Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Apr 2024, 18:21


Autoru Poruka
Вучица
Post  Tema posta: Re: Slucajni susret forumasa  |  Poslato: 21 Feb 2017, 01:51
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Kada je u pitanju moja privatnost to je cepanje teških atoma...
svoju intimu ne kačim na izvoltega [dzokac.gif]

KeŽo kad mi sojka tica mozak popije onda ću na Forum pisati onako kako si ti a ostali neka se sami pronađu [dzokac.gif]
dotle ... svako prema svom ćilimčetu... moje je maleŠno [dzokac.gif] [zenskismeh.gif]

a i onako sam polovnjača [images/smilies/mrgreenko.gif]


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Slucajni susret forumasa  |  Poslato: 21 Feb 2017, 01:56
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
hahaha :D
Pa pocela si da pises, pa jos i pakleno bilo kazes
A onda uf uf, nista nista :D
il si lav il nisi, ili pisi ili ne pisi :D
A styo se mog pisanja tice, napisah onomad ono jer sam imao potrebu a ne sto mi je sojka ptica popila mozak. Da se prestane sa glupostima i nagadjanjima, sabiranje, oduzimanje, i tako to :D
Nije bilo pakleno al je bilo lepo, cisto, iskreno...


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Slucajni susret forumasa  |  Poslato: 21 Feb 2017, 02:04
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
casual je napisao:
hahaha :D
Pa pocela si da pises, pa jos i pakleno bilo kazes
A onda uf uf, nista nista :D
il si lav il nisi, ili pisi ili ne pisi :D
A styo se mog pisanja tice, napisah onomad ono jer sam imao potrebu a ne sto mi je sojka ptica popila mozak. Da se prestane sa glupostima i nagadjanjima, sabiranje, oduzimanje, i tako to :D
Nije bilo pakleno al je bilo lepo, cisto, iskreno...


Napisala sam da je povratak za Beograd bio paklen [boredsmiley.gif]
šta misliš kako je bilo putovati na +45C, m [boredsmiley.gif]
I sve što je trebalo da se napiše, napisano je, dovoljno za pametnog,
a to što ti vidiš da je napisano ono što nije,stvarno nije moj problem...

Onomad pišeš, a evo maltene već 4 godine... ko nagađa, ko sabira, ko oduzima, iskreno?
Zar misliš da mene baš zabole leva pertla dal si ti karao, jebao, trpao i šta god...
ne vrti se ba KeŽo život oko qurca baš svim ženetinama, možda tim tvojim frigidnim klinkicama
il nekim vrlim damama s egom ko izlogom... jbati ga
ima i nas koje smo polovnjače vake ko ja pa intima ostaje tamo di joj je mesto
toliko od mene... ne bi te ja više zadržavala [dzokac.gif]


tema: Upoznala mog Ocu jednog leta na onih Knez Mohailovskih 38C
bilo je sparno al sam pila vruću čokoladu s sve šaljgom [zenskismeh.gif]


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Slucajni susret forumasa  |  Poslato: 21 Feb 2017, 02:10
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Ma Vucice, ti si pitala, ja ti odgovorio. Da nisi pitala, ne bih ni pomenuo. Cisto da ti osvezim pamcenje, eno sve zapisano na vrucoj stolici :D


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Slucajni susret forumasa  |  Poslato: 21 Feb 2017, 02:13
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
casual je napisao:
Ma Vucice, ti si pitala, ja ti odgovorio. Da nisi pitala, ne bih ni pomenuo. Cisto da ti osvezim pamcenje, eno sve zapisano na vrucoj stolici :D


[zenskismeh.gif]
pa ti si ondaK gori od crtaća ba ako skonto nisi zašto je ono i nako pitano [boredsmiley.gif]
ko što reknuh, ne bi te više zadržavala al iČ [dzokac.gif]


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Slucajni susret forumasa  |  Poslato: 21 Feb 2017, 02:18
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Vucice, ti si moja net prijateljica i ja cu se uvek truditi da ti pojasnim i obrazlozim, pa nek ide zivot :D
i za sojke ptice, i za klinke, ma za sve bre :D


Vrh
promaja
Post  Tema posta: Re: Slucajni susret forumasa  |  Poslato: 21 Feb 2017, 10:35
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 08 Feb 2017, 17:49
Postovi: 527

OffLine
Jbt tema [images/smilies/eek.gif] ja reko da se napiše o tome da li se neko sreo sa nekim slučajno ili namerno a ono pročitak opet Chat diskusiju i ovde [cesh.gif]

_________________
CLICK
Slika
Visit my Radio Website
Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Slucajni susret forumasa  |  Poslato: 22 Feb 2017, 23:04
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Molena je napisao:
Molena je napisao:
Znate kolika je slucajnost da nekoga odavde slucajno upoznate i da podjete pricati o virtulanom i forumima...kako da ne.


i stvarno ... fakat
zamisli da upoznas nekoga negdje i od svih tema na svijetu pođeš da pričaš o forumu i ispostavi se da ste na istom i posvađani
meni je to nemoguce povjerovati kao ikakvu mogucnost :D

Sad sam se sjetila jedne zanimljive o slucajnom susretu u zivotu...nema veze sa forumom, ali pade mi na pamet.
Uglavnom....kada sam bila u Cape Townu na odmoru,sve su stranci i svih jezika ima ali nigdje nema naseg jezika ni za lijeka...i jedan dan u jednom restoranu na plazi,dva momka sjede stol pored naseg (a nas je u grupi četvero stranaca svi razlicitih izvornih govornih podrucja i pricamo uglavnom na engleskom) i pricaju na našem jeziku hahah..i meni vec smijesno, ali ne reagiram nikako. A oni cijelo vrijeme gledaju u nas i ja sam iskreno čekala da nas nesto iskomentiraju pa da im na nasem odgovorim i kažem ''ma sta vi ovo ono ' hahah...šala naravno. I u jednom momentu (sve to traje nekih 20 minuta) cujem ja kako govore da moraju ici...i ja im se obratim i kazem na našem ''a gdje zurite momci'' ...naravno odmah su poceli i oni da vriste u šoku što cuju svoj jezik jer ne očekuješ bas da odeš na kraj/dno svijeta i da sretnes nase ljude.
Oni su morali da idu jer ih je čekao prijevoz.....stali smo skupa 10 minuta i razmjenili par informacija, gdje sta kako, odakle kuda itd, i ojs se ispostavilo da je ovaj jedan studirao u mom gradu i na istom fakultetu sa mojim vrlo dobrim prijateljom i da se oni znaju...Svijet je fakat mali...
I oni su otisli i mi smo se zaboravili.
Da, oni su rekli da zive u Njemačkoj inače, i da su na odmoru. Učinilo mi se da su topla braća...ali nisam previse o tome razmisljala.

Ljetos u Frankfurtu (oko 2 ipo godine kasnije)...na nekoj ''našoj'' zabavi, ulazi na vrata momak koji mi je nemoguce poznat facom, ali ga ne mogu smjestiti nigdje....Moji prijatelji mi objasnjavaju ko je, sta je, odakle je...ali nista mi ne znaci. Priđe stolu i vidim da i on mene gleda, i cim je progovorio ja sam se sjetila odakle ga znam hahaha...To je momak kojeg sam srela na 10 minuta u Juznoj Africi hahahah...Naravno i on se sjetio odmah i svi smo se smijali jer je smijesno zvucala recenica ''mi se znamo iz Juzne Afrike'' :D ....Da nije peder, pomislila bih da je neki prst sudbine hahha :D


Hahahaha
Ipak slučajnost postoje :D

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Slucajni susret forumasa  |  Poslato: 11 Mar 2017, 14:45
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
minimalna je, gotovo nemoguca, verovatnoca da se susret dogodi slucajno.
ne bi niko mogao da me ubedi u situaciju:
Pera radi u pekari, a Zika otisao bas u tu pekaru da kupi burek i kao krece konverzacija tipa: da li dolazis na taj i taj forum?
[images/smilies/mrgreenko.gif]

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Slucajni susret forumasa  |  Poslato: 18 Mar 2017, 21:31
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
promaja je napisao:
Jbt tema [images/smilies/eek.gif] ja reko da se napiše o tome da li se neko sreo sa nekim slučajno ili namerno a ono pročitak opet Chat diskusiju i ovde [cesh.gif]


Dosadan si sa stalnim ponavljanjem iste recenice jbt, jer sa ovom recenicom ni ti nista drugo ne radis nego diskutujes tamo gdje ne treba.
Ignoriraj i pisi gdje ti volja i sta ti odgovara.

Komsinice [pusicica.gif] drago mi je da te vidim....a mozda se i slucajno sretnemo u pekari...
Msm kada Zika upita Peru za burek i podu tu pricu, u redu ce da stoji mozda i Deka koji ce da kaze auuuuu, pa i ja sam isto na tom forumu haha :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 123 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker