, rekao je svovremeno da bi “iscrtao” celo svoje telo, ali da zbog Biljane to nije učinio.
Gospođa Tipsarević već neko vreme ima svoj modni blog “Mypackingstylist”, u kome piše o trendovima kao i vestima iz ove branše. Od Janka je ovog leta kao poklon dobila i najnoviji “mercedes SLK 350″, koji je njen suprug osvojio kao nagradu na turniru u Štutgartu.
Ove subote, bračni bar Tipsarević se družio sa mladima koji su savladali rak. Drugi teniser Srbije već neko vreme pomaže Udruženju roditelja, staratelja i prijatelja dece obolele od malignih bolesti “Čika Boca”, a ističe da je za ovu akciju zaslužna upravo njegova supruga Biljana.
“Iskren da budem, inicijativa za moje učešće u ovome krenula je od moje supruge Biljane, pre nekih šest meseci. Nije nam trebalo dugo da se odlučimo. Mislim da je fenomenalno to što rade da pomognu deci”, objasnio je Janko kako je ušao u ovaj humanitarni projekat.


Slika

3. SUNČICA TRAVICA – VIKTOR TROICKI
Sunčica Travica je lepša polovina 31. tenisera sveta Viktora Troickog. Ova lepotica iz Rume je skrenula pažnju na sebe kada je krenula da se bavi manekenstvom i modelingom. Slikala se za brojne modne časopise i brendove, kao što su FHM i ostali. Sunčica se, takođe, pojavljivala i na najpoznatijoj modnoj televiziji “Fashion TV”. 2009. godine u Parizu Sunčica se upoznala sa srpskim teniserom Viktorom Troickim. Njihova romansa trajala je godinu dana, a navodno je ovaj mladi par raskinuo zbog navodne veze manekenke sa neimenovanim biznismenom.
Posle nekog vremena, Sunčica i Viktor su se pomirili, a krajem 2011. godine mediji su spekulisali da su se verili. Samo nekoliko meseci kasnije Viktor, trenutno 31. teniser sveta, istakao je da planira venčanje sa svojom lepšom polovinom.
Sunčica Travica je zaštitno lice modne agencije “Foks”, a već neko vreme radi u Turskoj. Ova mlada devojka iz Rume je student prava na novosadskom Univerzitetu.


Slika

4. MINA ZIMONJIĆ – NENAD ZIMONJIĆ
Mina Zimonjić, devojačko Knežević, važila je svojevremeno za jednu od najatraktivnijih manekenki u zemlji i regionu. U svet modelinga ušla je 1990. godine, a bila je na naslovnim stranama mnogih domaćih i stranih časopisa. Sredinom devedesetih Mina postaje vlasnik modne agencije “Model Tatoo”, a u vremenu sankcija i kriza preko brojnih poznanstava uspela je da podigne ovu kuću “na noge”, obezbedivši sa svojim saradnicima internacionalne ugovore.
Sa svojim budućim suprugom Nenadom Zimonjićem upoznala se 2003. godine, a posle pet godina zabavljanja udala se za najboljeg dubl tenisera Srbije. Krajem 2008. godine Mina je u Majamiju rodila blizance Leona i Lunu.


Slika

5. ADRIjANA BOZOLJAC – ILIJA BOZOLJAC
Rođena kao Adrijana Basarić, ova devojka je, takođe, gradila svoju karijeru kao manekenka. Godinama je živela u inostranstvu. Otkad je upoznala Iliju Bozoljca, sve je ređe odlazila u London, pri čemu se posvetila emotivnoj vezi. Oktobra 2011. godine, Adrijana se udaje za ovog srpskog tenisera, sa kojim je nedavno dobila ćerku.
Par ističe da su jedan drugome velika podrška.



Telegraf

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 27 Sep 2012, 15:36
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Bronzani klinč Zidana i Materacija

Alžirski umetnik Adel Abdesemed ispred Centra "Pompidu" u Parizu izložio pet metara visoku statuu udarca koji je obeležio finale Mundijala 2006. godine.


Slika



Adel Abdesemed je šest godina posle finala Svetskog prvenstva u fudbalu ovekovečio u bronzi trenutak kada bivši fudbalski reprezentativac Francuske Zinedin Zidan glavom u grudi udara Italijana Marka Materacija.


Bronzana statua visoka pet metara pod imenom "Udarac glavom", izložena ispred "Pompidua" u Parizu, privukla je prvog dana nakon postavljanja veliki broj turista i lokalnog stanovništva koji su se fotografisali pored nje.

"Statua je protivna tradiciji, jer nije napravljena u čast određene pobede. To je oda porazu", rekao je organizator izložbe Alen Mišo.


Zidan je posle tog udarca, koji je ušao u legendu, zaradio crveni karton zbog čega je isključen sa utakmice. Ujedno to je bio i njegov poslednji meč u karijeri.

Mnogi su uputili oštre reči kritike na račun Francuza zbog tog nesportskog poteza, a Zinedin Zidan je kasnije izjavio da je to bila njegova reaakcija na uvrede koje je Italijan uputio na račun njegove majke i sestre.

Skulptura "Udarac glavom" je deo retrospektivne izložbe u "Pompiduu" koja će trajati do januara 2013. godine.




Mondo


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 27 Sep 2012, 17:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Vejn Runi - tata časti

Fudbaler planira da se "otvori" za treći rođendan sina i dovede mu jedan od trenutno najpopularnijih bendova.


Slika


Runi želi da na rođendanu njegovog deteta zapeva bend One Direction.

Fudbaler Mančester Junajteda rekao je da će kontaktirati ovaj dečački bend, jer želi da nastupe na Kaeovom rođendanu u novembru.

"On želi da bend odsvira nekoliko pesama u njihovoj bašti iza njihove vile u Prestburiju. Beš hoće da čuje pesmu 'What makes you beautiful'", pišu strani mediji.


Mondo


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 29 Sep 2012, 11:05
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Slika


Rađen: Volim Anu Kokić do ja*a!


Popularni vaterpolista Nikola Rađen rešio je da javno izjavi ljubav svojoj supruzi, pevačici Ani Kokić, ali na pomalo neobičan način. Naime, on je na svom “tviter” profilu napisao:

- Ja volim svoju ženu i svi ostali mogu da mi... - pohvalio se Rađen, a nakon što je ovo prokomentarisao Ognjen Amidžić, vaterpolista je dodao:
- Volim Anu Kokić do ja*a - napisao je zaljubljeni sportista.
Njegova lepša polovina se još uvek nije oglasila ovim povodom, ali ne sumnjamo da će je gest njenog muža obradovati.


Alo


Vrh
Stronghold
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 29 Sep 2012, 11:57
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Sep 2012, 21:36
Postovi: 101

OffLine
Nejmar u epizodi "Call me maybe"

Fudbaleri Santosa su do skora verovatno bili poslednji tim na planeti zemlji koji nije iskoristio pesmu "Call me maybe" kako bi napravio spot. Nejmar je naravno bio u glavnoj ulozi...



sportske.net


Vrh
Stronghold
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 30 Sep 2012, 21:06
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Sep 2012, 21:36
Postovi: 101

OffLine
Rafaela veruje da će Baloteli odrasti

Rafalea Fiko je spremna da pruži još jednu šansu Baloteliju. Kaže da veruje da će sazreti i da će se promeniti. Posle recite da ljubav nije slepa.

Slika

Rafalea Fiko, Balotelijeva bivša devojka je ipak spremna da mu oprosti sve i da ga prihvati nazad.

Iako je Rafaela u prvim izjavama posle Balotelijeve izjave da želi da joj se vrati, drži prilično uzdržano, između redova je prilično jasno da će Rafela Marija prihvatiti nazad.

"Nismo odavno pričali. Ne znam da li bi mogli da budemo ponovo zajedno. Morate njega da pitate." - razočarana je lepa Italijanka zbog ponašanja igrača Sitija tokom leta.

"Tužno je bilo videti njegove slike sa raznim devojkama, kako pije i puši. Ipak, ja verujem u njega. Malo po malo, on će odrasti i onda će promeniti ponašanje. On će uvek biti otac mog deteta. Može da zadrži sav svoj milionerski novac, ja samo želim da moja beba bude zdrava i srećna. Naravno, bilo bi lepo da naša beba ima i oca." - rekla je Rafaela.

Baloteli se nedavno izvinio što je tražio DNK test kako bi se utvrdilo očinstvo.

"Odlučio sam da ponovo pokušam sa Rafaelom. Nismo uradili DNK test i to nema veze sa mojom odlukom. Tražio bi utvrđivanje očinstva uvek, to nema veze sa Rafaelom. Žao mi je što se sve tako desilo" - objavio je u Mario u svom saopštenju.

Baloteli i Rafaela bili su u vezi od 2010. do aprila ove godine kad su raskinuli, pre nego je ona objavila da je trudna i da čeka Mariovo dete.


sportske.net


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker