Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Jun 2026, 22:15


Autoru Poruka
Marea
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:04
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Mar 2013, 19:04
Postovi: 596

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Marea je napisao:
Pitt sta koja sam...pa pisali smo se onomad????

A jesmo,sorry onda nisi dugo bila,pa jesam li ti se udvarao ili je konverzacija bila uobicajena,,,,P


Nije da nisi, ali ne smeta mi, navikla sam... [zenskismeh.gif]

_________________
Toliko uglova. U meni. Nekoliko nas hronoloski poredjanih neumoljivo probijamo jedna drugu.
Margita (Osecanja. O. Secanja.)


Vrh
Marea
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:05
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Mar 2013, 19:04
Postovi: 596

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Jesi li u Torinu ili Milanu,,,


Turin

_________________
Toliko uglova. U meni. Nekoliko nas hronoloski poredjanih neumoljivo probijamo jedna drugu.
Margita (Osecanja. O. Secanja.)


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:06
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Znaci udvarao sam se,ako je bilo neugodnih rijeci,evo ovom prilikom se ispricavam,,,,


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:07
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Marea je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
Jesi li u Torinu ili Milanu,,,


Turin

I ja Turin,sto bi dalmatinci rekli,salim se,samo da kazem za neznalice da je Turin englesko ime za Torino,,,,


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:09
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Stasa, htio rec,a da ako ima netko da ceka Megi ili Gigi,slobodno moze obuci opanke i ici,jer nece doci,imaju zabranu do daljnjega od mene,,,


Vrh
Marea
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:11
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Mar 2013, 19:04
Postovi: 596

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Marea je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
Jesi li u Torinu ili Milanu,,,


Turin

I ja Turin,sto bi dalmatinci rekli,salim se,samo da kazem za neznalice da je Turin englesko ime za Torino,,,,


Informacija je nepotrebna, mislim da to svako zna....

_________________
Toliko uglova. U meni. Nekoliko nas hronoloski poredjanih neumoljivo probijamo jedna drugu.
Margita (Osecanja. O. Secanja.)


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:11
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Smrcccc,ode Mare-a,trajala je kao ljetni pljusak,kratko i toplo,,ihihhihi


Vrh
Marea
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:12
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Mar 2013, 19:04
Postovi: 596

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Znaci udvarao sam se,ako je bilo neugodnih rijeci,evo ovom prilikom se ispricavam,,,,


nisi se udvarao, bio je samo nesto kao pokusaj....i nis' vis'...

_________________
Toliko uglova. U meni. Nekoliko nas hronoloski poredjanih neumoljivo probijamo jedna drugu.
Margita (Osecanja. O. Secanja.)


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:12
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Hhahahha,mozes si misliti sto svatko zna,,,nazalost nije tako znamo samo ti i ja,,,,


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 19:13
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Marea je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
Znaci udvarao sam se,ako je bilo neugodnih rijeci,evo ovom prilikom se ispricavam,,,,


nisi se udvarao, bio je samo nesto kao pokusaj....i nis' vis'...

Ufffff,dobro je taman sam se uplasio da sam nesto zabrljao,pa da pukne bruka po Torinu,,,,


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 276 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker