Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Jun 2026, 00:03


Autoru Poruka
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:45
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Marea je napisao:
jok bre, stvar je ozbiljna... [001_smile.gif]

Ma cuj,iskreno taj tip mi ne izgleda kao da ima trebu,to on mulja isto kao i ovaj Naopak,samo da bi dobio paznju,majketi sta ce tu ako ima zensku!?


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:46
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Onaj koji ima trebu nikad nebi bio tu,ja prvi,ostalo je samo varka,,,


Vrh
Marea
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:46
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Mar 2013, 19:04
Postovi: 596

OffLine
Pa znas kako, valjda tu ima zensku...bas gdje i jeste... [001_smile.gif] [kez.gif]

_________________
Toliko uglova. U meni. Nekoliko nas hronoloski poredjanih neumoljivo probijamo jedna drugu.
Margita (Osecanja. O. Secanja.)


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:48
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Nisu valjda tu da slusaju mjuzu i uce tipkati kao ja i moja Megi,,bauahhahaahh


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:48
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Marea je napisao:
Pa znas kako, valjda tu ima zensku...bas gdje i jeste... [001_smile.gif] [kez.gif]

HahahahahahahaahahHahhHhHhHhHhHHhhHHhhHhhhHhhHhhaahHahahhahahahahahahahaha.....


Vrh
Marea
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:49
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Mar 2013, 19:04
Postovi: 596

OffLine
pa niste valjda tu ti i ta Megi, eto tako i oni... [001_smile.gif]

_________________
Toliko uglova. U meni. Nekoliko nas hronoloski poredjanih neumoljivo probijamo jedna drugu.
Margita (Osecanja. O. Secanja.)


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:50
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Marea je napisao:
pa niste valjda tu ti i ta Megi, eto tako i oni... [001_smile.gif]

Ja i Megi smo tu da slusamo muziku i ucimo tipkati,nas ne zanimaju veze,,,,


Vrh
Marea
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:51
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Mar 2013, 19:04
Postovi: 596

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Nisu valjda tu da slusaju mjuzu i uce tipkati kao ja i moja Megi,,bauahhahaahh


Ti i tvoja Megi, on i njegova Megi.. [zenskismeh.gif] , tako to ide u zivotu... [001_smile.gif]

_________________
Toliko uglova. U meni. Nekoliko nas hronoloski poredjanih neumoljivo probijamo jedna drugu.
Margita (Osecanja. O. Secanja.)


Vrh
Marea
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:51
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Mar 2013, 19:04
Postovi: 596

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Marea je napisao:
pa niste valjda tu ti i ta Megi, eto tako i oni... [001_smile.gif]

Ja i Megi smo tu da slusamo muziku i ucimo tipkati,nas ne zanimaju veze,,,,


Pa nismo svi isti, nekog zanimaju a nekoga ne...i to je to...

_________________
Toliko uglova. U meni. Nekoliko nas hronoloski poredjanih neumoljivo probijamo jedna drugu.
Margita (Osecanja. O. Secanja.)


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:52
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Pa dobro mi smo istinski virtualni frendovi,ona me voli na drugarski nacin,a i ja nju,,,,P


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 387 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker