Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Apr 2024, 17:11


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Torbe,tašne  |  Poslato: 01 Mar 2013, 18:05
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FANTASTIČNA BOTTEGA VENETA CLUTCH TORBA

Ova torbica sa metalnom mrežom i zmijskom kožom je savršen aksesoar za sve žene koje prate trendove...

Slika

Slika

Slika

Ovaj takozvani čvor način zatvaranja torbice je simboličan za Bottega Veneta aksesoare kao i klasični tkani dizajn. Ova clutch torbica kombinuje oba ova simbola ali na inovativan način. Box clutch je definitivno nešto što svaka moderna žena koja prati modne trendnove mora imati u svom ormaru. Bottega Veneta nudi neke neverovatne izbore po tom pitanju, kao što su Applique Knot Clutch, Antique Silver Knot Clutch i Croc Embossed Box Clutch. Ova poslednja u dugoj liniji inovativnih clutch torbica je Appia Intreccio Ayers knot Clutch sa metalnim kajišem. Kombinuje funkcionalnost, stil, boju i teksturu kako bi vam obezbedila jedinstveni i savršeni aksesoar za bilo koju odevnu kombinaciju. Napravljena je od egzotične Ayers zmijske kože koja je „uramljena“ ručno pravljenom metalnom mrežom. Metalna mreža i lanac za nošenje na ramenu dodaju neki, može se reći opasniji izgled ovoj inače simpatičnoj i zabavnoj torbi. Zaobljeni oblik baziran je na originalnom dizajnu koji je predstavljen 2001.godine.

Metalni lanac za nošenje preko ramena koji se može skinuti, dodaje dozu funkcionalnosti koju raniji dizajni nisu imali. Sa cenom od 2000 USD, ova torba odiše vanvremenskim šarmom.

Slika

Slika

Slika


luxlife

_________________
Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Torbe,tašne  |  Poslato: 05 Mar 2013, 15:26
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Torba Phillip Lim


Slika

Kako nam dolaze topliji dani, tako se naši garderoberi menjaju, a mi počinjemo da pravimo kombinacije i planove. Imajte u planu torbu brenda Phillip Lim, jer je idealna za sve prilike.


wanabe magazine

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Torbe,tašne  |  Poslato: 06 Mar 2013, 15:29
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Torbica Nina Ricci

Izgledajte “wow” i to zahvaljujući kreacijama Nine Riči (Nina Ricci). Danas na reperoaru elegantna klač torbica za večernje izlaske.


Slika



wanabe magazine

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Torbe,tašne  |  Poslato: 16 Mar 2013, 15:25
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Torba Gucci

Slika

Savršeni aksesoar za modernu damu. Budi uvek u trendu i odmah upiši ovu torbu Gucci na svoju wish listu.

wm

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Torbe,tašne  |  Poslato: 20 Mar 2013, 14:37
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Torba Ralph Lauren

Slika

Klač torbica sa zanimljivim dezenom je klasičan model koji je ponovo veoma popularan. Crno-bela kombinacija nikad nije promašaj

wm

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Torbe,tašne  |  Poslato: 22 Mar 2013, 15:54
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Neodoljive ručne torbice

Torbe su nešto što žene generalno obožavaju, ali kada su ove u pitanju – tek njih ćete voleti. Torbe i torbice najneverovatnijih boja, oblika i veličina. Tako šarene, tako vesele, nesvakidašnje i neobične, ove torbice će razbiti monotoniju sivih dana, upotpuniti svaku odevnu kombinaciju ili jednostavno – poslužiti da privučete pažnju drugih. Teško da će nečiji pogled odoleti ovim neverovatnim torbicama koje od sada možete ponosno poneti.

Torba u obliku usana

Slika

Motivi usana su sve popularniji. Dizajneri sve više plasiraju torbice u obliku velikih usana, jarkih boja (uglavnom jarkocrvena) i toliko su neodoljive da je prosto nemoguće da svako ne poželi da vas poljubi. Neki od dizajnera su Lulu Ginis (Lulu Guinness) i Šarlot Olimpija (Charlotte Olympia), ali će vas ovaj luksuz (ako ga možemo tako nazvati, a možemo) koštati nekoliko hiljada dinara. I kad kažem nekoliko ne mislim na dve, tri, pet ili sedam. Mislim na više.

Slika

Jarkocrvena tašnica u obliku usana
Torba kao sat

Svaki sat pokazuje tačno vreme dva puta dnevno. Pa čak i onaj koji ne radi. Pa čak i onaj koji je pretočen u torbu? Da. Možda ćete privući radoznale poglede, ili pak poglede onih koji nisu sigurni koliko je sati, ali ova tašnica je svakako neodoljiva. Jedna od popularnijih torbi ovakvog dizajna je upravo torba Betsey Johnson. Lančići sa strane daju posebnu notu koja upotpunjuje celu priču i uz njih bez problema možete je poneti u obližnji klub u kome ćete igrati celu noć. I ne brinite, nije važno koliko je sati, važno je da se dobro zabavite.

Slika

Torba Betsey Johnson - idealni dodatak svakodnevnoj kombinaciji
Motiv domina

Pomislili ste da se radi o domini? Ne, pogrešili ste. Ovo je jedna od onih torbi koja možda stvara optičku varku, ali sigurno izaziva i veliko oduševljenje u očima posmatrača. Jednostavni oblik, na prvi pogled ništa posebno, ali pogledajte samo koliko je maštovito urađena. Par dodataka na pravom mestu i dobijate fenomenalnu ručnu torbicu za večernji izlazak.


Ručna torbica Charlotte Olympia - trendi boja i još moderniji izgled

Sova na ramenu

Sove, kao i životinjski svet generalno, totalni su hit novog vremena. Kažu: “Bolje vrabac u ruci, nego golub na grani”, a ja kažem: “Najbolje sova na ramenu”. Može li išta slađe izgledati od ove preslatke torbice uz neku casual odevnu varijantu? Ne može, stoga nabavite jednu sovicu, odmah!


Sovica Modcloth je neodoljiv i odličan detalj
Panda od šljokica

Umesto krzna, panda ovaj put ima šljokice. Šljokice koje su totalno in i svaki detalj čine još lepšim. Ukras koji je neizostavan uz torbicu koju ćete obožavati. Može se naći po dosta pristupačnim cenama, pa shodno tome – požurite u potragu za svojim pandom.


Panda kao motiv, crno-belo kao must have
Torbica u obliku srca

Srce je oduvek neizostavni motiv svega i svačega, pa ne izostaje ni kad su torbice u pitanju. Srce kao motiv ljubavi i strasti, ali ovaj put kao izraz ljubavne afere koju imate s modom. Koliko god da koštaju, ko god da ih dizajnira, ove torbice su predivne, efektne i neodoljive. Da li je to torbica Diane von Furstenburg ili ona s rasprodaje – nevažno je. Ovaj put – sve je oprošteno.


Uz ovakvu torbicu žurka može da počne odmah
Šareno u strip fazonu

Pop art i stripovi inspirisali su ovaj put i modne dizajnere da skroje nešto u tom fazonu. Možda i najveća inovacija kada su torbe u pitanju. Ovakve torbice plasirao je Filip Lim (Philip Lim), kao deo aksesoara koji sigurno unosi bolje raspoloženje u vaše garderobere.


Šareno, mladalački i u trendu
Crteži na torbama

Čini vam se samo! Nije u pitanju crtež, ali kao da jeste, zar ne? Možda kada govorimo o optičkim varkama, trebalo bi, ipak, da se pozovemo upravo na ovu fenomenalnu torbicu. 3D torba koja će se svakome svideti.


Nadrealno i pravi must have

wanabe magazine

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Torbe,tašne  |  Poslato: 23 Mar 2013, 13:18
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Torba Lanvin


Slika

Satenska klač torba marke Lanvin izmamiće osmehe mnogih. Sa motivima Ajfelove kule i neodoljivim šarmom, osvaja srca svih devojaka.


Mnogo perli, bisera i kristala

wanabe magazine

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Torbe,tašne  |  Poslato: 24 Mar 2013, 13:52
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Coach: Luksuzne kožne torbe

Brend Coach za novu reklamnu kampanju angažovao je grupu modela, među kojima se nalaze Amber Valeta (Amber Valetta), Šon O’Praj (Sean O’Pry), Keti Nešer (Kati Nescher) i Malgosija Bela (Malgosia Bella). Oni poziraju sa novim modelima modernih kožnih torbi koje će upotpuniti svaku kombinaciju. Za fotografije je zaslužan Dejvid Sims (David Sims).


Slika

Moderna muška torba

Slika

Brend Coach odlikuje visok kvalitet

Rese kao modni detalj
Savršena torba za ozbiljnije kombinacije

Torba na rame za njega

wanabe magazine

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Torbe,tašne  |  Poslato: 24 Mar 2013, 13:56
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Aksesoar dana: Torba Marc Jacobs

Nove boje i stilovi stižu nam pravo iz riznice torbi Marka Džejkobsa (Marc Jacobs). Ova je u boji slonovače i savršena za sve prilike. Dakle, bez obzira da li želite jednostavan i klasičan look ili nešto ekstravagantnije, ovo je torba koja će vam biti pri ruci u oba slučaja.

Slika

Tvoja sreća ovog proleća

wanabe magazine

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Torbe,tašne  |  Poslato: 25 Mar 2013, 16:51
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Torba Marc Jacobs

Slika

Možda ne voli svako leopard print, ali nema osobe koja bi odolela torbi brenda Marc Jacobs. Zato što se kvalitet ceni.

wm

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker