Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 10:42


Autoru Poruka
neno
Post  Tema posta: Re: Moram nesto da kazem  |  Poslato: 19 Apr 2017, 23:34
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 10 Feb 2017, 19:00
Postovi: 771

OffLine
Vuki revolucionarka.. [dzokac.gif]
Aha, kao Jovanka Orleanka, a? [images/smilies/mrgreenko.gif]

Dobra šala.. srećom sad se to na izborima riješava. Il si prošo ili voz. [dzokac.gif]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Moram nesto da kazem  |  Poslato: 19 Apr 2017, 23:41
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
neno je napisao:
Vuki revolucionarka.. [dzokac.gif]
Aha, kao Jovanka Orleanka, a? [images/smilies/mrgreenko.gif]

Dobra šala.. srećom sad se to na izborima riješava. Il si prošo ili voz. [dzokac.gif]


ма ко је вајде видо у изборе [krstise.gif]
више од пола земље је необавештено новоГеринговском политиком [shakinghead.gif]
елем,
револиционарка као Милица Стојадиновић Српкиња!!!
де мене удену с ту Орлеанку [znes.gif]


Vrh
neno
Post  Tema posta: Re: Moram nesto da kazem  |  Poslato: 19 Apr 2017, 23:48
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 10 Feb 2017, 19:00
Postovi: 771

OffLine
Ne mogu vjerovati da je danas neko neobavješten.. u doba, interneta, bežičnih telekomunikacija, slobode štampe, slobodnog ispoljavanja mišljenja.
Vuki, pusti ti to.. ako je to tako, ne bih nikome bio u koži nacionalnog izdajnika a to će biti zapisano u istoriji.. s,toga mislim da od toga nema ništa.


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Moram nesto da kazem  |  Poslato: 19 Apr 2017, 23:57
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
neno je napisao:
Ne mogu vjerovati da je danas neko neobavješten.. u doba, interneta, bežičnih telekomunikacija, slobode štampe, slobodnog ispoljavanja mišljenja.
Vuki, pusti ti to.. ako je to tako, ne bih nikome bio u koži nacionalnog izdajnika a to će biti zapisano u istoriji.. s,toga mislim da od toga nema ništa.


Историју пишу победници, даклем, равуља је какве нема...
Елем, наравно да има необавештених, и то баш сада, у ово доба бежичне телекомуникације и слободе свега и свачега,
само неСлободе човека као таквог...
Нико не види Човека, но гледа лову бате, своје гузове и интересе и то оне најприземније, а Човек мукица ко и увек, жели да верује, јер га вера чини тим што је!
На жалост, углавном је то у шта се верује обмана, лаж и шарена лажа...

Револуција и треба да нам се деси у свако смислу, од политичког до социјалног.


Vrh
neno
Post  Tema posta: Re: Moram nesto da kazem  |  Poslato: 20 Apr 2017, 00:07
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 10 Feb 2017, 19:00
Postovi: 771

OffLine
ne bih puno o politici.. živi bili pa vidjeli. Znam da se dosada nisam nikad prevario.. no, svako ima svoja ubjedjenja. 80% posto je bilo za 5 oktobar a sad se vidi da je to bila najveća sramota Srbije.
Imam samo jedno pitaanje, ko bi bio novi predsjednik i premijer umjesto sadašnjih?? Bitno i važno pitanje..
Nebitno je imati amonizitet prema nekome.. bitna su njegova djela. Kao profesor(ica) u školi.. ne volimo ih, ali su odlični pedagozi.


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Moram nesto da kazem  |  Poslato: 20 Apr 2017, 00:26
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
neno je napisao:
ne bih puno o politici.. živi bili pa vidjeli. Znam da se dosada nisam nikad prevario.. no, svako ima svoja ubjedjenja. 80% posto je bilo za 5 oktobar a sad se vidi da je to bila najveća sramota Srbije.
Imam samo jedno pitaanje, ko bi bio novi predsjednik i premijer umjesto sadašnjih?? Bitno i važno pitanje..
Nebitno je imati amonizitet prema nekome.. bitna su njegova djela. Kao profesor(ica) u školi.. ne volimo ih, ali su odlični pedagozi.


Нисам опредељена за неког одређеног опозиционара, мада, искуство нам у овом кратко историјском(обрати пажњу) раздобљу показује,
да су ти исти опозиционари у ствари, или позиција или плаћени петоколонаши(овде мислим искључиво на паралелу политичар-обичан човек-земљА), као што се и показало 5/10.
Понуда коју смо имали за одабир је пресмешна, да не наглашавам колико вређа интилигенцију становништва које треба да гласа за исте, што се и показало бројем излазности на изборе, елем, можда двоје/троје могу да се као издвоје...

Мишљења сам да није битно име и презиме кандидата, колико је битно да свако, али свако, има подједнако право, да свој план и програм на свим ТВ мрежама са националним фреквенцијама прикаже истом минутажом, да постоји ТВ-дуел, да штампани медији посвете пажњу свима исто, да знамо сви, колико новца исти на свој рачин а и рачун своје уже и шире породице има када се кандидује, и наравно, колико на истим има када одлази са функције, а не да 2017. осванем у Севернј Кореји ничим изазвана.
НЕмам анимозитет ни према коме, ко год да је на власти мора да трпи критику и да исту ако не уважи, оно бар саслуша, коректност пре свега.
И за крај, најважније, да доживимо неког ко није деведесетих лелемудао ко најгори издајник, како у човечном тако и у националном смислу.


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Moram nesto da kazem  |  Poslato: 21 Apr 2017, 19:42
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
Ovi na happy tv sve debilчine.


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Moram nesto da kazem  |  Poslato: 23 Apr 2017, 21:08
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Mojne je napisao:
Ovi na happy tv sve debilчine.



Sad si me podsjetio....Nedavno sam bila kod neke prije, i mama njena prati Parove na toj happy tv i zaluđena je žena. I poslije ručka, kao gledat ce ona tu emissiju i nada se da nam ne smeta, dok pijemo kaficu i to...ma reko normala.
Šok i nevjerica...nisam se dugo onako nasmijala :D :D :D Uglavnom to je bila neka emisija u kojoj je gost bio sveštenik hahaha...kako sam shvatila, a mama njena mi je uspjela sve skoro objasniti, ono tamo je blud i nemoral i jebu se ko štuke a psuju ko kočijaši...i sveštenik u jednoj takvoj emisiji sluša te neke prostakluke i psovke..čini mi se da je to još bilo pred Uskrs...i kaže neka iritantna voditeljka u jednom momentu ''jel da Pope, njima će Bog sve oprostiti'' :0 hahahahha.... [krstise.gif]
Gledam, i pitam se..jel moguce to jbt :D :D :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Moram nesto da kazem  |  Poslato: 23 Apr 2017, 21:15
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
Molena [bokte.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Moram nesto da kazem  |  Poslato: 23 Apr 2017, 21:17
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Mojne [sssss.gif]

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 69 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker