Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 21:53


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Da li vjerujete da ce biti smak svijeta ?  |  Poslato: 07 Dec 2012, 13:54
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
"Kraj sveta" će preživeti samo Rusi i oni

Slika

Do "kraja sveta" koji su predvidele Maje ostalo je nešto manje od mesec dana. I dok je većina uverena da će ovo biti još jedan smak sveta koji smo u poslednje vreme preživeli, ima i onih koji su proročanstvo shvatili veoma ozbiljno.

[b]Edvard O'Tul se preselio u Slovačku gde vežba preživljavanje

Uvereni da će se apokalipsa zaista desiti 21. decembra, potrošili su stotine hiljada dolara kako bi se pripremili za "dan D". Sagradili su skloništa i napunili ih hranom, gorivom i oružjem. Svi oni našli su se u novom dokumentarcu "Nešnl džiografika" o ljudima koji su svoje živote posvetili pripremanju za kraj sveta.

Penzionirani vojnik Majkl Sanderson sa suprugom i ćerkama živi u Hertfordširu u Velikoj Britaniji. Već je pripremio prikolicu s kojom će se odvesti u sklonište u Velšu za 15 minuta.

"Spremam se za prirodnu katastrofu, kuće će goreti, biće poplave i druge katastrofe. Ako zakasnite, mrtvi ste. Ljudi me pitaju zašto se pripremam, a ja se čudim zašto i oni ne rade isto", kazao je Sanderson.

Njegova supruga kaže da su s pripremama počeli posle uragana Katrin koji je razorio američki Nju Orleans. U prikolici čuvaju zalihe hrane za tri meseca, a već su uvežbali i strategiju za bekstvo.

Ani Durbin iz Londona je za apokalipsu počela da se priprema posle prošlogodišnjih nereda u glavnom engleskom gradu. Za to vreme je nagomilala tromesečne zalihe hrane. Pripremila je opremu za preživljavanje u kojoj se nalaze borilački noževi, ali i muslimanska sveta knjiga Kuran.

"Živim u naselju u kojem ima jako mnogo muslimana. Nikad se ne zna, ali je dobro prilagoditi se svom okruženju", kazala je Durbin u dokumentarcu.

Menadžer Rojton Apson iz Sarija planira da spase sebe, ali i još nekoliko istomišljenika sa kojima će formirati novu zajednicu. Mnoštvo je ljudi koji na sličan način dočekuju najavljenu katastrofu. Među njima je i Pete Stanford iz Hampšira, koji se za "dan D" priprema punih pet godina. On u kanuu namerava da ode u sklonište na udaljeno ostrvo za koje veruje da je sigurno utočište.

Pisac naučnofantastičnih romana Edvard O'Tul, takođe, veruje da se može spasiti samo u netaknutim prirodnim pejzažima. On je pre 14 godina napustio svoj dom i preselio se u jedno selo u Slovačkoj. Tu je upoznao sadašnju suprugu Renatu sa kojom ima troje dece. Svi oni se zajedno pripremaju za mračno doba.

Edvard veruje da vlade u tajnosti grade skloništa koja mogu da izdrže sudbonosni udar. "Rusija već ima toliko podzemnih bunkera da u njih može da stane cela nacija. I Amerikanci bi ih gradili, ali ne mogu doći do materijala", smatra O'Tul.

Još jedan Britanac je zaluđen idejom o preživljavanju smaka svet. Malkolm Bouler skuplja oružje više od 20 godina. "To je oružje koje mogu iskoristiti za lov životinja u divljini. Za mene je pripremanje kao savladavanje veština prve pomoći. Nadate se da vam neće nikad zatrebati, ali bolje znati nego žaliti", kaže Bouler. [/b]



Da li ste Vi opterecni smakom svijeta?
Pripremate li se za taj dan mozda na ludji nacin od gore navedenih pametnjakovica?
[zenskismeh.gif]


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Da li vjerujete da ce biti smak svijeta 21.12.2012?  |  Poslato: 07 Dec 2012, 14:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
moja Megi se bavi samo ozbiljnim temama,pa ako je ona vec otvorila ovu diskusiju,verujem ima razloga
Kanali preko kojih dobija informacije su ,zapazam nepresusni:))
Dakle sigurno je nesto vec nacula,al nece da nas plasi.:))
Mada nije da nije,ljudski je pripremiti drugare na predstojece dogadjaje:))
Ocekujem njen nezvanican stav po ovom pitanju na p.p.:)))


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Da li vjerujete da ce biti smak svijeta 21.12.2012?  |  Poslato: 07 Dec 2012, 16:36
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Ne vjerujem,
mada i da bude , sta ima veze. Nece se desiti samo meni vec svima:)
Vjerujem da je smak sveta odavno poceo-poplave, zemljotresi,ludi ljudi-pljacke, ubistva. itd...
Mada jedva cekam taj 21.
Volela bih vidjeti face ovih debila 22.12. kad vide da nije bilo smaka svijeta, a oni se pripremali,
sebi skloniste i druge stvari dovukli, za prvu pomoc [zenskismeh.gif]
Ne bi me cudilo da tog 21. mnogo ljudi izvrsi samoubistvo cisto da ne gleda smaku svijeta u oci [smusen.jpg]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
montoya
Post  Tema posta: Re: Da li vjerujete da ce biti smak svijeta 21.12.2012?  |  Poslato: 07 Dec 2012, 17:09
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:34
Postovi: 6875

OffLine
samo o tome mislim... [smehsmeh.gif]


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Da li vjerujete da ce biti smak svijeta 21.12.2012?  |  Poslato: 07 Dec 2012, 17:16
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
SHE je napisao:
moja Megi se bavi samo ozbiljnim temama,pa ako je ona vec otvorila ovu diskusiju,verujem ima razloga
Kanali preko kojih dobija informacije su ,zapazam nepresusni:))
Dakle sigurno je nesto vec nacula,al nece da nas plasi.:))
Mada nije da nije,ljudski je pripremiti drugare na predstojece dogadjaje:))
Ocekujem njen nezvanican stav po ovom pitanju na p.p.:)))


Samo da si ti kraj mene,
mogu dva smaka jedan za drugim da nalete [zenskismeh.gif]

De nemoj zezati jbt otvorim temu koja je bas normalna,
mislim okruzeni smo sa tom temom:) a ti me sprdas.
Poslat cu ti na pp, tacno takoo.
pronasla sam kako da se spasimo ako ipak bude:) Kucica na drvetu od bakra:) muzikica, ti i ja, bitlsi sviruckaju,kisica pada a ti me spopadas [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Da li vjerujete da ce biti smak svijeta 21.12.2012?  |  Poslato: 07 Dec 2012, 23:20
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
brate megi,a sto bas bitlse?;))


Vrh
montoya
Post  Tema posta: Re: Da li vjerujete da ce biti smak svijeta 21.12.2012?  |  Poslato: 07 Dec 2012, 23:21
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:34
Postovi: 6875

OffLine
bitje tesno....:)


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Da li vjerujete da ce biti smak svijeta 21.12.2012?  |  Poslato: 07 Dec 2012, 23:22
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
SHE je napisao:
brate megi,a sto bas bitlse?;))


Zbog pjesme THE BEATLES- HERE COMES THE SUN


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Da li vjerujete da ce biti smak svijeta 21.12.2012?  |  Poslato: 07 Dec 2012, 23:24
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
hahaha zamisli ?!!cek je pitam oce i klonove da povede:))


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Da li vjerujete da ce biti smak svijeta 21.12.2012?  |  Poslato: 07 Dec 2012, 23:25
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Jbt sprdas se
a kad dodje 20.12. tresces se od straha i docices ovdje po forumu da mi zivcanis:)
Mislis da cu te tada tesiti, ee sipaaak!:)


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 203 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker