Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 03 Jun 2024, 22:43


Autoru Poruka
Nina
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 21 Jun 2012, 22:23
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Baloteli: Zašto me pratite, idem samo da kupim sladoled

Nisam napravio ništa loše. Vraćam se u hotel na večeru. Ma, šta želite od mene – upitao je novinare napadač Italije

Slika

Ne smiruje se Mario Baloteli. Napadač Italije ponovo je skrenuo pažnju na sebe kada mu je posle fantastičnog pogotka Irskoj, saigrač Bonući začepio usta kako se ne čulo šta je rekao. Tu nije bio kraj – tamnoputi napadač „azura“ je negativnim ponašanjem ponovo došao na udar javnosti kada je napustio italijanski kamp i zaputio se ulicama Krakova.

Naime, vrlo brzo su mu se iza leđa stvorili novinari i paparaci, zbog kojih je Baloteli izgubio živce. Okrenuo se prema njima, i po navodima istih tih novinara, počeo urlati:



- Zašto me pratite? Šta želite od mene? Nisam napravio ništa loše - govorio je Baloteli uz nastavak: - Idem da kupim sladoled i pojedem ga. Vraćam se onda u hotel na večeru. Ma, šta želite od mene?

Tu je završio Balotelijev bes, ali i novinarska potera za njim.


Novosti


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 26 Jun 2012, 01:59
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Nadal uoči Vimbldona: Jahta, cura i more

Evo kako se španski teniser Rafael Nadal (26) pripremao za učešće na Vimbldonu - umesto da udara lopticu reketom, on sa devojkom i prijateljima uživa na jahti u Marbelji

Slika

EVO kako se španski teniser Rafael Nadal (26) pripremao za učešće na Vimbldonu - umesto da udara lopticu reketom, on sa devojkom i prijateljima uživa na jahti u Marbelji. Nekadašnji "kralj šljake", kako zovu Rafu, nada se da će i treći put u karijeri osvojiti trofej Vimbldona, koji počinje u ponedeljak. Prošle godine pobedio ga je naš Novak Đoković, a ko će trijumfovati ove godine, ostaje da vidimo.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 26 Jun 2012, 21:34
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Ivanovićeva: Čitam knjige dok pada kiša

Srećom, vreme se poboljšalo, čak se i sunce povremeno pojavljuje. Ali kod sebe uvek imam neke interesantne knjige, za slučaj odlaganja, kaže Ana

Slika

GLAMUR prati Anu Ivanović gde god da se pojavi, a svetlucavo i bleštavo bilo je i na tradicionalnoj žurci za igrače na „Ruf gardensu“ u Kensingtonu. Naša teniserka je bila jedna od najlepših te večeri, i svi su sa pažnjom pratili svaki njen korak.

Ipak, Ana je ubrzo skinula šminku i uzela reket u ruke, kako bi što bolje startovala na grend slemu. Treninzi, međutim, ne traju dugo, zbog dosadne engleske kiše...


- Uvek je dobro vratiti se na Vimbldon. Srećom, vreme se poboljšalo i čak se i sunce povremeno pojavljuje. Ipak, sigurna sam da će biti još odlaganja zbog kiše, pa je dobra stvar što imam neke interesantne knjige da čitam, dok sam u svlačionici - rekla je Ivanovićeva.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 27 Jun 2012, 18:19
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Ana Ivanović: Najprivlačnija teniserka svih vremena

Uredništvo britanskog lista Mirror objavilo je Top 40 retrospektivu najprivlačnijih teniserki svih vremena, a prvo mesto zauzela je naša Ana Ivanović.

Slika

Kao uvertiru za ovogodišnji Vimbldon, Mirror je podsetio čitaoce na poznate i ne toliko poznate koliko zapažene teniserke u poslednje tri decenije, koje su plenile svojim igračkim, ali i drugim kvalitetima na terenima.

U oštroj konkurenciji, titulu najprivlačnije teniserke svih vremena, ponela je, naša teniserka Ana Ivanović.

Na drugom mestu se našla doskorašnja broj 1, Dankinja Karolina Voznjacki, dok je treća naše gore list Jelena Dokić.

U Top 10 su se našle i Ana Kurnjikova, Stefanija Kjepa, Marija Šarapova, Viktorija Azarenka, Amanda Kucer, Marija Kirilenko i Alona Bondarenko.


Story


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 28 Jun 2012, 20:39
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Jelena Janković ponovo otpustila trenera

Hrvat Željko Krajan više ne radi sa našom teniserkom, s obzirom na to da su izostali očekivani rezultati

Slika

HRVATSKI trener Željko Krajan više ne radi sa Jelenom Janković. Naša teniserka i stručnjak iz Zagreba okončali su saradnju, s obzirom na to da su izostali očekivani rezultati.

Dve pobede u FED kupu, četiri uzastopna posrtanja u prvim kolima Štutgarta, Madrida, Rima i Brisela, pa poraz u drugoj rundi Rolan Garosa, na startu Vimbldona, Hertogenboša, uz finale Birmingema epilog su rada sa Krajanom, što je daleko ispod rejtinga bivše kraljice belog sporta. Samim tim, razlaz je bio neminovan.


Krajan je, pre Jelene, radio dve godine sa Dominikom Cibulkovom iz Slovačke, a trenirao je još i nekadašnju najbolju igračicu sveta Ruskinju Dinaru Safinu.

Jelena trenutno zauzima 21. mesto na VTA listi.


Novosti


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 30 Jun 2012, 09:46
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
Danilo Ikodinović: Ljudi, dajte moje pare!

Kad će ljudi da shvate da je kafana luksuz? Da to što jedeš i piješ na račun moraš i da platiš. Ali ne kao Mišković, posle godinu dana

Slika

Kao ris!
Danilo Ikodinović nikako ne može da naplati dugovanja gostiju koji dolaze u njegovu kafanu „Tako je suđeno“! Toliko je ljut da je svoj bes iskalio u porukama na Tviteru!

„Kad će ljudi da shvate da je kafana luksuz? Da to što jedeš i piješ na račun moraš i da platiš. Ali ne kao Mišković, posle godinu dana“, napisao je Ikodinović.

Odmah potom ostavio je još jednu poruku nekom od koga nikako ne može da izvuče novac:

„Lepo je kad dođeš s društvom i švalerkom. Ali onda budi frajer pa nemoj da te ja podsećam posle dva meseca da nisi platio!“

Pozvali smo Daču, ali on nije bio raspoložen da za novine govori o ovome. Međutim, samo nam je kratko rekao da prva prozivka nije bila upućena direktno vlasniku „Delta holdinga“.

- Ako mislite na Miškovića, to se odnosilo na njegove dobavljače. On nikad nije kročio u moju kafanu - kazao je Ikodinović.

Nastavio je da tvituje, pa je uskoro osvanula još jedna poruka:

„Ja ne znam da se kurvam. To ostavljam ovim profi kurvama. Ne prostitutkama, da ne bude zabune. Kurvama!“


Kurir

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 01 Jul 2012, 14:25
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Ana za B92: Imam šansu sa Azarenkom

Najbolja srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u osminu finala Vimbldona, a u intervjuu za B92 istakla je da će i protiv Viktorije Azarenke imati šansu.

Slika

Ivanovićeva je u tri seta eliminisala Nemicu Juliju Gerges, a kako kaže igrala je bez pritiska, što namerava i u drugoj nedelji Vimbldona.

"Igrala sam bez pritiska, želela sam da uživam na terenu. Ona je super igrala, ali borila sam se za svaki poen i imam nameru da to radim i u ponedeljak", izjavila je Ivanovićeva za B92..

Ana je u subotu izgubila prvi set 6:3, a potom napravila preokret i posle dva sata borbe savladala Gerges.

"Žaista je bio težak meč, nisam očekivala da će ovako dobro da igra. Prvi i većinu drugog seta igrala je mnogo dobro, nisam imala previše šansi. Nisam ja igrala toliko loše koliko je ona dominirala, dubokim loptama i agresivno, i sa forhend i sa bekend strane".

Slika

"Ponekad nisam znala ni gde da joj serviram, ni gde da joj igram. Ali srećna sam što sam uspela da ostanem u tom drugom setu, imala sam nekoliko šansi iskoristila ih, a to mi je dalo podstrek za treći set", analizirala je Ivanovićeva meč sa Nemicom.

Srpska teniserka je teško pretvarala brejk šanse u poene, a brejkovi na startu drugog i trećeg seta su i prelomili meč.

"I u drugom i u trećem setu sam imala 40:0 na 1:1 na njen servis i nisam iskoristila. Znala sam da to može da se desi na travi. Dosta agresivno je odigrala. Ali kad ima dva dobra servisa, pomisliš: 'Mogu sad nešto brzo da uradim', a to ponekad prouzrokuje grešku. Međutim, ostala sam smirena, dobro odservirala naredni gem, sačuvala svoj servis što je izuzetno važno i već u sledećem gemu dobila sam drugu šansu", istakla je Ana.

Slika

Ivanovićevu u osmini finala u ponedeljak očekuje duel sa drugom teniserom sveta, Beloruskinjom Viktorijom Azarenkom.

"Želim samo da napredujem, imam dan da lagano treniram da se spremim, sigurno da imam šanse. Današnji meč će mi mnogo pomoći jer i ona ima dobar servis, jake udarce sa jedne i druge strane. Poslednji meč smo odigrale u Madrid gde sam imala šanse (Azarenka dobila 6:4, 6:4, prim. aut). Trava je uvek nezgodna podloga, možda imaš samo jednu ili dve šanse u meču, nadam se da ću da ih iskoristim", zaključila je Ana Ivanović u razgovoru sa novinarom B92 Igorom Vujčinom u Londonu.


b92


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 01 Jul 2012, 16:37
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Nole i Marej otvorili kučićima Tviter naloge!

Đokovićeva pudla Pjer na svojoj stranici komentariše "sopstvena" zapažanja i "šeruje" slike, baš kao i Marejev terijer Megi Mej

Slika

Svašta se danas viđa po belom svetu, ali čemu Tviter nalozi kućnim ljubimcima? Odavno se svetski džet-set sa malim i velikim kučićima pojavljuje svuda, a da trend prate i sportisti pokazali su Novak Đoković i Endi Marej.

Dvojca sjajnih prijatelja otišla su korak dalje, pa su svojim ljubimcima otvorili naloge na Tviteru! Novakova pudla Pjer i Endijev terijer Megi Mej pišu “sopstvena” zapažanja, “šeruju” slike i…

Slika

Kučići u teniskom svetu nisu novost, a zna se da, recimo, Marija Šarapove nigde ne ide bez Dolčea, dok je još davno Venus Vilijams izjavila da je njen pas Herold “jedini koji je uz nju i kada pobeđuje i kada gubi”.


Telegraf


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 02 Jul 2012, 09:28
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
Čavić ima novu curu

Milorad Čavić u vezi sa osam godina mlađom Milicom Stojsavljević

Slika


Treća sreća.
Dvogodišnje druženje plivača Milorada Čavića (28) sa osam godina mlađom manekenkom Milicom Stojsavljević nedavno je preraslo u romansu. Par planira da uskoro otpočne zajednički život, što pokazuje da je veza više nego ozbiljna. Izgleda da je posle ljubavi sa odbojkašicom Ivanom Đerisilo i veze sa glumicom Milicom Milosavljević Čavke konačno našao devojku svog života. Možda mu se posreći sa crnkom, pošto se baš nije proslavio s plavušama.

Ljubav između plivača i lepe manekenke, koja je zaštitno lice jedne budvanske diskoteke, desila se iznenada, posle dve godine poznanstva i druženja. Milica je bila uz Milorada u najtežim trenucima i tešila ga posle raskida s prethodnim devojkama. Kako su mnogo vremena provodili zajedno, shvatili su da su srodne duše i odlučili da okušaju ljubavnu sreću. Od tada su nerazdvojni i ne kriju emocije.


Kurir

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Opušteno o sportu i sportistima  |  Poslato: 02 Jul 2012, 11:40
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Koja će se radovati - Jelena ili Sunčica?

Đoković i Troicki sastaju se večeras u osmini finala, a to će biti prilika i za navijački obračun njihovih devojaka

Slika
Jelena Ristić - Sunčica Travica

Lepotice i teniske zveri.
Jelena Ristić ili Sunčica Travica, pitanje je sad! Jedna od ove dve srpske lepotice večeras će se radovati, a druga će biti tužna. Njihovi momci, Novak Đoković i Viktor Troicki, večeras igraju srpski derbi u borbi za četvrtfinale Vimbldona, najprestižnijeg teniskog turnira na planeti.

Biće to i navijački obračun dveju devojaka, za koje mnogi kažu da spadaju u red najlepših pratilja igrača sa ATP liste. A da je u Londonu „preživeo“ i Janko Tipsarević, čija supruga Biljana takođe pleni izgledom, gde bi Srbiji bio kraj?

Dok Jelena ne da Novaku „da diše“ i prati ga u stopu na svakom turniru, Sunčica je malo opuštenija kada su u pitanju nastupi Troickog, ali je sama priznala da se veoma nervira kada gleda njegove mečeve. Jeca i Nole imaju izuzetno stabilnu vezu, a Sunčica i Viktor često upadaju u krizu, pa su do sada nekoliko puta raskidali i obnavljali svoje odnose.

Slika


Kurir


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 63 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker