Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 15:34


Autoru Poruka
Nina
Post  Tema posta: Re: Modeli i dizajneri  |  Poslato: 12 Jul 2012, 19:49
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
POGREŠAN KORAK: DA LI SU OVE TETOVAŽE UBILE ŽENSTVENOST ANDREJA PEJIĆA? (ANKETA+FOTO)

Najpoznatiji androgeni model na svetu opet nas putem Tvitera obaveštava o svojim promenama. Ne, nije promenio boju kose niti pozirao kao muškarac, sada je u pitanju nešto ekstremnije...

Slika

Andrej Pejić je postavio fotku na spomenutoj društvenoj mreži na kojoj se hvali brojnim sitnim i šarenim tetovažama na levoj ruci. Nije otkrio da li su crteži trajni ili privremeni samo za neki novi editorijal, ali su se njegovi fanovi gotovo složili da nije trebalo da "kvari svoju savršenost" niti da "ubija ženstvenost". Pogledajte, pa glasajte.

Slika


Smedia


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Modeli i dizajneri  |  Poslato: 12 Jul 2012, 21:44
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
SAMO ZA VAŠE OČI: NAJPLAĆENIJA MANEKENKA NA SVETU POZIRALA POTPUNO GOLA (+16 FOTO)

Zvanično najplaćenija manekenka na svetu još jednom je pokazala sve svoje čari kada se skinula za potreba magazina "Vog"...

Slika
Žizel Bundšen još jednom dokazuje zašto na vrhu kada je manekenstvo u pitanju. Njeno besprekorno telo i zavodljiv pogled ostavljaju bez daha na fotografijama koje vam predstavljamo, a koje je objavio francuski "Vog". Ova 31-godišnja manekenka promenila je nekoliko odevnih kombinacija te kupaćih kostima, ali su svakako najviše pažnje privukle njene "gole" fotografije.

Slika
Slika


Smedia


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Modni stilovi poznatih  |  Poslato: 21 Jul 2012, 17:02
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
MODA ZA VEČNOST: Komadi koji zahvaljujući filmskim zvezdama nikad neće biti “aut”

Zvezde poput Brižit Bardo ili Odri Hepbern ne samo da su postale sinonim za večnu lepotu, nego su u modu uvele detalje koje i tinejdžerke rado nose. Pogledajte kako su postale popularne beretke, rajfovi, baletanke...

[img]Filmovi se ne gledaju samo kroz igru glumaca – ponekad nam odeća i kostimi glavnih likova privuku pažnju koliko i sama priča. Modni časopis “El” osvrće se na neke delove odeće, obuće i pokoji modni detalj, koji su zahvaljujući filmu lansirali trendove i još su aktuelni.

Brižit Bardo – baletanke

Slika

To su, na primer, baletanke u kojima se Brižit Bardo pojavljuje u filmu “I Bog stvori ženu” iz 1956. Ove cipele, koje su do tada nosile isključivo balerine, postale su nezaobilazni deo svake garderobe. U vreme snimanja filma, kada su visoke potpetice bile zakon, odigrati ceo film u ravnim cipelama bilo je jednako revolucionarnom činu.

Merilin Monro – duga seksi haljina

Slika

Na listi se našla i prozračna, sugestivna haljina, čijem je kroju glamur udahnula Merilin Monro u filmu “Sedam godina vernosti” iz 1955. godine. Ova kultna haljina, čiji je original nedavno prodat na aukciji za 4,6 miliona dolara, i danas se, uz male izmene, vrlo rado nosi.

Odri Hepbern – mala crna haljina

Slika

Još jedna filmska haljina odoleva svim promenama modnih trendova. Reč je o maloj, crnoj haljini, koju je Odri Hepbern nosila kao Holi Golajtli u filmu “Doručak kod Tifanija” iz 1961. godine. Ova haljina pristaje svim ženama, a može da se nosi gotovo u svim prilikama, pa je verovatno zato toliko popularna.

Ursula Anders – Bikini Bondove devojke

Slika

Među nezaboravnim odevnim predmetima je i beli bikini, u kojem Ursula Andres otkriva svoje zanosno telo u prvom filmu o Džejmsu Bondu “Doktor No” (1962).

Olivija Njutn Džon – Uske kožne pantalone

Slika

Uske, crne, kožne pantalone, koje Olivija Njutn Džon nosi u mjuziklu “Briljantin”, kada se od smerne devojke pretvara u fatalnu zavodnicu.

Fej Danavej – beretka

Slika

Tu je još i beretka, istovremeno elegantan i vragolast modni detalj, koji je na velikom platnu ovekovečila Fej Danavej, kao ozloglašena razbojnica Boni Parker u filmu “Boni i Klajd” (1967).

Madona – crni rajf s mašnicom

Slika

Crni rajf s mašnom doživeo je bezbroj varijanti, a popularizovala ga je kraljica popa Madona u filmu “Očajnički tragajući za Suzanom” (1985).[/img]


Telegraf


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Modeli i dizajneri  |  Poslato: 23 Jul 2012, 19:43
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Da li će uspeti da zaseni Kardašijanove: Andrej Pejić snima rijaliti u Njujorku!

Slika

Popularni maneken Andrej Pejić i njegova majka Jadranka započeli su snimanje rijaliti šou-programa koji će pratiti život trenutno najpoznatijeg androginog manekena na svetu, i to u centru modnih zbivanja – Njujorku. Prema saznanjima stranih medija, američka mreža NBC pokazala je najveće interesovanje za emitovanje tog rijalitija. Plan je da bude potpuno drugčiji od sličnih formata, a kako kažu producenti, razlikovaće se od emisije koja prati život porodice Kardašijan.
Iako se detalji o ovom rijalitiju čuvaju u strogoj tajnosti, ono što se za sada zna jeste da će ga kamere pratiti na svim modnim zadacima u Njujorku, te se očekuje da se na neki način demistifikuje posao manekena kao i čitav modni svet.


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Modni stilovi poznatih  |  Poslato: 24 Jul 2012, 01:06
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Danijela Martać: Šta će mi Šanel ako mi ne stoji

Pevačica Danijela Martać o izgledu, pravilnoj ishrani, garderobi i nakitu: Garderobu koju kupim na popustu više nosim od one koju platim preskupo

Slika

DANIJELA Martać je mlada i lepa mama i supruga, koja posle udaje za fudbalera Nikolu Martaća i rođenja sina i ćerke želi da nastavi da ostvaruje svoje želje u muzici. Zbog toga novi album radi sa jednim od naših najboljih kompozitora, Željkom Joksimovićem.

Dok ne dođe na red promocija novih pesama, sa Danijelom smo na beogradskih + 35 stepeni proćaskali o temama koje je svakodnevno okupiraju - briga o izgledu, pravilna ishrana, kupovina garderobe, nošenje nakita...


- Posvećujem veliku pažnju svom izgledu ne samo zbog spoljašnje lepote već pre svega zbog unutrašnjeg osećaja, a potom i zbog zdravlja - počinje Danijela priču o letnjim temama za naš list. - To je nešto što pokreće čoveka, i baš se trudim da o tome vodim računa. Dogodi se nekad, baš kad mi nije ni do čega, da samo sedim kod kuće, ali i tada mislim o svom izgledu. Pre svega mi je to bilo potrebno posle dva porođaja koja sam imala.


NIKUD BEZ NAKITA

PEVAČICA kaže i da obožava da nosi nakit:
- Burma je obavezna, minđuše, sat...
Bez toga nikud ne idem. Pogotovo volim minđuše, one su mi zaštitni znak. Volim sve, i zlato i bižuteriju, bisere... Najviše imam naušnica i nikad mi ih nije dosta, često ih menjam i sve su lepe na svoj način. Bez njih ne bih mogla da izađem iz kuće.

* Kad smo već kod izgleda, kako održavate vitku liniju?

- Kod mene je na prvom mestu masaža. Treba se baviti i fitnesom, ići u teretanu, ali kad sam ja u pitanju, masaža mi najviše prija i zbog nje najčešće odlazim u mamin salon. Nekoliko meseci sam vežbala i zumbu, koja veoma prija telu, jer se kroz ples i igru pokreće ceo organizam, svi mišići... Zatežete telo i posle se fenomenalno osećate.

* Koliko pažnje posvećujete pravilnoj ishrani?

- Volim da jedem i volim sve, nisam pobornik gladovanja ili primene drastičnih dijeta, ali određeni režim pravilne i zdrave ishrane svakako bi trebalo da postoji. Leti bi trebalo da jedemo laganiju hranu, mnogo voća, salate, možda neku supicu. A, ovi vreli dani su pravo vreme i za riblje specijalitete i morske plodove.

* Kako se odlučujete za kupovinu garderobe, šta nosite, koje firme?

- Od svega pomalo. Nisam opredeljena za jedan stil ili samo firmiranu garderobu. Kupujem svuda, i kod nas i u inostranstvu. I na popustima, jer se pokazalo da to što tada kupim više nosim nego ono što platim preskupo, po redovnoj ceni. S druge strane, i ono što je markirano nije bez razloga toliko skupo, stvarno je kvalitetno. Čovek treba i da bude pametan i da zna šta da kupi i od čega, pre svega kada su u pitanju cipele, tašne, bunde... Imam raznih cipela, ali „Kristijan Labutin“ je moj favorit, sa crvenom petom i štiklom. Tu su i Iv Sen Loran i poznata engleska dizajnerka Šarlot Olimpija, koji imaju interesantnu i prelepu obuću. Kada je garderoba u pitanju, obožavam „Pinko“, to je moj stil, sportski i elegantno, a modeli odgovaraju mojoj figuri. Neću po svaku cenu da kupujem, recimo, „Luj Viton“ ili „Šanel“, kad meni to ne stoji.


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Modeli i dizajneri  |  Poslato: 03 Avg 2012, 23:43
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Naomi Kembel zategnuta i u 42. godini!

Manekenka na Ibici u kupaćem kostimu pokazala da i dalje ima savršeno izvajano telo bez celulita

Slika

Crna Pantera.
Paparaci su ulovili Naomi Kembel na usamljenoj plaži na Ibici kako se odmara i sunča u bikiniju.

Manekenka je pokazala ravan stomak, duge noge, zategnute grudi, i dalje dobru guzu i sve to bez trunke celulita, strija ili naborane kože! Naomi ponosno nosi svoje 42 godine.

Doduše, frizura joj baš i nije za primer (model „sama sam gazala“), ali to joj se može oprostiti jer je na plaži. Pojedini mediji su prokomentarisali da se na Kembelovoj ipak vidi da su je godine načele, što nju, izgleda, nije uznemirilo.

- Ne brinite vi o mojim godinama. Nemam problema sa starenjem - rekla je čuvena Crna Pantera.


Kurir


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Modeli i dizajneri  |  Poslato: 06 Avg 2012, 18:25
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Neda Stojanović: Uspeh u svetu mode

Slika

Pobednica prvog serijala rijalitija “Srpski top model” nema vremena za odmor. Iako je nešto više od pre godinu dana osvojila ovu laskavu titulu, Neda Stojanović radi punom parom. Trenutno je u Turskoj gde snima kampanju za jednu od najpoznatiji modnih kuća “Dizel”, a nakon toga slede modne revije u Parizu i Milanu.
- Stalno putujem, u pokretu sam. Ovde mi je bukvalno svaki dan radni i veoma sam zadovoljna. Sve u svemu, vrlo sam srećna kako moja karijera napreduje. Ove godine sam upisala i fakultet, sto prethodne nije bilo moguće zbog velikog broja angažmana. Tako da ću sada morati da ulažem više napora, jer ne želim da zapostavim ni školu, ni posao.
Sigurni smo da će ova lepotica ostvariti svoje snove i jednog dana postati najpoznatiji svetski top model.


Hello


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Modni stilovi poznatih  |  Poslato: 08 Avg 2012, 20:13
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Stil poznatih: Marija Kilibarda

Slika

Marija Kilibarda, atraktivna voditeljka u medijsku žižu dospela je kao bingo devojka, kada je široki televizijski auditorijum osvojila svojom lepotom i šarmom. Profesionalni put je strpljivo gradila, korak po korak, i njeno voditeljsko umeće postajalo je sve upečatljivije. Angažmanom u emisijama “Prvi glas Srbije” i “Žene” dokazala je koliko vešto vlada različitim temama i odlično se snalazi pred kamerama. U svakoj prilici Marija je odevena sa stilom, najčešće je u haljinama jarkih boja koje posebno ističu njen vitak stas. Detalj bez koga ne može su naušnice koje divno pristaju uz njenu bujnu crnu kosu i naglašavaju skladne crte lice.


Hello


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Modeli i dizajneri  |  Poslato: 07 Sep 2012, 10:56
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Barbara Tatalović postala lice Toma Tejlora

Tatalovićka, model agencije „Forma viva“, osvaja svet, a u Beogradu na audiciji biraće nove manekenke

Slika

Niže uspehe.
Jedan od trenutno najangažovanijih srpskih modela u svetu Barbara Tatalović, koju je otkrila i proslavila agencija „Forma viva“, radiće kampanju za novu kolekciju brenda „Tom Tejlor“.

Atraktivna brineta uskoro će posetiti Beograd da bi sa vlasnicom agencije Marijom Savić Simić 16. septembra u hotelu „Moskva“ u 14 sati održala prvi u nizu kastinga za nova lica.

- Nedavno sam pozvana da, nakon uspešnih poslova u Parizu i Milanu, budem zaštitno lice prestižne kampanje poznatog brenda „Tom Tejlor“ u Americi. Radujem se dolasku u Beograd i kastingu na kome ćemo izabrati nova modna lica - rekla je Barbara.

Mnogi modeli otkriveni su upravo u „Forma vivi“, poput Aleksandre Vuković, Emine Cunmuljaj, Marine Bukvić, Marije Vujović, Danijele Dimitrovske i Nataše Vojnović.


Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Nove modne kolekcije  |  Poslato: 29 Sep 2012, 11:38
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Guči napravio šik kolekciju i zakopčao ženu do grla

Modni dizajner Frida Đianini je za Guči pripremila glamuroznu kolekciju za proleće/leto 2013, duge haljine sa zvonastim rukavima i volanima, kombinezone i ravne pantalone, a kolekciju je obojila paletom jarkih boja.


Slika


Gučijeva žena vratila nas je u davne ’70. Jednostavni i precizni krojevi, kombinezoni, ravne pantalone, duge haljine i suknje, košulje sa kopčanjem do grla.


Slika


Mali detalj jesu printovi pitona, a kada su u pitanju jaki tonovi, oni su sveprisutni, od tamno narandžaste do kolarno crvene, i svih nijasni plave, zelene i žute. Od materijala dominiraju svila i saten.

Slika

Kontrast celokupnoj kolekciji jeste i prisutna bela boja. Svi se slažu da je Frida napravila šik kolekciju.

Publika je, takođe, imala priliku da vidi o Guči obuću za proleće/leto 2013 - takozvane "kavez" sandale koje su strmoglavo visoke, sa tankim štiklama i uzanim kaišićima.

Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 106 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker