Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 15:00


Autoru Poruka
Ophisaurus
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 24 Feb 2016, 22:15
Korisnikov avatar
Mr. G
Mr. G

Pridružio se: 10 Feb 2014, 23:47
Postovi: 2943

OffLine
Slika


Neće ljudi pare :)

_________________
Mr. G


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 03 Mar 2016, 20:32
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ako bi se Picard odlucio ici kao doktor, i ja bih isla sa njim.....za 33% zarade ...ja bih ispunjavala sve svoje duznosti...kuhala, prala, peglala, bila uvijek nasmijana i raspolozena za njega i tako to :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Arsen
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 18 Apr 2016, 22:44
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2014, 01:05
Postovi: 38

OffLine


Извесно је да у Хрватској мора бити и другачијих гласова и мишљења, али су они потпуно утихнули јер су мањински.

_________________
Slika


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 20 Apr 2016, 00:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
ide mi na zivce sto policija jos uvek nije nasla ubicu jelene krsmanovic marijanovic
a i novine me nerviraju jer pisu sve i svasta
jadna majka i cerkica


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 20 Apr 2016, 13:53
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
SHE je napisao:
ide mi na zivce sto policija jos uvek nije nasla ubicu jelene krsmanovic marijanovic
a i novine me nerviraju jer pisu sve i svasta
jadna majka i cerkica


Upravo tako, tuga i jad

_________________
that's it!

Slika


Vrh
WESTSIDER
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 21 Apr 2016, 19:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 31 Jan 2014, 00:51
Postovi: 787
Lokacija: Skopje

OffLine
Nerviraju mene proteste u Skopje. Dokurci mi se probijam medju rulja i kordone a u dzepu furam "bombone". Mehehe

_________________
Senka je napisao:
Westy je najbolji!!!


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 08 Dec 2016, 16:22
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
Dakle...ima toliko toga...ali Kolinda i srpske čokoladoce iz Pionira...to mi je HIT...

Ili je ovo za temu Nacionalizam na brdovitom Balkanu...? [cesh.gif]

– Izuzetno sam razočarana jer lično zastupam i podržavam kampanju Kupujmo hrvatsko. U toj košari su se našli proizvodi koji nisu bili hrvatske proizvodnje, a koji se nalaze na hrvatskom tržištu. Hrvatska predsjednica mora promovirati hrvatske proizvode i to se više neće dogoditi – rekla je Kolinda.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

I tako... [nevjerica.gif] [ququ11.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 08 Dec 2016, 16:35
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
P.S.

DODATAK


Slika

A sada izmišljeni članak sa njuzneta...



LEKARI U DUBROVNIKU SPASILI DEČAKA KOJI JE PROGUTAO SRPSKU ČOKOLADICU

Slika
Desetočlani tim lekara uspeo da u poslednjem trenutku spase mališana

DUBROVNIK, 7. decembar 2016, (Njuz) – Tim lekara u Dubrovniku uspeo je da spase petogodišnjeg Hrvoja, koji je danas slučajno progutao čokoladicu proizvedenu u Srbiji.

Kako saznaje Njuz, mali Hrvoje je otvorio paketić koji je u vrtiću dobio od hrvatske predsednice Kolinde Grabar Kitarević i pojeo čokoladicu na kojoj je jasno pisalo da je proizvedena u Subotici.

Lekari koji su izvrŠili zahvat kažu da je mališan spasen munjevitom intervencijom njegove majke, koja je pozvala hitnu pomoć svega nekoliko minuta nakon što je progutao srpsku čokoladu.


– Dečak je nakon obilnog ručka pojeo čokoladicu i njegova majka se uplašila jer se držao za stomak. Onog momenta kada joj je tražio čašu vode, shvatila je da je situacija ozbiljnija nego što je pomislila. Videla je omot čokolade i obuzela ju je panika kada je shvatila da je proizvedena u Srbiji – otkriva doktor Stipe Husinec koji je bio na čelu desetočlanog tima koji je više od dva sata spasavao dečaka.

Kako saznaje Njuz, stanje mališana je stabilno, ali niko još ne može da sa sigurnošću tvrdi da neće imati trajne posledice.

– Pratićemo njegovo stanje narednih meseci i nadamo se da mu se neće desiti ono najstrašnije, a to je da počne da priča srpski, piše ćirilicom i peva Baju Malog Knindžu – otkriva dr Husinec.

Marko Dražić,njuznet

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 08 Dec 2016, 16:40
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
Situacija postaje sve ozbiljnija...

SRBIJA NA GRANICI SA HRVATSKOM POSTAVILA RAZORNE NAGAZNE ČOKOLADICE

Slika
Čokoladna afera između Hrvatske i Srbije se zaoštrava

BEOGRAD/ZAGREB, 8. decembar 2016, (Njuz) – Srbija je rano jutros na granici sa Hrvatskom postavila pojas razornih nagaznih čokoladica GALEB C-500 u znak protesta zbog bojkota srpskih čokolada sa rižom u Dubrovniku.

Kako je saopšteno iz kabineta predsednika Srbije i vrhovnog komandanta oružanih snaga Tomislava Nikolića, čokoladno polje predstavlja recipročnu meru nakon “nerazumnih” poteza Hrvatske.

– Ukoliko se bojkot naših čokolada nastavi, spremni smo da prema Hrvatskoj podignemo i zid od napolitanki, a od Rusije smo već naručili karamelizovane protiv-hrvatske projektile najsavremenije proizvodnje – saopštio je predsednik Srbije u obraćanju javnosti.

Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović je saopštila da Srbija nepotrebno zaoštrava čokoladnu aferu i podiže tenzije u regionu.

– Apelujemo na Srbiju da “spusti loptu” i hitno zatvori sve fabrike u kojima proizvodi opasno naoružanje, kao što su “Pionir”, Svislajon Takovo” i “Soko Štark” – navela je Grabar Kitarović i dodala da Hrvatska ima pouzdane informacije “da se u tim fabrikama proizvode količine čokolada koje bi bile dovoljne za uništenje čitavog zapadnog Balkana”.

Nenad Milosavljević,njuznet

_________________
Slika Slika


Vrh
Manojlo
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 08 Dec 2016, 18:14
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Nov 2016, 19:37
Postovi: 1322

OffLine
Slika



U Hrvatskoj se vec podugo desavaju , hajd da kazem tako , potpuno nerazumne stvari .
Sva ta, aktuelna im radikalizacija , fasizacija ...teska je za logicki objasniti ( a i zlo ima svoje logiku ).
Kako ikako objasniti bolesnu srbofobiju , u zemlji u kojoj su Srbi krajem 20-og vijeka svedeni na parpostotnu manjinu , koja Hrvatsku i Hrvate u istoj , ni na koji nacin ne mogu ugroziti ?
Zasto onda to rade ?

Zar i njima ne bi bilo bolje , sad kad imaju drzavu o kakvoj su vijekovima mogli samo sanjati , podvuci crtu , oprati rukice koliko god mogu , i pokusati normalizovati odnose sa Srbijom ?
Koja opet , bar koliko se meni cini , nije protiv toga ( iako bi ja volio da smo drugaciji, mi Srbi smo poput djece , lako zaboravljamo i prastamo ) .
Put prema normalizaciji bi trebao poceti tako , sto se ta saka preostalih Srba pusti na miru (toliko ih je malo ostalo , da je vise besmisleno i katoliciti ih [images/smilies/mrgreenko.gif] ) .
Bez makar to malo , srpsko-pravoslavnog smeka , hrvatska corba ce biti mnogo bljutavija i gorča .

Ja vjerujem da ima puno Hrvata , koji bi se bar osnovama ovog sto pisem , složili ... hoću da vjerujem i više , nego ovih drugih , raspamećenih ustasoida .. ali , bez obzira na to ..evo , došlo se i do dječijih čokoladica . [krstise.gif]

Zašto , i sa kojim namjerama ?

Mislim da Hrvtska uopste nema i ne posjeduje '' svoje namjere'' , i da je opet i opet , u službi Rajha i Wermahta koji se dopduse danas zovu USA i NATO .

Dakle mislim , da je u najmanju ruku jedan od glavnih razloga , zasto se u Hrvatskoj Ante Pavelić iskopava ( a njegovi ostaci drže vani da sto vise smrde ) zasto se nabavljaju kojekakve rakete koje mogu dobaciti do NIsa , helikopteri, i sl.. je da se Srbija lakse ubjedi da udje u NATO .. Sa sasvim izglednom prilikom , da u tom Rajhu postanu hijerarhijski i strateski mnogo bitniji igrac od Hrvatske .
Hrvatska to zna , ali mora slusati ( a i navikla je ) .
Osim toga zna ( mnogo bolje nego Zapad ) da Srbija nikad nece pristati da udje u NATO.

Srbi ne vole Rajhove , pa to ti je . [images/smilies/stadaseradi.gif]

_________________
http://previews.123rf.com/images/alimboeana/alimboeana1203/alimboeana120300008/12734132-Using-the-laptop-Stock-Photo-indonesia-tribe-aboriginal.jpg


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 484 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker