Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 17:59


Autoru Poruka
Molena
Post  Tema posta: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 02 Jul 2013, 14:41
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Mozda se i povede neka rasprava i aktualnim desavanjima.... u Srbiji, regionu pa i u svijetu.

Ovih dana sam citala puno clanaka i vidim da je jos uvijek aktualna vijest u Srbiji koncert Cece na Uscu.
Citala sma ovdje i nekoliko vasih prepiski, pa zasto ne imati temu na kojoj se mogu komentirati takve stvari.

U Hrvatskoj je aktualan ulazak u EU...i sada ona postaje puno-pravna clanica...To puno-pravna me posebno intrigira jer pomisljam da postoji neka clanica koja nije puno-pravna ;) ...Koliko je EU dobra ili nije vrijeme ce pokazati, u svakom slucaju bilo je potrebno pomjeriti se s mjesta i iz kolotecine.
Iz te kolotecine i s mjesta su se pomjerili i stanovnici BiH....JMBG je samo kap koja je prelila casu, iako se ne radi o maloj kapi kada uzmete u obzir da je radi takve jedne gluposti jedna beba izgubila zivot. Tu je i taj popis stanovnistva.....
Jucer sam vidjela jedan grafit na kojem pise ' JEBALA VAS TRI SUVERENA NARODA. PODJITE DA RADITE STOKO!!' ....Uh, srce mi ko Amerika koja trenutno prijeti Ekvadoru zbog Snowdena...


Ima dosta toga...valjda ce tema da zazivi.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 02 Jul 2013, 22:02
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Ono sto me izludjuje, a to valjda svima nama redovno rade... je to da imam obicaj ranom zorom da ukljucim tv cisto onako, a onda mi se kosa digne na glavi kada jutro otpocne sa crnim hronikama. Da, crne hronike, na nasu i svaciju zalost, jesu istinita cinjenica... ali... zar jutro ne bi moglo da pocne nekom laganom muzikom? Ili prelepom vescu koliko je beba rodjeno tokom noci? Ok... neko ce reci: "pa ne ukljucuj tv!"... pa i da ga ne ukljucim, cim izadjem iz kuce susretnem se sa polu crnim hronikama u smislu da redovno vidjam one koji pretrazuju kontejnere, pa se ranom zorom mnogi "osecaju", jer mozda nisu imali novca da kupe sredstva za higijenu, koja su (gle cuda) nedavno opet poskupela. Mada... ipak smatram da to nije bas izgovor. Sve je kao u kosnici. Retko se mogu susresti nasmejana lica, a kako i da budu kada je problema na sve strane. Ima svasta nesto cime nas aktuelisu. Ono sto bas zelim da vidim je to kako ce Velja Ilic da preseli hrast sa zapisom koji je star 800 godina, a da se nista lose ne dogodi po pomenuti... Zar ova drzava nije mogla da zastiti nesto sto zivi 800 godina?! Ah... moram da dodam i ovo medijsko prepucavanje vlasnika Pinka i aktuelnog gradonacelnika. Bas me zanima cime se ovaj drugi zamerio ovom prvom... al bez obzira na sve prljavog vesa ima na sve strane. I da! Hleba i igara za narod u vidu seoskog imanja na farmi, cisto da se ne bi raspravljalo makar o najnovijem poskupljenju komunalija. Veselo.

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 02 Jul 2013, 22:43
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
E vidis...i ja tako mislim, i sve kontami ljudi tako misle, ne treba nam crnjaka...Ali ljudi su pokvarena rasa, prgava i zla.
Danas citam na jednom BiH portalu kako su reprezentativci BiH nakon kvalifikacija na kojima su ostvarili dobar rezultat otisli na godisnji odmor i postavljeno par nekih slikica kako se zezaju po Dubrovniku.
Prvi postavljeni komentar a i ostali ga prate je bio, Boli nas Q za ovo, bolje da ste pokazali i stavili slike ljudi koji svako jutro kopaju po kontejnerima i nemaju sta da jedu...he he, nikada covjeku ugoditi.
Zato sam sebi ugadjaj...a negativu ignoriraj i komentiraj ;)

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 02 Jul 2013, 22:49
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Da. Medjutim, to se ne moze promeniti jer crnjaci "hrane" medije, a ne tamo koliko je beba rodjeno tokom noci. To je ludacima ocigledno manje bitno, kao i sve neke druge lepe stvari.
Pocinjem da verujem da sliku populacije upravo prikazuje jedna farma. Ali se ipak batrgam i verujem da to ipak nije istina.

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 05 Jul 2013, 12:14
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Inace sam trazila od uprave da izbrisu ovaj post od She, jer nikakve veze nema s temom...ali eto uprava me ne ferma ni 1 %.

Eno Zex je pomenuo na nekoj temi to trostruko ubistvo pa i samoubistvo u Srbiji.
Uh..sta s eto desi u ljudskoj glavi i odakle hrabrost za tako nesto.
Kad ovako nesto procitam shvatim da sam itekakva kukavica, iako mnogi kazu da su kukavice oni koji povlace ruku na sebe, ja cu reci da su u jednu ruku i hrabri...oduZeti drugima zivot pa na kraju sebi..ne kontam.

U Hrvatskoj problemi hehehe...sto ti je rec' EU....Kamioni imaju problema na granicnim prijelazima, roba kasni, klijenti odustaju..sve vuce jedno drugo...Fiskalizacija je jos uvijek problem..kazu Bosanci zaostali a oni pod fiskalizacijom vec neliko godina.
Bih je cijela u problemu hahahah...zdra'o :D

Ali je zato Pakistan ponovo uveo smrtu kazu...I ja bih je kod nas nekada primjenila na nekim pojedincima.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 05 Jul 2013, 13:06
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Eto jos jedan razlog zasto Srbija ne treba ni da ulazi u Eu :)
A nasi dragi politicari umesto sto placu moleci za datum pregovora, bolje da su se bavili nekim bitnijim stvarima unutra drzave.
Jbt, pa to je isto kao da napravis haos u kuci, nered, kao bomba da je pala i onda sedis i molis komsiju da dodje da ti raspremi kucu..
Uardimo nesto sami za sebe, pa tek onda to ocekujmo od drugih

E, da..i ja bih smrtnu kaznu uvela kod nas

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 05 Jul 2013, 17:43
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Smrtna kazna odmah i bez razmisljanja za pedofile i silovatelje.
Kastrirati prvo , pa ih pustiti da 'uzivaju' u toj boli i onda ih ubiti.
A ne ove zapadnjacke metode..mogucnost ljecenja, kao to je bolest...zaebi!!!..ljeciti treba djecu i zrtve takvih idiota a njih kazniti na jedini moguci nacin.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 05 Jul 2013, 18:04
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Molena je napisao:
Smrtna kazna odmah i bez razmisljanja za pedofile i silovatelje.
Kastrirati prvo , pa ih pustiti da 'uzivaju' u toj boli i onda ih ubiti.
A ne ove zapadnjacke metode..mogucnost ljecenja, kao to je bolest...zaebi!!!..ljeciti treba djecu i zrtve takvih idiota a njih kazniti na jedini moguci nacin.



Ja bih smrnu kaznu proširio na narkodilere...
Što se tiče silovatelja tu nema šta da se razmišlja. Metak u čelo, pa račun ispostaviti porodici... Kao u Kini

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 10 Jul 2013, 01:32
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Umro je Željko Malnar,prije nekoliko sati.
Bio je sjajan čovjek i novinar.
Kad sam ga prvi put vidjela na TV,bila sam djevojčica,ali sam se istog trena 'zaljubila' u njega.
Predivan,muški,sexy glas,nenormalno zgodan,pričao je o svojim ekspedicijama po svijetu.Prosto,bio je savršen.

Slika

Dragi Željko,počivaj u miru.

_________________
Slika Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 10 Jul 2013, 11:01
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ja ga se ne sjecam bas tako dugo..ali prvo sam ga vidjela na emisijama putopisa, posebno iz Azije koju je cijelu proputovao, a definitivno Nocnu Moru necu nikada zaboraviti.
Samo je on bio kadar okupiti onakve likove na jednom mjestu. :lol: :lol:
Ne znam koliko je vas bilo u mogucnosti i da li je gledalo nesto od njegovih emisija, ali on je ona budaletina u pozitivnom smislu koja ti uvijek izvuce osmijeh na lice.
Borac za ljudska prava...putopisac, novinar i tzv predsjednik Republike Peščenica hehehe ( dio grada Zg).

Moze se na youtube naci dosta toga....

" Kada prva zraka sunca pogodi autopraonu
i odbije se u sprektru boja na moje liepo lice,
ja vičem: „Dobro jutro REPUBLIKO PEŠĆENICO!!“,
a jadan napaćen narod odgovara:“Dobro jutro predsjedniče!“
Pustim jednu suzu i kažem:“ Ko vas *ebe“ "
Počivaj u miru legendo!!

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 89 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker