Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 21:11


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Modeli i dizajneri  |  Poslato: 04 Maj 2012, 16:15
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Manekenka gola reklamira svoj veš

Bar Rafaeli za svoju kolekciju donjeg rublja snimila provokativnu reklamu

Slika

LOS ANĐELES - Izraelska manekenka Bar Rafaeli gola golcata na reklami.

Manekenka je promovišući liniju donjeg rublja Under.Me , koju je dizajnirala. Sigurno smatra da će tako više privući pažnje ako se skine.

Manekenka izlazi gola iz kade i ogleda se u kupatilu dok s njenog zanosnog tela kaplje voda.

"Moje donje rublje je najbliže mom telu pa želim da nadopunjuje moju odeću. Nema ništa bolje od jednostavne, udobne, kvalitetne odeće", rekla je manekenka koja je dizajnirala kolekciju pamučnog veša.



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Modeli i dizajneri  |  Poslato: 04 Maj 2012, 16:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Viktorijin anđeo trepavice uvija kašikom

Miranda Ker, zanosna manekenka, savetuje kako da se ulepšate kada ostanete bez šminke
Slika

Viktorijin anđeo Miranda Ker sve dame je posavetovala kako da uviju svoje trepavice ako nemaju kod sebe uvijač - kašikom.

"Ako nemate uvijač, trepavice najlakše možete uviti i običnom kašikom. Ovaj trik može dobro doći na putovanjima u slučaju ako ste zaboravili uvijač", istakla je Miranda u intervjuu za BellaSugarTV.

Posle nanošenja maskare, trepavice sa donje strane treba uhvatiti prstima, a sa gornje strane i pritisnuti, prenosi njene savete Dejli mejl.

Osim neobičnog uvijanja trepavica, Miranda kožu najpre istrlja četkom za kožu i tako se oslobodi mrtvih ćelija. Potom nanosi ulje od šipka i tako obnavljaja kožu. Ulje šipka inače se koriste za brže zaceljivanje ožiljaka i prikrivanje strija. Viktorijin anđeo oči naglašava balzamom za usne jer im to daje poseban zdravi sjaj.



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Modeli i dizajneri  |  Poslato: 10 Maj 2012, 23:52
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Kejt Mos na naslovnoj strani Voga

Supermodel Kejt Mos (39) pojavila 32.put se naslovnoj strani prestižnog britanskog časopisa Vog
Slika

Kejt je kao i uvek uspela da zadivi svet svojom neodoljivom senzualnošću.


Press

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Modeli i dizajneri  |  Poslato: 16 Maj 2012, 21:18
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Andrej Pejić blista u venčanici

Svaka buduća mlada bi prosto poželela da ponose neku od kreacija pomenute španske dizajnerke kad vidi kako one izgledaju na Pejiću

Slika

Androgeni maneken Andrej Pejić zablistao je na reviji venčanica španske modne dizajnerke Rose Clare u Barseloni i ponovo izazvao divljenje modne svetske scene, što zbog sopstvenog lika i figure, što zbog energije s kojom je poneo ovu reviju.

Kako komentarišu svetski stručnjaci, svaka buduća mlada bi prosto poželela da ponose neku od kreacija pomenute španske dizajnerke kad vidi kako one izgledaju na Pejiću.



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Modni stilovi poznatih  |  Poslato: 19 Maj 2012, 22:42
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
JELENA MAĆIĆ - STIL

Rita Hejvort u trenerci

Slika

Spoznaju o značaju modnog izražavanja pokazala je kada je kao devojčica poželela da se razlikuje od drugih i suzila zvoncare koje su svi nosili. Njen modni stil danas se ogleda u smelim kombinacijama patika i sakoa, trenerki i štikli, dok za večernje izlaske bira stajling holivudskih diva iz prve polovine prošlog veka

Otkako zna za sebe mejk-ap artista i stilista Jelena Maćić je ''gutala'' crnobele holivudske klasike iz 40-ih i 50-ih godina 20. veka i divila se filmskim ikonama toga vremena - Hedi Lamar, Džin Harlou, Veroniki Lejk, Riti Hejvort, Avi Gardner - koje su u velikoj meri oblikovale njen modni stil.
- Moj stil se bazira na kombinaciji patika i sakoa ili trenerki i štikli, ali kada izlazim moram da imam talase u kosi i da izgledam kao Rita Hejvort u filmu „Gilda". Moj stil podrazumeva i dugu, zdravu i čistu kosu, a uz to morate neprestano da učite, čitate i obrazujete se, vežbate i budete aktivni. Mislim da je ključni momenat u mojoj spoznaji o značaju modnog izraza bio kada sam sama kao devetogodišnja devojčica suzila pantalone. To su bile sedamdesete i nosile su se zvoncare, a ja sam htela da imam pantalone koje su skroz uz nogu, pa sam ih sama suzila iglom i koncem.
Koje su bile vaše prve fascinacije modom?

- Jedva sam dobila farmerke jer ih moji roditelji nisu odobravali. Imala sam časove domaćinstva na kojima sam morala da nosim šnalu u kosi i suknju, što mi se kao živahnom detetu uopšte nije dopadalo. Zanimljivo je da danas u ormaru imam dva-tri para džinsa i više volim trenerke jer svuda idem peške, a nosim ih uveče uz štikle. I „starke" su mi bile velika fascinacija, bile su baš u modi jedno vreme, a ja u godinama kada sam želela da se utopim u okolinu. To je u suštini neudobna patika bez uloška i teža je od četiri bilo koje druge patike.
Šta je uticalo na formiranje vašeg stila?

- Muzika i film jedino mogu da utiču na formiranje modnog stila, a ja sam imala sreću da budem tinejdžerka osamdesetih, kada ste na ulicama Beograda mogli da vidite ekstremne rokere, pankere, šminkere... Jedno vreme sam bila opčinjena ''Juritmiksom'' i Eni Lenoks, pa sam se svakog 8. marta šišala na centimetar i farbala skroz u belo. To mi je super stajalo. Naravno, bilo je i spaljenih minivalova, jake šminke, čupavih crnih obrva sa svetlom kosom, previsokih naramenica... Zato svaki put kad pomislim da nešto zamerim ćerki Jovani, setim se sebe i kažem sebi da imam sreće.
Da li ćerki dajete modne savete?

- Ako vam je dete inteligentno, posle godinu dana će shvatiti i priznati vam da ste bili u pravu, ali vama to ne može da nadoknadi paklenih 365 dana koliko ste je gledali sa blajhanom plavom kosom koja joj nikako ne stoji. Na decu treba uticati tako što ćete ih edukovati, širiti im vidike, a ne prisiljavati na bilo šta.
Imate li rezervnu kombinaciju koju nosite kada nemate ideju šta da obučete?

- Ako mislite na malu crnu haljinu ili slično, onda nemam takvu kombinaciju. Meni se nekad desi da ujutro izađem iz kuće i da se vratim tek sledećeg dana, a da sam u istoj kombinaciji i radila, išla na ručak, izašla u provod... Najvažnije mi je da mi je kosa čista i da nisam previše našminkana, a ostalo mi je nebitno. Danas se večernja garderoba može napraviti od čega kod hoćete. Ako mene pitate, kada izlazi svaka žena mora da izgleda kao Rita Hejvort u filmu „Gilda", samo što haljina nije do poda nega prekiriva kolena i mora da bude uz telo, što znači da morate da vežbate. Žene moraju da neguju formu, jer kada dođu u određene godine više ne mogu da računaju na šarm, već na to što jesu.
Ko su po vašem mišljenju savremene modne ikone?

- Ne impresionira me niko od današnjih holivudskih glumica. Modna ikona jeste Kejt Mos, bila je i Ejmi Vajnhaus. Lejdi Gaga je samo reciklaža Madone. To sam nedavno objašnjavala ćerki, našle smo na Jutjubu sve stare Madonine spotove i Gaga joj je sada smešna. Jovanka Broz je za mene najveća modna ikona na ovim prostorima. Možda je malo krupnija za današnje standarde, ali je imala stil koji se bazirao na jednostavnosti, eleganciji, harizmi. Nosila je božanstvene punđe, besprekoran nakit i imala taj damski, specifičan osmeh. Osim nje, izdvojila bih Oliveru Katarinu i ne vidim da će ih neko u skorije vreme nadmašiti.

Slika

Imate li modni fetiš?

- Nakit, naročito „svarovski" kristal koji u kombinaciji s jednostavnim pantalonama ili džinsom, vrhunskim štiklama i sa običnom belom atlet majicom i zdravom isfeniranom kosom čini čuda, a šminka vam čak nije ni potrebna. Inače, u ormaru najviše imam haljina, sve su elegantne i damske, ženstvene i seksi, nijedna nije kratka, neke su sa žiponima ili smelim izrezima...
Koje mejk-ap trendove predlažete za proleće i leto?

- Naučite da senčite sebe, da suzite lice i nos, ali ako niste majstor u tome, onda se potrudite da stavljate što manje pudera. Nije poenta da vam ten bude savršen, već da izgledate zdravo. Ovog leta su u trendu pink i koralnocrveni ruž, ali on traži savršeno uredne obrve. Nisam oduševljena trendom ''smouki ajza'', a mnoge ankete su pokazale da se muškarci plaše žena sa tim čudom oko očiju, zbunjuju ih i ne znaju šta žena tačno želi od njih.
Koja su po vašem mišljenju zlatna pravila mejk-apa?

- Ne smete pogrešiti sa nijansom pudera, jer izgleda prljavo i ružno kada je lice tamnije od vrata i ruku. Ne morate uvek da stavljate puder u prahu, male nepravilnosti su simpatične i zanimljive, verujte, niko ne voli perfekciju, ona je dosadna i odbija. Nemojte povećavati usta, rumenilo stavljajte samo na jagodice i uvek imajte besprekorne obrve. Takođe, plave i zelene senke odlično stoje ženama sa tamnim očima. Danas se nose cipele i tašne u različitim bojama, pa što ne bi i šminka.
Šta od šminke uvek nosite u tašni?

- Nikada ne nosim tašnu, a ako se lepo našminkate pre nego što izađete iz kuće, neće vam trebati došminkavanje.
Koje su najčešće greške koje žene prave u šminkanju?

- Stavljaju prejak korektor koji, baš kao i puder, ne prikriva već dodaje godine. Korektor treba da bude tečan i blago transparentan. Šminka je tu samo da dekoriše, a suština je u negovanju i to prirodnim preparatima. Isprobajte recept za masku od krastavaca ili jagoda iz novina i videćete da to stvarno ''radi''. Ja redovno stavljam maske i to ne samo na lice, već na celo telo.


Press

_________________
Slika


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Modeli i dizajneri  |  Poslato: 23 Maj 2012, 00:30
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Bar Rafaeli najseksipilnija žena na svetu

"Maksim" izabrao 100 najseksepilnijih žena, na prvom mestuizraelska manekenka, bivša devojka Leonarda di Kaprija. Drugo mesto pripalo Oliviji Mun, a treće Mili Kunis

Slika

MAGAZIN "Maksim" objavio je listu 100 najseksepilnijih žena na svetu, a na prvom mestu našla se izraelska manekenka Bar Refaeli. Bivša devojka Leonarda di Kaprija izjavila je da je bila u šoku kada je saznala da je u samom vrhu liste.

- Među svim tim prelepim ženama ja sam broj jedan! Ne mogu da verujem - rekla je Bar.

Drugo mesto pripalo je Oliviji Mun, a treće Mili Kunis. Na listi najseksepilnijih pripadnica lepšeg pola našla se i srpska snajka Adrijana Lima, koja je zauzela 46. mesto.



Novosti


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Modeli i dizajneri  |  Poslato: 29 Maj 2012, 19:47
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Hajdi Klum pozirala oslikana bojama!

Slika

Modna ikona Hajdi Klum pozirala je u novoj reklami povodom 60. godišnjice kozmetičke kompanije “Astor”. Hajdi se u reklami pojavljuje oslikana u detaljan i šarolik dizajn koji je osmislila umetnica Džoan Ger, prenosi “Huffington Post”.
“Bilo je potrebno 12 sati da Džoan završi svoj posao. Ovo nije prvi put da me ona prekrila bojama od glave do pete. Ovo je verovatno 13. put da radim s njom, tako da sam navikla na to. Proces slikanja traje dugo pa morate biti veoma strpljivi”, napisala je Hajdi na svom blogu.

Slika

Iako se čini ekstremnim, Klumova je navikla na to. Naime, ona i njen uskoro bivši muž Sil su poznati po pojavljivanju u ekstravagantnim kostimima i bodi artu na proslavama Noći veštica, kojeu s organizovali svake godine.


Svet

_________________
Slika


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Modeli i dizajneri  |  Poslato: 08 Jun 2012, 15:18
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
SPEKTAKL: Pjer Karden sutra dolazi u Beograd!

Čuveni francuski modni dizajner Pjer Karden predstaviće svoju novu kolekciju od 200 modela, na reviji u organizaciji Humanitarne fondacije princeze Katarine Karađorđević

Slika


Jedan od najvećih svetskih modnih kreatora svih vremena, Pjer Karden, dolazi u srpsku prestonicu. Kardenova revija biće prikazana na Danu francuske mode, 9. juna u bašti Belog dvora, na humanitarnom modnom događaju u okviru Beogradskih noći mode.

- Na tradicionalnom događaju koji ove godine nosi naziv Sun Moon & Stars Belgrade Fashion Nights 2012, Karden koji lično dolazi u Beograd, predstaviće najnoviju kolekciju od 200 modela – navodi se u saopštenju.

Humanitarna Fondacija princeze Katarine zajedno sa organizatorima revije se potrudila da korist od ovog događaja ima i veliki broj mališana u domovima za nezbrinutu decu širom Srbije za koje su prikupljene velike količine hrane, odeće i obuće, a najvredniji poklon dobiće Dom za nezbrinutu decu Hristina Markišić u Aleksincu, gde će biti napravljena specijalna senzorna soba koja pomaže u razvoju dece ometene u razvoju.
Slika

Ovaj humanitarni događaj organizuju princ Aleksandar i princeza Katarina zajedno sa ambasadorom Francuske u Srbiji Fransoa Gzavijeom Denijoom i modnom agencijom Fabrika.


Telegraf


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Modeli i dizajneri  |  Poslato: 09 Jun 2012, 01:19
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Adrijana Lima : Marko i Valentina su moje najveće ljubavi

Srpska snajka i slavna brazilska manekenka je u petak na "Twitteru" postavila sliku svoje porodice, supruga Marka i ćerke Valentine, iz restorana u kojem su večerali

Slika

SRPSKA snaha Adrijana Lima, koja bi sredinom avgusta trebalo da donese na svet drugo dete, trudničko bolovanje provodi u izlascima sa suprugom Markom Jarićem i ćerkicom Valentinom. Tako je u petak na "Twitteru" slavna brazilska manekenka postavila sliku svoje porodice iz restorana u kojem su večerali.

- Večera sa moje dve najveće ljubavi, Valentinom i Markom - napisala je ispod slike supruga našeg proslavljenog košarka, koji bi uskoro trebalo da poseti Beograd.


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Modeli i dizajneri  |  Poslato: 09 Jun 2012, 15:38
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Dolče i Gabana: Utajili milijardu evra?

Tužioci tvrde da je dizajnerski duo, zajedno sa još šest osoba, utajio porez od oko milijardu evra tokom nekoliko godina posle osnivanja kompanije u Luksemburgu

Slika

MILANO - Italijanski dizajneri Domeniko Dolče i Stefano Gabana optuženi su danas za utaju poreza, javila je italijanska agencija ANSA.



Tužioci tvrde da je dizajnerski duo, zajedno sa još šest osoba, utajio porez od oko milijardu evra tokom nekoliko godina posle osnivanja kompanije u Luksemburgu (2004) kojoj su ustupili prava na sve brendove njihove grupe, čime su izbegli plaćanje poreza u Italiji.



Sud je u aprilu 2011. odbacio zahtev za podizanje optužnice na osnovu istih dokaza, uz obrazloženje da se radi o "izbegavanju" a ne utaji poreza, što nije krivično delo.


Novosti


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 61 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker