Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 21:14


Autoru Poruka
casual
Post  Tema posta: Re: Poroci u kojima uzivamo...  |  Poslato: 23 Mar 2015, 22:31
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
nemam poroke. A nekada sam bio cool tip.


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: Poroci u kojima uzivamo...  |  Poslato: 26 Mar 2015, 12:10
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
pa to ti kazem [zenskismeh.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Poroci u kojima uzivamo...  |  Poslato: 26 Mar 2015, 14:40
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
kakvi bre opet proroci, ja verujem samo Trgovčeviću Lj.


Vrh
Picard
Post  Tema posta: Re: Poroci u kojima uzivamo...  |  Poslato: 26 Mar 2015, 19:03
Korisnikov avatar
P
P

Pridružio se: 15 Maj 2012, 19:58
Postovi: 11945

OffLine
ne bih o tome


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Poroci u kojima uzivamo...  |  Poslato: 27 Mar 2015, 16:45
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
gumene bombone [shakinghead.gif] ... i ne znam kako da ih se rijesim.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Poroci u kojima uzivamo...  |  Poslato: 29 Apr 2015, 12:51
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
S obzirom da vlada neka nevidjena kriza na mojim podrucjima, cak i onaj moj vikend porok vise ne prakticiram...ne zato sto ne zelim, nego zato sto ga nema. [dzokac.gif]
I svi smo se uzdali u babu Veselku ( iz manjeg gradica Ljubuskog na granici sa Hr ) medjutim '' Pravomoćnom presudom Općinskog suda u Ljubuškom osuđena je Veselka Petrušić (1939) iz Ljubuškog, te joj je izrečena kazna zatvora u trajanju od tri mjeseca zbog kaznenog djela Neovlaštena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, objavio je Općinski sud u Ljubuškom.''
Baba Veselka je, nakon što je odlucila da uzgoji indijsku konoplju i od nje dobije drogu marihuanu, znajuci da je uzgoj iste zakonom zabranjen, zasadila 3 stabljike marihuane, koje su njenim uzgojem narasle 90 cm, 203 cm i 290 cm. One su pronadjene od strane policije i oduzete babi Veselki...a time i svima nama vikend uzivaocima :D
Priznala je sve, i s obzirom na njene godine odrejdena joj je kazna od 3 mjeseca. Iz izvora bliskih babi, doznala sam da je baba rekla, nema veze...taman da malo odmorim u zatvoru gdje je sve besplatno pa i hrana, a i 3 penzije ce da se nakupe....a kada izadjem odmah me hiljadarka ceka..... a i ko kaze da necu opet isto...a ne kazem ni da hocu :D
76 godina....hahaha. A tema poroci u kojima uzivam... da nije zalosno bilo bi smijesno..ili obrnuto..

P.S.
Meni je cijelom ovom slucaju toliko smijesno sto se baba zove bas Veselka hahahaha :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Tanguy
Post  Tema posta: Re: Poroci u kojima uzivamo...  |  Poslato: 29 Apr 2015, 13:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 30 Sep 2012, 16:26
Postovi: 598

OffLine
strip...


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Poroci u kojima uzivamo...  |  Poslato: 02 Maj 2015, 00:48
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Molena je napisao:
S obzirom da vlada neka nevidjena kriza na mojim podrucjima, cak i onaj moj vikend porok vise ne prakticiram...ne zato sto ne zelim, nego zato sto ga nema. [dzokac.gif]
I svi smo se uzdali u babu Veselku ( iz manjeg gradica Ljubuskog na granici sa Hr ) medjutim '' Pravomoćnom presudom Općinskog suda u Ljubuškom osuđena je Veselka Petrušić (1939) iz Ljubuškog, te joj je izrečena kazna zatvora u trajanju od tri mjeseca zbog kaznenog djela Neovlaštena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, objavio je Općinski sud u Ljubuškom.''
Baba Veselka je, nakon što je odlucila da uzgoji indijsku konoplju i od nje dobije drogu marihuanu, znajuci da je uzgoj iste zakonom zabranjen, zasadila 3 stabljike marihuane, koje su njenim uzgojem narasle 90 cm, 203 cm i 290 cm. One su pronadjene od strane policije i oduzete babi Veselki...a time i svima nama vikend uzivaocima :D
Priznala je sve, i s obzirom na njene godine odrejdena joj je kazna od 3 mjeseca. Iz izvora bliskih babi, doznala sam da je baba rekla, nema veze...taman da malo odmorim u zatvoru gdje je sve besplatno pa i hrana, a i 3 penzije ce da se nakupe....a kada izadjem odmah me hiljadarka ceka..... a i ko kaze da necu opet isto...a ne kazem ni da hocu :D
76 godina....hahaha. A tema poroci u kojima uzivam... da nije zalosno bilo bi smijesno..ili obrnuto..

P.S.
Meni je cijelom ovom slucaju toliko smijesno sto se baba zove bas Veselka hahahaha :D

Da li je ovo istiniti dogadjaj ili zaebancija? Baba uzgaja marihuanu? I prodaje :D I gde je to zasadila kad je policija to videla? U dvoristu :D


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Poroci u kojima uzivamo...  |  Poslato: 02 Maj 2015, 18:54
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Jadna baka
eto odluci covek da se bavi necim i odmah ga u zatvor
a ubice setaju ulicom
piiih
aa molena mozda nema jer sad prave ulja neka za zdravlje,
valjda se skuplje prodaje :D
a moja baba bi isto sadila, 100% [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Poroci u kojima uzivamo...  |  Poslato: 03 Maj 2015, 23:36
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Nije zaebancija ovo oko bake Veselke, iako tako zvuci, da da hahaha :D Zaebancija je da je ja znam i da je radi nje kriza, ali eto...bas u jednom specificnom momentu ulovise baku Veselku...koja se igrom slucaja zove bas kako treba :D
Megi da su nam pametni politicari mogli smo na tome profitirati svi, ali da se ne lazemo, nismo takva drzava da bi to moglo da prati sve korake koje dekriminalizacija, uzgoj ili cak i legalizacija trazi. Uredjenje kao i vodstvo drzave nam je...buhahaha ( svi se grohotom nasmijase ).nemam prave rijeci za njih.

Evo i dva linka...da vidite da nisam izmislila baku Veselku..a ima ih na dosta portala...a i prica se, nije to bas tako daleko do mene ;)

http://www.pogled.ba/clanak/baka-iz-lju ... uane/66400

http://www.index.hr/indexforum/postovi/ ... arihuanu/1

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 138 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker