Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 13:13


Autoru Poruka
Just
Post  Tema posta: Re: Plasim se....  |  Poslato: 19 Sep 2013, 10:07
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Ma gdje ba prepun...neeeeeeee...umrla bi da skoce na mene.
I pokusali su da me izlijece, al ne mogu..znaci kad je vidim blizu umrem od straha.
Jednom je drugarica donijela plasticnu u kafic, a u kaficu klupice i svi stolovi jedan do drugog, naslanjaju se klupe jedna na drugu. Kako je ona izvadila tu plasticarku tako sam ja skocila s klupice nazad i covjeku iza nas bukvalno sjela na glavu. Ma cijela kafana je poskakala zbog mene i mog straha...a jadna drugarica se skenjala...izvinjavala mi se danima :D

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Plasim se....  |  Poslato: 19 Sep 2013, 10:14
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
E Zex, kod nas ih i nema...nisu nasi gusteri isti kao ovi gekoni ovdje.
Iako iskreno, dobro kazes bilo me strah...
Zmiju...jbg, stavila sam onu veliku oko vrata i neke male na glavu, ali nakon pola sata nagovaranja, i nekako nas lik koji drzi farmu polako uvodio u to...da mi ej neko rekao 7 dana prije toga da cu to napraviti rekla bih mu da niej normalan..Kaze nema otrova, malo ce da stegne hahaha :D
Haj reko..da joj ebem znanje...ja to mogu i sto da ne. Uh.

E da, sjetih se..plasim se misa, odmah kao i Just skacem na stol, stolicu, nekome na glavu..sta god....

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: Plasim se....  |  Poslato: 19 Sep 2013, 10:17
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Hahahah...imaju oni na moru uvijek sa zmijama sto hodaju i slikaju, i jedne godine ili ja i D i kaze on meni haj stavi zmiju dacu ti 20 eur, reko necu...on navalio, dacu ti 50 eur...ma reko covjece pusti me, da mi das sve sto imas necu i tacka. Nema tih para za koje bi ja onu ljigu stavila na sebe..fujj

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Plasim se....  |  Poslato: 19 Sep 2013, 10:20
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
I onako ti je on dzaba zmiju dao :lol: :lol: hahaha..salim se.

Znam za te zmije po moru i vidis nikada mi to niej palo na pamet....dje cu kod nas, nije mi to nekako nase..haj ono magare sto uzjases, ali pitoncina na moru...da je poskok pa inekako :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Plasim se....  |  Poslato: 19 Sep 2013, 10:21
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Ja se plasim vaditi krv , davno sam vadila tako da sam i zaboravilakako je to
ali bojim se igle
cesto vadim babi secer sa onim aparatom i bez problema je ubodem u prst
a kad sam dala da mene ubodu ajmeeeee
odma sam mora;a izmjerit i pritisak
imala sam 92 otkucaja srca
derala sam se gore od trudnice na porodjaju [zenskismeh.gif] , pa trebalo je jedno pola sata ako n i vise da mi izvade
dam ja prst i taman krenu ja izmaknem....i tako nekoliko puta showww
na kraju sam morala jer me baba htela isterat iz kuce

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: Plasim se....  |  Poslato: 19 Sep 2013, 10:26
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Molena je napisao:
E Zex, kod nas ih i nema...nisu nasi gusteri isti kao ovi gekoni ovdje.
Iako iskreno, dobro kazes bilo me strah...
Zmiju...jbg, stavila sam onu veliku oko vrata i neke male na glavu, ali nakon pola sata nagovaranja, i nekako nas lik koji drzi farmu polako uvodio u to...da mi ej neko rekao 7 dana prije toga da cu to napraviti rekla bih mu da niej normalan..Kaze nema otrova, malo ce da stegne hahaha :D
Haj reko..da joj ebem znanje...ja to mogu i sto da ne. Uh.

E da, sjetih se..plasim se misa, odmah kao i Just skacem na stol, stolicu, nekome na glavu..sta god....


A tu si 'tico. Držala si pitona u rukama ? [jupijaja.gif] Kakav je osećaj ? Jel' puno mrda ? [smehsmeh.gif]

Što se tiče zmija svaki strah je bespotreban jer one stvarno ne napadaju ljude i to je fakat. Pre sam se peo na vrh planine Kablar koja je poznata po tome što ima brojčano najviše zmija otrovnica na celom Balkanu. Mislite li da me je jedna od njih napala ? Samo gledaju ka meni i sklanjaju se kada naiđem. Naravno da sam pazio neku da ne zgazim, ali njih čovek apsolutno ne zanima. Čim vide da im ne možemo biti obrok one su potpuno nezainteresovane.
A što se tiče gekona oni su baš smešni... Imaju one lepljive nogice i mogu da vise na plafonu. Kod nas ih nema

_________________
Slika


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: Plasim se....  |  Poslato: 19 Sep 2013, 10:27
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
hahahahahah Megi..zivjela baba

I ja nisam voljela to bocanje..da ja drugog bocnem nije problem, al nemoj mene...al sad me bocaju svako malo, pa sam vec navikla :D

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Plasim se....  |  Poslato: 19 Sep 2013, 10:42
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Žex je napisao:
Molena je napisao:
E Zex, kod nas ih i nema...nisu nasi gusteri isti kao ovi gekoni ovdje.
Iako iskreno, dobro kazes bilo me strah...
Zmiju...jbg, stavila sam onu veliku oko vrata i neke male na glavu, ali nakon pola sata nagovaranja, i nekako nas lik koji drzi farmu polako uvodio u to...da mi ej neko rekao 7 dana prije toga da cu to napraviti rekla bih mu da niej normalan..Kaze nema otrova, malo ce da stegne hahaha :D
Haj reko..da joj ebem znanje...ja to mogu i sto da ne. Uh.

E da, sjetih se..plasim se misa, odmah kao i Just skacem na stol, stolicu, nekome na glavu..sta god....


A tu si 'tico. Držala si pitona u rukama ? [jupijaja.gif] Kakav je osećaj ? Jel' puno mrda ? [smehsmeh.gif]

Što se tiče zmija svaki strah je bespotreban jer one stvarno ne napadaju ljude i to je fakat. Pre sam se peo na vrh planine Kablar koja je poznata po tome što ima brojčano najviše zmija otrovnica na celom Balkanu. Mislite li da me je jedna od njih napala ? Samo gledaju ka meni i sklanjaju se kada naiđem. Naravno da sam pazio neku da ne zgazim, ali njih čovek apsolutno ne zanima. Čim vide da im ne možemo biti obrok one su potpuno nezainteresovane.
A što se tiče gekona oni su baš smešni... Imaju one lepljive nogice i mogu da vise na plafonu. Kod nas ih nema



Jesam i nije me stid hahahah..mrda dovoljno hahah :D

A gekoni su smijesni, i ima ih raznih velicina i boja...ali da si vidio moj prvi sok i vrisak u wc-u :lol: :lol:
I cim su mi rekli da se on mene boji i da jede komarce i ostale zivine,...smirila sma se...i ustanem ujutro nema ga..izasao.
Iako sam se mislila kako je usao jer su sve mreze na prozorima....mogu se kazu provuci kroz nemoguce mali prostor.
I oni su normalni...skedis u restoranu i klopas, i on ti protrci pored nogu hahaha...cirkus. Eto, navikla se, a mislila sma da ne bih mogla.
A jedan mi se jednom zaljepio za sajbu...to je bilo smijesno..i kao sto rece ljepljive noge ima...i ne zna da se otkaci, koliko god ja vozila on visi li visi hahahaha...i gledas ga i lupas mu ..ma jok...kad sam stala, on se tek odljepi i ode hahah.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: Plasim se....  |  Poslato: 19 Sep 2013, 13:36
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
da ću izgubiti strpljenje [d_coffee.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Plasim se....  |  Poslato: 24 Sep 2013, 11:09
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
буба


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 418 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker