Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 20:32


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Šta novine pišu o 'Ja imam talenat'  |  Poslato: 25 Jun 2012, 19:59
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Koga biste voleli da vidite kao novog sudiju u "Talentu" umesto Milija?


Nakon treće sezone "Talenta", jedna stolica u žiriju ostala je prazna. Kako "Blic" saznaje, na jesen bismo pored Ivana Tasovca i Mine Lazarević u žiriju mogli da vidimo Marinka Madžgalja, Željka Joksimovića, Ognjana Radivojevića Ogija ili Konstantina Kostjukova.


Slika
Marinko Madžgalj je u grupi "Flamingosi"

Marinka Madžgalja kao mogućeg novog sudiju produkciji "Talenta" predložio je upravo Aleksandar Milić Mili, jer osim što je izvanredan filmski i pozorišni glumac, Madžgalj ima iskustva i u muzičkom svetu sa grupom "Flamingosi", zbog čega bi kod budućih kandidata mogao na pravi način da proceni talenat za pevanje, ali i druge veštine.

Slika
Željko Joksimović

Kako smo saznali iz izvora bliskih produkciji, na listi želja je i kantautor Željko Joksimović koji, osim što je jedna od najvećih zvezda pop muzike kod nas, ima iskustva i u mentorskom radu jer su zahvaljujući upravo njegovoj pomoći i saradnji sjajni vokali poput Jelene Tomašević i Milene Vučić skrenuli pažnju na sebe.

Slika
Konstantin Kostjukov

Podjednako poželjan kandidat je i baletski umetnik Konstantin Kostjukov, koji bi predstavljao pravo osveženje u ovom šouu, a o njegovom kredibilitetu govore trajanje njegove karijere, ugled koji uživa u svetu baleta i plesa, kao i nagrade koje je dobio za dosadašnji rad.

Slika
Ognjan Radivojević

Ognjan Radivojević Ogi godinama je sarađivao sa Goranom Bregovićem pre nego što je započeo solo karijeru, a ovog kantautora, baš kao i prethodnu trojicu kandidata, krasi neophodni smisao za humor i šarm, koji se i očekuju od žirija programa "Ja imam talenat".


Blic

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta novine pišu o 'Ja imam talenat'  |  Poslato: 25 Jun 2012, 20:04
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Kiki u žiriju takmičenja “Ja imam talenat”?!

Zoran Kiki Lesendrić, jedna od ikona srpskog rokenrol zvuka tokom osamdesetih i devedestih godina, još je jedan od muzičara koga ćemo možda gledati u serijalu „Ja imam talenat“. Kako se saznaje iz izvora bliskih produkciji, muzičar je poslednji na listi želja organizatora tog popularnog šou-programa.

Slika


Ko će se pridružiti direktoru Beogradske filharmonije Ivanu Tasovcu i glumici Mini Lazarević, još nije poznato, ali su u toku završni pregovori.
Na mesto Aleksandra Milića Milija trebalo bi da dođe Željko Joksimović, Marinko Madžgalj, Ognjen Radivojević ili Konstantin Kostjukov. Ovim imenima dodato je i ime Kikija Lesendrića. Ko će biti treći član žirija. saznaćemo za koji dan.
“Pripreme za četvrtu sezonu su u toku i kandidati se prijavljuju u velikom broju. Možemo da najavimo da će sam program biti obogaćen nekim iznenađenjima”, rekao je nedavno za „Blic“ Predrag Ristić, producent „Ja imam talenat“.


Poznatiinfo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta novine pišu o 'Ja imam talenat'  |  Poslato: 26 Jun 2012, 04:08
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Talenat: Ko će zameniti Milija?

Četvrta sezona šoua Ja imam talenat uveliko se priprema, a Aleksandra Milića Milija u žiri stolici zameniće nova poznata ličnost. U opticaju su četiri veoma zvučna imena.

Slika

Mini i Tasovcu će se u najnovijoj sezoni popularnog takmičenja za talente pridružiti Marinko Madžgalj, Željko Joksimović, Ognjan Radivojević ili Konstantin Kostjukov, saznaje "Blic".

Glumca Marinka Madžgalja podukciji šoua preporučio je sam Mili, upravo iz razloga što pored glumačkog, Madžgalj ima iskustva i u muzičkom svetu kroz grupu Flamingosi čiji je član.

Pevač Željko Joksimović takođe je jedna od opcija za trećeg člana žirija, kako zbog svog velikog ličnog uspeha, tako i zbog svog mentorskog rada sa mnogim pevačima, poput Jelene Tomašević i Milene Vučić.

Bivši saradnik Gorana Bregovića, a sada solo izvođač Ognjen Radivojević je još jedna opcija o kojoj produkcija ozbiljno razmišlja.

A pravo osveženje je mogućnost da se u žiriju šoua pojavi jedno od najvećih baletskih imena sa ovih prostora - Konstantin Kostjukov, o čijem radu i umetničkom kredibilitetu svedoče brojen nagrade i veliki ugled koji uživa u baletskom svetu.

Za koga od ove četvorice umetnike će se produkcija odlučiti, još uvek nije poznato, ali poznato je da ćemo od već od jeseni nekoga od njih gledati u najnovijoj sezoni šoua "Ja imam talenat".


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Šta novine pišu o 'Ja imam talenat'  |  Poslato: 20 Jul 2012, 09:59
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
Bojana Stamenov otpevala festivalsku himnu

Finalistkinja šoua „Ja imam talenat“ peva promo-pesmu Gvarana foum festa

Slika

Zapenila!
Učesnica i finalistkinja šoua „Ja imam talenat“ Bojana Stamenov (koju nazivaju i srpskom Aretom Frenklin) otpevala je himnu, i to festivalsku! Ona je snimila pesmu „I feel free“, koja će biti zvanična promotivna numera predstojećeg Gvarana foum festa.

Pesma je delo jednog od najpoznatijih beogradskih muzičkih producenata, di-džeja Pleje, a projekat će biti zaokružen video-klipom. Spot će premijerno biti prikazan 23. jula na MTV, televiziji koja je podržala ovaj festival.


Kurir

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta novine pišu o 'Ja imam talenat'  |  Poslato: 20 Jul 2012, 18:12
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Uskoro četvrta sezona Talenta

Pripreme za zabavni takmičarski šou su već počele, veliko interesovanje kandidata.

Slika

Četvrta sezona šoua "Ja imam talenat" u fazi je pripreme, a prijavio se rekordan broj zainteresovanih, piše domaća štampa.

Kastinzi za nove talente održavaće se od 25. do 30. avgusta u Kraljevu, Novom Sadu, Nišu i Beogradu, navodi se na sajtu RTS-a.

Umesto Pozorišta na terazijama, audicije će biti snimane u Narodnom pozorištu, početkom septembra.

Nagrada će ove godine obuhvatati 100.000 evra i profesionalni ugovor sa "Soni mjuzik entertejnmentom". Nakon što je Danicu Maksimović u prethodnoj sezoni zamenila Mina Lazarević, žiri će "pretrpeti" još jednu promenu - neko će zameniti i Aleksandra Milića Milija. "Strašni" Ivan Tasovac ostaje u žiriju.

U prvoj sezoni pobedili su mali muzičari Pilerovi, u drugoj plesni duo koji ne čuje, ali oseća, Milica i Nenad, i u trećoj sestra i brat Bojana i Nikola, koji sviraju na "zaboravljenim" instrumentima.


Mondo


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta novine pišu o 'Ja imam talenat'  |  Poslato: 20 Jul 2012, 18:18
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Ja imam talenat: Tuđmanov unuk među kandidatima

Četvrta sezona šou programa, u toku prijavljivanje. Dosad se prijavilo oko 300 učesnika, posebnu pažnju izazvao Igor Tuđman koji peva sa svojom devojkom

Slika

POSLE uspešno završene treće sezone, popularni šou-program “Ja imam talenat” uveliko priprema novi ciklus, s mnogobrojnim iznenađenjima, koji će početi da se emituje u novembru na RTS 1. Prijave takmičara su počele, a od 25. do 30. avgusta biće održani kastinzi u Kragujevcu, Novom Sadu, Nišu i prestonici. Snimanje audicija počeće prve nedelje septembra u Narodnom pozorištu u Beogradu.

Prema rečima producentkinje Sandrine Anđić, i ove godine se prijavilo na hiljade takmičara, naročito onih s neobičnim talentima, poput dresera životinja, ljudi koji se bave vizuelnim umetnostima - igrama oblika i senki...


- Drago nam je da interesovanje za šou svake godine raste. Nagrada od 100.000 evra može da vam promeni život i to je sigurno razlog tolikog broja prijavljenih - kaže Sandrina. - Za ovu sezonu “Talenta” insistirali smo na neobičnim zanimanjima i interesovanjima. I izuzetno smo zadovoljni odzivom. Dosad se prijavilo oko 300 učesnika sa nesvakidašnjim talentima.

Ipak, posebnu pažnju među hiljadama prijavljenih izazvao je Igor Tuđman, unuk bivšeg hrvatskog predsednika Franje Tuđmana.

- Tačno je da se Igor prijavio, da peva sa svojom devojkom. Nismo ga još čuli, tako da ne znamo da li će proći audiciju, ali verujemo da će gledaoci imati prilike da ga vide u emisiji - dodaje Anđićeva.

Prijave za takmičenje u 4. sezoni “Ja imam talenat” traje do 24. avgusta, kada kreće “Karavan” u potrazi za talentima po gradovima Srbije. Osim prijavljivanja slanjem poruka na SMS, producenti su angažovali i skauta, koji procenjuje da li ste za ovaj šou ili ne.

Slika


GORDAN KIČIĆ U ŽIRIJU?


Odlaskom Aleksandra Milića Milija iz žirija “Talenta”, spekulisalo se o raznim osobama iz javnog života koje bi mogle da ga zamene.

Mina Lazarević i Ivan Tasovac nastavljaju da “presuđuju” takmičarima, a kao trećeg člana žirija, Sandrina Anđić najavljuje uspešnog glumca i producenta, koji se odlično razume u muziku.

Prema našim saznanjima, reč je o Gordanu Kičiću, koji nam je rekao da ne zna ništa o tome i kroz smeh dodao da se možda radi o nekom drugom Gordanu Kičiću.


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta novine pišu o 'Ja imam talenat'  |  Poslato: 04 Avg 2012, 08:06
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Pekovići na koncertu Dragoljuba Đuričića

Pekovići će nastupiti i na otvaranju festivala Licidersko srce

Slika

Bojana i Nikola Peković, pobednici trećeg serijala „Ja imam talenat“, nastupiće 11. avgusta na velikom koncertu Dragoljuba Đuričića, u Cucama, rodnom mestu čuvenog bubnjara, u okviru manifestacije „Cučka jeka“. Pekovići će nastupiti i na otvaranju festivala Licidersko srce, a planiraju da snime i CD s priručnikom, koji će biti neka vrsta udžbenika za sve koji žele da nauče da sviraju gusle!


Kurir


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta novine pišu o 'Ja imam talenat'  |  Poslato: 23 Avg 2012, 23:52
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Ja imam talenat: Koncert finalista otvara audicije

U okviru tradicionalne manifestacije “Licidersko srce”, u sredu nastupaju pobednici, finalisti i polufinalisti prošle sezone rijalitija Nikola i Bojana Peković

Slika

UŽIČANI, u vašem gradu na glavnom gradskom trgu, u okviru tradicionalne manifestacije “Licidersko srce”, u sredu nastupaju pobednici, finalisti i polufinalisti prošle sezone rijaliti serijala “Ja imam talenat”. Voditelj ove manifestacije koju je podržao i Emir Kusturica, biće glumac Milorad Mandić Manda.

Pored pobednika, brata i sestre Nikole i Bojane Peković, koji će izvesti kompozicije za gusle i harmoniku kojima su osvojili gledaoce, publika će se podsetiti čarobnih glasova Emilije Đonin, Borisa Subotića, uživati u nastupima grupe “Flaj”, Branka Rmandića Fortija, Stefana Lukovića, Jelene Zvicer, rok benda “Pogrešila roda” i balerina Tatjane Tatić i Dejane Bajić.


A oni, zainteresovani, koji bi svoje talente pokazali u četvrtoj sezoni serijala i tako se predstavili brojnoj publici, ali i ušli u trku za glavnu nagradu - 100.000 evra, neka se spreme - audicije su u toku!

U petak, 24. avgusta, lovci na talente biće u Nišu, dan kasnije su u Novom Sadu, pa 26. avgusta u Kragujevcu, a u glavnom gradu Srbije audicije će trajati tri dana, od 27. do 29. avgusta.


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta novine pišu o 'Ja imam talenat'  |  Poslato: 29 Avg 2012, 21:49
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Nataša Ninković i Ivan Bosiljčić su novi članovi žirija u “Talentu”?!

Slika

Novi žiri šou programa Ja imam talenat čine glumica Nataša Ninković i glumac Ivan Bosiljčić, dok će svoju rolu reprizirati direktor Beogradske filharmonije Ivan Tasovac.
Izvor blizak produkciji tvrdi da je do izbora došlo nakon višemesečnog razmišljanja kreativnog tima.
“Nakon što su Mina Lazarević i Aleksandar Milić odlučili da odu sa sudijskih pozicija, produkcija je tražila njihovu zamenu, a odluka je pala na dva glumca. Ivan je mladi i perspektivni glumac, koji je u poslednje dve godine postao veoma popularan uz svoj pevački kabare, a Natašin glumački talenat nije upitan, te su zbog toga producenti zadovoljni novim izborom”, kaže izvor.
Tasovac će reprizirati svoju ulogu sudije po četvrti put. I dok naš izvor kaže da se ne zna koliki će honorar dobiti za učešće u četvrtoj sezoni ovog talent šou-programa, nove sudije uskoro će biti predstavljene javnosti.
“Prvi dan snimanja audicija biće 3. septembar, i tada će svi oni koji dođu u Narodno pozorište u Beogradu imati prilike da vide nove sudije na delu”, zaključuje naš izvor.

Da li mislite da su Nataša i Ivan dobar izbor za sudije ovog šoua?


Svet


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta novine pišu o 'Ja imam talenat'  |  Poslato: 04 Sep 2012, 21:59
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
NOVI ČLANOVI ŽIRIJA: ONI SU ZAMENILI MINU I MILIJA U "TALENTU" (FOTO)

Počelo je snimanje audicija za četvrti serijal takmičarskog šou-programa “Ja imam talenat”, a ono što je interesantno pored takmičara jesu i novi članovi žirija.

Slika

Novi žiri u čijem su sastavu već poznati Ivan Tasovac i njegove nove kolege Nataša Ninković i Ivan Bosiljčić imaće u narednih nedelju dana težak zadatak da selekcioniraju nekoliko stotina kandidata ne bi li izabrali najbolje koje ćemo gledati u emisijama „Talenta”, čije emitovanje treba da počne krajem novembra.

Ove godine se za učešće u „Ja imam talenat” prijavio rekordan broj od preko 7.000 takmičara kako iz zemlje, tako i inostranstva na kastinzima koji su održani u Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i Beogradu. Velike gužve pratile su karavan Ja imam talenat koji je prošle sedmice prokrstario zemljom u potrazi za novim talentima koji će se boriti za nagradu od 100.000 evra.

Slika


Smedia

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker